Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Black Predator
Choďte světem s otevřenýma očima a uvidíte - anebo možná ne.

Index důvěry:
52

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 22
Ve zpovědnici působí od: 25.08.2014 16:38:48
Číslo profilu: 85343
Naposledy se přihlásil: 05.07.2022 17:26:45
Poslední rozhřešení dal: 05.07.2022 18:01:34
Doteď napsal rozhřešení: 4427
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 63464
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Nevýrazná
Nenávidí:
Obdivuje: Nevýrazná
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
15.10.2019 20:06:28
Black Predator:
Aninka:
Ahoj, ty si na mě pamatuješ, jo? No nebyl jsem tu od loňského června, takže asi rok a čtyři měsíce... 200 let to ještě není!
15.10.2019 20:00:04
Aninka:
Ahoj, tebe jsem tady neviděla už snad 200 let. Nebo sem chodíš pod jinou přezdívkou?
15.07.2018 14:25:10
Není nad dobrou radu:
Ahoj... Sakra, promiň. Vzpomínáš si ještě? Loni v dubnu jsi mi připomínal odpověď na tvou zprávu... Mám zatraceně blbý pocit, že jsem byla schopna na ni až do nynějšího července 2018 neodpovědět. A nebo jsem už maximálně zmatená a s přihlédnutím k mé zapomínavosti jsem ti odpověděla a teď na ni hodlám reagovat znovu. Promiň! Tu zprávu mám když tak na profilu, ale budu se snažit uvádět tě do "děje". :D

Nejprv mluvíš o mém pesimismu a "že je vymlátíme". Pravděpodobně jsme se bavili o uprchlících. No, dnes se nám nabízí už mnohem propracovanější vývoj. Už na to přišla i madam Merkel Teda, ne přímo ona -_- protože https://www.youtube.com/watch?v=EgFyqyYD phM, ale řekněme její okolí. Ale hele u nás zatím klid a vzhledem k zrovna dnešním slovům Andreje Babiše (že nepomůžem migrantům, neboť je to cesta do pekel), myslím, že my dva si můžeme zbraně zase odložit. Sem se hned tak nějaký uprchlík nedostane.

Bavili jsme se o historii Romů, myslím. Omlouval ses mému gymplu. Ach jo, tvrdý náraz. Můj gympl opravdu nebyl taková skvělost. A taky moje základka nebyla. Bohužel přesně na tohle jsem v poslední době přišla. A hlavně co se týče historie, dějepisu, je to bída. Už se nemusíš ptát na město, kde se můj gympl nachází, dala jsem ti za pravdu. Bohužel se mi asi nedostalo nejlepšího vzdělání. Školství se holt ukázalo opravdu tak tragickým, jak se o něm všude mluví. Vlastně by se muselo hodně hledat, aby se v něm vůbec našlo něco pozitivního.

Bagr je nelidská síla a ty to moc dobře víš. Nikdy nebudeš moct bagrem s čistým svědomím někoho přeject, ani uprchlíky, ani je vyhánět tímto způsobem od břehu. Jenom tím budeš dokazovat, jak odporný je člověk uvnitř.

No, co se otázek u maturity týče, možná jsem na to měla kálet jako ty. Co mi to jako přineslo? Je můj život lepší, že mám maturitu a za dobrý známky? Nebo tvůj, že máš maturitu za horší známky? Nee. Je to úplně šumák. A zase narážíme na špatné školství. A že jsme složili tak špatně sestavenou maturitu? Nó, to se máme vážně čím chlubit, stopro jsme táák šikovní. Evidentně, stačí se podívat okolo sebe, tolik chytrých lidí s maturitou všude.

"Na jaké výšce teda jsi? Co jsem tak zjistil, tak v Praze, ale kde konkrétně?"
Co jsi tak zjistil??? Prosím, řekni mi, jak jsi to zjistil!!!! Protože v Praze to fakt nebylo Teď už je to jedno. Vyhodili mě. Tehdy jsme se bavili ještě o smrti mých dědů a ty jsi říkal "Snad v nejbližší době nic dalšího negativního nepřijde." No, tehdy přišlo. A teď taky. Vlastně vcelku normálka pro mě už. Furt něco blbě. Mám spíš pocit, že od tý velkolepý maturity se mi všechno s*re...... Takže dál.

Prý mám tvůj obdiv, nejspíš proto, že si troufám jet do Německa ? I když to jsem loni v dubnu ještě plánovat podle mě nemohla. Uvidím, jaké to tam bude, jestli se tam vůbec podívám Jeden kluk se tam odstěhoval a psal mi, že to tam takové vůbec není a média zveličují. Uvidíme, kde je pravda Asi to je riskantní, ale kvůli tomu nebudu celý život ustrašená za dveřmi s pistolí. Nenene. To bych se nikam nikdy nepodívala, protože támhleto. Podle tebe si Itálie vystačí s nějakými minomety, kterými se pár přivandrovalců zbaví a zbytek zůstane doma. Nevím, proč bych měla sdílet názor, že někdo z nich zůstane doma Dobrej vtip, fakt dobrej. Jezdilo jich hodně tehdy a jezdí do dneška, to se naopak nezměnilo, takže toho, že někdo z nich zůstane doma, bych se nebála!

Mluvili jsme o tom mém vyučujícím, který byl pro přijetí uprchlíků. Ano, on je právě chtěl vzít k sobě domů a chtl to po nás všech. Netuším, jestli se jeho názor změnil, ale řekla bych, že ne. On v těch všech místech Sýrie atd. byl, nejspíš k tomu má vztah. Taky byl voják, nějaký čas ve svém životě, takže.. prostě asi tak. Jo, to on vady samozřejmě měl. Ale nebyl hloupej a jako učitel uměl hodně předat. I když jsem asi jedna z mála, která si tohle myslí. Na druhou stranu, není moc učitelů, o kterých bych podobné věci řekla. Bohužel!

Nevím, jakou máš teorii o gymnáziích, takže nemůžu říct, zda bych ji nazvala správnou stejně jako ty. Gymnázia jsou téma samo o sobě. A souvisí s tím školstvím. Ano, měla jsem "postiženou" třídu. Malý počet a úplní vidláci. Zároveň samozřejmě blbci. Ne že by byli skutečně blbí, ale nikdy nedali najevo chytrost. -_- Asi tak. Hodně mě posunuli dolů. Ale vím o některých, kteří dnes spokojeně studují vysokou... na což zírám s otevřenou pusou. To samozřejmě neznamená, že jsou doopravdy chytří. Ale kdo dneska je, s tímhle systémem školství? Opravdu chytré lidi jsem potkala akorát v řadách vyučujících na VŠ. A pár spolužácích, možná tak, abych jim nekřivdila. O tomhle všem je tak relativní se bavit, když je školství v tak špatném stavu... a vlastně všechno je špatně... Jo, jsem zase negativní :D Ale podívej se na to. Školství je na tom špatně. Náš premiér Babiš s tím udělá ***, protože samozřejmě i politická skladba našeho státu je ve stejným stavu/srabu A když si to vezmeš globálně, tak sem pořád táhnou uprchlíci, kteří by sem netáhli, kdyby bylo u nich vše v pořádku. A my, zbytek světa, místo abychom se snažili situaci u nich vyřešit, stěhujeme si je dlouhodobě k sobě, jako by tu bylo místo i zájem. No tak pak mi řekni, že tenhle pohled má na sobě nějaký pozitivní vyhlídky... Mimo to na amerických školách co chvíli někoho zastřelí.

Můj počítač? Co udělal hrozného, že zaplatil cenu nejvyšší? Můj počítač dělá pořád něco hrozného I když teď už mě štve spíš jenom svou rozbitostí a občas odmítnutím spolupráce. Tedy, spolupráci odmítal vždycky, ale teď spíš nárazově. Třeba se naschvál aktualizuje 1 % za 1 hodinu a tak.
Boxovací pytel není špatný nápad. Bohužel ale nejsem moc boxerista Zlomím si na něm tak ruku. To je dobré asi spíš pro kluky. Nebo prostě ne pro mě :D Ani tlouknout hlavou do zdi jako ty bych neuměla Hele, když je řeč o vzteku a rozbíjení věcí, víš, že třeba v Japonsku tohle řeší speciální místností? Normálně si ji zaplatíš a je to místnost "na rozbití", jsou tam nějaký věci a ty se tam můžeš vyřádit jak je libo, všechno roztřískat. A pak vyřáděnej vyjdeš ven, už úplně klidnej, protože jsi ze sebe všechen vztek dostal. Dobrý, ne? Taky by se to tu, myslím, užilo. Takže ty když něco rozbiješ, v závěru nemáš ani kde bydlet, protože závěrem zneškodníš bušením hlavy i zeď.

Byl jsi zvědavý, s jakým zdejším uživatelem jsem se smířila. Ajajaj. Nejdřív jsem myslela, že je mi to jasný, ale když nad tím nyní přemýšlím, nevím, koho jsem měla na mysli. Napadají mě dva uživatelé, s tím, že s tím druhým jsem se podle mě smířila později než loni v dubnu. Takže jsem měla patrně na mysli uživatele Tinkie Winkie Jo, určitě.

"Tak už si to nepamatuje, ale nyní k tobě má postoj neutrální." Bohužel, to už nevím, o čem bylo. I tak jsem si vzpomněla na víc věcí, než jsem čekala Jedinou tuhle ne, jinak všechno.

Tak ještě jednou se omlouvám za tu dlouhou proluku, ještě když jsi mi to připomínal!

Zatím ahoj!
23.04.2018 20:28:14
Radioaktivní rusofil:
Díky jakmile dostanu nějaké plamínky,tak ti taky pošlu
23.04.2018 20:25:36
Radioaktivní rusofil:
Ano jsem
01.04.2018 07:57:17
Vit Kouba ( ):
Vím to, že nic nevím, moderní doba nám umožňuje snadno nahlédnout do minulosti, a tak spatřit to jak lidi dělali chyby, a jaké to mělo následky, když udělá malou chybu dělník tak je za chybu dělník tvrdě potrestán, když udělá velikou chybu prezident nebo ředitel, tak jej nikdo nepotrestá, o tom to zde už dlouho je! Neustálé změny v nás a okolo nás způsobují to, že chybujeme, dalším problémem je narůstající složitost a snaha vše dělat povrchně. Podívejme se na; terorismus, vandalismus, extremismus, dogmatismus, fanatismus, rasismus, nacionalismus, byrokratismus, centralismus, egoismus, alibismus, kariérismus, atd. něco se zde pokazilo, a následkem je to, že lidi dělají chyby.

Ze světa zmizela pravda, to mizení pravdy probíhalo pomalu a nenápadně pomocí salámové metody. Z lidí se stali lháři a tím i zloději, dobrota je zde už jenom žebrota, počátek všech našich problémů jsou výhody a jistoty, čím více mají lidi výhod a jistot, tím více i lžou a kradou! Podívejme se na lidi, co jsou nahoře, a mohou rozhodovat o nás bez nás, protože mají výhody a jistoty, těmto lidem jde o to, z nás učinit loutky s nulovou hodnotou, a dávají nám statistická čísla, miliony zbytečně mrtvých ubožáků, to je pro ně jenom nudná statistika, tragédie je, ale když zemře prezident, nebo celebrita.

Co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je přísně zakázáno těm, co jsou dole! Nejvíce chyb zde nadělala populární ideologie, ve snaze o to, aby byli ti, co jsou nahoře populární, se dělají veliké chyby, podívejme se na Staroměstskou exekuci, neboli popravu 27 českých pánů ze dne 21. června 1621 byla hromadná poprava vůdců stavovského povstání a to tří pánů, sedmi rytířů, sedmnácti měšťanů, na Staroměstském náměstí v Praze. Představovala nebývale krutou tečku za událostmi, které začaly třetí pražskou defenestrací 23. května 1618 a skončily 8. listopadu 1620 porážkou stavovských armád v bitvě na Bílé hoře u Prahy. O co zde šlo?

Šlo o ukázku vandalismu ve velikém rozsahu, ano, byli jsme poraženi vandalskými cizinci, něco podobného se zde konalo 21. srpna 1968, kdy začala vojenská invaze z Moskvy do Prahy, následkem vandalského chování cizinců z různých cizích velikých měst, je zde už mnoho století blbá nálada, stali jsme se fackovacím panákem. Když to nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém, je to tak snadné vraždit civilisty po milionech ve velikých plynových komorách, nebo pomocí bomb, shazovaných z letadel. Vše je zde o tom, že nadbytek vytvoří nedostatek, vítězství je zde díky porážce nepřítele nebo konkurenta, moje štěstí je zde díky tvému neštěstí, atd. z cizího krev neteče, jsme si cizí, a to díky výhodám a jistotám.

Z vyspělých národů se stávají ekonomická vězení, a ti co jsou nahoře, jsou zde vládci tohoto ekonomického vězení, je to tak snadné pomocí dluhů a svatých pravidel, udělat z lidí loutky co znají jenom práci a spánek. Máte ale demokratickou možnost, si zvolit svoje zlé vězeňské dozorce, je logické, že chodit k takovým mediálně zmanipulovaným volbám, je ztráta času. V zaměstnání děláš kulové hovno => za takovou práci na hovno, logicky dostaneš kulové hovno => v televizi a na internetu je kulové hovno, => myslíš a kulový hovno vymyslíš, proto tvůj život v Praze, stojí bohužel za kulové hovno!
17.03.2018 12:13:15
zasranáregistrace:
Tak to jsem neviděla, takže nemůžu posoudit. Ale je tak nějak známo, že když se dotáčí další a další díly, už se to spíš kazí, ale i tak se to někomu prostě líbí, no.
16.03.2018 23:43:25
zasranáregistrace:
Mluvíš o těch úplně nejnovějších někdy z loňska nebo kdy to bylo? Nebo o těch, kde byl Ewan McGregor?
16.03.2018 23:19:03
zasranáregistrace:
Však v pohodě. Jen mi to přišlo absurdní. Někdo jiný by zase mohl napsal, že nechápe, jak se někomu nemůže líbit Avatar a Hvězdný války.
16.03.2018 22:47:47
zasranáregistrace:
A co ty zase nechápeš na tom, že každej má jinej vkus i co se týče filmů?
10.02.2018 00:30:21
Super admin:
http://gvkb.cz/
02.02.2018 18:44:39
Iceman88:
Za co jsem od tebe dostal ten dynamit?
02.02.2018 17:52:43
dragonball:
Jo, určitě. Mám ho v profilu, ale jinak dragonballzpovednice@seznam.cz.
02.02.2018 16:10:52
dragonball:
Ahoj, snad neotravuju
psal jsi do diskuze "Neodbytný nápadník", že tě nějaká dotyčná uháněla...tak mě docela zajímá, jak to "funguje", tady z mužské perspektivy. :D Tím myslím, jak jsi poznal, že o tebe jeví zájem, věděl jsi už od začátku, že ty zájem nemáš nebo tě něčím odradila? A celkově to probíhal jak - neustále ti psala nebo tě otravovala v reálu?
Opravdu mě to zajímá, protože tady člověk každý den čte, jak si ho holky nevšímají a co by dal za to, aby ho nějaká oslovila a nebo naopak, že chlapi náznaky nechápou a že se má dotyčná snažit víc atd., tak chci vědět, jak to vidíš ty. Tím to samozřejmě nemyslím nějak zle, když nemáš zájem, tak ho nemáš, to je logické.
31.01.2018 21:21:14
Vegas:
Obojí je špatně - nesmíš se jí užírat, ani nad ní mávnout rukou. Ne. Musíš se z ní poučit.

Dal jsi jí pěkně debilní slib. A protože sám říkáš, že je to stejně v prdeli, tak bys měl svůj trapný slib porušit
29.01.2018 13:03:26
Vegas:
Každý má občas špatný rok. Sám od sebe se však ode dna neodrazíš, taky se ode dna neodrazíš tím, že nad vším mávneš rukou A ne, tím ti neradím, abys všechno "hroutil", jak píšeš.

"Možná si to prej rozmyslí," - Nerozmyslí, jseš v prdeli. Proto bys měl přestat čekat a zkusit ji znovu kontaktovat, tady si myslím, že fakt nemáš co ztratit.
28.01.2018 23:26:25
Vegas:
Tak ti nevím, jestli jsou tyhle rozesmáté smajlíky na místě. Přece ti tohle nepřijde k smíchu... Předpokládám, že ses jí snažil zeptat, co se stalo, možná ses jen ptal špatně.

Jen tak ze zvědavosti - kolik kilometrů mezi vámi bylo?
28.01.2018 23:14:58
Vegas:
Viděl jsem tvůj příspěvek v diskuzi o ideální ženě Nebaví? Provedl jsi něco?
28.01.2018 23:08:49
Vegas:
Měl jsem zato, že jste spolu něco měli...
28.01.2018 23:03:44
Vegas:
Copak, už nerandíš s Nevýraznou?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč