Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Stříhač
Mě rozkoší jest neproniklý les ,a v slastném nadšení se tovaryší ,má duše s osamělým břehem kdes ,kde z hloubi moře hudbu věčna slyší ,mám lásku k lidem ,k přírodě však vyšší.

Index důvěry:
13

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 12.06.2015 23:31:33
Číslo profilu: 89502
Naposledy se přihlásil: 09.03.2020 19:22:16
Poslední rozhřešení dal: 09.03.2020 19:24:27
Doteď napsal rozhřešení: 1565
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 15340
Oblíbené WWW: http://zoommagazin.iprima.cz/
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
14.11.2017 01:35:58
Tydlidá:
A jaký tam máš NO2 a NO3?

Jinak já beru kytky od Aqua daho.
13.11.2017 17:35:34
Tydlidá:
2 ancíky v deseti litrech?
13.11.2017 00:47:09
Tydlidá:
Tak jestli v tom udržíš nezávadný podmínky, tak nemám nic proti, ale mně stejně přijde betta ve třicítce spokojenější. Nemusí tam být sám, má tam podněty v podobě dalších ryb, není to schlíplá apatická betta bez zájmu, nevadí mi, když občas uloví nějaké pidi paví očko - není nad živé žrádlo.
11.11.2017 22:39:35
Tydlidá:
Kolik má objem to betárko?

Jinak já mám tady třicítku, chlap tu má 30 l + 20 litrů, pak máme nádrž plnou mechu, doma mám 15 a 20 litrů. Všechno tak na jedno brdo. Zkusím vyfotit to nejnovější.
11.11.2017 21:39:47
Tydlidá:
Betty, paví oka, krevety, trpasličí čtverzubce, šneky. Co ty?
11.11.2017 12:39:34
Tydlidá:
Jj, patřím mezi blázny s mokrýma rukama.
10.11.2017 20:06:53
Stříhač:
Zdar :D Čadí to dobře ,ale zhasíná to ,to víš bong :D Zrovna ho jdu dát a koukat na youtube na youtube na Viktora Dufku :D Doporučuju Doufám že tobě to čadí o dost líp :D

Budiž bong pochválen ,jak v poli tak i u huby
10.11.2017 19:59:21
Ježíš Kristus ( ):
Jak to čadí ??
12.08.2017 13:08:52
Stříhač:
Já vždycky
12.08.2017 00:04:33
Janca567 ( ):
Ty jsi typek:DD
29.07.2017 17:41:43
Ježíš z Nazareta:
18.07.2017 22:49:25
Stříhač:
To je tvůj názor a já ti ho neberu

https://youtu.be/_B0CyOAO8y0?t=13s
18.07.2017 20:59:27
H51N ( ):
Ano, taková pravidla bývají že je tam víc věcí. Ale aféru jsi z toho začal dělat ty včera svými poznámkami o hejtu na Kaitena, nadržování a stěhování. Udělal jsi že sebe šaška
18.07.2017 20:44:54
Stříhač:
H51N

Je tam uvedeno více věcí a já si stěžoval ještě včera ,tohle jsem četl až dnes. Nenechám se někým hecovat nebo ovlivňovat ,budu si stěžovat kdy chci a na koho chci. Děláte z toho jakousi aféru ,jako by jste byli na tomhle webu závislý jako patnáctky na faceblocku ,pořád jenom čumí do toho svého přenosného krámu. Žijte radši realitou a ne tím že budete řešit moji stížnost ,to je jen moje věc.
18.07.2017 20:08:12
H51N ( ):
pragmatik hobbit alien je místní šašek, takže pokud jsi se nechal od něj vyhecovat, pěkně jsi mu naletěl.
18.07.2017 20:04:58
H51N ( ):
Ty sis fakt stěžoval na Kaitena? A ty pravidla, podle kterých se nesmějí zakládat diskuze o registrovaných uživatelích jsi viděl???
18.07.2017 19:21:05
pragmatik-glosátor ( ):
Ok, pak je to celkem v pohodě. Horší to mají ti, kteří si tady zvykli, očekávají rozumnou správu webu, nebo věří v nějakou upřímnou pomoc bližním apod.
Ps: Jinak to není ani tak návod, jako spíš přesný popis toho, jak to na zpovědnici (ne)funguje a co tady má-nemá smysl zkoušet.
18.07.2017 17:42:26
Stříhač:
Přečetl jsem si to. Já si jen postěžoval u provozovatele na nespravedlnost ,jinak je mi to celkem jedno ,tahle stránka pro mě není moc důležitá ,plní pro mě funkci jakého si pobavení když jsem doma a nechce se mi nic dělat nebo když si dávám pauzu od nějaké činnosti. Vždycky když se mi někde přestalo líbit natolik že mě to až moc štvalo ,odešel jsem a s touhle stránkou můžu udělat to samé.
18.07.2017 00:51:13
pragmatik-povidlový ( ):
A kdyby nic z toho nepomohlo, tak se lze obléct do duhových trikotů, zamíchat se do metrobuzního průvodu, vylézt na Václaváku na koně a zpívat sborově:
kaitene, kaitene, nevzdáme se, ne a ne!

Ps: Chlapskou variantou je navštívit zpovědnicový sraz a říct si to tam s hobitem z očí do...ehm...mno...tam dolů, kde má kaiten oči.
Ale nebijte ho nikdo, v tomto případě postačí zavřat krlééš a mohutně fouknout.

Pps: Njn, ty zpovědnicový svinstva, bezpráví, nespravedlnosti, kurvárny, zmrdi ve funkcích atd člověka sice pořád serou, ale po tolika letech už se to ohraje a tady to pod stejným vlastníkem nikdy jiné nebude. Jaký vlastník, takový web, taková pravidla, takoví admini, takové uživatelské stálice. I proto se tady žádné aspon dočasné nápravy nedá podobně jako v politice dosahovat standardními prostředky.
Slušný člověk si hlavně musí přiznat, že je to tady tak špatné, jak je, že to tady už nikdy jiné nebude a pak se rozhodnout, jestli sem chce chodit nebo ne, a za jakým účelem. Čekat se stejným vlastníkem lepší zítřky je jako očekávat od děvky oddanost, od feministky pokoru a slušnost, nebo od asexuálky sexuální orgie a uspokojení.
18.07.2017 00:25:00
pragmatik-povidlový ( ):
Co se týče skutečného řešení špatného adminování, nesvéprávného admina apod.
Na zpovědnici to funguje zhruba takto. Doporučovaná cesta z povidel samozřejmě nefunguje a stížnost nikdy nebude nikým nijak prošetřena. Už proto, že prošetřujáícím je samotný vlastník -portálu-, který reaguje i na emaily vlastních adminů v rozmezí od jednoho měsíce do jednoho roku. Nutno přiznat, že pokud nastane hack, spam útok na zpovědnici nebo obvyklý výpadek databáze, tak reaguje rychleji v řádu jednoho dne až týdne.
Takže, admini se tady řeší popř. odvolávají už mnoho let tímto osvědčeným postupem.
1) Seženeš dostatečný počet na admina nasraných uživatelů - tento počet by měl být roven či vyšší než je číslo 5-10.
2) Pokud nejste kamarádi o moc bojujících konkurenčních adminů, stalkeři, fejkaři a jiná lepší zpovědnicová společnost, tak je bezpodmínečně nutné, aby bylo výše zmíněné číslo nespokojených uživatelů tvořeno výhradně z živých, existujících lidí a nejlépe i z rok a více registrovaných uživatelů. Také je opravdu vhodné, aby byla vaše právě porušena striktně v rozporu s psanými pravidly zpovědnice, abyste si chování admina, jeho vyjádření, i své příspěvky okamžitě archivovali a posuzovateli předložili.
V případě, že do lepší společnosti patříte, tak nemusíte řešit vůbec nic, postačí vám 1-3 (slovy jedna až tři) stížnosti kamarádovi adminovi nebo vlastníkovi na mailu či na chlastacím srazu a vaše žádost bude bez posouzení její oprávněnosti obratem vyřízena hned, jak se dotyčný druhý den probere z kocoviny. V případě stalkerů postačí jako obvykle pět až deset pištících anonymních vzkazů do profilu vlastníka pod různými nicky (schováním za proxy, tor nebo změnou net připojení se neobtěžujte, ID vzkazů v profilech vidí jen váš kamarád vlastník a ten ho nikomu neprozradí, protože by se pokazilo divadelní představení pro naivní uživatele).
Pro svou věc šikovně získávat co nejvíc dalších s adminem potenciálně nespokojenzch uživatelů, nejlépe z řad jeho názorových oponentů a těch, co už se k nim choval nebo adminoval špatně.
3) Stěžovat si, stěžovat si, stěžovat si. Do profilu vlastníka, do profilů ostatních adminů ne-kamarádů aukla (admin určený k likvidaci). Psát o adminovi negativně po profilech i ve foru všude, kde je to vhodné, funkční a vítané. Povaha příspěvků jak stručná, faktická, tak přesvědčivá, povídací podle cílové skupiny a místa sdělení.
Pokud vám nezáleží na soukromí, lze věc urychlit návštěvou srazu, zkamaráděním se s význačnými stálicemi a s adminy, kteří se na dotyčného naoko usmívají, ale nemají ho rádi.
Bonusový bod) Část odstřelovacího týmu by měla působit slušně, v souladu s pravidly. Dva až tři členové by naopak měli vypadat jako naprosto všehoschopní šílenci, kteří se nezastaví nikdy a před ničím, protože viz níže.
Pokud by chtěli být stěžovatelé fakt hardcore a admin je fakt nasral, tak obětují investici do kvalitního právního zástupce a k uživatelskému internímu tlaku zapojí i tlak externí na adresu vlastníka, se kterým už má zdejší vlastník díky svým chybám i výběru adminů své bohaté neúspěšné zkušenosti.
*
Závěrem, vlastník zpravidla admina odvolá nebo uživatelskou osobnost začne pronásledovat už od tří až pěti neúnavných stěžovatelů, protože pajk se řídí heslem, že nechce mít žádné zbytečné potíže s blázny, takže radši obětuje i slušné lidi nebo loajální adminy. Takhle tady už byli vyštvány všechny uživatelské osobnosti zdejší menšinovou klikou magorů, odvoláni špatní admini a vykopnuti i výjimky v podobě dobrých adminů. Důležité upozornění: pokud chcete sejmout stalkery, fejkaře nebo nejsprostší srazové stálice, tak to vzdejte, kamarády vlastníka sejmout nejde, dokud je nepřestane považovat za kamarády (i to se dá různými postupy zařídit).
Co se týče oficiálních, korektních stížností - ty si nechte na úřady a i tam platí spíš postup viz výše.

Ps: A já píšu jen mírumilovně funkční návod na míru zpovědnice, protože jsem systémový odborník a profesionální demagog a manipulátor, nic víc.
Krom toho tady tenhle modrej bordel znám přes třináct let.
Celkově jsem na straně slušných uživatelů, dobře vedeného webu a kvalitních adminů + faktů a pravdy.
Jak kdo s danými informacemi naloží, není můj problém. Narozdíl od návodů na sestavení bomby nebo zpochybnění holocaustu či islamizace Evropy ještě není návod na odvolání zpovědnicových adminů trestný. A protože nikdo z nich kupodivu není muslim, cikán, feministka ani žid, tak to ještě chvíli potrvá.
Pps: Zkrácená třířádková verze pro českomoravskou vládu: Sehnat minimálně pět až deset lidí a stěžovat si tak dlouho, dokud vlastník webu nepochopí, že je snazší odvolat admina nebo vykopnout uživatele, než řešit takové blázny.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk