DB52 ( ):
Pořád kejháš.
|
GHGM ( ):
Pořád kejháš.
|
Nesmír:
Hele, já se do tohohle nebudu zapojovat.
Asi bych reagoval jen, kdyby někdo hodil dynamit mně, nebo možná ani to.
Tyhle zpovědnicové války jdou z velké míry mimo mě, jen mě zaujalo, že najednou dostal tolik dynamitů.
Co vám udělal?
|
Koncový styk výhybky:
Nechtěl.  Očividně si nás tu lidi pletou, nebo spíš jeden zdejší retard si nás plete. On je jakoby neškodnej ten člověk, ale chudák si myslí, že za jeho nešťastnej život můžu já a protože ty jsi já, tak ty za něj můžeš taky.  A když jsem dneska dostal výbušninu a pak ve tvým profilu jsem viděl, že ty taky, řek' 'sem si, že ti zkusím ten index trošku zvednout zpátky – jako odškodnění, tohle původně nebyl tvůj boj...
|
nepovinný údaj:
nemáš zač. těch ještě bude
|
nepovinný údaj:
Chceš dajnamajt?
|
MamoruOshii:
Ps: ale neboj. Ta amygdala jednoho dne doroste. Clovek nemusi byt debil nafurt
|
MamoruOshii:
A že jich fakt bylo tvl
https://www.zpovednice.cz/profil.ph p?kdo=44039
Jeden tomu zasvetil i zivot
https://dfens-cz.com/pisbuz/
|
MamoruOshii:
Rozhodně  za těch dvacet let to zkoušelo už lidí
|
Uživatel Windows:
Ahoj, čím jsem si to zasloužila? :D
|
MamoruOshii:
A vypadám, že mi to thá žíly?
|
kittykisser:
to nevim, kdy bude svatba, ale šukačka bude na podzim a mám se hrozně, protože musím čekat ještě půl roku, ale tak jsem si to vymyslela sama, mohla jsem jet dřív. Ale musim se připravit na takovou velkou věc, to dá rozum. Co u tebe, jak to jde
|
kittykisser:
když sjedeš dolu, tak jsem ti psala jako light year iced coffee a clopin trouillefou a možná i něco dál do minulosti, ti řikam, že jsme se o tom bavili tehdy, o tom nádraží. Doufam teda. To bych měla už halucinace v paměti.
|
Punková dívka:
Ahoj, přijdeš mi sympatický, nepoznáme se náhodou? :D
|
*SMUTNÝ* *CHLAPEC*:
Děkují to potěší
|
stu4ard:
Škoda, že nemáš šukafon i na fotce
|
IQ 187:
Omlouvám se za špatné vysvětlení, čas mám ale na jiné priority, tato stránka je mrtvý projekt od svého vzniku, hodnotu má zde už jenom jenom doména zpovednice cz, nejlepší by bylo doménu prodat, otázkou je za kolik by byla ke koupi? Já bych za ní nabídl 100 Kč více bych za ní nedal, mám doménu http://gvkb.cz/ a ta je lepší a mnohem hodnotnější!
|
Borgetti:
Každej máme nějaké okolí lidí. Já znám hodně lidí co mají fotbal rádi a jsou to dobří lidé. Dva kolegové jsou nesportovci i pasivně a jsou to nerváci  je to různé. Jinak já porážky taky nemám rád, nikdo je nemá rád, ale nejde přeci o život.
|
Geniální myslitel:
Nic o mě nevíš
|
Troll Ejbus:
No vidíš, já tam tu mezeru dělal záměrně a vůbec mě nenapadlo, že už tu někoho z minulosti víceméně kopíruji :D Každopádně díky za uvolnění, aspoň si nás nebudou plést 
|