Máš ještě nějaké další doporučení prosím na uvolnění kromě cvičení?
Díky Tobě mě napadla spojitost proč jsme cvičil vícefázově nebo 2hodiny silově v kuse. Měl jsme stresové období.
Nejlepší pro mě na stres bylo se pomilovat se ženou. Večer i ráno. A potom jít mezi nasraný lidi jedoucí do práce. Nebo v práci svou pohodou srát lidi. :D
I když holky to spíš ocenili, když jsem byl vytřepaný.