Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Tojsemvedela
Přivádíš tmu, noc se, snese, celý les se hemží zvěří. Žalm 104,20

Index důvěry:
-1

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: žena
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 02.01.2023 13:09:20
Číslo profilu: 111330
Naposledy se přihlásil: 02.06.2023 22:09:37
Poslední rozhřešení dal: 02.06.2023 22:26:20
Doteď napsal rozhřešení: 950
Bodování aktivity: 5 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1543
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
18.02.2023 02:29:54
apd-live ( ):
Určitě to zvládneš a budeš trvale abstinovat, jsi šikovná holka, když chceš.
A zvládneš to kvůli své dceři - protože děti nám dávají šanci být lepší, než jsme.
*
Ale tu pomoc profíků s detoxem + nastavením vnitřního i vnějšího programu potřebuješ - tohle už sami s přítelem v této fázi nejspíš nezvládnete.
Taky jde o to, že i profík na takové věci přenechává tu léčbu svých blízkých kolegům - protože pomoci nejbližším je vždy nejtěžší a i oni zpravidla bohužel v tomto fungují lépe s někým cizím.
Nenech se odbýt + jdi tam, kde tě vezmou (nebo s tebou min. už nějak budou pracovat) a budou se chovat profesionálně (tam kdes byla, se dle popisu moc profi nechovali) + myslím, že by tam měl jet partner s tebou, budou se pak chovat korektněji (a taky u skutečných profíků je standardem zapojit do té léčby dospělé blízké pacienta, protože bez jejich pomoci to málokdo zvládne).
Klíčové je v tom to tvé vnitřní rozhodnutí zbavit se pití a trvale abstinovat - z mé
zkušenosti na psychiku ženy-mámy od dítěte zafunguje právě ta motivace asbstinovat ohledně svých dětí.

Držím palce
17.02.2023 19:35:42
IvanaIvanova:
Prečo vlastne piješ?
Všeobecne.
Tvoj život, realita a prežívanie je bez chľastu zlý?
Kde je tá dôvod pitia?
17.02.2023 09:50:32
apd-apolo ( ):
Jen proto, že mám slabost pro tvůj archetyp žen (v nácti, než se samy, i pod vlivem špatných mužů zničíte). Když se tady na tebe koukám, co předvádíš, tak to při všech mých výhradách asi má nej loli shodného archetypu sehrála ještě s životem dobře (má dvě děti a nechlastá, naopak od chlastu i na mé seřvání doufejme trvale odkopala otce dítěte a snad už to napodruhé s rodinou zvládne) .

Jediné slovo - Apolo. Aneb pražský Apolinář.
Mám přímou zkušenost s bejvalkou, které tam pomohli trvale abstinovat + jako profík na životosprávu vidím tamní otcem zakladatelem nastavený léčebný program za nejlepší (jestli ho nástupníci nezničili). Nezávisle na nich ten samý postup aplikuji u svých klientek k trvalé abstinenci resp. vyřešení problémů, takže můžu říct, že to funguje. Ale jen a pouze, pokud pacient udělá vnitřní rozhodnutí, že si uvědomuje svůj problém + chce trvale abstinovat + poslouchá povely a dodržuje pravidla programu.

A představuješ si to jako pipi válku. Nejen já, ale i oni mají jasná pravidla a jen tak někoho nepřijmou. Ne vše se dá koupit za prachy, jak si mylně myslíš.
Otázka vůbec není, jestli se tam bude tobě líbit z výšiny klanové pipi, ale jestli se ti dostane cti a výsady, že tě přijmou do léčebného programu. To si zaslouží jen ti, kteří skutečně chtějí svůj problém vyřešit a dá se jim pomoci.
Na to musíš splnit dané podmínky + pak dodržovat stanovená pravidla.
A dávno nejsi nějaká vyvolená princezna ani patnáctiletá lolitka, ale závislá 30+ alkoholička a máma od dítěte - je dobré se podle toho začít chovat s určitou pokorou.
Ty právě absolutně potřebuješ, abys byla mezi lidmi, co jsou naprosto v prdeli a na dně - uvidíš sama sebe v zrcadle. A poslední, co potřebuješ, je být dál mezi tou alkoholicko-fetáckou, promiskuitní sběří (kterou ses ovšem sama stala).

Pokud máš po léčbě dál úspěšně abstinovat, tak počítej se dvěma pravidly:
1) suchý zákon (žádné pití v domě a okolí)
2) zbavit se všech toxických lidí ve svém okruhu (pro ty z nich, co se chtějí vyléčit, jsi zas toxická ty a navzájem se udržujete ve sračkách)
--nakolik je destrukční problém i tvůj stávající partner nebo ty pro něj, je otázka, kterou řešit nebudu (nerad se komukoli seru do vztahů)
--nakolik jako sub holka k trvalé abstinenci a rozumnému životním stylu vedle sebe nutně potřebuješ právě toho slušného, zodpovědného, abstinujícího (!) dom chlapa, je taky otázka - z mé zkušenosti je to u 99% tohoto typu žen nezbytně
--Btw, já jsem i z tohoto důvodu jako dom chlap dospěl poslední dobou k závěru, že s klasickými subkami končím a odmítám dál řešit jejich věčné sračky a odporné sebemučednictví. A sledovat bez příkras životní příběh Anči nebo tvůj mi to jen potvrdilo - takové jste totiž úplně všechny, ale vy dvě to o sobě někde říkáte a my chlapi jsme naivní idioti žijící v iluzích a sebelžích (i ti zkušení a cyničtí šovinisti).
Už nechci české subky ani vidět. Bohužel, ostatní více feminisované ženské zas vůbec nesnesu ani vteřinu, takže to nemá řešení než kapitolu ženy uzavřít - užil jsem si dost a i evolučně mám odpracováno, zlatý klid.

Samozřejmě, druhá cesta je si nechat od táty zaplatit drahou kliniku pro vyvolené tragédy - ale, co jsem sledoval, tak na rozdíl od Apolla málokdy pomůžou trvale.
Víš zlato, nejvíc by ti pomohlo právě vidět během abstinence sama sebe v něčích sračkách na detox jednotce a muset se o sebe starat (znám ty, které právě tohle trvale z chlastu i drog vyléčilo) + začít konečně myslet víc na dceru než na sebe.

Pokud to co nejdřív nezačneš řešit, taky se může velice snadno stát, že dostane dceru do péče táta nebo prarodiče a tobě soud nařídí Ústavní léčbu - už v této chvíli by to bylo právem a správně. Máš víc štěstí než rozumu, zatím.
A velký pozor, ospod/soud se taky může zachovat obvykle rodinotvorně a dát dceru kvůli tobě v zájmu její ochrany do děcáku, dokud si péči o ni někdo z vaší rodiny nevybojuje (prostě pozor na to, úplně přesně takový případ jako je tvůj, znám). Určitě je lepší zařídit to s otcem/prarodiči sama a nedat ospodu šanci.
A věř, že první tě udají a potopí ti tví "kamarádi a kamarádky".
Svým jednáním především ohrožuješ bezpečí i mravní vývoj své dcery.
Kdyby byl její táta zodpovědnější nebo tvrdší/méně laskavý, dávno ji v péči nemáš.
A to vůbec ani neřeším, jak s tím tvým nevlastním přítulem obecně žijete a v čem ta holka musí vyrůstat (opět, kdyby se na to někdo zaměřil, s péčí a alkoholismem končíš). S tímto ti celkem doporučuju se na zpovědnici přestat z osobních věcí vypisovat, promazat to tady a jít se léčit - svět a internet je malý, a sviní/anebo zodpovědných je hodně.
*
https://www.vfn.cz/pacienti/k liniky-ustavy/klinika-adiktologie/inform ace-pro-pacienty/
(mezery v odkazu umaž)
*
Když už jsem tady, tak už víckrát jsem ti chtěl napsat na ty občasné sračky, kterým zde čelíš.
-jsi pěkná holka, na svůj věk a otřesný životní styl až neprávem
-nejvíc ti to kdoví proč sluší, když klečí :,)
-nevyvinuj se, neobhajuj se, ne před zp tragédy - tebe má zajímat pouze názor tvého chlapa, tvé dcery a tvých rodičů
-jsi krásná navenek, ale uvnitř i nablízko je to děs a hrůza
-přestan řešit víc svůj vzhled než svou duši a psychické i fyzické zdraví, stárnutí stejně nezastavíš a neokecáš: radši se uč vařit, cvičit, starat o zahrádku, abstinovat a připravit dceři vlastní bydlení do startu dospělosti
-začni každý den ráno cvičit + pravidelně běhat (změní ti to kompletně hormonální nerovnováhu v těla a stav psychiky na rovnováhu)
-spi většinově 8-10h v noci
-zpovědnice je taky toxické prostředí plné toxických lidí, kteří sami potřebují pomoc nebo sem chodí ubližovat jiným příp. i sami sobě, takže tobě pomoct nemůžou (určitě bych tohle místo své sub i pacientce zakázal)
--přestan mluvit jako dlaždič, je to děs, stane se z toho zvyk a těžko se toho pak zbavíš
--je potřeba, abys měla vedle sebe dominantního chlapa s dobrým vlivem, který tě nasměruje i udrží při zdravém životním stylu, zdravém rozumu, rozumných hodnotách a ne do propadu do šílenství, alkoholu a sebedestrukce (leccos se dá v rámci ds vztahu u sub žen pořešit i přes tu rádoby dominanty špatně zneužívanou bdsm rovinu, já přes to holky zbavil alkoholismu, huličství nebo sebepoškozování, ale musí se to umět a mít zkušenosti a velkou důvěru)

Závěrem, jsi žena a máma - ta hlavní motivace a pilíř léčby i následné abstinence musí být tvá dcera. A to, že jí chceš být dobrou mámou a dobrým vzorem, ne opakem.

Je smutné sledovat kdysi krásné, zajímavé a charismatické lidi při propadu do sebedestrukce. Pokud jsi neviděla, tak zkoukni Leaving Las Vegas s Cagem - a pak zařid dceři bydlení u táty/prarodičů a jdi s pokorou, s vnitřním pevným rozhodnutím a bez keců do Apola. Dokud to vůbec ještě jde vyřešit.
Ty máš dítě, které miluješ a ona tě potřebuje, takže si tuhle cestu nemůžeš dovolit.
Kdybys měla chlapa mého typu a ne nezodpovědné idioty, dávno jsi dostala suchý zákon, pár facek (příp. výprask, až by ses pochcala), všichni tví "kamarádi/kamarádky padáka nebo přes držku a v tom Apollu už jsi.
A jestli ne, tak bys dostala padáka ty, protože nemá smysl obětovat svůj životní čas ani láskyplnost nikomu, kdo se chce zničit a ještě sobecky sere i na vlastní dítě.
To si musíš vybrat - je pro tebe víc tvoje dcera nebo chlast a špatní kamarádi, jsi milující máma nebo sobecká snobská sračka?
15.02.2023 00:17:35
IvanaIvanova:
Tu som .
Napísala som, že rada dievčatám bozkávam chodidlá a zrušili ma .
Nič som nespravila :D.
Verila by si tomu?
Ale inak ďakujem, že si si spomenula. Milé. Potešilo.
06.02.2023 11:02:55
Gleit:
Ty meleš sračky.
Neexistuje způsob, jakým jsi to mohla myslet, aby to nebyla sračka.
Pokud závažnost genocidy je 100, pak závažnost zpochybňování čehokoliv (v sekulární společnosti), i kdyby to byla pravda, je po zaokrouhlení asi tak 0.
04.02.2023 18:56:14
Gleit:
Uprostřed?? Takže je to jako zabít půlku lidí, co měli umřít při holokaustu?
Promiň, ale jsi magor.
04.02.2023 14:03:19
Tojsemvedela:
Gleit: je to tak někde uprostřed.
04.02.2023 14:00:11
Gleit:
Popírání holokaustu je srovnatelnější s popíráním šukání ovcí než s fyzickou realizací holokaustu. Nesouhlasíš?
04.02.2023 13:36:29
Gleit:
"Gleit: tak považuju ho a tím i jeho popírání za jeden z největších zločinu v lidských dějinách.
Je to věc co mi opravdu přijde nechutná a zvrácená, narozdíl od sexu"

Ok, takže když někdo řekne, že žádnej člověk určitě nikdy nešukal ovci, tak je stejně nechutnej a zvrácenej, jako kdyby sám nějakou ovci ošukal, jo?
26.01.2023 18:25:57
Pravdivý muž:
Dozvěděl jsem se a přečetl jsem si, žes mě pomlouvala na diskuzi, ty huso.

Jsem Pravdivý muž - to si zapiš za uši, děvenko!
25.01.2023 13:19:06
Ivana Ivanová:
Všimla som si, že často mužov delíš na chad a incel.
Mám otázku:
Kto podľa teba je potom neutrál? Chápeš ani chad ani incel, ale taký priemer.
Uveď nejakých známych chlapov, ktorí ti tak pripadajú, aby som mala predstavu.
Keď chceš môžeš uviesť, že čím ti neutrálni pripadajú.
25.01.2023 09:36:36
Ivana Ivanová:
*pojašenu
25.01.2023 09:35:19
Ivana Ivanová:
Proste zvedavosť:
Písala si, že si fixovaná na ponížení.
Týka sa poníženie aj posteľných hrátok typu dobre mi to udělej, ty malá šukézní děvko a nejakých ľahších BDSM praktík, alebo to už nie?

Proste dnes mám pokašenú náladu .
24.01.2023 21:40:12
Teta Dana:
Co se jak dělá?
Doufám, že mi nechceš taky poslat plamínek za odměnu, recipročně, to nemám ráda - nejde o žádný obchod.

Pokud chceš zaslat někomu jinému - v profilu dotyčného si klikni na "Vztahy na Zpověďnici" a měla bys mít k dispozici tlačítka, že ho obdivuješ, miluješ, nenávidíš. Poslat plamének. Poslat dynamit.
24.01.2023 20:58:55
Teta Dana:
Ahoj, přijmi plamen. Líbí se mi na tobě, že se nebojíš psát i bez obalu nekorektní názory.
23.01.2023 01:09:27
Ivana Ivanová:
Ahoj, heheh, inak Alex(33) môj bratranec ti odkazuje, že si krásna :D a to si váž, lebo on je fixovaný na 20-ročné a také niečo povie o žene v tvojom veku o jednej žene z tisícky.
08.01.2023 01:17:38
Ivana Ivanová:
Trdlo, akože že nevieš? Však kukni do môjho profilu .
06.01.2023 00:32:58
Tojsemvedela:
Ivana Iva Ivanová: Kolikrát jsme šly účelové s kámoškou někam porvat když jsme se nudily a prostě jsme to vyvolaly.
Ale jako zase nebyla taková krava,:,D tohle jsem dělala spíš kvůli ty kamosce.
Pak to bylo spoustu věcí, chrstla na mě třeba nějaká v klubu jen tak pití, takže to prostě chtěla.
Jindy nam chtěli vzít huleni. Někdy to byli dlouhodobý konflikty u nás ve čtvrti s někým koho jsme znalý.
Párkrát jsem se popřála i s kamarádkou když jsme se vožralý pohádaly,vale tak to nebyla nikdy ferovka, páč jako jsme se měly jinak rádi. Toho je ranec. Nevím jak vypadáš
06.01.2023 00:24:03
Ivana Iva Ivanová:
Mám otázku k tým bitkám so ženami:
Čo je spúšťač bitky?
Čím ťa nasrali a prečo si po nich vyštartovala?
Alebo čím si nasrala ty ich?

A ešte mám otázku k tvojej obľúbenej problematike riešenia vzhľadu, keďže si taký expert, heh:
Mňa by si v bodovacej stupnici od 1 po 10 ako ohodnotila
Dobrú noc.
05.01.2023 23:01:40
Chlupaté Bručounské:
smaž ten vzkaz ode mě prosim tě
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk