Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
*Poletuška*
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
1

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 23.10.2020 16:18:38
Číslo profilu: 108522
Naposledy se přihlásil: 08.01.2021 00:46:45
Poslední rozhřešení dal: 08.01.2021 02:05:08
Doteď napsal rozhřešení: 94
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 453
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   skryj
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní statistiky:
Jeho vložené a ještě nesmazané zpovědi:
1155793 Odpočinek 17
1154308 Vaše oblíbená spací poloha ... 28
1153026 Otázka pro pány - nouzovka 18
1152977 Důra 9
1152685 Nevím si rady 5
1152375 Svéráz 2
1152151 Zítra jdu na testy 8
1151389 Pro Tetu Danu 0
1150271 SMS brána zdarma 6
1147552 Citace volebního programu 3
1147437 Melta 8
ČísloNázev zpovědiPočet rozhřeš.
Za poslední týden vložil rozhřešení k následujícím zpovědím:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
28.12.2020 22:30:11
kaiten:
Je mi líto. Ale zkus to zase za čas
28.12.2020 22:20:00
kaiten:
Ahoj, s největší pravděpodobností neděláš špatně nic.

Před časem se Zpovědnice stěhovala na nový server, a během toho přesunu došlo k několika chybám, které se ještě nepovedlo opravit, a tohle je jedna z nich.

Je mi to líto, ale neumím ti pomoci
21.12.2020 00:10:43
Pravdivý muž:
Dobře.
Jestli chceš, můžeš mi pak napsat na mail. Adresu mám v profilu.
19.12.2020 00:12:23
Pravdivý muž:
Přesně tak.
Jaká cena by pro tebe byla přijatelná?
Hádáš správně. Tahle práce se dá dělat určitou dobu, ale po čase je strašně vysilující a vyčerpávající a je dobré toho nechat a najít si něco jiného. Pokud bych se k řízení busu ještě vrátil, což nevylučuju, tak to rozhodně nebude v Čr, ale půjdu zase na nějakou dobu do Německa.
Máš řidičák? Pokud jo, baví tě řídit a dokázala by sis představit sebe samu za volantem autobusu plného lidí?
Sice jste se nestihli se spolužáky pořádně seznámit tento školní rok, ale až to šílenství kolem covidu pomine, budete mít dostatek času to napravit. Stejně si myslím, že na VŠ si každý jede to svoje a řeší jen sebe, má spoustu starostí a povinností se studiem, málo volného času a na nějaké velké kamarádství, přátelství už není čas a chuť. Asi však bude záležet na konkrétní VŠ. Určitě se ale dá na VŠ potkat fajn lidi, se kterými kamarádství přetrvá i po skončení studia, souhlasíš?
Sledoval jsem seriál v televizi a sbíral samolepky Pokémonů, které jsem pak lepil do sběratelského alba. Určitě bych ho doma někde našel, i když je to už hodně dávno. Nevím to přesně, ale 20 let to bude určitě. Možná i víc.
Hádám, že tebe pokémoní mánie zcela minula. Nedávné bláznovství, kdy lidi s mobily v ruce hledali po městě pokémony, se nedá srovnávat s tehdejší dobou.
Sleduješ anime?
Proč zrovna do těchto zemí? Čím tě zaujaly?
K filosofii mě přivedl člověk, kterého jsem před lety náhodně potkal v jedné nálevně. Dali jsme se do řeči, vypili pár piv a po nějaké době z něj vylezlo, že je vystudovaný filosof.
Ne, české interprety neposlouchám.
Jediné rádio, které poslouchám je radiožurnál a když začne hrát česká nebo i zahraniční písnička, která se mi nelíbí, okamžitě rádio ztlumím a po skončení skladby jej opět zesílím. Když jsem byl mladší, tak mi to až tak nevadilo.
Chtěl bych se naučit spoustu věcí, ale na některé nemám dostatečný talent, vlohy atd. takže to musím brát realisticky.
Chtěl bych se naučit dobře vařit různá jídla.
Co ty?

17.12.2020 23:24:41
Pravdivý muž:
Nová konzole, která je kompatibilní s hrami z Xboxu 360 je Xbox Series X. Byl uveden na trh minulý měsíc. Akorát jeho cena je docela velká.
To je relativní. Co se jednomu může zdát jako lenošení, bere druhý jako aktivitu. Například pokud někdo stráví víkend doma, je posouzen druhým člověkem, který ho strávil na horách jako lenoch. Přitom to vůbec nemusí být pravda, protože i doma se dá kvalitně zabavit a být aktivním. Aktivita může být fyzická nebo mentální, psychická.
Když jsem ještě řídil autobus, v průměru jsem odpracoval 250 hodin měsíčně. Když jsem měl volnou sobotu a neděli, což bylo 2krát do měsíce, tak jsem oba dny proležel a jen odpočíval, jelikož jsem byl fakt utahaný. Brala bys takového člověka jako lenocha?
Jak to teď vypadá u vás na škole? Máte distanční výuku? Pokud jo, jsi s ní spokojená a je to podle tebe plnohodnotná náhrada?
Anime znám, ale nikdy jsem ho blíž nezkoumal. Hodně mě zaujal a líbí se mi jeho výtvarný styl. Slyšel jsem o pár seriálech, které prý stojí za to, ale zatím jsem z anime viděl maximálně Pokémony.
Kromě Japonska už nikam. Kam by ses chtěla podívat ty?
Na dalších školách už ne? Znamená to, že tě tam filosofie již nudila a nebavila? To je škoda. Podle mě je důležité vědět, jak se v průběhu tisíců let vyvíjelo myšlení a pohledy na svět až do dnešní podoby.
Tvé rozpětí hudebních žánrů je opravdu velké. Z toho seznamu znám jen 4 skupiny.
Máš ráda i české zpěváky a skupiny?
Neumím. Dokážu zahrát na kytaru pár tří-čtyř akordových písniček, ale již dříve zmiňovaný filozof Schopenhauer uměl hrát na flétnu, na kterou hrál pravidelně každý večer hodinu.
17.12.2020 16:53:43
Heyy Richie22:
No však schválne som si to nevyhľadal, aby si mala úprimné dojmy
17.12.2020 12:06:53
Heyy Richie22:
Inak po prečítaní reakcií mi vlastne doplo, že tu sa to používa tiež. Len je to dora a nie důra
16.12.2020 22:04:36
Pravdivý muž:
Nintedo Wii a jeho pohybové hry jsem viděl jen na videích a moc mě to nenadchlo. Já se jdu raději projít ven na čerstvý vzduch nebo se protáhnu při domácích pracích, tak mi to vyhovuje nejvíc.
Jakou konzoli by sis chtěla pořídit?
Streamy mě sledovat nebaví, nudí mě to, nemám na tom rád tu pasivitu, dále mi nevyhovuje jeho tempo hraní, kdy hrozně spěchá a přehlédne a nevšimne si spousty detailů apod.
Lekavý jsem, navíc vždy, když jsem hrál večer nějaký horor, tak jsem v noci křičel ze spaní nebo spadnul z postele.
Jak to máš ty?
Jaké jsou tvé oblíbené RPG hry? Já hrál naposledy Personu 5. Znáš Final Fantasy?
Na mobilu hry nehraju, tohle jde úplně mimo mě.
Určitě bych se do Japonska chtěl podívat, akorát to kvůli covidu nebude v nejbližší době.
Z hudby se mi líbí třeba John Frusciante a jeho sólová tvorba. Např. si poslechni album The Will To Death a další a uvidíš, zda tě to osloví.
Dále Metallica, Alice in chains, Grey Daze.
Co ty?
Můj oblíbený filosof je Arthur Schopenhauer a od něj jsem pár knih přečetl, např. Aforismy k životní moudrosti - kterou napsal na sklonku svého života a která je i přes své stáří stále aktuální.
Celkově s jeho pohledem na svět a lidi - tedy s jeho filosofii, souhlasím, i když samozřejmě ne úplně se vším. Četl jsem i jeho životopis, který byl skvěle napsaný a nesmírně zajímavý.
Jaký je tvůj vztah k filosofii?
Nevěřím, že by to s tvým zpěvem bylo až tak hrozné. Písničky, které se dětem hrají v MŠ nevyžadují nějaký brutální hlasový rozsah a zazpívat je dovede každý.
Nechceš si pořídit keybord a začít se pomalu učit hrát lehké písničy pro začátečníky? Např. Nedvědy apod.?
15.12.2020 00:22:42
Pravdivý muž:
Hraješ na PC nebo na konzolích?
Jo, hrál jsem rád, především na PlayStationu. Vlastním 1., 2. a 3. PlayStation 4 jsem už nekupoval, jelikož jsem neměl moc čas na hraní. Nedávno vyšel PlayStation 5, u nás bude k dispozici příští rok v únoru nebo v březnu. Pokud bych si ho koupil, tak až jeho další, vyladěnější verzi, jelikož ta první stojí vždy za houby a nějakou dobu trvá, než se vše vychytá.
Baví mě Fifa a japonské hororové hry Např. The Evil Within.
Posledních několik let už na hraní nemám bohužel čas, ale dříve jsem byl schopný prosedět celý víkend u konzole a být naprosto ponořený do hry. Hraní beru jako relax, odpočinek a odpoutání se od reality.
Jaké hry ráda hraješ?
Japonsko a jejich kultura mi celkově příjde strašně zajímavá.
Můj vztah k tomu jazyku je pozitivní, v Německu jsem pracoval a mám rád i jednoho německého filozofa a Rammsteiny. Navíc jsme z němčiny převzali spousty slov, které běžně používáme a ani si to neuvědomujeme. Jaký je tvůj vztah k němčině?

To moc nechápu. Předpoklady už nesplňuješ? Znamená to, že jsi je dříve splňovala?
13.12.2020 16:38:39
Pravdivý muž:
Pro mě je odpočinková četba právě ta kniha o vězních a vězeňském prostředí.
Dříve jsem také horlivě četl horory a romány, ale postupem času mě to přestalo bavit a dnes, pokud mám chuť, si je pustím ve formě audioknihy a je to tak mnohem lepší.
Zajímají tě videohry?
Před pár dny totiž vyšla dlouho očekávaná sci-fi hra Cyberpunk 2077, tak jestli tě to zajímá, mrkni se na pár videí. Vypadá to vcelku zajímavě, akorát já na sci-fi ani fantasy nejsem.
Dokázala bys říct, proč jsou finančně negramotní?
Myslím, že přirozenou autoritu nevyzařuju a že nejsem vhodný typ na práci s dětmi nebo mladistvými. Nemám na to vhodnou osobnost a ta práce by pro mě byla strašně náročná a vysilující.
Domluvím se německy.
Myslím, že v dnešní době by měla být znalost angličtiny na maturitní úrovní B1 naprostý základ a samozřejmost většiny mladých lidí obecně, a další jazyk či jazyky pak záleží na vkusu a individualitě každého.
Nemá k ní vztah, ale dělá ji.
Ty bys měla zájem o práci v MŠ?
12.12.2020 18:06:20
Pravdivý muž:
Díky za tip.
Podle mě je lepší číst fyzickou, papírovou knihu než knihu v elektronické podobě, alespoň já to tak mám.
Vyloženě oblíbený žánr nemám, kniha mě buď zaujme nebo ne, ale většinou jsou to knihy, ve kterých se něco nového dozvím.
Tento rok jsem si koupil knihy Jak se žije za zdmi Valdic a Mé cesty do hlubin mozku - což je v podstatě rozhovor s neurochirurgem Vladimírem Benešem.
Co ty?
A právě tou nepozorností se zabývají neurovědy a podle názorů odborníků by dítě do 5 nebo 6 let nemělo sledovat televizi, mít chytrý telefon, tablet atd. jelikož to rozptyluje jeho pozornost.
U dětí z chudých rodin jsem si všiml jedné věci. Jejich rodiče si stěžují a naříkají, že nemají peníze, třeba na školní obědy pro své děti, a přitom kouří jednu cigaretu za druhou a alkohol si také neodepřou. Asi je nenapadne, že kdyby přestali hulit, mohli by dětem bezproblému ten tablet nebo noťas koupit.
Předškolní děti a děti na 1. stupni jsou v pohodě, vozil jsem je do školy a vždy pozdravili a zvědavě si mě prohlíželi, zato vyšší stupeň a učni/středoškoláci, tam už to bylo o něčem jiném.
U pořádku ve třídě záleží na tom, jakou má daný učitel autoritu a jestli se jedná o relativně pohodovou nebo problémovou třídu.
Dokázala by sis sjednat pořádek a přirozený respekt ve třídě plné rozdivočelých puberťáků?
Na základce mě bavila čeština a to jenom určitá témata, snažil jsem se v klidu proplouvat, navíc tam ti učitelé, až na výjimky, nebyli moc kvalitní.
Až kolem 20 let jsem začal mít zájem o angličtinu, literaturu a věnoval jsem se tomu jako samouk ve svém volném čase, bylo to dáno tím, že učitelka, z mého pohledu, dokázala látku lépe podat.
Moje sestřenice pracuje jako učitelka v MŠ a přiznala se, že to dělá jen kvůli penězům. Navíc mi nepřijde jako vhodný typ k dětem, ale holt tu školu vystudovala, má titul a tak se tím živí. Ona je taková, že velmi často střídá školky, většinou vydrží rok, dva,a změní školku.
12.12.2020 14:01:30
Pravdivý muž:
Ne, to ne, já na ně vždy počkal, ale vím, že někteří mí ''kolegové'' to dělají a docela se tím baví.
Bavila by mě práce knihovníka, i když nevím, co všechno to obnáší a v dnešní technologické době ten obor nemá do budoucna moc smysl, bohužel, je to škoda.
Vše se mění a je třeba se změnám přizpůsobit.
Všiml jsem si, že dnešní děti se pořád dívají do chytrých telefonů, tabletů a že to dokonce využívají při výuce, takže nepíšou tužkou, ale na tabletu, interaktivních tabulích apod. Je to správné?
Tebe by víc bavila práce s předškolními dětmi nebo školáky na nižším stupni?
Přijde mi, že hodně učitelek, které učí na nižším stupni se na tu práci vůbec nehodí, neumí učit, ani to neumí s dětmi. Na vyšším stupni to asi bude obdobné, ale tam už jsou děti přece jen větší a už je to vše o něčem jiném.
Chci tím říct, že na každé škole je vždycky pár slabých a slabších učitelů, kteří se na tu práci moc nehodí a učit neumí, neumí látku správně podat a vysvětlit a mnohdy ani svému předmětu do hloubky nerozumí - např. učitelky jazyků.
Jaké jsou tvé oblíbené předměty ve škole?
11.12.2020 16:53:50
Pravdivý muž:
Tvé vyptávání mi není nepříjemné, já mám akorát problém mluvit o sobě, moc mi to nejde a je to pro mě obtížné a je mi jasné, že to působí nedostupně.
Asi to bude i tím, že práce, které jsem vykonával, nejsou, dle mého názoru, nějak extra zajímavé a atraktivní. Kromě práce ve strojírenství jsem pár let řídil autobus - což podle mě také není žádné terno a něco, co by stálo za řeč.
Ten nezájem některých pracovníků o klienty bude určitě způsoben syndromem vyhoření. Když takovou práci někdo dělá 20 a více let, tak se to na něm v tomto ohledu negativně podepíše.
U těch učitelek záleží, v čem konkrétně byl ten přístup k dětem špatný a zda si ho vůbec uvědomovaly.
Slyšel jsem, že na učitele, učitelku, a je jedno jakého typu, chodí lidé, kteří se nedostali na jinou VŠ.
Stejně tak, jako na studium psychologie/psychiatrie se většinou hlásí lidé, kteří chtějí řešit, porozumět a zkoumat sebe a své problémy. Což je teda dost nefér vůči jejich pacientům.
10.12.2020 16:08:16
Pravdivý muž:
Ne, v oboru už nedělám.
Takže jsi ošetřovatelka?
Co se ti na té práci líbí a co tě na ní naopak štve?
Můžeš trochu víc rozvést, jak práce na psychiatrickém oddělení probíhá?
08.12.2020 19:57:18
Pravdivý muž:
Já vystudoval strojní průmyslovku.
Baví tě práce ve zdravotnictví?
Co jsme měl možnost vidět, tak je to velká dřina která není moc finančně ohodnocená - bohužel, asi jako všechny potřebné a náročné profese.
08.12.2020 19:12:43
Heyy Richie22:
Stačí iba Richie. To heyy som si dal iba kvôli tomu, že všetko bolo obsadené
07.12.2020 21:42:26
Pravdivý muž:
Jo, to je pravda.
Dneska se slušnost bere jako slabost, a když o někom řekneš, že je slušný, tak je to synonymum pro blbý, kterého můžeš využít. Tak to je. Též se mi to nelíbí, ale nic s tím neudělám, bohužel, je potřeba se s tím smířit a obrnit se.
Jakou jsi studovala školu?
07.12.2020 21:19:27
Pravdivý muž:
A co tě na těch černobílých filmech tak baví?
07.12.2020 21:10:45
Pravdivý muž:
Takže třeba filmy s Vlastou Burianem, jo?
Slyšel jsem, že byl ve svém soukromí velmi smutný, což je obrovský kontrast s tím, jak vesele na veřejnosti působil a jaké role hrál.
Ale i v těch ukázkách jsou právě ty scény, kde žena nakopne kolenem muže do rozkroku.

07.12.2020 20:39:52
Pravdivý muž:
Jasně, máš asi velkou empatii a jsi hodně citlivá, že jo?
Např. filmy Kameňák 2 a Babovřesky obsahují těchto scén hned několik a lidé se tomu smějí. Jinak ty filmy neviděl, Troškova tvorba je celkově odpad, ale holt to u většiny národa má úspěch.
Viděla jsi ty filmy?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk