Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Kvido99
Hospodin pravil: „Cos to učinil! Slyš, prolitá krev tvého bratra křičí ke mně ze země. Nyní budeš proklet a odvržen od země, která rozevřela svá ústa, aby z tvé ruky přijala krev tvého bratra.“ Gn4,10

Index důvěry:
61

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 58
Ve zpovědnici působí od: 08.11.2017 22:49:24
Číslo profilu: 101903
Naposledy se přihlásil: 05.05.2026 11:01:24
Poslední rozhřešení dal: 05.05.2026 11:07:36
Doteď napsal rozhřešení: 8727
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 33811
Oblíbené WWW: www.pomahejukrajine.cz
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: jitrnice
Nenávidí: smutek
Obdivuje: Honzazbrna
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
(do 22.02.2027)
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
14.07.2020 13:11:05
MutantZeSheredoz-off ( ):
Mě smazal účet bez jediného slova.
17.06.2020 00:47:31
Kopho:
:/ nějak jsem si to domyslel... ale tvoje historky za to stojí, Kvído...
10.06.2020 22:16:11
Kopho:
Čus Kvído, sraz je 19.6. v Praze, přijdeš?

https://www.zpovednice.cz/de tail.php?statusik=1132356
07.06.2020 15:00:01
Muad*Dib:
Ano. Jde o Franka Herberta, kterej napsal Dunu, jejíž hlavní představitel Muad Dib se jmenoval podle myši, žijící na planetě Arrakis, která je víc než trochu podobná tomu, cos mi poslal ;)
06.06.2020 22:27:46
Muad*Dib:
To by mě zajímalo, jestli tohle zviřátko Herbert znal ;) Ale ta podoba je teda značná. ;)
15.03.2020 20:56:09
kaiten:
Vím, že ta pravděpodobnost je minimální - ale stejně jsem rád, že nejsi jeden z těch dvou svých o dost nešťastnějších kolegů.
14.02.2020 10:03:37
*Luna*****:
Hezkýho Valentýna .
02.02.2020 11:39:43
Kopho:
Čus Kvído, tebe jsem nějak vystrašil?
22.12.2019 22:31:13
kaiten:
Beru to první, Kvido, a od tebe s respektem

Požehnané svátky!
20.10.2018 22:30:40
Angelus Lapsus:
»To psal Angelus?«

Podle názvu diskuze jsem nejdříve nechápal. Po přečtení celého textu mi to ale bylo jasnější. Ten odhad mě překvapuje, mám pocit, že poslední dobou se už tady prakticky neprezentuji v těhle poetičtějších a duchovnějších polohách. Takže vážně dobrá trefa
17.10.2018 04:36:46
Monopost32:
pozdrav a 73 od KD8MRK,
OK Ne každý je ctižádostivý. Je to jen jeho věc.
Ano, jsem pravičák, tedy nenávidím takzvané sociální státy, protože těm chudým a nemocným může pomoci jen BOHATÝ stát a ten nemůže v žádném možném vytvářet levice. Ta ten stát naopak ochuzuje na každém kroku. "Tam daleko" jsem 33 let a vím, že jazykově snad, ale názorově si nemohu s vámi příliš rozumět. Omlouvám se za to.
12.09.2018 14:34:11
kaiten:
Milá Marie, srdeční přání k svátku ti posílá kaiten ;)
28.08.2018 13:48:52
jitrnice:
Jo a Kvido má rád jelita a Jitrnice. On kecá, že ne. Kvido je labužník, milovník jídla a sní všechno.
24.08.2018 09:57:11
Fritzland:
Nebreč mi tady! Na konci vesmíru je parádní podnik a sen každý mladý holky. Stejně jako je sen každý mladý holky mě poznat.
Příště necháš taxík doma, pojedeš se mnou na kole a budeš moct taky chlastat.
10.08.2018 13:40:56
kviik kviik:
Stary zaspkly panic, co slinta o sex v profilu kazde zenske na zpovednici. kdyz ho poslou do hajzlu, msti se dynamity !!!
28.04.2018 11:59:45
Já jsem Bhagavan:
Tři profily za den stačí drahoušku
28.04.2018 08:11:22
Já jsem Vit Kouba:
21.04.2018 07:48:36
Vysoké napětí:
Zbabělec umírá jednou za život hrdina umírá každý den aby potom vstal z mrtvých.
01.04.2018 09:05:05
Vit Kouba:
V zaměstnání děláš kulové hovno => za takovou práci na hovno, logicky dostaneš kulové hovno => v televizi a na internetu je kulové hovno, => myslíš a kulový hovno vymyslíš, proto tvůj život v Praze, stojí bohužel za kulové hovno!
29.03.2018 16:23:59
Svatý egoista:
Pokud mi chceš udělat radost dej si do záložek konečně stránku
https://gvkb.blogspot.cz/
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk