Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Bird Skull
Život jako táhnoucí se med, ležérně ospalá vášeň v duši, tango v barvách blízkých monochromu

Index důvěry:
112

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: muž
Věk: 50
Ve zpovědnici působí od: 29.01.2015 00:31:31
Číslo profilu: 87687
Naposledy se přihlásil: 07.09.2020 10:23:41
Poslední rozhřešení dal: 15.05.2019 10:25:07
Doteď napsal rozhřešení: 4700
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 31524
E-mail:
Oblíbené WWW: https://youtu.be/vj_WePX_vE0
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
31.01.2019 11:29:05
Angelus Lapsus:
Že do těch textů přidáš trochu sarkasmu mi přijde ok, já už mám sílu jen na vnitřní pousmání nad zacykleností některých zdejších výlevníků.
Obdobím izolace myslíš období, jak jsem tady poslední dobou nebyl? To bylo normální období, jen jsem nechodil na ZP, takže jsem se měl běžně, žádný velký výkyv. Jak se daří tobě? Dle aktuálního motta bych tipoval pohodový zimní flow moudrého stařešiny! :D
31.01.2019 11:06:27
Angelus Lapsus:
Ahoj,

palec hore za to, jak racionálně dokážeš reagovat na obvinění z ovcovitosti a nenásilně ukázat, že nejde o tvoji ovcovitost nebo o ovcovitost někoho jiného, ale o problém v myšlení lidí, kteří mají psychickou potřebu vše odlišné od jejich smýšlení označit za ovcovitost a tím si to mentálně odškrtnout jako vyřešené. Zaujalo mě to už dříve, když jsi takhle reagoval v diskuzích ohledně víry a křesťanství. Vždy si vzpomenu na verzi sebe sama, když mi bylo cca 17 let, všichni byli ovce a já jediný s odvahou nezávisle a samostatně myslet
31.01.2019 10:58:46
Kvítek na louce:
Tak to jsem jen ráda, že tě to motivovalo. Ale chápu tě. Musí se tu člověk opravdu soustředit na ty více seriozní zpovědi a i odpovědi... a zbytek tak nějak raději ignorovat.
31.01.2019 09:50:15
Kvítek na louce:
Ahoj, díky za zprávu. Já se na Zpovědnici vrátila po několika letech. Pamatuji si Zpovědnici ještě tak z let 2005 - 2007. A je pravda, že se hodně změnilo. Kdysi tu bývalo více lidí, kteří opravdu chtěli pomáhat... Dnes je to pro mnohé spíš zábava, leckdo pomoci neumí nebo ani nechce... Je to škoda. Ale máš pravdu, že se to asi musí brát s nadhledem... Ale mělo to kdysi velký potenciál. : o)
30.01.2019 12:31:27
Kvítek na louce:
Ahoj, ano. Podle mě jsi tu jeden z mála, který má zajímavé názory a jeho rady mají hlavu i patu, proto si ten plamínek důvěry určitě zasloužíš.
08.01.2019 22:45:43
soukmenovec:
Nene, ode mě to bylo už taky před nějakou dobou. Tohle bude chtít Hercula Poirota.
08.01.2019 22:17:33
VirBrunensis:
Ode mě ho máš už dávno, takže zkus pátrat dál.
04.01.2019 13:03:39
kaiten:
Všiml jsem si tvého rozboru čističů, najatých z adminského platu.
Eh... v mém věku, chápej, jsem rád, že udržím moč - natož myšlenku. Inu, raději dvakrát, než vůbec
04.01.2019 12:48:32
kaiten:
Myslím, že jsem ti zapomněl popřát vše dobré v novém roce... tak to post festum napravuji
10.12.2018 10:45:48
VirBrunensis:
Jestli myslíš DV, já už měl v té diskuzi kolikrát chuť jí napsat, že je to blbá arogantní kráva.
07.12.2018 07:44:15
Bird Skull:
>Kvido off
A třeba se "potkáme" i na nějakém portejblu. Teď v zimě se ale moc nedostanu, víc až na jaře.
I když vlastně nevím, na jakých délkách lítáš.
07.12.2018 07:36:37
Bird Skull:
>Kvido off
Aha. To je taková "šamanská", s liščí kůží na hlavě. Trochu crazy, ale líbí se mi na ní to spodní nasvícení a živočišnost. Taky jsem ji tu měl.
Můžu se zeptat, kdo jsi, když mě znáš z CB&PMR? Klidně napiš do zpráv u Jerryho.
07.12.2018 05:12:28
Kvido off.:
CB & PMR
06.12.2018 23:06:52
Bird Skull:
>Kvido off

Myslíš zdejší profilovou nebo nějakou jinou?
06.12.2018 19:42:35
Kvido off.:
Co ta nová fotka na Jerryho webu???
06.12.2018 12:33:17
Vraní Očko:
Díky za pochvalu tunelového příspěvku. A za nenápadné zlepšování mého českého pravopisu týkajícího se slova kluszský .
25.11.2018 19:40:57
Bird Skull:
>pragmatik
Díky, měj se fajn.
25.11.2018 19:10:22
pragmatik-nefotící ( ):
Děkuji za slušnou, korektní reakci. Tím spíše, když máte s kaitenem ok vztahy.
Víš, co mě kdysi nahlodalo, že ty nejsi on? Ta vaše diskuse o focení. To už by byla slušná schíza. Ale jako někdo, kdo se také něčemu takhle srdcově věnuje, poznám člověka, co to myslí vážně, rozumí tomu a má to rád. Navíc jsem svého času fotil ve venkovním terénu, než jsem na to kvůli pro mě důležitějším zájmům přestal mít čas. Dnes už fotím občas jen nějakou holku zblízka doma.
Škoda, že na dnešní zp s tím flamem už asi ve foru normální diskusi o focení rozjet nejde. Dneska už je pro mě přínosnější si občas pročíst právě některé profilové konverzace u těch pár lidí, co zvládají i v době fb napsat a přečíst přes tři řádky smysluplného textu.

Ps: Ani omylem se vás s kaitenem nesnažím nějak rozhádat ani ho nemíním řešit, jen jsem měl už delší dobu u pár uživatelů dojem, že se zlepšili. Tak někde musím začít. Taky to tady mám nejen já jako neregistrovaný těžké, komukoliv napíšu něco hezkého do profilu, tak přilítne pár místně tolerovaných bláznů a začne tam mým nickem nebo jinými psát nadávky, jako se to stalo u Aninky. Což se děje více lidem, dělají to dokola dva tři stejní pod stejnými ID a je to jeden ze zásadních letitých sporů s adminy. Ale dál bych adminy a adminování neřešil, napsal jsem ti čistě kvůli tobě a tvým kvalitním rozhřešením. Jsem rád, že jsem taky mohl zas po čase někoho za něco na zp pochválit. Věř, že bych fakt uvítal starou dobrou zpovědnici, kde se dalo s kupou slušných, rozumných lidí pohodově psát na různá témata bez napadání hatery nebo řešení špatných adminů. Ale ta doba už je hodně let pryč. Znám to tu před 2006, což byl pro mě v historii zpovědnice zásadní kvalitativní předěl následovaný exodem 99% uživatelů, co jsem měl rád.
Jen tak dál, když dáváš z pozice zkušeného chlapa rozumnou, klidnou protiváhu zdejším horkým hlavám a flamerům, je to potěšující. Navíc je fajn zažít na zpovědnici někdy taky příjemné překvapení od někoho, od koho to člověk nečekal. U tebe stejně jako u mě už je asi i nesmysl přisuzovat to zmoudření a zklidnění věkem. Poslední dobou jsem si nějakých negativních reakcí od tebe ani nevšiml, ale je fakt, že jsem tu jen občasně na návštěvě a projdu si jen něco. Někdy tady nejsem i měsíce, ale on to za mě vždy někdo mým nickem laskavě vezme.
Jinak přiznat klady oponentům nebo uznat chybu, s tím nemám sebemenší problém.
U tebe jsem celkem dlouho čekal, než bych něco veřejně řekl, abych zbytečně nekřivdil, jako vždy, když si nejsem závěrem zcela jist.

Měj se hezky a pokračuj v projevování svého lepšího já
25.11.2018 11:34:48
Bird Skull:
>pragmatik-férový

To nejhorší si o mně myslíš do jisté míry oprávněně. Mnohdy mě baví být jízlivý, někoho v reakci lehce shodit (vysloveně hnusný snad nebývám) nebo lidi mentorovat.
Zpravidla to má důvod. Odpovídám tak na příspěvky, které se mi jeví jako pitomé, provokující, řešící naprosté malichernosti, zjevné fejky apod. A tohle všechno je materiál, který na Zp. často převažuje.
Ten zbytek mých reakcí má snad někdy hlubší smysl. Není to často, jsem si toho vědom.

Kaiten opravdu nejsem. Jelikož jsme se koncem léta setkali osobně, vím to s jistotou. A na Zpovědnici jsou uživatelé, kteří viděli nás oba. Nejsi jediný, kdo si myslí, že jsme tatáž osoba. Je to možná dáno naším téměř stejným věkem a některými podobnostmi v pohledu na svět.
Jinak Kaitena nijak zvlášť nesleduji, ale překvapuje mě, kolik lidí na něj má pifku. Já s ním problém nemám. A ta moje občasná solidarita plyne asi z toho, že jsem bývalý admin (tehdy pod jiným nickem), vím, jak je to nevděčná role a pro mnohé jejich kroky mám pochopení.

Díky za reakci a ať se ti daří nejen na modrých stránkách.
24.11.2018 19:08:54
pragmatik-férový ( ):
Myslel jsem si o tobě to nejhorší + ještě horší věc, že jsi kaiten.
Nevím, co se kde kdy proč jak u tebe stalo, ale poslední dobou stále častěji narážím na tvé slušné a rozumné příspěvky ve foru na různá témata. Taky ses už v několika vyhrocených situacích vyjádřil spíše proti těm lidem, co tady provádějí nepěkné věci - což už na zp dělá málokdo.
Anebo už je to tady tak hrozné i na tebe, že ses rozhodl jít touto cestou, kdoví.
Každopádně, jen chci říct, že umím být fér a upravit si pohled i na lidi, na které jsem měl dříve pohled špatný. Tahle stránka zoufale potřebuje starší, rozumné a pokud možno i jakžtakž charakterní chlapy. V současnosti bych tady takové napočítal tak dva, možná tři, pokud nebudu zbytečně přísný.
Nevím, co to pro tebe ode mě bude znamenat, ale byla to skutečně spíš pochvala, kterou na dnešní žumpoidní zp vyjadřuji málokdy.

Ps: Kdyby ti sem místní fejk blázni psali mým nickem něco škaredého, tak já to nejsem.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk