Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Klatovský šukafon

Index důvěry:
15

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 21.12.2015 10:09:07
Číslo profilu: 92190
Naposledy se přihlásil: 04.06.2026 12:25:40
Poslední rozhřešení dal: 03.06.2026 17:25:22
Doteď napsal rozhřešení: 2420
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 36295
Oblíbené WWW: www.cd.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   skryj
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí: Administrátor
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vztahy ve Zpovědnici:
Tito lidé ze Zpovědnice ho milují:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice ho nenávidí:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice ho obdivují:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice mu poslali plamínek důvěry:
superficial 14
Koncový styk výhybky 44
Nick Index důvěry Pohlavi Kategorie
Tito lidé ze Zpovědnice mu poslali dynamit zlosti:
Modozdi 45
nepovinný údaj 6
MamoruOshii 2
Nick Index důvěry Pohlavi Kategorie

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
28.05.2026 12:26:52
DB52 ( ):
Pořád kejháš.
28.05.2026 12:24:21
GHGM ( ):
Pořád kejháš.
27.05.2026 17:58:16
Nesmír:
Hele, já se do tohohle nebudu zapojovat.
Asi bych reagoval jen, kdyby někdo hodil dynamit mně, nebo možná ani to.
Tyhle zpovědnicové války jdou z velké míry mimo mě, jen mě zaujalo, že najednou dostal tolik dynamitů.

Co vám udělal?
27.05.2026 14:06:28
Koncový styk výhybky:
Nechtěl. Očividně si nás tu lidi pletou, nebo spíš jeden zdejší retard si nás plete. On je jakoby neškodnej ten člověk, ale chudák si myslí, že za jeho nešťastnej život můžu já a protože ty jsi já, tak ty za něj můžeš taky. A když jsem dneska dostal výbušninu a pak ve tvým profilu jsem viděl, že ty taky, řek' 'sem si, že ti zkusím ten index trošku zvednout zpátky – jako odškodnění, tohle původně nebyl tvůj boj...
27.05.2026 13:55:26
nepovinný údaj:
nemáš zač. těch ještě bude
26.05.2026 22:28:27
nepovinný údaj:
Chceš dajnamajt?
26.05.2026 20:35:35
MamoruOshii:
Ps: ale neboj. Ta amygdala jednoho dne doroste. Clovek nemusi byt debil nafurt
26.05.2026 20:31:40
MamoruOshii:
A že jich fakt bylo tvl
https://www.zpovednice.cz/profil.ph p?kdo=44039
Jeden tomu zasvetil i zivot
https://dfens-cz.com/pisbuz/
26.05.2026 20:29:04
MamoruOshii:
Rozhodně za těch dvacet let to zkoušelo už lidí
25.05.2026 17:21:31
Uživatel Windows:
Ahoj, čím jsem si to zasloužila? :D
24.05.2026 22:41:03
MamoruOshii:
A vypadám, že mi to thá žíly?
23.03.2026 12:50:40
kittykisser:
to nevim, kdy bude svatba, ale šukačka bude na podzim a mám se hrozně, protože musím čekat ještě půl roku, ale tak jsem si to vymyslela sama, mohla jsem jet dřív. Ale musim se připravit na takovou velkou věc, to dá rozum. Co u tebe, jak to jde
31.12.2025 18:05:50
kittykisser:
když sjedeš dolu, tak jsem ti psala jako light year iced coffee a clopin trouillefou a možná i něco dál do minulosti, ti řikam, že jsme se o tom bavili tehdy, o tom nádraží. Doufam teda. To bych měla už halucinace v paměti.
18.09.2017 20:09:12
Punková dívka:
Ahoj, přijdeš mi sympatický, nepoznáme se náhodou? :D
22.07.2017 14:37:56
*SMUTNÝ* *CHLAPEC*:
Děkují to potěší
02.05.2017 01:47:30
stu4ard:
Škoda, že nemáš šukafon i na fotce
30.04.2017 20:03:15
IQ 187:
Omlouvám se za špatné vysvětlení, čas mám ale na jiné priority, tato stránka je mrtvý projekt od svého vzniku, hodnotu má zde už jenom jenom doména zpovednice cz, nejlepší by bylo doménu prodat, otázkou je za kolik by byla ke koupi? Já bych za ní nabídl 100 Kč více bych za ní nedal, mám doménu http://gvkb.cz/ a ta je lepší a mnohem hodnotnější!
09.04.2017 22:38:42
Borgetti:
Každej máme nějaké okolí lidí. Já znám hodně lidí co mají fotbal rádi a jsou to dobří lidé. Dva kolegové jsou nesportovci i pasivně a jsou to nerváci je to různé. Jinak já porážky taky nemám rád, nikdo je nemá rád, ale nejde přeci o život.
09.04.2017 17:22:25
Geniální myslitel:
Nic o mě nevíš
26.03.2017 14:41:05
Troll Ejbus:
No vidíš, já tam tu mezeru dělal záměrně a vůbec mě nenapadlo, že už tu někoho z minulosti víceméně kopíruji :D Každopádně díky za uvolnění, aspoň si nás nebudou plést
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk