Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
allloe
Kdo jde vstříc slunci, nechává stín za sebou.

Index důvěry:
69

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 27.02.2008 18:34:21
Číslo profilu: 44186
Naposledy se přihlásil: 29.09.2022 12:33:34
Poslední rozhřešení dal: 29.09.2022 12:59:16
Doteď napsal rozhřešení: 3652
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 54392
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
06.11.2021 06:31:22
Kaj-Kon ( ):
Ahoj,
nepatřím mezi registrované, abych ti mohla poslat plamen, ale jsem tu několik let a chci ti říct, že podle mě píšeš jedny z nejlepších rozhřešení.

Jsem ráda, že tu jsi!
29.10.2021 12:47:36
SingleMan6594:
Krásný úsměv
26.10.2021 15:02:22
Muad*Dib:
Tak taky děkuju.
A za co? No, za Tvůj přínos přeci Umíš mluvit k věci a nebojíš se i rozepsat, přičemž i to se dá číst, což tu není úplně obyklý. Takže jsem usoudil, že si to zasloužíš. A jako bonus se zdá, že jsi mi i názorově blízká, což není podmínka k tomu, abych někomu poslal plamen, ale je to plus. ;)
26.10.2021 14:13:05
Horatio:
Ano, ale sebereflexe často sklouzne k přehnané sebekritice a ta mi snižuje sebevědomí. Proto si nedovedu vůbec představit, že by se mě nějaká hezká holka neštítila třeba jen dotknout. A z toho plyne pak také nenávist ke všemu okolo. A sorry, ale obézní holky si zaslouží trochu postrčit, aby se sebou něco dělaly a nečuměly jen na Netlix, neládovali do sebe zmrzlinu a víno a brečely nad tím, jak na ně kluci serou. Dokonce mám tři kamarády/známé, kteří mají obézní přítelkyně bez prsou a říkám si "co se jim na nich kurva líbí?" Já bych se zblil z představy, že bych s něčím takovým měl strávit jen chvíli o samotě. Asi jako holky blejou ze mě.
26.10.2021 08:41:37
Horatio:
Díky za pěknou odpověď. Jsi snad jedna z mála milých a přívětivých lidí zde. Radami se pokusím řídit, ale jak jsem psal - už jsem v tom bahně příliš dlouho a možná se mi v něm začalo i celkem líbit.
12.10.2021 17:31:24
Ježek second edition:
Neboj, nebylo to zlé. Přinejhorším se vždycky můžeš vymluvit, že jsi v té době už dávno spala a nemáš tušení, kdo to psal Možná nějaké skryté alterego?

Hele víš že to je podvod, takhle to s tím výběrem otáčet na mě? Jen počkej, to si budu pamatovat

1025303 Fejkař - Tam mi šlo o to, že když fejkař něco píše, tak si je sám dobře vědom toho, co dělá a ví, že on sám je fejkař. Jenže pokud je v nějakém psychicky ne zcela OK stavu (medicínsky), tak se může stát to, že tomu uvěří a pak už sám před sebou fejkař není, pak už je skutečně nemocný a žije v bludu. A já si nejsem jistý, jestli tu na Zpovědnici dva takové reálně nemáme?

896385 Víra - Pochopila jsi to správně. Šlo mi o to, že máme spoustu pojmů, které bereme zcela samozřejmě a nepřemýšlíme o nic vůbec, natož pak nějak hlouběji. Často je zajímavý historický kontext. Jedním z takových slov je víra, které je dnes tak nějak zcela automaticky vnímáno s náboženstvím a to nejčastěji s tím, které je v dané zemi dominantní. Jenže ono to tak jednoduché není. Věřící (alespoň ti inteligentnější) někdy tvrdí, že náboženský víra představuje nějaké hodnoty a není to o dogmatismu. Pokud je to tak, tak proč by to nemohly být samotné hodnoty bez Boha & spol? Proč by to nemohlo být nenáboženskou vírou, ale v náboženském smyslu vnímání? Prostě takovou věcí na hraně světů? Tyhle hraniční věci (v mnoha různých smyslech) mě baví.

962310 Není to tak jak to vypadá - Nejprve jsem chtěl komentovat, že bys neudělala scénu, ale to prostě nejde, protože se pořád musím tlemit tomu jak jsi napsala, že bys je tam nechala ať to můžou dokončit. "Pardon, pokračujte v činnosti." Myslíš, že by to dokončili? :D

S těmi bezďáky to je složitější. Ne že by nebyla dobrá vůle, ale pokud bych nevěděl co s tím objektem, tak bych určitě nechtěl jeho stav zhoršovat. Na to by bylo fajn kdyby tam někdo bydlel. Většina domů nejvíc sejde pokud se tam nebydlí. Jenže fakt by sis lehla do postele po někom, kdo nedodržuje alespoň elementární pravidla hygieny? I kdybych tu matraci vyhodil, tak stejně to tam bude celé zahumusené. Podívej se kolik bezďáků podpálilo nějakou chajdu tím, že tam hulili chlastali a usnuli u toho? Takže nechat tam někoho? Ano, ale ne jen tak bez přemýšlení.

A podezírat tě jsem schopen z čehokoliv

Na Horacia mrknu, nenapadlo mě že odpoví u sebe v profilu. Díky za upozornění.
12.10.2021 15:19:32
Nadržený panic:
Ahoj, přeji krásné úterní odpoledně
12.10.2021 13:50:12
Horatio:
No, ta nenávist mi také dává hodně síly do každého dne. Protože z neurofyziologického hlediska jsou nenávist a láska stejné - aktivuje se sympatický nervový systém, zvyšuje se činnost srdce, zapojuje se mezolimbický systém. A když lásku mít nemůžu, proč si nevypomoci tou nenávistí...
Ano, skutečně jsem zažil odmítnutí, která nebyla téměř vůbec proložena přijetím. Téměř vůbec píšu proto, že to přijetí byla do jisté míry má domněnka, protože to stejně vyšumělo do ztracena. A velké nároky? No, líbí se mi asi 50% holek. A rozhodně bych nechtěl nějakou obézní škatuli, a tím opravdu nemyslím lehkou nadváhu a velká prsa, to se mi naopak líbí. Myslím skutečně kredenciózní typy ženských, kterým propadlo několik mých kamarádů. Prostě hnus. Takže velké nároky fuckt nemám. A jestli by o mně stála jen nějaká špekna, tak to jsem vlastně úplně v hajzlu - má poptávka se neprotne s nabídkou holek a co se děje s takovým zbožím? Přestane se vyrábět...
11.10.2021 15:32:45
Horatio:
Ano, žena to může prostě vycítit, ale spíše vycítí stydlivost a nerozhodnost. A to je zaručený odpuzovač.
Naše kočky už taky nežijí, ale kocour byl celkem aktivní a máme doma jeho dceru a vnuka.
10.10.2021 22:20:45
Ježek second edition:
Myslel jsem to předtím spíše tak, že stejně jako může být otázka někdy i odpovědí, tak i výběr tématu může leccos prozradit. A tím teď zrovna nemyslím, že bych tě podezíral z toho, že to sama děláš a nebo že by ses chtěla inspirovat (tím škudlením)

Doporučit můžu knihu, možná něco k poslechu, ale abych doporučoval své vlastní zpovědi? Nevím jestli jsem na to dostatečně velký narcis, ale pokud o to stojíš, tak to můžeme zkusit. Třeba 962310, 896385, 1025303
10.10.2021 15:42:26
Ježek second edition:
A ty jsi udělala jako správná vnučka co? :D

Když ono něco jinak působí, když se s tím jen setkáš a kroutíš nad tím hlavou a jinak to působí když v tom žiješ (ideálně ne úplně dobrovolně). Alespoň že měli i své pozitivní stránky, to si člověk stejně vždy pamatuje nejraději.

Mě ale zajímalo, proč tě zaujalo zrovna tohle téma?
09.10.2021 14:54:05
Ježek second edition:
Také si říkám, že by stálo za to některé staré diskuse oprášit a vytáhnout je nahoru. Tím nemyslím jenom ty moje, ale všeobecně. Některé by mohly bát po letech svým způsobem ještě zajímavější než tehdy. A také s jinými lidmi. Systém Zpovědnice to však neumožňuje. Jen jsem docela koukal čím tě zaujalo zrovna tohle moje téma? :D Video sice nefunguje(a pak že schovávat si něco ve vlastním archivu je zbytečné - vše je přeci online že?), ale proč se nepodělit když v tobě tví prarodiče zanechali takovou stopu? Jen by mě zajímalo, jestli to bylo něčím vyvážené a máš i pozitivní vzpomínky na ně?
08.10.2021 02:37:59
Ježek second edition:
Hezky píšeš Jen jsem šel kolem.
06.10.2021 15:37:37
Horatio:
Jak jde ten hněv cítit? Z mých příspěvků? V reálu je to lepší, jak jsem psal, hledím si svého.
A co jsi ty ostatním záviděla? Jak ses s tím srovnala? Mně dospivání fakt nepomohlo, cítím se jako frustrovaný puberťák.
Vnitřní mír najdu až nebudu nucen žít na tomto světě.
Jo a máš pěknou kočku.
06.10.2021 10:46:27
Horatio:
Díky za dávku pochopení, jež jsi ve svém textu projevila. Skutečně ta léta odmítání (no bylo jich od puberty asi 10 přímých a neznámé množství nepřímých) vedla jednak ke snížení sebevědomí, zvýšení mé stydlivosti a taky k přeměně bolesti v hněv. Takže zde vznikají ty předsudky a odsudky, protože vidět, jak se všeci párují a mají ty své zamilované pohledy a zároveň jistý pocit nadřazenosti nad lidmi jako já, to mě dovede zaručeně nasrat. A hlavně fuckt, že spí s kdejakým kreténem, který umí říkat ty správné kecičky, aby se jim dostal pod sukni, to mě sere. Moje šance jsou dle mého názoru minimální bez ohledu na předsudky, protože je veřejně neříkám ani neprojevuji. Prostě si ve veřejném prostoru hledím svého jako správný občan. A příležitosti k navázání kontaktu moc nemám, oslovovat někoho na ulici nebo v obchodě, to je nad mé síly. A navíc začínat ve třiceti s věcmi, které 99% lidí řeší v pubertě mi přijde jako učit se v devadesáti surfovat. Takže potřebuji najít cestu k vnitřnímu míru a srovnání se se svou situací. Jo a promiskuitní holky, stejně jako kluci jsou u mě prostě hovada, která mají akorát štěstí a zvrácené myšlení, a nějakou lítost pro ně fuckt nemám.
05.10.2021 14:45:50
Horatio:
Nejde jen o zápal boje, já si to někdy opravdu myslím. Na jednu stranu jsem zastáncem toho, ať si každý dělá co chce, ale pak se nad tím hlouběji zamyslím a zjistím, že to může v dlouhodobém horizontu ovlivňovat i mě. Třeba fuckt, že promiskuitní holky už poznaly spoustu lámačů klitorisů a tudíž by pro ně někdo jako já nebyl dostatečně dobrý. A že si tím někteří budují falešné sebevědomí a pak mě bez okolků shazují. Jo a ani nemluvím o tom, že si na vztazích a sexu někteří zakládají celý život a společnost je tím natolik prostoupena, až jedince jako já vyřadí. No hold ty moje úvahy. Ale něco na tom přece bude, ne?
05.10.2021 12:13:36
Horatio:
K diskuzi č.1179033
Jsem rád, že jsem tě pobavil :D ale nějak jsem s tím listem polemizovat musel.
04.10.2021 14:32:49
allloe:
borovice: Nabarvené ptáče jsem neviděla, ale Krvavé jahody jsem kdysi četla, všemu jsem věřila, tak mě to dost překvapilo. Ani nemůžu říct, že jsem zklamaná... kdybych ale byla na přednášce nebo knihu četla v poslední době a ne před mnoha lety, asi bych dost zklamaná byla. Takhle mě to jen udivilo a přišlo mi zajímavé, kolik lidí se v diskuzích Sosnarové zastává a věří jí... vždyť i v tom rozhovoru v DVTV se myslím podřekla, že její sestra byla vdaná (z doby, kdy byly údajně v gulagu), přitom předtím prý několikrát tvrdila, že její synovec byl počat při znásilnění a ne v manželství. Celkově prý často měnila své vyprávění. Podle mnohých pravdu zná jen paní Sosnarová, jak to ve skutečnosti bylo... já si teda nejsem jistá ani tím... možná už tomu z části sama věří Tenhle případ mi připoměl fotografa Saudka - ten dlouho tvrdil, že byl v dětství s bratrem v Osvětimi, přitom stejně starý bratr si na nic takového nevzpomínal a oba mají z té doby vysvědčení ze školy v Praze... teď koukám, že když se o to začal zajímat novinář Klíma, Saudek obrátil a přiznal, že v koncentráku byl jenom po válce na prohlídce
03.10.2021 13:20:34
borovice ( ):
Nemáš za co, já z těch Krvavých jahod byla dost zklamaná, viděla jsem i přednášku, kde to někde v knihovně Sosnarová vyprávěla a věřila jsem tomu všemu. Nevím, jestli jsi viděla film Nabarvené ptáče. Tak ten je taky vymyšlenej a prezentovanej jako podle skutečné události :D.
05.05.2011 00:07:00
Fildasek:
Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk