Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Soutěže Zpovědnice

NOCI v RODANTHE

Tato soutěž je pro všechny registrované návštěvníky.

Zpovědnice a Warner Bros. Entertaimment s.r.o. pro Vás připravili soutěž o ceny k uvedení filmu Noci v Rodanthe.


Richard Gere a Diana Lane se znovu sešli na filmovém plátně, tentokrát v romantickém dramatu „Noci v Rodanthe“, natočeném podle bestselleru Nicholase Sparkse. Příběh popisuje vztah dvou lidí, kteří zjistí, že nikdy není pozdě na druhou šanci nalézt životní lásku.
Adrienne (Diane Lane) představuje ženu, která se dostává ze zrady svého manžela a snaží se vybudovat si bez něj nový život. Přitom náhodou zjistí, že manžel změnil názor a chce se vrátit domů. Zmítána mezi svými protikladnými city, Adrienne přivítá možnost uniknout všední realitě díky nabídce staré kamarádky, aby se přes víkend postarala o její penzion v Rodanthe. Adrienne doufá, že na poklidném ostrově v pásu ostrovů Outer Banks nedaleko pobřeží Severní Karolíny nalezne klid, aby se mohla zamyslet nad svým dalším životem.
Protože je po sezóně, je penzion zabedněný a z jeho klidu jej vyruší až nečekaný příjezd hosta Paula (Richard Gere), doktora z města. Paul je mužem, který obětoval vlastní rodinu na oltář své kariéry. Do Rodanthe přijel, aby splnil nelehkou povinnost a současně se vypořádal s krizí vlastního svědomí. V jednom domě tak spolu bydlí dva cizí lidé. Když se ale přiblíží bouře, obrátí se jeden na druhého a postupně se vydají na cestu života proměňující romance,která se bude vinout zbytkem jejich životů.


 


Film uvede do kin společnost Warner Bros. Pictures společně se společnostmi Village Roadshow Pictures a Di Novi Pictures Production. Hlavní postavy romantického dramatu „Noci v Rodanthe“ ztvárnili Richard Gere, Diane Lane, Scott Glenn, Christopher Meloni a Viola Davis.
Film natočený podle scénáře Ann Peacock a Johna Romana podle románu Nicholase Sparkse režíroval George C. Wolfe. Producentkou snímku byla Denise Di Novi, výkonnými producenty Doug Claybourne, Alison Greenspan, Dana Goldberg a Bruce Berman.
Uměleckou část týmu tvořili mimo jiné kameraman Affonso Beato, autorka scény Patrizia von Brandenstein a tvůrce střihu Brian A. Kates. Autorkou hudby je Jeanine Tesori.
Film „Noci v Rodanthe“ bude celosvětově distribuovat společnost Warner Bros. Pictures, součást Warner Bros. Entertainment Company; ve vybraných zemích pak společnost Village Roadshow Pictures. Soundtrack je k dispozici u společnosti New Line Records, filmová hudba pak u Varèse Sarabande.

Ceny do soutěže:

Další informace a ukázky naleznete na www.nightsinrodanthemovie.co.uk.

Soutěž do:  31.10.2008 00:00:00
Výhra: 1x přívěsek na klíče, 1x mini lampička na čtení, 1x záložka do knihy +1x kniha Noci v Rodanthe
Zaslat odpovědí můžete ještě: 0

Soutěžní otázky:

Soutěž je ukončena.

Další soutěže

 


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2