Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Jedna frajerka
https://youtu.be/F8rE-xNtaI0
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
150

Má k rozdělení:

17

9

Pohlaví: žena
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 14.05.2020 00:17:41
Číslo profilu: 107817
Naposledy se přihlásil: 23.02.2021 23:01:31
Poslední rozhřešení dal: 24.02.2021 00:34:30
Doteď napsal rozhřešení: 3574
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 14876
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   skryj
Miluje: Pink Freud
Nenávidí:
Obdivuje: Hodislava
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICESmajlíci:
Jeho zaregistrovaní smajlíci:
Zatím tu není žádný záznam
 
Nalezl a navštívil tyto smajlíky:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
26.02.2021 10:34:30
Bosbezbot:
Ani nevíš co bych za to dal,
abych velikost tvé podprsenky znal.
Necháme to na první rande naše,
snad nejsi až někde od Aše.

Ve dvou si nazujem pohorky,
a spolu budem zachraňovat sýkorky.
Pak na louce oběd dáme,
čalapinky s sebou opět máme...

Vyslechnu si tvojí zpověď,
z veršů poskládám mou odpověď.
Pak pohladím tvoje vlásky,
jako v zápisníku jedné lásky.

Frajerko mám takový nápad,
nepiš mi, že jsem asi upad...
Že bychom se trochu poznat mohli,
naší samotu tak rychle přemohli...

bosbezbot@seznam.cz
24.02.2021 01:51:25
zaujatkomentem ( ):
Já si myslím, že anarchismus především postrádá jakoukoliv logiku. Anarchismus hovoří o tom, že jedině bez vlády lze dosáhnout rovnosti všech. Jenže když nebude vláda, která by zemi řídila, tak nastane chaos, a v chaosu mohou silní neomezeně parazitovat na slabších, tedy přesný opak rovnosti a krok o tisíce let zpět.

A hlavně, anarchismus v podstatě tvrdí, že pořádek ve společnosti mohou zajišťovat soukromé organizace nebo sdružení. To je špatně hned ze dvou důvodů.

První důvod se týká jen těch soukromých organizací: Soukromé organizace svým způsobem nemají demokratické vedení. Většinou si zaměstnanci vážně svoje šéfy nevolí. Krom toho firma má majitele. Stát nemá majitele. Pokud by byl stát někým vlastněn, byl by to rozhodně opak demokracie.

A druhý důvod, který se týká všech organizací je, že aby takový systém byl funkční, tak by mezi těmi organizacemi musela být spolupráce. Z dlouhodobého hlediska to není možné bez nadřazené jednotky. Jakmile přijde nějaká krizová situace, tak se rozhádají a celý systém se zhroutí. To můžeme vidět třeba i na současné situaci, jak se všichni jenom hádají a konec krize je především kvůli tomu v nedohlednu.

Ale zpět k tématu - klíčová je ta nadřazená jednotka. Organizace potřebují mít prostě někoho nad sebou, kdo je povede. A takový systém už je opět dost podobný státu, a jak se bude snažit zdokonalovat, tak nakonec ti anarchisté zjistí, že už jsou zase u státu. Možná by jim to ale ani nevadilo. Podle mě jim stejně jde jenom o moc.

Každopádně, stát je první společnost na vyšší úrovni, která vznikla. A není to náhoda. Je to jediný způsob, který funguje. Vzniklo to takto spontánně, protože tak je to přirozené. Nevidím důvod, proč vládu jedné organizace (stát) nahrazovat vladou vícero organizací. Je to mnohem složitější systém a dle mého názoru přinejmenším pochybná alternativa.

Něco zajímavého? No pokusím se...

Tak mě třeba hodně zajímají mezinárodní vztahy. Hlavně střední Evropa. Třeba já si myslím, že bychom měli prohlubovat náš vztah s Německem. Může nám hodně nabídnout z ekonomického hlediska i určitou myšlenkovou osvětu. Dnes je to ta nejdemokratičtější země v Evropě, a možná vlastně i na celém světě.

Naopak třeba V4 mi vůbec není sympatická a myslím, že bychom se od ní měli distancovat. Že to nejsou skutečně naši přátelé ukázala covidová situace, kdy to "zlé" Německo nám pomáhá jak může, ale země V4 pro nás nehnou prstem. V4 jasně vedou Maďarsko s Polskem a sledují vlastní zájmy, my a Slovensko jsme spíše páté kolo u vozu a neváží si nás.

Taky se mi nelíbí, že je to taková opozice uvnitř EU. Jen ji rozvrací, nedodržují závazky a nepomáhají, když ostatní ano. (A EU rozhodně není tak špatná, jak jí euroskeptici vykreslují. Má svoje mouchy, ale bez ní by vše bylo mnohem horší.) Nicméně brát si od EU peníze, to jim nevadí. Chtěli by jen brát, a nic nedávat na oplátku. Ale hlavně mi vadí ta xenofobie, především v Maďarsku a Polsku.
24.02.2021 01:22:38
Heyy Richie22:
To aj ja. Ale ku koncu mi ich bolo popravde všetkých ľúto. V podstate celý život premrhali tým, že chceli niečo viac, ale nakoniec ani jeden nedostal to, čo ostatný. Zaujímavá myšlienka. Plus New York tam je nádherný. Hádam sa tam raz dostanem :D
Ono aj tie rodinné prípady akože nie sú zlé. Samotná zápletka je fajn. Ale to prevedenie... Ale akože na nudu to je dobré :D má to tak milión častí, takže v prípade nudy mám čo kukať
Ja niekdy pozerám filmy s tým, že podľa prvkov hádam, kto to režíroval :D

Ona tuším nebrala svoje lieky :D
Ja som si to pozrel ešte raz, že čo je na tom príšerné. A akože smejem sa ešte viac :DDD
Ja naopak hej. A po prepínaní stoviek nezmyselných kanálov som usúdil, že a tak, nemusí to byť úplne zlé :D

Mne sa nechce byť v obleku, neznášam to oblečenie avšak mne to je v podstate jedno. Ja som síce absolútne antištudijný typ, ale vždy sa na mňa tie informácie nalepia. Napríklad rodičia majú obaja červený diplom. Mne v podstate stačí chvíľu počúvať a to mi stačí. Napríklad monitor na ZŠ som mal najviac v paži a napísal som ho najlepšie z triedy. Dokonca tak, že som skoro nemusel robiť prijímačky. Dík matika
Ale teším sa na anglinu na ústnych. Momentálne si precvičujem austrálsky prízvuk

Mám v pláne sa dožiť 150 rokov a verím tomu, že dovtedy vymyslia liek na nesmrteľnosť. Takže vtedy budem ešte mladý sexoš. Ked tak ma zoznám potom s vnučkou

Jo, babka robila
Ja sa koláče, zákusky a torty ani nesnažím. Raz som chcel urobiť obyčajný zákusok čokoládový a skončilo to nezdarom. Veľmi, veľkým :D
Môj otec pozerával ešte hviezdnu bránu. Tam mal jeden herec fakt super hlášky. Asi kvôli tomu som vydržal na to pozerať tých zhruba 20 minút.

No, to sme. Trasovanie kontaktov u nás už napríklad ani neexistuje. Máme najprísnejšie pravidlá v Európe, ktoré nikto nedodržiava. Smutné je, že sa tomu vôbec nečudujem. Lockdown máme od polovice decembra a ja fakt chápem ľudí, ktorých to už unavuje.
Pamätám si, že takto pred rokom som sledoval diskusiu pred voľbami na STV. A tam sa všetci vehementne bili do hrude, že nás sa covid netýka. Potom v lete sa nás tiež netýkal, lebo sme boli, ako si povedal "best" a teraz tu máme toto. Mali na jar všade urobiť tvrdý lockdown a toto tu nemuselo byť.

Popravde sme dosť výnimka. Celkovo ani nie. Avšak aspoň tak. Cez prázdniny budúci týždeň chceme trošku pochodiť tých pár vrchov a zrúcanín, čo tu je v západnej časti.
Tu je okolo 12 stupňov už, takže môj nádherný snehuliak nie je. Avšak ja si ten rok kľudne počkám. Som teda zvedavý na tvojho neboráka :D

Hmmm... keď to tu tak pozerám, tak som celkom otravný človek. Vyzerá to tak, že môj nedostatok komunikácie a zoznamovania sa s novými ľudmi budeš ešte chvíľu nútená strpieť :DD
24.02.2021 00:23:54
Jedna frajerka:
zaujatkomentem ( ): Dříve jsem vnímala politiku dost omezeně. Byla to pro mě prakticky jen dělba moci. A až na těch hodinách jsem zjistila, že to je mnohem více a že se společnost bez ní neobejde, přestože si to někteří lidi nemyslí. Některé myšlenky o "zbytnosti" politiky vycházejí z anarchie. I když lidé, kteří v ně věří se neshodnou ani na tom, jak by takové bezvládí mělo vypadat. A především jsou jejich představy pouhou utopií.
Pak mě určitě zaujaly některé osobnosti. Třeba Thoreau.
U volebních kvót jsem zjistila, že ze mě matematik nikdy nebude :DD

A teď chci slyšet já něco zajímavého.
23.02.2021 23:57:23
zaujatkomentem ( ):
No mě spíš zajímaly tvoje názory, nějaký určitě máš, i když nejsi odborník. Tak co tě třeba na těch hodinách zatím zaujalo nejvíc?
23.02.2021 21:02:30
Heyy Richie22:
V pohode. To bolo len tak do budúcna, keby niečo :D
Ani moc nie. Avšak asi ti skôr utekal dej, ako mne. Ja som vlastne pochopil ten film, že aháá to je takto až na ten druhý krát.
Ja som so sestrou v jeden čas pozeral Rodinné prípady, takže sa zdržím komentára. Nemám rád pokrytectvo.
Podľa traileru mňa to zaujalo. Ale film bol taký... o ničom pre mňa.Celkovo mi Tarantinov štýl moc nesedí. Proste zlatý Scorsese a Fincher.

A tu je moja obľúbená scéna, keďže si tiež teda fanúšička seriálu :DD
https://youtu.be/sHT1kUBTteM
A táto krátka paródia tiež stojí za to :D
https://youtu.be/P-ZniBiVBPo
Ja som si ho pozrel až po tom, čo som videl tú scénu. Ja som z Dva a Pol chlapa videl aj tak iba zopár častí.

Si pamätám, ked 2 roky späť riešilo slovo česť/cti :D ešteže ja som od podobných problémov ušetrený. Dík pandémia.

Kľudne som to mohol zahrať tak, že ja by som bol stále sexi aj vtedy :D

Ja už som pizzou tak prejedený, že by som dal radšej na ex flašu rumu :D a btw, včera som mal zákusok, poliaty rumom. Trošku moc, ale nesťažoval som sa. Bol kvalitný
Mne to príde zaujímavo na hlavu

To sa ti nečudujem. Divné.
Ale však sme schopné štáty. V rozkrádaní verejných financií a podnikov. Jáj to nebolo myslené takto. Ups.

A normálne musím sa o to podeliť aj s tebou. Od budúceho týždňa, kedy sú prázdniny je môj okres preč z čiernej farby. Už som si fakt myslel, že celý čas budem muesiť byť len v meste
23.02.2021 14:30:30
Heyy Richie22:
Aha, takže s tebou sa chcú ľudia baviť o politike? Ja keď začnem hovoriť o privatizácii nemocníc, železníc, škôl a podobne a celko silno pravicových názoroch, tak mám akurát tak niečo držať :D hrozné toto.
23.02.2021 13:57:40
Heyy Richie22:
Pozerám ten čas a až mi zle zostalo :D a snažím sa spomenúť si, kedy sa mi naposledy podarilo zaspať o 8 večer, ale bohužiaľ error 404 Not Found :D
To je jediná oblasť, o ktorej viem povedať, že sa v nej vyznám. Tak ma v tom nechaj prosím :D
Mne sa to páčilo. Ja som tomu dal 4 hviezdičky. Minimálne za zhliadnutie to stojí.
Ja na prvý krát tiež nie, ale po druhý krát som sa normálne vžil do neho a z toho deja som bol strašne očarený. A to som ešte pozeral tú Director Cut 251 minútovú verziu. Ale máš aj ty vidím vkus na filmy. Väčšina ľudí ani nevie, že niečo také existuje :/
Mne ale skôr nesadol Pulp Fiction. Ten film mi prišiel trochu vtipný, ale nič viac. Po dopozeraní som mal ten pocit, že osudy tých postáv sú mi vlastne ukradnuté.
Napíklad :D

V podstate si na mňa zasadla kvôli tomu, že pochádzam z tej oblasti, z ktorej pochádzam a môj kamarát a spolusediaci mal maďarské priezvisko, tak sme u nej boli jasný. Ako ešte jeden rómsky spolužiak a spolužiačka, ktorí však boli úplne normálny. Nakoniec ju ale na konci roka vyhodili :D
Sa mi občas podarilo... :D

Ale najlepšie vždy bolo, keď na konci sa rozprávali a on na to prišiel. No včera som hral golf a netrafil som sa do loptičky. Loptičky? Hral ste naposledy futbal však? Stáva sa občas totiž to, že sa vytvorí vo svale miniatúrna rana, z ktorej infekcia prenikne až do srdca a to spôsobí presne vaše symptómy :DDD
U seriálov to vedia celkom lepšie. Mne sa páčil vo Dva a Pol Chlapa Charlieho dabing :D
https://youtu.be/F3IDsph343M
Mental istu mám rád. Asi jediný kriminálny seriál, ktorí mám fakt v obľube.

Je... je.
https://www.facebook.com/watch/?v=1856 461471186897
Verím, že základnú myšlienku pochopíš :D

U nás v rodine sa nosí, že muži aj v 50tke vyzerajú stále mlado, tak ja som hádam v pohodičke :D

To zas nepreháňajme, to poviem na rovinu, že ani moc nie :D

Tak ale zas piť by si od rána do rána nemusela. Zvyšok by si vyležávala :D ako to často robím aj ja. O 11 zaspím a zobudím sa o 3 a do 5 dopíjam flašu :D
Jednu poznámku ešte povedať musím. Všimla si si, že normálne človek len prekročí hranicu a už sa tam rozpráva úplne inak, ale oni prejdú celý vesmír a stále rozprávajú jedným jazykom? :DDD
23.02.2021 04:59:24
Jedna frajerka:
zaujatkomentem ( ): Těší mě, že můj koment někoho zaujal, ale obávám se, že jsem poslední člověk, s kterým bys mohl probírat politické dění. To že jsem měla pár hodin politologie ze mě odborníka fakt nedělá.
K tomu bavit se o politice spíš může vést ke zbytečným hádkám.
Ale klidně mi napiš něco zajímavého :D
22.02.2021 22:33:23
zaujatkomentem ( ):
Frajerkoo, pojď diskutovat o politice
22.02.2021 20:15:37
Heyy Richie22:
V prípade núdze, neváhaj sa spýtať na kvalitný film. V tom som odborník už dlho, avšak od covidu som v tom majster. Tu máš pár filmov napríklad 1159970. Poprípade s pandémiou môžem odporučiť Nákaza. Taká horšia varianta toho, ako by to tu mohlo vyzerať :D
Tak nepoznám ťa osobne, takže som komentoval moralizovanie tu. A je mi jasné, že väčšinou si z toho iba urobíš dobrý večer, ale sem tam sa mi zdá, že si neodolala :D

Nebudem klamať, že to mali ľahké. Akože dnes mi je toho aj ľúto, keď som robil niečo naschvál. Avšak vždy som vedel nájsť nejakú tú hranicu, kedy už stačí. No u jednej učiteľky nie, ale to je úplne iný príbeh už. Tá si za to mohla sama tým, čo bola zač.

To poznám, od neho som videl aj pár iných videí :D k tomu konkrétnemu som sa ja dostal cez toto
https://youtu.be/MNytD0UZuxw
Ja som to pozeral so ségrou a vždy sme si robili srandu z toho a tipovali diagnózy. Náš favorit vždy bola anémia, alebo niečo s pečeňou. Dokonca aj dabing sa vydaril u Housa. Či Sk, tak aj CZ. Irónia z nich priam sršala. A to som celkom odporca dabingu :D

Minimálne by si to vyriešila ako môj kamarát, že by si ma nakoniec dala do hola, lebo to sa tak dnes nosí. No na fade si budem musieť počkať do konca núdzového stavu, alebo do odvolania ministra zdravotníctva, ktoré očakávam každým dňom :D
Že by si sa cez to mala preniesť, a aj tak by ťa do 10 rokov omrzel, keďže zo zaujímavého 50tnika by to bol rázom dôchodca :D

Tiež si hovorím.

Avšak v zásade by modlitby trvali kľudne celý deň, alebo večer. Záleží od nálady :D
Áno, je to zo Star Wars. Minule mi to povedala kokoska a po rýchlom googlení som sa celkom zasmial, že to je pravda. Ale SW ide tiež úplne mimo mňa. Raz som sa snažil pozerať jeden diel, ale prišlo mi to strašne nudné a zložité :D
22.02.2021 18:38:16
Heyy Richie22:
To je pravda. Však aj dnes som mal rumový zákusok... :D

Tiež sa mi páčilo, že človek vlastne ani netušil, kto je ten dobrý. A síce to nebola za mňa taká typická kriminálka na Štýl Seven, ale bolo to fajn a zaujímavé.
Všimol som si, že občas chytíš na moralizovanie dobrú náladu :DD

Mne sa to aj tak nepodarilo nikdy. Ja som nemal na to, ich napríklad urážať. Ja som väčšinou tie poznámky dostať ani nechcel... :D našťastie som mal krytie od triednej

Nečudujem sa. O tomto väčšinou vedia iba tí, čo tam bývajú, alebo bývali.

Ono sa to volá chorona a je to z Egypta. Chcú nás len vystrašiť. Tu je originál :D
https://youtu.be/_LEAkWQhhP4?t=212
Ale mám pár kamarátov, ktorí to úplne odsúvajú na druhú koľaj, že to nič nie je, alebo že to dokonca ani neexistuje :D
Ja som sa tým nakazil pozeraním Dr. Housa :D odvtedy som ironický až moc často :D

Hej. Ale aj chalani. Kamarát tam teraz hľadal babu, ktorá by ho vedela ostrihať :D
Odkopne ťa ženatý 50tnik? Hádam si to necháš pre seba a nebude o tom spoveď. To by vyzeralo :D

Ja ho mám také pekné. Mám nádhernú postupku :D a pred nedávnom som sa dokonca naučil číslo za lomkou :D

Ja by som im to popravde prial. Verím tomu, že tým pádom by to prispelo k rozvoju tohto dôležitého spoločenského segmentu
U vás som ale počul, že sú rytieri jedi, takže je to 1:1 :D
21.02.2021 19:32:36
Heyy Richie22:
https://youtu.be/prQWgPUkFTU?t=125 :DDDDD
21.02.2021 12:42:36
Heyy Richie22:
Z filmov a kníh o drogách viem, že táto veta tam býva až moc často. Moc :D

Insomnia scifi nie je. Ale pozrieť odporúčam, už len kvôli Pacinovi.
Kukni si čo chceš :D

*Učiteľky :D sme dokonca s béčkou hrali, že kto viac krát za pol rok rozplače učiteľky. Vždy to vyhrali :D

Čo sa maďarčiny týka, tak vôbec. Viem povedať áno/nie a napočítať do 3.
Ono s maďarčinou to ide dolu vodou. Ja čo mám z tadiaľ ešte spolužiakov, tak sa napríklad nikdy nerozprávali so starými rodičmi, keďže nevedia po maďarsky. Ono to je hlavne tým, že ZŠ majú výučbu aj aj, ale na strednú už potrebuješ iba slovenčinu. Stredných s maďarským jazykom je málo, a aj tak nie sú moc kvalitné. A z VŠ je v maďarčine iba jedna. Mnohí si napríklad teraz píšu do sčítania, že sú Maďari, ale jazyk dávajú slovenský.
Napríklad taký môj dedo, ten ich dokonca z duše nenávidel, takže keby dnes ešte žil, tak by bol asi veľmi potešený, ale podľa mňa je to skôr na škodu.

Svetová pandémia? Corona neexistuje
Inak po novom začínam byť alergický na ďalšiu vetu. Covid tu s nami bude navždy, musíme sa s tým naučiť žiť

Úžasná myšlienka dňa. Verím, že budeš so svojim dredom spokojná :D
Jo, asi by ste si v mnohom rozumeli :D
Tú veľkú chcem na predlaktie a s tými malými neviem. Asi niekde po ruke.
Ja si chcem dať rôzne symboly vytetovať. Avšak áno, určite hej. Ohľadom tej školy to beriem tak, že iba skúšam moje šance. Lepšie ako nerobiť nič.
Pokiaľ by bol čas, tak ako nejaké hobby by to bolo určite fajn. Uvidím, čo bude :D

Ešte horšie je, keď to je nejaká fakt pekná baba, celý som šťastný, otvorím jej profil, a že iba zháňam niekoho, kto sa vyzná v bla bla bla... :/// :D
A na rande idú s tým, že doma nemajú čo robiť :D
Kamoškina sestra v 15 napríklad chodila s 32 ročným, ktorý mal doma tehotnú ženu. A neskôr vymenil ešte aj tú jej sestru )

To je v pohode. Pri mojich preklepoch som ten posledný, kto by na niečo mal upozorňovať :D

Inak v tomto máme úžasný život :D
https://www.facebook.com/zhumor.sk/p hotos/a.169933599879190/1683746061831262
20.02.2021 19:25:40
Heyy Richie22:
To je v poriadku. Ja len varujem, aby sa ti nestalo to, že by si ho musela zo zdravotných dôvod prestať piť :D

Ten film som doteraz nevidel priznám sa. Od Nolana mám rád iba Insomniu, kvôli Pacinovi a Williamsovi. Jeho filmy inak nemám rád. Takže Hardyho môžeš poznať z Mad Max. To bol menší nlockbuster. Pretože netuším, kto tam okrem DiCapria hral :D

Raz som si dokonca vyslúžil prezývku zaklínač. Mám menší talent na napodobňovanie jazykov a keďže pochádzam pôvodne neďaleko maďarských hraníc, tak viem napodobniť maďarčinu. Takže som na učiteľku hovoril po "maďarsky" a všetci mali náramnú zábavu vždy :D avšak ja som mal tiež možnosť sa takto zabávať na niektorých, keďže som chodil do triedy tam fakt s týpkami :D

Živiť? To by som moc nechcel. Väčšinou to znamená, že ten človek zabije celú mladosť. Avšak ja som tiež neni neviem aký gamer. Vačšinou hru hrám tak 2 hodiny a prestane ma baviť. Radšej idem niekde von a vlastne.. aha. Nejdem teda :D

Docela hej. Má aj dredy, špecifické oblečenie a má ten štýl, čo sa mi nepáči na babách, ale jej sa strašne hodí a vyzerá v tom dobre. Ono aj také dredy sa podľa mňa málokomu hodia.
Ja moc nemusím také kerky, že to má cez pol tela a má to neviem akých milión významov a je tam nejaký lev, presýpacie hodiny, nejaká osoba a motto. Mne sa omnoho viac páčia nejaké jednoduché malé symboly, alebo crazy kerky, ktoré kľudne nemajú význam, ale sú proste pekné.
Niečo podobné chcela aj sestra, ale dala si iba srdiečko na nohu také malé. Pod takú tú vyčnievajúcu kosť :D
Ja som rozmýšľal o takto niečom.
https://sk.pinterest.com/pin/420945896 419438439/
https://sk.pinterest.com/pin /57702438966199817/

A potom dúfanie, že tam neuvidíš You missed a match :D
Hej. Všetci sú tam iba z nudy a zajtra si vymažú účet :D
Ale vtipné dokážu byť tiež tie 14 ročné baby, ktoré sa hrajú, že sú bi a lanária sa tam navzájom s 30 ročnými mužmi. Aspoň si nezostanú nič dlžný a blbé to bude pre oboch :D
20.02.2021 18:17:12
Heyy Richie22:
No tak pozor, aby sa tam nedostalo napríklad aj sladké víno :D

Hlavne s Jennifer Connely, pozor na to :**
To som dal iba príklad, aké filmy by som bral. Samozrejme by som bral akýkoľvek kvalitnejší námet aj bez toho, že by tam hral so mnou Tom Hardy :D mne by stačilo, keby môžem niečo hrať.

Akože ja to viem aj teraz, ale nejaký ten naschvál si ujsť nenechám, pokiaľ padne príležitosť :D

Má to nejakú postupnosť, vieš :D ja som ale príbeh tiež začal pochýtávať až trochu neskôr. Ja som si vždy radšej vymýšľal vlastný, tak ma to baví aj dodnes viac :D

Boli. V podstate dodnes na seba máme kontakt, ale skôr sa vidíme vtedy, keď je niečo väčšie a je tam viac ľudí. Strašne sa mi páči, že má odvahu na tie tetovania. Ja sa ich bojím, ale dal by som si nejaké tetúsko už :D
Ono toto v podstate platí aj tak všade. Však len po ceste minimálne raz aspoň poviem na nejakú ženu vonku, že tá je fakt pekná. A tiež na tom nevidím nič zlé.
To vôbeec :DD ja vždy, keď tam uvidím nejakú známu, tak sa tvárim, že nič. Doteraz si pamätám, ako som tam prvý krát swajpoval a naraz bývalá spolužiačka zo ZŠ. No, menší záchvat úzkosti som mal :D
Nemôžem no. Ja tam doteraz práveže účet mám, ale bojím sa toho, že keď si ho pôjdem dať skryť, tak ma tam niekto uvidí online a už to príde. Ty chodíš na zoznamku? Čo si tam robil? To ti mám akože toto uveriť? :D
Ale najlepšie sú tam aj tak vtipné popisky. Škola: 1 ročník ZŠ, práca: som na dávkach, hobby: pozeranie sa do steny, niečo o mne: Neviem, čo tu robím :D
20.02.2021 01:42:17
mraceksetrpytkamioff ( ):
Frajerys , máš tam mailíka od Mráčka :D :P se mi nechce přihlašovat.
20.02.2021 01:38:51
Heyy Richie22:
Každý je na niečom závislý :D a ja asi radšej ani nechcem vedieť, na čom si možno fičíš ty :DD

Dobrá otázka. Najlepšie asi bude, ak by som zo začiatku bral to, čo sa naskytne. Zo začiatku by som rád skúsil divadlo a neskôr možno filmy a seriáli, čiže tú televíziu. Rád by som hral v nejakých kvalitných drámach, ako napríklad The Shawshank Redemption, Leon, Blood Diamond... :D
Avšak to je skôr iba taký môj sen, ktorý keby sa vydarí, tak by som bol rád.

To je samostatná kategória :D

Ja mám hlavne problémy s pravidlami, ako takými. Mám rád svoju slobodu a rád celý život skúšam, kam mi až systém dovolí zájsť. Niekedy mám pocit, že to robiť nechcem, ale musím. Asi kvôli tomu, že mám ten pocit, že by som to vedel vymyslieť lepšie. Netuším :D

V tomto konkrétnom dieli si sa vrátila z väzenia po 15 rokoch a poslali ťa predať do Vice City (Miami) koks. Avšak zvrtlo sa to, a ty celú hru zháňaš peniaze pre šéfa, avšak máš v pláne ho aj tak odstrihnúť. V San Andreas si zase gangster z Los Santos (LA) a v GTA 4 napríklad si v Liberty City (New York) a hráš za Srba, ktorí uteká pred vlastnou minulosťou. Jedna z najlepších herných sérii, miliardové zisky, blá blá blá :D
Avšak zaujímavé, toto vysvetľovať. To som ohľadom takejto hry ešte nikdy nerobil, ale uznávam, každý má iné záujmy :D
V GTA San Andreas je mimochodom Welcome To The Jungle od Guns N’ Roses. Vďaka sestre mám ich pesničky prepočúvané, takže ma vždy potešilo, keď si sem švacla nejakú ich pesničku ) :D

A inak sa mi páči, čo si napísala na zoznamky. Ja som sa tam raz zoznámil s takou babou, čo by som sa normálne nemal šancu zoznámiť. A hlavne sú tam ľudia priamo naladený na nejaké zoznámenie, takže nemusíš vymýšľať a premýšľať, či ten človek má vôbec záujem o konverzáciu :D
19.02.2021 20:34:54
Heyy Richie22:
Tak ja ale prestávať nechcem. Mne to chutí. Avšak svoju závislosť si uvedomujem, ale kedže z toho zatiaľ neumieram, tak nevidím žiaden problém :D

Ono uspieť aspoň trochu nebude žiaden ľahký oriešok. O tom ilúzie nemám a nepatrím našťastie k tým, čo si myslia, že im svet kľačí pri nohách. Avšak lepšie to skúsiť tam, ako tu, kde by som skončil niekde v nejakom lacnom sitcome na Markíze. A minimálne pre ten pocit toho mesta mi to aj v prípade neúspechu bude stáť za to :D

Moje najlepšie spomienky sú aj tak, keď som stál vždy pred plexisklom, keď sa to ešte dalo :D

Ja som do života dostal celkom dosť šťastia, takže zas moc si to nevyžerem. Nejako to dokážem uhrať. Najlepší príklad je tá škola. Vždy som mal návrh na 2 zo správania, ale triedna a pár učiteliek ma mali rady, tak som ju nikdy nedostal :D
A takéto rady mám rád. Ja som skôr typ, čo nezastaví na stopke, prejde mimo podchod, alebo proste celkovo nerešpektuje autority a pravidlá :D

Ja už tie hry až tak nehrávam. Teraz som len začal hrať World of Tanks so spolužiakom. Ale inokedy som ich hrával až moc veľa no :D
Avšak nestážujem si. Pri tvojom spomínanom GTA konkrétne Vice City som si nejak zamiloval 80tky, hudbu doby a angličtinu :D
https://youtu.be/1IKmxeAh1Zg
Na to sa nedá povedať nič zlé :D
19.02.2021 13:39:30
Heyy Richie22:
Za to môže zase pandémia. Keby nie som stále doma, tak ich zas každý deň nepijem :D
Avšak áno, nejaký čas to už je veľmi zaujímavá závislosť, ktorá ma však nijak negatívne neovplyvňuje. A pokiaľ začne, tak som ochotný prestať. Dovtedy...

Filmový vkus mám veľmi dobrý, to je pravda. Rád by som sa aj venoval v budúcnosti filmu, avšak tu vznikne dobrý film tak raz za 3 roky :D preto by som šiel najradšej do Londýna to skúsiť.
Najlepšie je, keď sa niekto háda a je na to odborník. A ja len poviem, že chutia tak isto :D
Ale mne ako pivo nevadí. Ale zas fakt nepatrím k typickým Slovákom, alebo Čechom v jeho konzumácii :D

Mal som asi 8 rokov, takže si to ťažko nepamätám. Ale sezóna asi rok 2006-07? Bol používaný, takže nápis je ošúchaný
Tak príde mi to zaujímavé pri istej príležitosti. Ďalej to už určite nie je potrebné rozoberať, lebo vieš... :D

S opatrnosťou som ja na tom v pohode. Skôr by som ja mal brať vážnejšie príkazy, pretože moja rebelantská duša sa všetkému iba prieči, aj keď tie pravidlá uznávam. Ale proste, kto mi má čo do toho kecať, čo robím :DD
http://gph.is/11RVebV

Pred pár dňami som ju kupoval rovno aj s myškou. Často hrávam hry, kde sa nervujem :D
nejak takto to vyzerá u mňa no :D
https://youtu.be/LStZuoVGsxw

Zauj ímavé :D
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk