Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Soutěže Zpovědnice

ALEXANDROVCI - European tour 2010

Tato soutěž je pro všechny registrované návštěvníky.

Agentura Ticket Art a Zpovědnice pro Vás připravily soutěľ o vstupenky na

ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2010

Tentokrát je ve hře celkem 24 kusů vstupenek na největąí turné zahraničního hudebního tělesa v historii České republiky - 12 velkých koncertů ve 12 městech.
Opět přijede kompletní soubor se vąemi hudebníky, zpěváky a tanečníky, celkem více neľ 120 účinkujících.
Speciální hosté: Petra Janů, Aleą Brichta a Jiří Klapka



Alexandrovův soubor písní a tanců je celosvětovým fenoménem a nemá v kulturním světě obdoby.
Soubor oficiálně zahájil svoji činnost vystoupením v Moskvě 12.10.1928 pod názvem Soubor rudoarmějské písně. Na počátku měl jen dvanáct členů, později se rozrostl aľ ke dvěma stovkám členů. V průběhu 2. světové války se rozdělil na čtyři skupiny, které uskutečnily při odjezdech vojáků na frontu i přímo na frontách a v nemocnicích přes 1500 vystoupení.
Jejich koncertní repertoár uľ dávno netvoří pouze ruské národní písně (Ka»uąa, Kalinka, ..), které vąichni velmi dobře známe, ale také zasahuje do vąech hudebních ľánrů od klasiky, přes jazz, rock aľ po moderní hudbu. Můľeme se vąichni společně těąit, co pro nás vyberou Alexandrovci ze svého přebohatého repertoáru pro letoąní podzimní EUROPEAN TOUR 2010.

Soubor se proslavil skutečně po celém světě a vąude jsou jeho koncerty přijímány s obrovským nadąením. Několikrát navątívil také Českou republiku, naposledy v červnu 2009, kdy byly vąechny koncerty beznadějně vyprodané. V lednu 2010 se uskutečnily exkluzivní novoroční koncerty ALEXANDROVCI - Sólisté v Plzni, Praze, Hradci Králové a Brně a opět se stejným výsledkem - "nezbyla volná ani jedna ľidle".
Za dobu své existence zpívali pro mnoho světových celebrit. Moderátor koncertů v roce 2009 pan Jiří Klapka zahajoval koncerty větou: "Zpívali pro Papeľe Jana Pavla II., rozplakali George Bushe jr. a nyní zazpívají i Vám!".
Kvalitní a dokonale profesionální pěvecké, hudební a taneční výkony spojuje skvělá choreografie. To vąe přináąí neopakovatelný záľitek, který nemůľe napodobit ľádné jiné hudební těleso.
Jedná se o poslední vystoupení souboru v dohledné době, podle neoficiální informace z Moskvy by se měl soubor vrátit do České republiky nejdříve v roce 2014.

 

Více informací na stránkách Ticket Art: www.ticket-art.cz.

Soutěž do:  15.07.2010 11:05:28
Výhra: 12x dvě vstupenky
Zaslat odpovědí můžete ještě: 0

Soutěžní otázky:

Soutěž je ukončena.

Další soutěže

 


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2