Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Hideyo
Máš rád/a anime?

Index důvěry:
23

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 06.02.2022 00:24:05
Číslo profilu: 110367
Naposledy se přihlásil: 22.05.2024 23:43:04
Poslední rozhřešení dal: 24.04.2024 00:46:51
Doteď napsal rozhřešení: 1471
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 5342
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   skryj
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICESmajlíci:
Jeho zaregistrovaní smajlíci:
Zatím tu není žádný záznam
 
Nalezl a navštívil tyto smajlíky:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
16.11.2023 19:06:37
Wanewa:
Áno dočkala 😊😊😊& amp;#128522;😊
16.11.2023 15:47:36
Miany:
A ty jsi kdo vlastně?
03.01.2023 22:19:06
era1:
No vidiš a ide to VIP oči vyklať :D a pod akým menom si sem chodil, nože prezrad? ))
10.11.2022 01:17:00
era1:
Synak, ja som raznejšej povahy..môže to niekto vidieť mylne, že som naštvana, povedzme to jednoducho, už sa neseriem s ľudmi..kedy si som bola taka , priliš dôverčivá..ale to už roky nie, život ťa nauči a hlavne, ked vidiš niekoho drzeho ako opica..a vidiš..len ti na rovinu píšem a môže to vyzerať nasrane

Každý je admin kto ma to VIP tam vpravo hore..ale realne neviem, skôr su to zbabelci..ale jeden si dal taku namahu že mi zaspamoval takmer niekolko metrovým spamom nejakou nadavkou ale už si nepamatam akou a to len za to , že som mu zmazala spoved, on mal blok a musel liezť cez proxy
08.11.2022 00:13:22
era1:
Chlapče ty si zaujímavý typek, najskôr sa ma spýtaš či tam bola hadka , že si to nesledoval a potom s 100% presvedčenim ma ohodnotiš, že som sa tam naštvala..To ako môžeš vedieť, ked si to nesledoval? Ale nie, nepochopil si to spravne, mna spovednica netankuje už dlho..Zo začiatku ked som sa tu ešte pred. n. l registrovala ano, brala som to važne, ale ako som sa stala adminom, vyhražky smrťou, vyhražky za zmazanie, že ma niekto dobije (hej takýto psychoši sem chodili) ma vycvičili dostatočne mať to na haku..Takto ja skôr, ked sa niekto hra na múdreho, tak som sarkasticky neprijemna (niekto to môže pochopiť že rozčulena) ale zamerne som to dokazovala aj smajlom s mavajucou rukou v prispevku..že mam toho človeka u prdele..no dobre..aj som bola arogantna , čo ja nerada , ale ked ten človek nepochopi ani na 3x krat pointu jeho problém..No a navyše ten Death..začal reagovať na mna..hoci jemu som ani neodpovedala..no tak som mu ukazala že je mimo no
07.11.2022 20:34:46
era1:
No tak vidiš, napokon ten plamienok som sa rozhodla spravne ti dať..Ja som taka istá, milá, zlatá..ale ked vidim že niekto je drzý, tak som sarkastická..až to ten Death..neviem presne jeho nick pochopil, že som agresivna..a to ma pritom chudačik, ešte nevidel naštvanú...až potom by bolo korektne to povedať . Ale práveže nestálo, už spomínani Death..si myslel , že zožral všetku mudrosť sveta a evidentne mu moje naznaky nedopinali, že prečo s nim "bojujem" lebo trepal..ako keby v Izraeli žil
07.11.2022 20:12:28
era1:
Nič sa neboj, ked sklameš zoberiem ti ho a pošlem dynamit , ale to si zase dosť rozmyslim. Plamienok sa mi vždy lahšie dáva ako dynamit, tie som nerada rozdávala..to ma ten človek musel vytočiť velmi. No kedže som tu nebola dlhu dobu, tak tam o tom Izraeli..a reku že idem pozrieť odpoved toho čecha..a ta diskusia tu zrazu nie je..zaujímave, nič som nemazala, možno kolegovia admini
07.11.2022 20:04:34
era1:
Ahoj neboj sa, ja som si vedomá toho , komu plamienok posielam. Sice som zatial veľa od teba nečitala, ale mala som a mam nejaké plamienky, nebola som tu dlhu dobu a mala som chuť dať niekomu plameň, koho reakcia sa mi po dlhej dobe bude pačiť..
04.11.2022 17:52:06
Hideyo:
játotakyudělám
Čo je na mne inšpiratívne?
Inak ne, za tým týpkom som nešiel. Preto som sa tu aj pýtal na názory, či mi to nedá väčší podnet tam ísť, ale väčšina tu vypadá, že by neriešili nič.
A kým som dostal viac odpovedí už som si zlosť vybil posilkou

Ono sa to ale riešiť neoplatí keď to berem chladnou hlavou. Koho bolo treba som "zjebal" a ten typek sa aspoň vycukal keď padla reč na policajtov. Neoplatí sa riskovať, mám dosť rôznych závazkov.
Keď budem chcieť najbližšie niečo riešiť hnevom a silou, tak musím ideálně ešte kým som nahecovaný.
04.11.2022 17:30:30
játotakyudělám ( ):
Užs to udělal? Jsi pro mě totiž fakt inspirativní víš, odpověz mi prosím.
17.10.2022 21:28:58
WhitePinkRed:
Někdy se na made in abyss určitě kouknu:D
17.10.2022 16:44:33
uhel:
Nemá. Nejprve jsem tíhla k JavaScriptu, protože to byl první pořádný programovací jazyk co jsem se učila a byla jsem naštvaná že se musím přejít na PHP (to ale protože jsem neměla pořádně žádné znalosti a nevěděla jsem, co se k čemu používá a jaký je v nich rozdíl). A PHP jsme se pak učili na škole a já v tom dělala poměrně rozsáhlou maturitní práci. Pak jsem neměla důvod začít se učit něco jiného, protože jsem se skoro omylem dostala do firmy kde teď dělám a tam se opět používá PHP (krom jiného samozřejmě). Javu jsem nezkoušela, vlastně ani teď nemám důvod. Hlavně je to tak, že jak se člověk naučí jeden programovací jazyk, tak ten další je jednodušší na naučení. Zvlášť protože logika a principy většinou zůstávají stejný. Taky to není čistě o programovacím jazyku, ale o obecných věcech, takže pak člověk u dalšího jazyku nezačíná s čistým štítem. Možná, až se z PHP stane rutina a nebudu mít co objevovat, tak se začnu učit něco nového (nebo kdybych s PHP nemohla najít práci, ale to vypadá že zatím fakt nehrozí).

Je to tak. Poníci často bývají kousaví, kopaví a celkově protivnější koně. Každopádně to není pravidlem a většinou je to o přístupu (i z kousavého a kopavého koně se dá udělat zlaté zvíře). U těch poníků je to často kvůli tomu, že s nimi nikdo pravidelně nepracuje, bývají obézní a tedy i nemocní, taky často s nimi dělají děti, tak můžou mít zlozvyky i z toho. Moje ponička byla, se správným managementem (kdy byla hubecná a zdravá) a hromadou práce, zlatý kůň. Teď, když ztloustla a přestala mít tolik práce, tak je z ní mnohem větší mrcha.
12.10.2022 15:37:49
leonardo da vinci:
Ahoj,
díky za důvěru. Já jakoby "čerpám" informace hodně z vysílání ČT. Poměrně často sleduju vysílání programu ČT 24, kde bývají rozhovory s různými odborníky.
12.10.2022 09:25:49
uhel:
Takhle, ona je to moje práce jenom částečně. Někde je ten kód starý, někde ne. Ale jo, daří se mi v tom. Jen se teď spíš snažím věnovat tomu, abych byla úspěšná na pohovorech. Dodělávám ještě svůj starý projekt kterým se budu prezentovat a prohlubuji své znalosti PHP (někde mě budou zkoušet, tak nechci zrovna v tomhle pohořet).

Jasně, mám ráda koně s osobností a nelehkou povahou. Je úsměvný, že nekoňáci hned u koní myslí na ježdění. Já osobně přecházím na ježdění až potom, co je v pořádku hlava a až potom, co máme vybudovaný vztah a kůň je vychovaný a je zvyklý na běžnou manipulaci a má návyky. Ale ona ta nelehká povaha většinou souvisí se špatnou výchovou nebo zacházením. Koně jsou ze své podstaty vlastně nekonfliktní tvorové, kteří se většinou snaží vycházet vstříc i přes své nepohodlí a bolest (až na výjimky).

Děkuji, děkuji. Teď stejně brzy plánuji koně dát někam do ustájení a to dost časově uleví.
10.10.2022 18:55:18
uhel:
Ten sen je zajímavý. Jak si věděl že to jsem já?

Legacy kód neznám. Samozřejmě že mě to baví jen do určité míry. Bavilo by mě například se starat o nějaký systém, co je neaktualizovaný a je tam klidně trochu bordelu, bavilo by mě to dát dohromady, opravit chyby a trochu ten kód zkulturnit. Ale já v tomhle budu trochu "divná" protože i u koní mě baví je dávat dohromady po psychické stránce, učit je novým věcem a řešit problémy. Když už je kůň hotový a bezproblémový, tak to taková zábava není.

No, ani ne tak že bych se chtěla vrátit do stavu než jsem je koupila, ale spíš jsem si už říkala, jak by život byl jednodušší kdybych nechtěla koně a pohybovat se kolem koní. Kdybych chtěla přehánět, tak napíšu že s koňmi je to blbý, ale bez koní je to horší . Přeháním, ale jsou dny, kdy bych je fakt radši neměla a jsou dny kdy lezu pomalu blahem po stropě, protože jsem nadšená že mám koně.
04.10.2022 13:07:59
uhel:
Jinak kdyby tě zajímalo, jak je to s tím fatal errorem, tak ten vyskočí pokud v průběhu toho, co píšeš dojde k odhlášení. Takže to můžeš mít i na počítači. Ale zdá se mi, že na mobilu tě to automaticky odhlásí rychleji a tak se častěji stane, že tě to odhlásí ve chvíli kdy píšeš zprávu a pak ti to hodí fatal error. Jak tě to nechá na počítači přihlášeného delší dobu, tak se to stane jen výjimečně.
04.10.2022 13:03:11
uhel:
Včera ne, jakmile jsem skončila večer práci, zjistila jsem problém, který jsem řešila až do noci a skončila s tím před půlnocí. Chtěla jsem mít alespoň hodinku volna, takže jsem šla spát pozdě

Neotrávilo, číst něčí starý kód, který je potřeba přepsat a aktualizovat je moje momentální práce

Jak kdy. Dřív jsem hrála hodně, teď už moc ne. Místo progresu ve hře se snažím o progres ve skutečnosti. Vzhledem k náročnosti a množství mých koníčků, mi vedle práce moc času vlastně ani nezbývá. Ale když jsem nemocná nebo si potřebuju fakt odpočinout od reality, tak si občas nějakou zapnu. Ty hraješ? Jaké hry?

Jojo, přesně tak. Ale asi jsou, já zatím koukám jen tak letmo. Ještě nemám hotový ten projekt, který budu předvádět, takže nechci narazit na nějakou fajn nabídku, na kterou bych se zdráhala napsat, protože by všechno ještě nebylo "dokonalé" a ready

Tak já to hlavně nedoporučuji lidem, co se kolem koní nikdy nepohybovali a pak by si najednou chtěli pořídit rovnou svého. Lidi mají totiž pocit, že kůň je něco jako pes. Ale to není a pokud nemá člověk dost zkušeností, tak v jeho rukou bude kůň s největší pravděpodobností trpět (i když to ten člověk nechce).
Já se kolem koní motám doslova celý život, jezdila jsem roky v různých stájích, přes 7 let pod trenérem. Vždycky jsem četla knížky o koních, koukala na filmy s nimi... Koňmi jsem vždycky žila. A stejně když jsem si pořídila vlastního tak jsem zjistila, že vlastně hromadu věcí nevím. A teď si vezmi, jaké to je, když si koně pořídí člověk, co má pocit že je to jak vlastnit psa.
Berou hodně času, energie, ale i peněz. Ale to záleží jak si to člověk nastaví. Buď má koně v ustájení, kde ho to stojí míň času a energie, ale stojí ho to víc peněz nebo je (kůň nemůže být sám) má na vlastním pozemku, kde ho to stojí víc času, víc energie a míň peněz (pozor, míň peněz se nerovná málo, stejně je to ke vší tý práci hrozná částka).
Já protože byla student, tak jsem měla víc času a energie a míň peněz, takže jsem je měla na vlastním. Protože teď budu pracovat na plný úvazek, tak je dám někam do ustájení, protože se mi to nevyplatí když to člověk vezme logicky.

No, skloubit se to dá, ale je to o organizaci. Mám přítele a mám pravidlo, že koním se věnuji především v týdnu a o víkendu kolem nich zařizuji jen to nutný. Ale i tak by byl radši, kdybych koně neměla (asi jako všichni krom mě).
04.10.2022 00:12:24
uhel:
Upřímně jsem už nad tím přemýšlela. Těch chyb je tu víc, takže by to rozhodně nějakou optimalizaci potřebovalo. Navíc konzole hlásí poměrně dost chyb a upozornění. Holt zpovědnice není nejmladší a očividně nikdo o zdrojový kód nepečuje. Každopádně ke zdrojákům by mě asi nikdo jen tak nepustil.

Výzvy? Jak kdy a jak v čem. Pokud vím co mám dělat a nejsem dlouhodoběji zahlcená, tak mám výzvy ráda. Když v tom totálně plavu nebo je toho na mě moc, tak ani ne.

Práce? Těžko říct. Konečně jsem se tedy pohnula z místa a začala pracovat na tom, abych optimalizovala svou starou práci, kterou se budu prezentovat, začala jsem se víc věnovat učení a tak nějak si víc dělám přehled v tom, na čem bych měla pracovat a co bych měla dělat. Ale zatím jsem žádnou zajímavou nabídku práce nenašla, natož abych byla na nějakém pohovoru

Koně si nekupuj. Zvlášť pokud o nich nic nevíš. Pokud chceš na koni jezdit, jsou různá centra kde tě to naučí na školních koních nebo si koně můžeš pronajmout u člověka, co na svého koně nemá čas. Ale svého si nekupuj.
27.09.2022 20:18:05
uhel:
Jinak co se týče toho fatal erroru, tak nepíšeš náhodou na mobilu? Mně se to jinde než na mobilu nestalo.
27.09.2022 20:16:32
uhel:
Ahoj, v pohodě.

Jen z pohledu psychologie. Jo, někdy si řeknu že něčí chování souvisí s množstvím nějakého hormonu, hormonální nerovnováhy a tak, ale víc se tomu nevěnuju.

Až takhle tvrdě bych to neřekla. Já mám své koně ráda a jsem ráda že je mám. Na práci to žádný vliv nemá. Vzhledem k tomu že programuju, tak pracuji z domova (a předpokládám že i pracovat budu).

No, přiznám se že moc ne. Ale to není jen tím, že jsem spíše noční tvor, je to trochu složitější. Ale nějakou vyhovující rutinu (nejenom co se týče spánku) se snažím nastavit a zatím se mi to nedaří
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč