Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Vicugna pacos
* domestikovaná (t)lama (nejsem vikuňa, jsem alpaka) *

Index důvěry:
128

Má k rozdělení:

14

8Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 02.02.2021 15:14:53
Číslo profilu: 108996
Naposledy se přihlásil: 28.11.2021 15:38:05
Poslední rozhřešení dal: 28.11.2021 15:55:14
Doteď napsal rozhřešení: 2081
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 6619
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
16.09.2021 10:46:39
kaiten:
Ah...

...myslel jsem, že mezinárodní den lam a alpak určitě nezmeškáš, ale pravda -mezinárodní den vikuň to nebyl.

Hezký den
11.09.2021 20:24:51
kaiten:
Chtěl bych se ti omluvit, nějak v poslední době nestíhám, a tak jsem ti včera zapomněl popřát. Bereš to ode mne i s denním zpožděním?
05.09.2021 00:40:51
kaiten:
Ehm... děkuji
30.08.2021 21:49:43
ex-PMJ:
Já tvojí schopnost pohoršovat a ničit dobrej vkus ani v nejmenším nepodceňuju, to se neboj.

Ale ty sou z uhlíku. A uhlík je špatnej. Na to nezapomínej.

Chápu.

Dát kaitenovu hlavu na tričku bereš jako interaktivnější? Interaktivní by to bylo, kdyby se objevovala jen tehdy, kdyby ti nějakej admin smazal příspěvěk. Nebo by třeba mohla řikat: "Svůj příspěvěk si vložil do špatné kategorie..."

Fanynky píšou otřesný erotický povídky, ve kterejch by david buď naprosto ztratil hlavu kvůli nim, nebo měl milostný pletky s někym jinym z "kapely". Asi z pragmatixem nebo leafem. Jak se chovají v blízkosti svatejch předmětů nemám zdokumentovaný.

Jo, očividně sme to přehnali. Btw., už jste nejlepší kamarádky? Víš, co myslim. Náramky přátelství, pokrevní sesterství, stejný outfity, aby se vás všichni ptali, jestli nejste dvojčata...?

Na mě je Obscene Extreme trochu moc. Tahle ta touha outsiderů za každou cenu šokovat mě trochu popuzuje. Asi jako když holka z umprumu nosí místo gumičky ve vlasech napíchaný štětce. Jen ať všichni vědí, jak je kreativní a bohémská...

Tak pokud chceš uspět, musíš vyhmátnout nějaký aktuální téma a zoufalou skupinu, která je zasažená (do sekt chodí jenom zoufalci). Třeba sektu pro panice. Jakožto žena bys v ní měla výsadní postavení a ještě bys je mohla štvát proti svojí konkurenci. A oproti vysmátejm krišňákům je taková parta frustrovanejch paniců celkem mocná síla.
17.08.2021 20:46:05
Česká Afrodita:
Hele někdy ale nevím co si o tom mám myslet, když tady píšeš něco jako, že mi chceš dát hroznej hejt :D holka já bych radši, kdybys mě zhejtila na místě a nepsala tu takové nesmysly. Já taky nepíšu vždycky všechno dobře :D Máš štěstí, že tu nepíšeš jenom o mě :D

:D :D Jako asi jak kdo viď, ale já třeba taky nejsem tak ztřeštěná, jako tady na zp, takže něco na tom bude a hele ty seš taky jinak v klidu, takže mě to u tebe právě zarazilo. No jsem ráda, že to řešíme jako dospělý lidi :D
17.08.2021 19:46:54
Česká Afrodita:
Jen byste si mohli najít jinou hračku na hraní :D i když exponát Pragma odešel... tak nevím no.
17.08.2021 19:45:20
Česká Afrodita:
:D Hele OK, já to až tak nehrotím, to bych ti v pohodě neodpovídala pod mou zpovědí, ale jen si rozmysli, co tu o mě píšeš, protože já tu často i trollím a něco co sem píšu taky není třeba pravda, nebrala bych ty sociální sítě až tak vážně :D
17.08.2021 12:42:56
Česká Afrodita:
A když tě teda tak hrozně seru, tak mě nečti a neřeš, dík. Mám tu plno jiných lidí, kteří mě v oblibě mají, takže mi vlastně můžeš být jedno, jen jsem tě chtěla upozornit, že o těch vašich zprávách dlouho vím..
17.08.2021 12:40:55
Česká Afrodita:
mně*

A už vás tady sleduju nějakou dobu :D a hej co to tady meleš o tom, že nesnesu kritiku, jediný kdo tu píše povrchně, tak leda ty. Smazat si profil bylo mé svobodné rozhodnutí a rozhodně to není k vůli něčí kritice, hovno o mě víš a budeš tady o mě psát bludy. Ty mě potkat v realitě, tak budeš první kdo zdrhne, tomu věř. Tak snad ti to dělá dobře, na mě tady házet špínu Koukám, že když někdo s vámi dvěma nesouhlasí a nebo má jiné vidění světa, tak hned na něčem ujíždí.. aha :D dobrý poznatek
17.08.2021 12:38:21
Česká Afrodita:
Jestli si tady na mě s panem ex-PMJ chcete mastit ego a pomlouvat, tak byste to mohli příště dělat víc v utajení, btw celkem trapný, ale jsem tak ráda, že jsem vás tak okouzlila, že máte potřebu věnovat svůj čas právě mě a mé osobnosti.. :D Jo na lidi mám čuch.
11.08.2021 20:07:22
ex-PMJ:
"Piková Dáma:
Pěkný večer, dá se tu nějak změnit přezdívka ? Každý si tu mou spojuje s drogami a už mě to štve, přitom je to spojitost s karetní hrou, díky. "

Už se nechala smazat. A to ta kyberšikana ani pořádně nezačala. Lol.
06.08.2021 00:50:58
ex-PMJ:
Zrovna na mě na youtube vyskočila reklama, o který sem si byl jistej, že je na nějakou novou variaci na zpovědnici a on to byl nábor k Jehovistům.
06.08.2021 00:38:36
ex-PMJ:
V pořádku. Já ti to přece nevnuvuju. Klidně choď s flekama od čínskejch polívek, tohle neni módní policie.

Tak teda platí. Ale ať je to z recyklovanejch materiálů. Nerad bych si to rozházel s OSN a Amnesty International.

Takže bys vážně nechtěla vidět, jak se místní osazenstvo rozmnožuje a pokládá základy nový společnosti? To v sobě nemáš ani špetku morbidní zvědavosti?

Tak až vyrosteš, můžeš se tam přestěhovat. V Českých Budějovicích by chtěl žít každý. A určitě taky potřebujou architekty. Stodoly a stáje se samy nepostaví.

A nezapomeň taky na merch. Kasičky s Icemanem (který automaticky sdílejí stav konta na twitter), kniha výroků davidreda (Jak sbalit ženu bez pomoci hypnózy), Pragmatixův manifest, Muadovo lečo, angličáky Frankovejch aut, autobiografie svitavský ulice (Mé naivní já), terč na šipky s kaitenovou podobiznou, piňaty ve tvaru leafrollera a Pikový dámy... Budeme v balíku.

Podle mě by se to mělo odstupňovat podle vzdálenosti. Tzn. existujou nějaký zóny a čim blíž jsi, tim je to dražší. Můžeme spustit anketu a zjistit to.

Třpytivej mráček je taková ta holka, co tu vždycky jednou za tejden psala do vzkazů, jestli by s ní místní muži chtěli chodit, nebo jestli jí tu jako uživatele mají rádi? A když měla malou odezvu, vyhrožovala smazáním účtu? Nevěděl sem, že to je aphrodite...

To je problém produkce. Kdyžtak seženeme nějakej komparz. Myslim, že na Obscene Extreme jezdí spousta adeptů.
02.08.2021 14:31:47
ex-PMJ:
Btw. Piková dáma je taky dobrej exemplář. Snad je ta přezdívka narážka na ilegální substance, to by jí mohlo zčásti omlouvat...
02.08.2021 12:56:22
ex-PMJ:
Snad lepší lama, ne?

Souhlasim. A pokud je problém se skvrnama, vždycky jsou tu maskáčový vzory.

Čekal bych od tebe spíš mohylu, než mauzoleum, ale sem samozřejmě ochotnej ke kompromisům. Co postavit mauzoleum nad jámou s betonem?

Davidredova socha je bez debat a mohla by mít díry jako zeď nářků, kam by holky mohly zastrkávat svoje dotazy a modlitby.

Já ti nevim, etika neni zrovna moje silná stránka. Je neetický sledovat jak lev trhá na kusy mládě opičky? To je prostě divočina. Příroda je krutá. Takovej je život na Animal Planet... (sorry, odkaz na klasickou literaturu u mě neuspěje - jsem sice knihomol, ale klasika mě nikdy nebrala)

A nebyly by lepší nějaký podkovy? Tvoje dovednosti ševce jsou očividně tristní, možná že kovář by to vyřešil spíš. Ale zase, když budeš chodit po Praze bosá a přežiješ, tvůj imunitní systém už se vypořádá s čimkoliv, včetně břišního tyfu a zlatýho stafylokoka.

Nebo ho budem pronajímat pro točení horrorů, nebo jenom jako atrakci, kam můžou lidi jít a nechat se honit duchama paniců a místních exotů. Určitě by z toho mohla vzniknout nějaká tik tok challenge.
30.07.2021 09:25:39
wut:
I kdyby to byl sarkasmus, tak pořád to je o penězích. Proč neudělat sarkasmus o něčem jiném. O penězích mluvím, když je řeším, ale určitě to není první věc, na kterou si vzpomenu při otázce "Můžu ti nějak pomoci".
30.07.2021 00:29:06
wut:
První na co si vzpomeneš, tak jsou peníze. Pak žadoníš o to, aby ses zabavila penězma... A nakonec chceš ještě peníze pro lidi kolem... ... Myslíš na něco jinýho, než na peníze? Na světě je tolik věcí, co bys mohla chtít dávat a brát, a tebe napadnou jenom prachy... Opravdu mdlá mysl...
29.07.2021 23:43:23
wut:
A peníze ti pomůžou jak?
29.07.2021 23:31:03
wut:
Já jsem milovaný a obdivovaný z tolika stran, že bych si tvé náklonosti stejně asi nevšiml. Pusinku pro Tebe a ať Tě mají v tvém okolí rádi. Vždy, když vidím trosku jako jsi ty, tak to ve mě nastartuje hrozně ochranářské pudy. Můžu ti nějak pomoci?
26.07.2021 19:04:26
Heyy Richie22:
Tak nekupoval som z tých najlacnejších :D u nás sa dá zohnať asi za 5ku a u kamošky v okresnom meste aj za 2.50€ plus som bol ešte pred časom na Balkáne a asi som doteraz zhýčkaný tými cenami :D

Nočné rande s Vltavou :D následne však technické múzeum, Strahovský štadión ktorého veľkosť nechápem, následne okolie Štefánikovej hvezdárne, poprechádzať sa na letnej a i keď pre niekoho možno divné, tak bohnický cintorín som bol preskúmať :DD
Nabudúce budem potrebovať viac času. Víkend je málo aj na Blavu nie to ešte Prahu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk