Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Soutěže Zpovědnice

Novoroční Alexandrovci

Tato soutěž je pro všechny registrované návštěvníky.

Agentura Ticket Art a Zpovědnice pro Vás připravily soutěž o vstupenky na

NOVOROČNÍ KONCERTY SÓLISTŮ legendárních ALEXANDROVCŮ

Společnost Ticket Art připravila začátkem roku 2010 jedinečný umělecký zážitek v podobě pěti exkluzivních koncertů všech sólistů legendárního pěveckého sboru Alexandrovci.  Zlaté hlasy Ruské federace vystoupí  v Plzni, Praze, Hradci Králové a Brně společně s vynikajícími hudebníky a tanečníky, kteří, stejně jako pěvečtí sólisté, patří k absolutní světové špičce ve svém oboru.

Přivítat nový rok 2010 můžete za tónů osvědčených hitů, jakými jsou Kalinka, Kaťuša, Stěnka Razin a další. V repertoáru zazní nejen vojenské, pochodové a ruské národní písně, ale i písně z žánru jazzového a operního, stejně jako písně populární. Vše naživo, bez použití playbacků. Třešničkou na dortu pak budou  i téměř akrobatické výkony tanečníků.


 


 

Novoroční koncerty sólistů Alexandrovců navazují na letošní úspěšné evropské turné sboru, jehož vznik se datuje až do roku 1928, během něhož vystoupil sbor v červnu 2009 i v České republice, kdy se představili nejen „dospělí“ Alexandrovci, ale i nastupující generace sboru. Na šesti pódiích šesti českých měst se tak představilo neuvěřitelných 143 zpěváků, hudebníků a tanečníků!

Zlaté hlasy Ruské federace (Vadim Ananjev, Valerij Gavva, Ivan Stoljar, Vasilij Štefuca, Andrej Romanov, Viktor Sanin, Sergej Putilin a další) přináší Ticket Art za významné podpory mediálních partnerů a 1. československého kosmonauta, europoslance Vladimíra Remka, jenž převzal záštitu nad českou částí turné. 

Začátky všech koncertů jsou v 19.00 hod. a vstupenky jsou v prodeji ve čtyřech cenových kategoriích stejných pro všechna místa konání – 590,-Kč, 890,-Kč, 1.190,-Kč a 1.490,-Kč.

Předprodej vstupenek v síti Ticket Art včetně všech poboček cestovní kanceláře Čedok.

Více informací na stránkách Ticket Art: www.ticket-art.cz.

Soutěž do:  16.12.2009 00:00:00
Výhra: 10 vstupenek
Zaslat odpovědí můžete ještě: 0

Soutěžní otázky:

Soutěž je ukončena.

Další soutěže

 


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2