Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
#tekíla#
Mňam, dietní sušenky bez cukru a bez tuku jsou to nejlepší. To nejlepší k pořádně sladkému kafi se smetanou

Index důvěry:
142

Má k rozdělení:

17

9

Pohlaví: žena
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 24.03.2017 20:11:34
Číslo profilu: 99548
Naposledy se přihlásil: 04.11.2020 09:34:56
Poslední rozhřešení dal: 04.11.2020 10:03:59
Doteď napsal rozhřešení: 2650
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 56213
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: kaiten
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
24.03.2022 10:45:46
Alkedos:
To tvé motto mi připomnělo, když jsem měl zakázku na ministerstvu, kdy babky chodily po obědě do kantýny pro dortíky a k tomu kafíčko, do kterého si hodila tabletu umělého sladidla.
02.04.2020 21:01:51
zdarjaksviňa:
Máš se, ožralko? A jak? Flákáš se? Jsi taky o tři kila tlustější, jak já?
01.03.2020 08:46:29
jakožecože:
Wow, to je fakt mily! <3 většinou me za to jen nazvou devkou :D
23.02.2020 22:40:20
ProMěJá:
Znám je asi trochu silný slovo. Ale, co vim, spíš tady píše svoje povídky z nádražky. Neodarwinismu sem si nevšiml.

Ten Ridley je super úvod a je to takový nenásilný (vpodstatě bere výtah z různejch soudobejch výzkumů, aniž by tlačil k nějakýmu závěru).
19.02.2020 23:51:35
ProMěJá:
Z neodarwinismu, hodí se taky nerovnovážná termodynamika. Jinak zdroje jako zdroje, to je různý - víc toho najdeš ve studiích, než v populární literaturaře. Je to jako mozaika ze střepů informací.

Jinak takový dobře srozumitelný zdroje jsou Červená královna a Původ ctnosti od Matta Ridleyho. Od těch se dá jít dál. Zajímavý jsou taky knížky o etologii zvířat, kde uvidíš různý paralely - vzhledem k tomu, že u většiny savců je stejná struktura endokrinní, nervový a imunitní soustvy, jsou na úrovni emocí schopný cejtit všechno, co my.
19.02.2020 21:05:19
ProMěJá:
Asi stojí za to říct, že tohle všechno jsou teorie, nic z toho neni potvrzený a moc neni, jak to udělat.

Pokud de o empatii, sem přesvědčenej o tom, že jde primárně o rychlej sběr informací z okolí - primárně třeba strachu a vzteku. Tak, abys rychle dokázala identifikovat hrozbu - buď protože poznáš záblesk hněvu v něčím obličeji (nebo agresivní řeč těla), nebo že uvidíš strach v očích ostatních. Taky funguje jako zpětnovazební mechanismus, podle kterýho koriguješ svoje chování - když na tebe ostatní reagujou pozitivně, posiluješ nějakej vzorec, když negativně, tlumíš ho. Na empatii stojí vývoj sebevědomí u dětí - zkoušej různý strategie a podle reakcí okolí je pilujou. Proto třeba psychopati maj naprosto nerozbitný sebevědomí - chybí jim ten mechanismus rozpoznávání negativních reakcí okolí.

Empatie taky určitě pomohla při porodech, protože my jako druh nejsme moc uzpůsobený k tomu, abysme rodili sami. Je dost možný, že celej altruismus (osa spolupráce-vděčnost) vycházel z nutnosti pomáhat při porodech.

Empatie ve smyslu soucitu je trochu složitější problém. Buď jde o náhodnej vedlejší efekt, nebo nás zvýhodňuje jako skupinu - když třeba umožníš přežití někomu sociálně naprosto slaboduchýmu, z koho se potom vyklube inovátor, kterej posune civilizaci. Ale jinak je u lidí natolik selektivní a v tom pravym slova smyslu vzácná, že bych na to nesázel. Většina lidský empatie je spíš soubor naučenejch gest a frází, než reálná schopnost vcejtit se do kůže někoho jinýho.
19.02.2020 20:27:04
ProMěJá:
Je to jako prodloužená ruka pud subezáchovy. Jako sociální primáti jsme závislí na tom, aby nás společnost brala, důvěřovala nám a byla ochotná s náma spolupracovat. Stud/vina/lítost jsou mechanismus indikující ohrožení našeho postavení nebo samotný existence v rámci skupiny.
Všechny stojí na stejný logice - vyhodnocení libovolnýho fenoménu (stáhnou ti kalhoty na veřejnosti/přistihnou tě při nevěře) jako potenciální hrozby pro tvoje místo ve společnosti - strach, že s tebou ostatní nebudou chtít spolupracovat.
Funguje to jako zpětnovazební mechanismus, kterej by tě v ideálním případě měl odrazovat od věcí, který ti budou znepříjemňovat život (nebo si dát bacha, aby tě při tom příště nikdo nechytil).

Proto se třeba spousta lidí začne cejtit kvůli něčemu provinile (třeba nevěra), až když to praskne.
13.02.2020 19:29:38
Nevnímám realitu:
No to asi oboje není k jídlu, heroiňákům je tam dost blbě z jejich matra.

Jo tos vypíchla zajímavou větu z dokumentu o tom zvětšování. No já se pozastavuju pořád nad obojím. Jen se bojim, že vesmír se mi v tomhle tolikrát vysmál (to, nad čím jsem se nejvíc podivoval, se mi pak stalo), že se skoro obávám, že jednou skončim s nějakou silikonovou a budu mít po srandě.

Ale machrovat před ostatníma chlapama, to je něco, vůbec nechápu k čemu. Ale tak jsou různý metody, co jsou dočasný, ten solnej roztok tam tuším taky zmiňuje. Ale z toho se dá dostat gangréna, když se tam náhodou dostane infekce, to pak neni dobrý, když někomu uhnije nádobíčko.

Jo k týpkovi z ledových krajin a komunitnímu týpkovi nemám co dodat. Jen se u toho zamejšlim, jak moc je ten život hodně u počítačů a se vším na dosah mimo vůči životu čistě venku.

Tak on riskuje v každém díle, tam byl i v nějaké jídelně přes různé potvory, kde každý druhý jídlo byla koleda o zažívací potíže a snědli to a pak jim bylo blbě. Ale tak tohle nebyla přímo operace, ale stejně je fakt, že ten botox umí zarazit úsměv (doslova), když se to nezadaří.

Jo, že jsou lidi přes mazlení nějak vím, tohle jsem ale neviděl. Zajímavej a jednoduchej job.

Jsem si teď oblíbil přednášky klubu skeptiků... (na youtube pod heslem pátečníci) Některý témata mi přijdou zajímavý. Přednáška s názvem lunární konspirace na začátku popisuje lidi, co vymejšlí konspirační teorie, jeden popis dokonale sedí na některé fejkaře tady. Hlavně pak ten dodatek v 5:07 mě dostal...
https://youtu.be/0Y0ZK38eLOc? t=290
12.02.2020 16:55:21
leafroller:
Dík za zprávu, moc mě potěšila. Měl jsem trochu obavy. Můj první dojem nebývá nejlepší. Většinou lidi děsím. A hodně teď přemýšlím o létě....
05.02.2020 15:22:36
Hodislava:
Díky - ahoj příklade . Řvu tady smíchy ). Mohu se jen domýšlet, ale nabyla jsem dojmu, že prostě oponenti, kteří s ní nesouhlasí. Obecně lidi, kteří jí na první dobru nepřinášejí užitek. Zejména asi v rovině psychické pohody. Prostě při komunikaci s nimi v ní vzniká frustrace a vztek, hlavně z tématu, který nedokáže uchopit jiným pohledem, a s emocí, s kterou neumí pracovat. A to je to, o čem říká, že jí vztahy a komunikace s blbými lidmi vyčerpávají. Mám tedy ten dojem. Pak mi fakt nevadí být ... příklad .
05.02.2020 11:31:18
Střelenka-Lenka:
To jsem ráda . Ať se daří!
04.02.2020 16:14:38
leafroller:
Chápu, tak já to zkusím přeobjednat, protože mám rezervovaný karambol. Takže v pátek 1800 herna Šilingrák.
04.02.2020 16:09:46
Nevnímám realitu:
Nepovedlo se mi najít ten benzín, ale podobnej díl je toto:
https://youtu.be/a9Lck7movps

N a VICE kanále mě zaujaly třeba tyhle, ale jsou tam toho mraky:
https://youtu.be/h-IXx4tkTF0 (když si ho někdo nechá zvětšit tak, že už to nikdy neskryje... :D )
https://youtu.be/IdYZj9vmfi0 (heroinové prázdniny v ČR)
https://youtu.be/Iq0rZn8HFmQ (o týpkovi co žije se ženou v Aljašce desítky let...)
https://youtu.be/awQDLoOnkdI (celá série o pracovních táborech KLDR na Sibiři, odkaz jen na první díl, ty ostatní ti to snad nahodí)
https://youtu.be/24R8JObNNQ4 (zase série o KLDR, teď zevnitř, první díl ze 3, ostatní ti to snad hodí)
https://youtu.be/sXDuZe2V7ks (tohle nevim jak popsat, hipík pamětník? :D )

Na VICE je pak ještě vtipná tahle série, kde týpek jde vždycky k nejhůř hodnocenýmu v oboru:
https://tinyurl.com/r6a2lue
z níž třeba vtipnej díl s psycho plastickym chirurgem, co se soudí s lidma, kteří píšou negativní recenze, je toto:
https://youtu.be/w8OrhHj8pOA

P ak dej vědět, jestli tě něco pobavilo nebo zaujalo.
04.02.2020 16:03:38
leafroller:
Tak já zruším kulec a půjdeme na pivo?
04.02.2020 14:47:13
Nevnímám realitu:
Si můžeš dát celou sérii, pokud na tom kanále je. Myslim, že jedna série dokumentů je nejšílenější sexuální úchylky a jedna podobná nejšílenější závislosti. Oboje celkem dobrý. Třeba holka co pije benzín mě dostává. A teď nevim jak se jmenovala tušim zahraniční série, kde je vždycky člověk závislej na jedný potravině a tu jí nebo pije dokola třeba i desítky let a snažej se mu tam domluvit a donutit ho jíst i jiný věci apod. To mě taky celkem bavilo.

Jinak myslim, že youtube to nemá úplně vychytaný. Člověk prostě musí zkoušet shánět něco zajímavýho - když dá pár mainstreamových věcí, už má ty doporučení zmrvený a bude mu to házet dokola blbosti, ale oni jsou ty doporučení zmrvený asi celkově. Mně se to dělá dobře tak, že prostě proklikávám dlouho a tam kde najdu zajímavý dokumenty, tam kliknu na celej ten kanál toho co to nahrál a to procházim ručně. Pak člověk najde dost zajímavých věcí. Ale samozřejmě to chce čas. Nebo hledat nějaký náhodný věci co člověka napadnou, jestli o tom je dokument.

A na VICE kanále je pár hodně drsných dokumentů a sérií (hlavně ty starší), ale je to anglicky. Zvládáš anglický? Můžu ti pár tipů naházet.
04.02.2020 14:14:14
Nevnímám realitu:
1120312 - To je tuším ze stejné série, jako tenkrát, takže asi nic nového. Ale tak obecně koukám na dokumenty a někdy to sedí. Ono asi máloco není někde zpracované a zase spamovat tu jen videa by taky nebylo ideální, takže čas od času.
03.02.2020 15:22:42
Hebeš:
Ahoj.
Jedná se o pornografickou stránku amateri.cz
24.01.2020 23:18:42
Aninka:
Jo jako to neznamená, že když je něco z toho pravda, že je to automaticky pravda celé. To jsou tady ty vaše překrucovací metody, na které opravdu nejsem zvědavá. Někdo si holt ode mě pěkné chování nezaslouží.
24.01.2020 23:09:39
Aninka:
Mrzí mě, že jsem ten tvůj prolhaný žvást vůbec přečetla. Zbytečně je dalších pár drahocenných vteřin pryč.
24.01.2020 19:44:08
zdarjaksviňa:
Zdarec, řekni milencoj, že má mail.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč