Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Profil návštěvníka
Jedna frajerka
https://1url.cz/2zY6n
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
163

Má k rozdělení:

17

9

Pohlaví: žena
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 14.05.2020 00:17:41
Číslo profilu: 107817
Naposledy se přihlásil: 26.01.2021 22:50:48
Poslední rozhřešení dal: 27.01.2021 00:48:28
Doteď napsal rozhřešení: 3256
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 12424
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Pink Freud
Nenávidí:
Obdivuje: Hodislava
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
27.01.2021 00:06:34
Fritzland:
Většina lidí má bot několik. Vysloveně do sněhu to už obvykle chce něco vyššího, tedy pohory. Po zbytek roku ale normálnímu člověku stačí něco lehčího. Vyloženě zateplená obuv je nesmysl. To je do mrazů od mínus 15 míň což ve většině podmínek nezažiješ. Na polární výpravy se pak ještě používají speciální boty, ale to je jinej svět. Do běžných horších podmínek bohatě stačí, aby bota neprofoukla a nepromokla a to zvládne každá gore tex membrána, ale i obyčejná naimpregnovaná kožená bota. Normální pohorky jsou samy o sobě už vystlaný docela tlustou vrstvou takže v létě to s nima není nic moc (já jsem ale zvyklej) a v normální zimě stačí teplá ponožka.

Islandy mám cca. 8 let. Byly za polárním kruhem, v Karpatech, po celý ČR, kilometry nepočítám. Jsou samo už omlácený a membrána je dávno v háji, ale namazaný nepromoknou i tak. Na tohle hrubý použití je to dle hesla "Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci." Myslím, že za chvíli to bude chtít opravu a podrazit podrážku a potom ještě nějakej ten rok vydržej.
Vybavení je leckdy přeceňovaný, ale určitý věci můžou člověku hodně pomoct. Problém je, že každýmu vyhovuje něco jinýho a sám musí přijít na to co. Že jsi spokojená s Nordblanc je fajn, ale domnívám se, že za podobný peníze lze sehnat mnohem lepší bundu. Já doporučuju z obchodů Nalehko a Hanibal. Mám dobrý zkušenosti, prodavači tam dokážou objektivně poradit a necpou ti to nejdražší. To nejdražší nemusí být pro člověka vždy to nejlepší. Na druhou stranu právě některé dražší věci můžou mít výrazně vyšší životnost. Neplatí ale zase vždy. Leckdy třebas ultra drahý ultra lehký věci mají naopak velice krátkou životnost a jsou určeny jen na omezené použití. Záleží prostě na tom co člověk požaduje.

Jako hle, Ektor je náhodou strašná prdel. No a osmdesátky srdcovka. Není nad to, když ve dvě ráno zní z Nonstopu Michal David a jeho Céčka... Chce to prostě víc pít...
26.01.2021 23:34:10
Fritzland:
Jo a jinak - na jaro - podzim a u běžeckých bot je myslím větší velikost kontraproduktivní. Potřebuješ hlavně, aby ti ta bota přesně seděla a dvoje ponožky do nich asi dávat nebudeš. Pohora je tank, v běžecký botě ale potřebuješ cítit terén.
26.01.2021 23:31:06
Fritzland:
Jo, rozhovory o Covidu jsou všude a ještě pár staletí budou.

Myslím, že se spíš dočkám ilegal koncertů, to zas bude underground as fuck.. Náhodou Ektora si občas s kámošema pouštíme. Když je člověk nalitej tak jede hip hop a nebo taky prastarý popový hity osmdesátejch let.

Já zimní boty nemám, chodím celoročně v
https://www.meindlboty.cz/cs/island-m fs-active
Ano, mám je o půl, možná o číslo větší. Mám do nich dvoje různý vložky, jedny jsou větší takže tu botu lehce zmenší - ty mám na období kdy beru normální ponožky. V zimě mám menší/tenčí vložky a můžu si vzít silnější ponožku, případně i dvoje ponožky.
Konkrétně Sportisimo je gigant kde najdeš všechny možný značky a výrobky, některý lepší, jiný horší. Spíš bych nedoporučil hlavně Alpine Pro což je firma tlačená marketingem, která ale produkuje kvantitu, nikoli kvalitu. ALE - zrovna v tomto konkrétním případě to není až tak jasné, protože veškeré lehké typy bot mají omezenou životnost. Takže je možný, že Alpine Pro vydržej jen nepatrně kratší dobu než Inov či Meindly za který ale zaplatíš klidně trojnásobek i víc. Otázkou potom ale taky je jak budou pohodlný a jak se v nich pošlape. Sám na tohle nejsem odborník, nikdy jsem boty tohoto typu nepoužíval. Jednak z důvodu omezený životnosti, jednak proto, že chodím hodně mimo značený trasy a zpevněný cesty. Ale veškerý dálkový trasy (s batohem) i krátký výlety se dnes chodí převážně v podobných botách - v běžeckých, lehce upravených. Výhodou je lehký krok a obratnost. Na značený a zpevněný cesty ideál. Nevýhodou je ona omezená životnost. U Inov se mluví cca. o 800 - 1000 km/1 pár. Přičemž většina lidí se přiklání spíše k tý spodní hranici i pod ní. A vzhledem k tomu kolik ty boty stojí to je docela darda. Takže je na místě se ptát zda není lepší zvolit levnější řešení. Od Alpine Pro by jsem určitě nekupoval věci jako specializované bundy apod., ale zrovna bot bych se nebál.
26.01.2021 16:27:30
Mráček se třpytkami:
ale pod na mail ju ? :*
26.01.2021 15:45:59
Mráček se třpytkami:
Teď nevím na co mi odpovídáš :D heh ???
26.01.2021 00:40:13
Fritzland:
Organizace posledních dnů svědků Covidových. To tady úplně specifikovat nechci.

No volby s tím nebudou mít co dělat, tohle je globální záležitost. Jestli k něčemu povede očkování netuším. Už to přestávám sledovat, ale vzhledem k tomu, že očkovanej se stejně může nakazit jen s lehčím průběhem údajně a k tomu může sám virus roznášet tak úplně nevím k čemu to tedy bude... Nehledě na to, že v případě potřeby se vymyslí další mutace třebas Covid z Antarktidy. No ale jak říkám - rád se budu mýlit.

Jo, já bych šel na nějakej šílenej USA HC/punk, na Strahov, na sedmičku, do kotle...
Ektor? Tak to doufám, že máš pořádně vydřepovanej zadek a příslušnej outfit, aby ses v tamní konkurenci neztratila.
26.01.2021 00:19:35
Fritzland:
Ano, záchranným stanicím hodněkrát, i volal jejich výjezdovku. Naše organizace s nimi spolupracuje.

V září kterýho roku? Já jsem tedy stále skeptik a domnívám se, že současný stav je víceméně navždy. Ovšem rád se budu mýlit. Teda ještě, že už nejsem student...představa o kolik mejdanů a koncertů na kolejích bych jinak přišel mě ničí i teď.
26.01.2021 00:01:22
Fritzland:
Jo, puštík je právě modelovej příklad - přijeli na oznámení občana. Někdy je to složitější dohledat kontakt na příslušnou záchrannou stanici a dělá se to právě přes Lesy. Záchranná stanice pak přijede. V některých případech je možný, že zvíře nálezce chytne a doveze sám (pokud má tu možnost a neohrozí to zvíře).

Jinak koukám, že Zpovědnice jede. A asi dlouho pojede neb školy vám nejspíš nikdy neotevřou.
25.01.2021 23:40:45
Fritzland:
https://www.youtube.com/watch?v=hIOnVRnF tto
25.01.2021 23:35:44
Fritzland:
Když já hrozně špatně snáším vedro no.. Teď na Šumavě bylo myslím v noci konečně mínus patnáct, ideál.

Někdy když člověk najde zvíře co potřebuje pomoc tak narazí na telefonu na lehkou neochotu. Někdy i na těžkou. Ale smrt bohužel k životu patří a některý případy záchranný stanice řešit nechtějí/mají toho moc. Ale ve většině případů by měli ochotně poradit. Call before act zmiňuji hlavně s ohledem na to, že třebas konkrétně pokud by jsi sáhla na mládě zajíce apod. - znamená to de facto rozsudek smrti - matka se už nevrátí k mláděti, které má na sobě lidský pach. V takovým momentu se už mládě musí transportovat do záchranný stanice a odchov pak není jednoduchý (záleží na stáří atd.). Lidé často sbírají zvířata, která jim přijdou opuštěná, ale ve skutečnosti mají někde v dohledu rodiče, kteří se k nim vrátí. Někdy situace není taková jakou se na první pohled zdá. Proto by se měl člověk nejdříve poradit a teprve potom jednat.
Se sýkorkou to zase bude jiný.
Správně by ti měla poradit i místní obecní policie - dát kontakt na lesníka/záchranou stanici. Ale to je bohužel většinou utopie a člověk musí googlit sám. Ale u Lesů by se měl pomoci vždy dovolat.
25.01.2021 23:01:47
Fritzland:
Teprve teď čtu, že to bylo na horách Takže Lesy ČR dle okresu.
25.01.2021 22:59:46
Fritzland:
Jak je zima, tak jsem prostě pořád venku a online nic nestíhám... Zppvědnice mi utíká mezi prsty..

ad. sýkorka
https://lhmp.cz/kontakty/
NONS TOP kontakt je 773 772 771
Pro Prahu. Pokud mimo Prahu vyhledat dle okresu
https://lesycr.cz/kontakty/
kon takty na revírníky, správce atd.
Tam se vždy domůžeš někoho ze záchranné stanice kdo ti poradí co dělat s konkrétním zvířetem, přímo v pro Prahu je ten kontakt na Záchranou stanici, která má vlastní výjezdovku. Nicméně hlavně u savců platí - méně je někdy více. Nikdy nešahat především na mláďata savců, ale volat a postupovat dle instrukcí.
Lesy ČR jako organizace zajišťují veškerou péči o volně žijící zvířata. Kdyby jsi našla nějaký exotický zvíře (třeba papouška), už by byl postup zase jiný. Ale příště v podobné situaci určitě volat, popsat situaci. Lesy pro zraněná zvířata jezdí. Záleží ale na konkrétním případu.
25.01.2021 22:55:03
Heyy Richie22:
Ale áno, to áno. S Igim bola v opozícii ale celkom sranda. Fakt sa mi lúbilo, jak rozoberal smerákov s humorom.
Avšak na premiérskej stoličke... No, čo už.
Mať nejakého premiéra na úrovni už by asi bolo moc :D
https://tenor.com/bvDhY.gif
25.01.2021 19:56:32
Já se vyznám ( ):
Nezlob se, ale ty na mě působíš prostě jenom jako taková tuctová fiflenka, co se snaží vypadat chytře a že má vlastní názor, ale ve výsledku jenom meleš pitomosti.

Já ti teda nechci do toho kecat ani tě urážet, naopak ber to spíš jako takovou dobře míněnou radu zdarma:

Podle mě by pro tebe bylo nejlepší, kdybys tohoto zanechala, už se k složitým tématům vůbec nevyjadřovala a začala se věnovat věcem, které více odpovídají tvojí povaze a intelektuálním možnostem.

Tzn. například hledat bohatého muže s vyhlídkou na brzké vdávání, který tě zabezpečí, a trávení většiny tvého času lakováním nehtů a probíráním drbů s kámoškami u kafíčka.

V čemž už tedy máš určitě nějakou praxi, ale být tebou bych z toho udělal hlavní a jedinou oblast zájmu.
25.01.2021 12:56:05
Heyy Richie22:
Akože Rytmus je veľký pán. Mal som možnosť pri ňom byť a strašné to s ním, aký je vtipný :DD
Ale Kalousek je aspoň v opozícii. Aspoň myslím teda. Matovič nadáva nonstop na koaličného partnera, ktorý je minister hospodárstva :D
25.01.2021 07:51:09
Alkedos:
Díky.
24.01.2021 20:47:05
Heyy Richie22:
Poslal som to síce už do jednej spovede, ale pošlem to aj tebe. Lebo však, prečo nie :D
https://www.facebook.com/Na-Slovensk u-je-to-tak-1727816637432100/photos/2763 997860480634
24.01.2021 20:21:55
Heyy Richie22:
Tak akože zas ja som tiež neni nejaký jeho fanúšik, čo si ide jeho pesničky od rána do večera a finančne ho podporuje, ale je to sranda :D
Mňa to baví a vždy ma dokáže prekvapiť, čo nového vie vymyslieť.
A ja som na to zvyknutý. Na fb na kvetinkové profily a na ig, s ktorým chcem už aspoň rok seknúť na fejk profily.
A Rytmus tuším raz povedal, že keď máš hejterov, tak to robíš dobre :D
24.01.2021 20:08:13
Heyy Richie22:
Ja som mu v tom seriáli tiež málokedy rozumel. Najlepšia bola vždy reakcia Boborovského (ten ryšavý) ale šéfko, ja mu nerozumiem, ja mu nerozumiem :DD

Náhodou, keď si zvykneš... Najlepšie sú vždy aj tak tie komentáre. Nehovoriac o tom, že zarába mu to? Zarába. Takže je 100 percentne úspešný a bohatý muž z neho :D
24.01.2021 19:44:19
Heyy Richie22:
Najprv som si hovoril, že načo mi akože posielaš nejakú poľskú pesničku. A potom, že jáááj :D
Keď sa na to sústredím, tak tomu akože väčšinou rozumiem, ale inak to znie ako poľština s nejakými známymi slovíčkami :D
https://youtu.be/gWiRSmyXk5E

Ja som si z nich úplne vrískal. Najviac z Roka. Ten dokonca aj po Superstar urobil dodnes úspešnú kariéru. Ono, keď robí človek celý čas hlupáka, tak tým ľudom to časom príde úplne normálne :D
https://youtu.be/iV6penWlZ88
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk