Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Horatio
No meaning, and no healing Self-loathing freak and introverted deviot. I must insist on being a pessimist I'm a loner with a catastrophic mind!

Index důvěry:
67

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 32
Ve zpovědnici působí od: 07.02.2007 11:26:52
Číslo profilu: 35268
Naposledy se přihlásil: 27.09.2023 11:00:19
Poslední rozhřešení dal: 27.09.2023 11:04:43
Doteď napsal rozhřešení: 4266
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 199767
ICQ: 319868521
Oblíbené WWW: www.wikipedia.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: R-I-K-I-T-A-N
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
20.02.2020 22:10:45
Denisekkk:
Tak jak píšeš, prostě se ji klidně i zeptej třeba jestli je tam s prací spokojená. Každý si prošel odmítnutím.. ale tady platí zásadní pravidlo. Nezkusíš, nepoznáš ji ani z jiné stránky než z práce a nemáš zde ani šanci na úspěch. Zkusíš to, máš větší šanci že se s ní úspěšně dám dohromady a nebo tě může i slušně odmítnout, teoreticky to je 50/50.

Dělám u kasy a věř, že když se tam hodím občas do řeči s nějakým zákazníkem, hned odchází spokojenější a s úsměvem. Stačí jenom něco říct dle situace a konverzace už jde sama
Tak co, budeš se ještě bát nebo ji oslovíš a uděláš ji i lepší den?
19.02.2020 12:17:18
Denisekkk:
O tom ty vztahy bohužel celé jsou. Vždycky jsou začátky těžké a pokud se z nich člověk poučí, tak další příležitosti má o mnoho jednodušší a už ví jak na to. Si vem, že bys takhle celé roky dumal nad jednou holkou a mezitím by ti unikla nějaká lepší či dokonce osudová mezi prsty a ta, o kterou máš platonicky rád by tě nechtěla.

Co je tedy lepší volba? Být v té nejistotě jestli tě chce či nechce a nebo se trošku odvázat a hodit pár vět u ní v recepci? Nemusíš na ni ihned vybalit že chceš zajít na rande. Stačí i jednoduchá věta že dneska je nějaké dobré počasí a už i tom se dá polemizovat a rozvíjet další konverzace.
Přeci je lepší volba když víš jak na tom jsi než se utápět v té nejistotě.. jak jsem říkal, mezitím bys mohl prošvihnout během toho času nějakou lepší se u které by to mohlo mezi vámi i víc jiskřit.

Buď chlap, seber se a klidně se rozpovídej o tom pitomém počasí. Vůbec nad tím nepřemejšlej a ber to jako hru, do které chceš i dotyčnou zapojit. Hlavní je být ze začátku takový ten tajemný tejpek. Jakmile to bude vrcholit dál, můžeš se ji pořád vyptávat abys věděl o ní co nejvíc a přitom ji nedát tak velký prostor na to, aby věděla o tobě také vše. Ženská, která trávila čas s chlapem, vykecala mu o sobě skoro vše a ty budeš pro ní fajn kluk, uvědomí si že o tobě nic neví a bude ji to přitahovat a tím pádem se tě bude snažit více poznat.
18.02.2020 22:30:55
Denisekkk:
Jinak co se týče té slečny, určitě ji oslov. Buď ji získáš a nebo ne. Kdybys ji neoslovil, budeš pořád v nejistotě. Pokud tomu dáš průběh, aspoň budeš vědět jestli o tebe má také zájem či ne a budeš aspoň vědět na čem jsi i kdyby měl neúspěch sebevíc bolet

Hodně štěstí ti přeji se slečnou
18.02.2020 22:28:54
Denisekkk:
Ahoj,

musíš brát hlavně vztahy jako hru. Když nějakou chceš sbalit a neuspěješ (prohraješ), jdeš prostě dál dokud tu ideálnější slečnu nevyhraješ co tě bude opravdu chtít. Když pochopíš pravidla hry v poznávání, jednoho dne zjistíš jak je vlastně jednoduché oslovit nějakou sympatickou slečnu. Důležité je hlavně brát vše s nadsázkou a věř, že slečny mají hlavně rády hry u které neví, jestli vyhrají nebo prohrají - tím myslím to, že tě nemají jistého.

Hlavní pravidlo těchto her je to, že nesmíš se ihned upnout na nějakou co se ti líbí, neustále ji střílet napřímo že o ní máš zájem ale brát to jako nezávazný flirt, který může jednoho dne vyvrcholit v ten opravdový vztah. Z prvních pár odmítnutí se sice pomalu oklepeš ale postupem času to budeš brát jako normální věc a půjdeš zase o dům dál. Nesnaž se slečny brát jako nadlidi, ale prostě jako kamarádky, se kterýma si chceš povídat a "nacvičovat" flirtování.
18.02.2020 20:11:09
Soraya:
Tak to ber jako trénink, na někom se to naučit musíš. Párkrát se to nepovede, ale s velkou pravděpodobností se to bude zlepšovat.
18.02.2020 09:39:18
Soraya:
Mně je jasný že na fb, k tomu taky byla moje reakce. Ten problém máš v tom strachu z trapasu atp., úspěšní chlapi umí riskovat a X pokusů nedopadne, jdou klidně dál, s tímhle zapracuj.
03.05.2019 19:51:22
Researcher:
Žádný takový důvod to nebyl. Měl jsem spíš obavy, že EU nás bude buzerovat tak trochu jako kdysi SSSR. A do jisté míry k tomu došlo. Zakazují nám často některé malichernosti.
24.08.2018 09:15:18
Whoisit:
To samozřejmě můžeš. Hádám že máš problém někoho si najít.
23.07.2018 14:41:39
kokoškaaa:
To určitě nejsi a bud rád že ti nějací vůbec zbyli. No to je dobře když člověk nemá žádné koníčky je i jeho život tak nějak prázdný.
23.07.2018 13:42:36
kokoškaaa:
Tak to mě mrzí o fake friends bych ti mohla též vyprávět. Nejlepší je zbavit se lidí se kterými ti prostě není dobře. A tím nemyslím zabít je a zakopat Zkus se zaměřovat hlavně na ty věci co tě dělají šťastným než na ty nedostatky. Nikdo není dokonalý.
23.07.2018 11:30:47
kokoškaaa:
A co tě tedy trápí, jaké pasti máš na mysli? Kromě ženských
23.07.2018 10:32:47
kokoškaaa:
Lidi znají hlavně to co se nejvíc hrálo v rádiu no
Ale tak já si nestěžuju, spíš tak nějak zabíjim nudu Ale jsem šťastná, ale vždycky může být líp .-)
23.07.2018 10:19:58
kokoškaaa:
Green Day jsou top

a děkuju
23.07.2018 10:14:46
kokoškaaa:
někdo ti dal pár laječků
23.07.2018 10:06:05
kokoškaaa:
Já tě tam nějak nemůžu najít, je tady nějakej týpek co hraje na kytaru, to jsi ty?
23.07.2018 10:00:40
kokoškaaa:
A co kdybys mi to řekl ty? Páč si to někdo přečte a bude mě pak stalkovat půlka zpovědnice
23.07.2018 09:56:57
kokoškaaa:
Ano Já mám uklizeno všude a především v hlavě Jsem minimalista a nesnáším chaos.
08.05.2018 12:17:32
Frank Drebin:
Když nejsi úplný dřevo, tak to poznáš celkem rychle. Na lidech se většinou rychle pozná, jestli jsou tam nějaké sympatie nebo ne. Pak to poznáš i při reakcích na nějaké pozvání .. Když se ta holka začne vymlouvat, že jí není dobře, že má nějakou práci a nedá ti nějaký náhradní termín, že má kluka apod. tak je to většinou bez šance.

No ale když to nebudeš zkoušet, tak z toho nikdy nic nebude. S těmi odmítnutími musíš počítat, je to normální. Já jsem napsal mraky vzkazů na internetu a odpověděl jen zlomek holek, to je v dnešní době normální. Na ulici jsem oslovil taky několik holek a něco jsem měl jen s jednou. Ve zbytku z toho buď nic nebylo nebo to jsou jen kámošky.

Odmítnutí není nic příjemného a samozřejmě se promítne i do tvého sebevědomí, které musíš doplňovat někde jinde. Já jsem si třeba zvyšoval sebevědomí při sportu, ve kterém jsem vynikal, takže jsem měl to sebevědomí pořád vysoký a nějak jsem to nerozlišoval, že nemám moc úspěchy u holek a ve sportu nebo v práci jo .. Prostě se mi daří a jsem v pohodě

Hlavní je se toho nebát a jak jednou někdo řekl: Radši budu litovat toho, co jsem zkusil a nevyšlo to než si celý život vyčítat, že jsem to vůbec nezkusil ;)
06.02.2018 21:05:48
Aria-chan:
No, nijak víc jsem je teda nesledovala (nebo nesleduju, ale připadá mi, že už moc nepřispíváš - nebo možná jen ne do zpovědí, který čtu). Spíš jsi mi tak nějak utkvěl v paměti.
Řekla bych, že moc nestojíš o přesvědčování typu "ale ne, nejsi vadný týpek, jen narážíš na špatný holky" - takže se o to nebudu ani snažit. Jen si myslím - a kolikrát se mi to potvrdilo na mně samotné - že ostatní se k tobě chovají a vnímají tě tak, jak se k sobě chováš a vnímáš se ty sám. A to, co "vyzařuješ" do světa, se ti vždycky, vždycky vrátí. Self-loathing... Nevím, do jaké míry ten tvůj popisek sedí na tebe, ale třeba by ti k něčemu pomohlo se nad tím, co jsem psala, zamyslet.
05.09.2016 19:50:43
Angelus Lapsus:
Tomu rozumím. Jsem na tyto věci poměrně vnímavý a citlivý, takže vím, o čem mluvíš. Ale pořád si myslím, že i v takovém prostředí lze být šťastný, spokojený a vnitřně naplněný. Základní je žít tak, jak člověk považuje za správné, uvědomit si, že má zodpovědnost pouze sám za sebe a i kdyby byli všichni špatní, tak má smysl být dobrý, být světlo v temnota. Stejně tak je důležité obklopit se dobrými lidmi. Ono když má člověk pět dobrých přátel, tak je jedno, že má kolem sebe deset milionů idiotů Dobrých, zajímavých a inspirativních lidí je dostatek, to mi věř, jen je člověk musí najít. Na tomto světě je stále dostatek dobra a dostatek dobrých lidí, aby to mělo smysl.
Rozhodně mám daleko k tvrzení, že je svět sluníčkové místo plné dobra, lásky a úžasných lidiček. Nic takového neříkám. Možná že je na světě více zla, hnusu a bezvýrazné šedi. Ale alespoň díky tomu vynikne zář dobra
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk