Ahoj, ked mas tak rada HIM, tak 4.3.2011 bude v Bratislave Noc venovana kapele HIM a pride aj byvaly clen kapely Juska Salminen (Zoltan Pluto) )) Neviem ci sem mozem davat webstranky, ale tak ked si das hladat info na nete, tak urcite najdes ) pripadne napis na moj e-mail