Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Padawan1047
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. - Kurt Cobain

Index důvěry:
47

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 04.03.2012 17:45:57
Číslo profilu: 70064
Naposledy se přihlásil: 16.12.2025 03:10:22
Poslední rozhřešení dal: 16.12.2025 03:29:16
Doteď napsal rozhřešení: 3750
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 35859
ICQ: 364415368
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
06.08.2016 02:10:24
Kajaaa3000 (K.holendova1@gmail.com):
Chci se zeptat, jestli padawan něco znamená?
24.05.2016 02:17:25
Padawan1047:
Martyria, ahoj, jistě.. ještě jako puberťák jsem to zkoušela. Ale nešlo o nikoho konkrétního a následky nemám. Alespoň ne od tohohle. Ono to nemusí mít vždycky nějaký následky.. já to dělala bez Ouja tabule, takže jsem s nimi přímo nebyla ve spojení (verbálním). Ani nevím jestli se to tenkrát povedlo nebo ne.. fakt nevím.. já se duchů bojím protože na ně fakt věřím.. takže jsem to moc často nezkoušela.
16.05.2016 18:25:22
Martyria ( ):
Ahoj,
četl jsem, že máš zkušenost s vyvoláváním duchů. Má to u tebe nějaké následky? Třeba psychické, deprese a tak?
05.05.2016 14:43:49
RevanCorde:
Ahoj, psala jsi mi na zpověď ohledně psychopatie, napiš kdyžtak na gizzy92@seznam.cz
27.03.2016 03:50:48
HeilZeman ( ):
Hezký citát od úžasného autora v profilu..!
20.03.2016 06:31:18
Kaktus12 ( ):
Já nepsal že jsem v nemocnici a ani jsem nepsal že mi stojí, jen už chápu důvod, proč tolik koček studuje zdravky. Když jsou nemocní pacienti, tak aby tam pozvedli trochu atmosferu ty ženské, protože nemocnice, to je jeden veliký babinec.
18.03.2016 03:02:53
footik:
Footjob není žádná úchylka, ale běžná sexuální praktika. Tak příště pozor na ta slova!
23.02.2016 23:53:51
Borgetti:
No ty si blbka nebo to byl vtip, který jsem nepochopil, ale missky už nejsou anorektičky. Bylo to tak dřív, ale teď už ne.
18.02.2016 10:19:25
nekvinda5:
Fajne mas nějaký mail? Brzy se ozvi a mej se hezky
16.02.2016 20:40:26
nekvinda5:
Jj, tak to jsem rad, jinak popovidala by si o tom, třeba rada? Brzy se ozvi a mej se hezky
14.02.2016 12:58:04
nekvinda5:
Ahoj slecno, co si myslís o footjobu?
22.12.2015 15:17:06
Padawan1047:
dead cat, věřím že snad i docela normálně
22.12.2015 10:46:00
dead cat ( ):
Ne, nevypadáš jako Lecter. Ale zajímalo by mě jak vypadá dívka, která si dá do profilu citát od Cobaina, a fotku Obiho.
13.10.2015 12:34:09
cellar door:
Promiň, ale zaujalo mě, že jsi psala do bravíčka, celkem mě to pobavilo. Cos tam psala?
04.10.2015 12:31:21
xxdompietro:
Ahoj, už před delší dobou jsi mi přispěla "rozhřešením" na mou zpověď (http://www.zpovednice.cz/detail.php?sta tusik=886230 ) ale jak jsem sem moc nechodil, jakmile zmizela z hlavní nabídky, nevěděl jsem, kde si ji "vyvolám" a tak tvou odpověď čtu až dnes. bylo by možno navázat komunikaci? Mail mám na profilu. Díky předem (samo: míním slušnou komunikaci). Ahoj Petr
28.09.2015 02:26:38
Hodnejkluk48596 (emoboy57@seznam.cz):
Ahoj, já jsem psal tu zpověd Nespravedlnost v životě, psala že by jsme mohli pokecat, tak tady je můj email emoboy57@seznam.cz Zatím se měj krásně
05.09.2015 06:31:14
Ježek second edition:
Ahoj.
Četl jsem tu jednu zpověď, ke které si se vyjadřovala s úspěšným řešením jednoho tvého problému. Vím o někom, komu by možná pomohlo promluvit si s někým, kdo měl to samé. Pochybuju že by to jinak sama řešila. Více po mailu (mám v kontaktech), zde to veřejně rozebírat nechci. Můžeš se prosím ozvat?
25.08.2015 15:35:13
Kolemjdoucí čtenář ( ):
Vagině se říká smrdítko. Je to trefné a výstižné. Ty na tom nic nezměníš.
16.08.2015 20:00:34
Wolfi Lippert:
Díky, pokusím se s ní nějak spojit a promluvit si. Je to pro mě velmi zajímavé. Ženské myšlení je někdy nepochopitelné. Reálně ji hrozilo, že jí uříznou hlavu a ona ještě příjme víru těch sviní a bude jim lézt do prdele ještě i tady v ČR? ... Nepochopitelné. Nebo, jak jsem už psal, je to masochistka. Každopádně díky za info.
16.08.2015 08:03:45
Wolfi Lippert:
A, která se oblíká jako muslimka - Chrástecká (ta blondýna), nebo Humpálová. Typuju, že Chrástecká. Mimochodem, ve kterém městě ona žije? Já bych si s ní rád promluvil, protože to co popisuješ je velmi znepokojivé.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk