Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Není nad dobrou radu

Index důvěry:
97

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: žena
Věk: 22
Ve zpovědnici působí od: 26.10.2013 09:01:40
Číslo profilu: 80663
Naposledy se přihlásil: 13.05.2020 15:22:19
Poslední rozhřešení dal: 27.04.2020 10:31:54
Doteď napsal rozhřešení: 5272
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 55552
E-mail:
Oblíbené WWW: https://www.youtube.com/watch?v=iMCuyTySv-s
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí: Bengoro
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
27.10.2019 07:25:57
Není nad dobrou radu:
Ahoj TinkieWinkie, tak to je škoda. Taky jsi byl fajn. S kým teď rozeberu češtinu?! Děkuju a taky se měj hezky.
26.10.2019 19:29:58
TinkieWinkie:
Ahoj ,
moc se omlouvám, že jsem ti tenkrát neodpověděl, promiň.
Zde už končím, tak je to můj poslední vzkaz vůbec , ale vím, že si byla dost fajn.
Měj se fajn
17.05.2019 00:01:51
Pravdivý muž:
Ahoj, samozřejmě to chápu.
S odborníkem jsem to neřešil a ani to dělat nehodlám. Je to moje soukromá záležitost se kterou se musím vypořádat sám a tudíž mi odborník nemůže pomoct - není mi jak pomoct.
Chci se zeptat, v čem ti připadá vtipný ten moment kopnutí, který je ve filmech - můžeš to trochu víc rozebrat a popsat?
Myslím, že s tou holkou nemáš tak úplně pravdu. To, že se mi líbila je sice pravda, ale kdyby tam byla jiná hezká holka, která by mě taky přitahovala, dělal bych s ní to stejné. Nesouhlasím s tím, že to s ní mám spojené a vysvětlím ti proč. Když jsem se jako menší, bylo mi dejme tomu 8 - 10 let, díval na televizi, pamatuji si, že tam běžel film Krokodýl Dundee. No, a na konci je scéna, kdy Linda Kozlowski nakopne kolenem chlápka, který jí brání v průchodu dál. Tehda mě to strašně vzrušilo, že jsem ani nemohl usnout a proto si nemyslím, že to kopání mám spojené jen s onou holkou. Mě to vzrušovalo už předtím.
Z toho neurologického pohledu ti to nevysvětlím, jen mě napadlo, že by to s tím mohlo být spojené, žádný důkaz ani nic podobného nemám. Faktem je, že od určitého věku mě prostě začalo silně vzrušovat, když jsem viděl v televizi či v reálu, že holka nakopne kluka do rozkroku - nevím, proč to tak je, já si to nevybral, ale je to moje realita. A z toho důvodu jsem nabyl přesvědčení, že je to vrozené, je to ve mně a musím se s tím smířit. Smířený s tím jsem, akorát vím, že díky tomu nemám a nebudu mít partnerku, protože bych jí nikdy nemohl říct, aby mě nakopala. Myslím, že by si mě přestala vážit, pohrdala mnou, měla ze mě legraci, ponižovala mě za to apod. jelikož tato praktika ponižující je, co si budem povídat. A když jsem to vydržel doteď, proč by to nešlo do konce života. Proto jsem na tuto oblast života rezignoval. Všiml jsem si, že hodně žen, když vidí, že žena nakopla muže, se zasměje nebo rozesměje nebo pousměje. Přiznám se, že mám k sobě sebenenávist za to, že mám tuhle úchylku. Je mi jasné, že mi není jak pomoct, znova opakuji, že mě nic jiného nevzruší a nerozrajcuje. Můj názor je ten, že je to vrozené, stejně jako ostatní úchylky, kterých je nespočet.
Lidé kontakt sice potřebují, ale pro mě je lepší ho v reálu nevyhledávat a nevystavovat se tak ponížení, které mě vzrušuje a které potřebuji, chápeš?
31.01.2019 18:56:57
Ježek second edition:
Náhodou někteří lidé si na to vybudovali i svou karoéru. Ani nevíš o co se připravuješ Ne, je to fajn když někdo kolem sebe pořád nekope a neplive nebo se nevzteká jako malé děcko. Příjemná, osvěžující změna
01.12.2018 11:01:41
Není nad dobrou radu:
Ahoj smutná a naštvaná
takže jsi se rozhodla pro to, co jsem ti taky radila, abys to někomu řekla. Řešení třídní mi přijde smutné. Takhle kdyby se řešily problémy, to by to vypadalo. No, ony se problémy takhle řeší - a taky to podle toho vypadá. Nechce s tím nic mít, takže ti nepomohla. To, co ti řekla, bych nebrala zas až tak vážně. Nevěděla si s tím problémem rady a nechtěla ti pomoct, tak prostě prskla tohle. Jak ty víš, jestli to ostatní holky vnímají stejně jako ty? A jestli to zvládají? To je názor učitelky, která ti ani nepomohla!
Rozumím, k víření mezi všemi to není, proto jsem nevěděla, jestli se ti chce za někým jít, právě kvůli podobným bezvýsledným řešením jako s tou učitelkou. Tak vidíš, skvěle! Funguje to! Jsou opravdu natvrdlí, jestli jim to nestačí JEDNOU nebo JEDNOU ZA ČAS, ale musí to mít každý den... Ale hlavně, že máš řešení.
Jo, řekla bych, že z toho vyrostou a jednou budou tátové od rodin. Jestli dobří, to už bych netvrdila, ale někteří možná i to.
Tak kopat takto muže bez důvodu, to nevím, proč by o tom měly ženy snít. Pokud tomu situace samozřejmě odpovídá, pak ano, pak o tom snít mohou... Hlavně, že jsi našla řešení a přesně vychytala, jak na to! Přesně to jsem po tobě chtěla. Jsi šikula, že sis nakonec SAMA takhle skvěle poradila! Snad to tak půjde i do budoucna.
29.11.2018 23:27:38
Smutná a naštvaná ( ):
Chápu, myslíš to dobře. Rozhodla jsem se ale, že to budu řešit sama za sebe, protože jsem to oznámila třídní a ta mi řekla, že když si s nimi poradí ostatní holky, tak přeci nejsem žádná bábovka, výjimka a nic EXTRA a vypořádám se s tím též. Nechci to moc vířit a rozpitvávat, všichni by se mi akorát vysmáli.
Dneska jsem jednoho nakopla a trefila se, no a po zbytek dne byl klidný jako beránek, pokud by to tak šlo dál, znamenalo by to každého dotíravce minimálně jednou denně trefit a zneškodnit, aby byl klid.
Myslíš, že ti kluci z toho vyrostou a jednou budou dobří chlapi a tátové od rodin?
Osobně si myslím, že většina žen, hluboce vevnitř touží a ráda a s chutí by nakopla muže, se škodolibým úsměškem, kolenem do genitálií, ač to veřejně nepřiznají - tento názor mám od svých 9 let, a stále se v něm utvrzuji víc a víc.
29.11.2018 19:35:37
Není nad dobrou radu:
Milá smutná a naštvaná,
není to o tom, komu se takoví kluci rodí. Takoví kluci spíš jsou, i když určitá výchova by na to snad mít vliv mohla. Sama do toho můžeš zatáhnout právní pomoc, obrátit se na rodiče, učitele, školní vychovatele, poradce, psychology, můžeš se s tímhle obrátit na Linku důvěry, tam ti určitě poradí. Já ti přesný postup neřeknu, v této situaci, nikdy jsem nic podobného neřešila. No, bodejť by ne, když si to zaslouží a dobře se to udělá - pobavilo by mě to taky. Psala jsem, že KDYBYCH BYLA NA TVÉM MÍSTĚ! Asi bych to řešila tak, jak jsem ti napsala. Hledala cesty, kde mi s tímhle poradí, jak to konkrétně řešit. Samozřejmě, že slovně to nejde. Kdyby to šlo, asi bys to tu nepsala...
29.11.2018 09:42:08
Smutná a naštvaná ( ):
souhlasím, problém je v tom, že bych jim nerada poškodila varlata a měla z toho pak problémy ve škole a s rodiči. Bude mít např. torzo varlete, ono odumře a pak by mě mohli právně postihnout. Dokázala bys odpovědět na otázku, jakým lidem- rodičům, se takoví kluci rodí?
Jinak celkově jsem si všimla, že hodně holek, všech věkových kategorii, prostě žen obecně, se vždy pobaveně usmějí, když vidí, že kluk dostane, co si zaslouží a o co si celou dobu koledoval - lze jim to vyčíst z obličeje.
Vyhnout se jim nelze, jsou to kluci ze školy, třídy...
Ty tuhle zkušenost nemáš, i přesto, že jsi psala, že by sis nebrala servítky?
Zajímalo by mě, jak bys to řešila ty, když bys viděla, že slovní domluva je zbytečná.
28.11.2018 09:49:13
Není nad dobrou radu:
Ahoj smutná a naštvaná,
měla jsem to na mysli spíš obrazně, spíš jsem tím chtěla říct, že jsi jim to natřela v tom textu. Když si dovoluje on, proč by sis nemohla dovolit ty ? Samozřejmě dělej, co uznáš za vhodné! Asi sám rozum ti napovídá, že nikdo nemá právo dělat ti cokoliv proti tvé vůli nebo když se ti to nelíbí. Takže ano, tu větu si klidně aplikuj i na tohle... Jsou to osvědčené způsoby, které se používají... Třeba to kamarádky dělají špatně. Já ti v tomhle neporadím. Můžeš to sama vyzkoušet. A určitě přijdeš i na další způsoby, jak dosáhnout svého. Nikdo tě např. nenutí zdržovat se v blízkosti takových kluků. Já bych si, být tebou, nebrala servítky, protože jak jinak to chceš řešit... Je to nepřejde, ani to rozumově nepochopí, tudíž touto cestou asi nic. Pravděpodobně nad tebou mají i větší sílu. Zapojovat do toho někoho dalšího, to by asi problém neřešilo, navíc asi nemáš ani koho. Takže jednej prostě podle svého a jak to cítíš. Zkazit nemáš co, v nejhorším se to nepodaří a budeš hledat jiné způsoby. Ale to je na napsání další zpovědi, protože ta včerejší o tomhle nebyla. Tam sis na ně vlastně jen stěžovala. Hodně štěstí! Až přijdeš na to, jak na to, určitě to bude všechno přinejmenším snazší, když už ne ideální!
27.11.2018 23:21:54
Smutná a naštvaná ( ):
Radila jsi mi, ať to klukům natřu a mozek ať se jim vrátí zpět do hlavy. Máš tím na mysli i kluka nakopnout do rozkroku?
Když si dovoluje nebo mě přitlačí na stěnu, plácá po zadku a tak podobně?
Mnohé z kamarádek to dělají, a některým klukům je to fuk a smějou se tomu, vypadá to, že je to ani nebolí.
Já to ale ještě nezkoušela. Protože některým klukům fakt není pomoci a nevím si s nimi rady.
25.11.2018 19:59:20
Researcher:
A potěšilo by tě ještě víc, kdybych ti poslal plamínek?
25.11.2018 19:39:27
Researcher:
Hlavně ať to vnímáš stále stejně a ať ti Zpovědnice udělá ještě mnohokrát radost. Myslím si, že takových lidí, jako jsi ty, tu asi moc nebude.
19.11.2018 09:17:02
Není nad dobrou radu:
Devkazmesta:
Rádo se stalo! Moc mě těší, že ti to pomohlo!
17.11.2018 14:34:20
Devkazmesta ( ):
Děkuju za radu u zpovědi že nemůžu zapomenout. Pomohlo mi to, díky ještě jednou 😁
09.08.2018 22:41:50
TinkieWinkie:
Čááu

Jééé, tak to naštve , taky se mi to kdysi několikrát stalo, takže ani nebudu škodolibý a naopak mám soucit, protože vím, jak moc je to nepříjemné! Tehdy jsem přišel, že bez kopírování to nepůjde :D, prostě sem tam si to zkopíruji a je to ;). To je luxusní rada, viď? Ale sám jsem poznal, že jinak je to velký risk, který končí odvozem na tebou zmiňovanou psychiatrii

Tak tohle ohledně té menší zprávy je slušná náhoda! Samozřejmě jsem si jako první všiml a přečetl tu velkou , tady je jasné, co mě zaujme jako první . To malé jsem úplně přehlédl a přečetl to jaké druhé, což, jak jsem následně zjistil byla velká chyba! Holt moje chyba! Taky si všímáš, že drtivá většina vůbec nerozlišuje holt x hold? Vlastně je tu hrozně moc až jemných náhod!

Dva úvodní odstavce jsou za mnou a čas... krásných 20 minut! Ale to je tím, že si pořád přepínám a vybírám hudbu . Zvolil jsem od Judas Priest písničku Angel, jestli ti ta skupina něco říká . No VIDÍŠ, už ze mě leze první nekonkrétní informace, jsem obrovský milovník hudby :3 - hudba nade vše

Začínám se trochu klepat a sytdeť až přijde na řadu ta část, kde jsem udělal tu MEGA chybu , ale tak klid, nádech, výdech a jdeme na to .

Ano, to opravdu na tvé zprávě VIDÍM, nedá se to přehlédnout , taková zpráva se narozdíl od té malé, ale opravdu nedá přehlédnout . No v práci se dá flákat, dokonce to tam je tak nastavené, takže jeden měsíc ze tří , kdy se projekty a vše teprvé pomalu rozjíždí a člověk vlastně čeká a čeká . Ideální to doba na čtení Zpovědnice , hmmm nebo taky na procházky .
No, já zjistil, že obě varianty "alespoň" a "aspoň" jsou spisovné a správné, a naopak já často vidím právě tu kratší verzi. Ale mému skvělému češtinářskému citu zní lépe také "alespoň" . Jasně! Kvalitní přípravu na zprávu nesmím podcenit! Minule jsem to trochu podcenil a vznikla z toho kardinální (zajímavé slovo) chyba biblických rozměrů (když už tu mám to slovo kardinální, tak se to nabízí ). Takže moje to je moje první výmluva - že jsem to podcenil! (první z mnoha!)

Panebože! Zastřelte mě Tohle je opravdu hrozná ostuda . Úplně VIDÍM, jak teď dokážeš to slovo zakomponovat do každé věty . Každopádně, tahle chyba musela vzniknout nějak tak, že jsem byl unavený a ZÍVNUL jsem si při psaní slova NAZÝVAT a přesně V TOM okamžiku došlo k nějaké slunešní erupci, která zavinila, že se špatné spojily mozkové neurony (snad tvůj oborn emá nic společného s anatomií )

Na smrtelné psoteli teď budu vedle těchto věcí vzpomíant taky na chyby ve slovek VIDÍM a nově také ve slově NENAZÝVAL , snad se ten seznam nebude rozšiřovat .
Aha, tak to je zvláštní, protože takových chyb si moje uši moc nevšímají a můj skvělý češtinářský cit s tím taky nemá problém . Alespoň vidíš, že se v tom často chybuje , takže já bych to nenazýval velkým problémem (teď už správě ). Ale když vidím, jaký s tím máš problém, tak se budu snažit takových chyb vyvarovat .
Máš naprostou pravdu! Když jsem nad tím přemýšlel, tak je to jednoznačně náhoda, protože mně se děje často něco hroooozně zvláštního a dosáhlo to takové hranice, že jsem musel pátrat po tom, co to přesně je a taky jsem to našel! Já mám bratra (dvojče) a děje se nám dost často tady ta věc a prostě už to bylo hrozně moc divné jen na náhodu, a tak jsem to našli . Popisoval bych ti to asi dvě hodiny, ale napíši to stručně a když tě to bude zajímat, tak se na to podíváš : The Baader-Meinhof Phenomenon
Ale defacto to vlastně náhodu vylučuje hele

Já vím, že potlačení nikam nevede a je to na houby, ale prostě kolikrát to člověk vidí jako tu nejschůdnější variantu, tak prostě to na sebe kupí. Naštěstí člověk se nidky nesoustředí na všechny své problémy součastně, tak ho trápí ty nejvíc aktuální, a tím jak je vyřeší se zase dostávají do popředí ty původní = začarovaný kruh . Tak to já zase s tám kupením na sebe, ale někdy se to vyřeší samo od sebe no

Tak to je taky dobré! Jak jsem něco napsal a pak ti dal za pravdu . No, ale já takový právě jsem , nemyslím teď zmatený (to samozřejmě velice často), ale spíše, že hrozně rád dávám lidem za pravdu . Jsem hrzoně nekonfliktní a šíleně kolikrát k důležitým věcem flegmatický - zmatený fegmouš .
Jo, za to se omlouvám, že jsem v našich tak úžasně přehledných a hlavně spisovných obálkách udělal chaos , snad už se to nebude opakovat . Tak to je úžasné! No, sám mám taky takovou zkušenost , troufám si nesměle tvrdit, že by ty moje dřívější zprávy vystačily na pěti dílný román o těch 300 stranách . Jenže to bylo odepisování třeba i na 3 hodiny (snad se takovému šílenému číslu nepřiblížíme, hmmm nebo ano? ). Já myslím, že po téhle zprávě to už hračka nebude a možná tě to i odradí až uvidíš tu mega zprávu . No a u toho románu tě tedy teprve čeká odpověď?
Co je to popatovaný?

No jenže v takových případech právě neexistuje dost kvalitní protiútok , protože takový fakt je prostě nezpochybnitelný a ve své podstatě nenapadnutelný . I když já sám jsem ti tu dal 2 výmluvy proč jsem to špatně napsal, tak je to jen výmluva, ale faktem zůstává, že jsem v tom udělal chybu a ten co je šdokolivý na to vždy rád poukáže, ať jsou tvé argumenty a výmluvy jakékoliv . Prostě to neokecáš no . Samozřejmě, když chceš být škodolibý, tak to musí být ve věcech, co jsou nezpochybnitelné , pak tě nic nepřekvapí . Nepouštím se do věcí, u kterých nejsem přesvědčený, že bych se mohl mýlit, ale když už, tak tu chybu přiznám a skopím ouška
Krása, dokonale si mi to předhodila v tu nejlepší chvíli! Taky máš v sobě škodolibost né, že ne :D

Takže máš v sobě bojovnost a to až do občas "hořkého" konce? Tak to je moc fajn!! Hele, já bych to neviděl vůbec negativně, že za něco bojuješ prostě. Připomíná mi to Dona Quijota (jo, musím to sem nacpat, je to jediná kniha, kterou jsem za život přečetl :D, a prostě to všude cpu, jak se dmu pýchou! - nedělám si srandu :D). Hlavní je, že máš stále chuť pokračovat a taky to tak bude a tentokrát to určitě vyjde . Mně jen hrozně vrtá hlavou, co se tedy vlastně stalo, když tě to tak bavilo, nadchlo a celkově když o to má člověk zájem, tak přeci nevyletí na zkoušce, ne? . No, to je jen moje zvědavost, to už je až moc konkrétní na mě :D, tak na to nečekám odpověď ani .
Tak pozor! Dnes se na to snažím podívat tvým pohledem, aby to bylo pěkné, přehledné a úhledné! Dostanu jedničku za pravopis? Hmmm, když ne za pravopis, tak bych mohl za úpravu a pěkné odstavce, ne? No, a když ani za to ne, tak možná jedničku za velikost zprávy . Jedničku už jsem dlouho nedostal, tak snad mi uděláš radost!
Wááu, a tady se zase přesunu do role přísného a škodolibého učitele já! To jsem od tebe tedy nečekal!!!! To je snad úplně nejhorší co je!!!! Stále tomu u tebe nemohu uvěřit, já snad špatne VIDÍM! Ty jsi začala míchat češtinu a angličtinu dohromady? To je snad úplně to nejhorší co se dá udělat , moje uši při tom úplně trpí
To máš naprostou pravdu, že se nám slova, kde jsme chybovali oběvují až moc , už jen počet slova VIDÍM v této zprávě musí být dozajista dvojciferný .
Ano, na každé VŠ se sice musí psát práce, která musí být bez chyb, ale také vím, že si to často studentí nechávají před odevzdáním odborně zkontrolovat , zvlášť třeba technické typy to tak dělají, protože si nejsou tak jistí jako někdo, kdo studuje pedagogiku nebo něco co souvisí přímo z ČJ .
Ano, dokonce anglicky umím ještě hůř než česky , vůbec se divím, co v té práci ještě dělám . To si nedělám legraci ale , naštěstí nemusím psát odborné práve v AJ, jinak to by dopadlo :O :D.
Ano, to sis samozřejmě všimla správě, že mi to můžeš cpát kdykoliv tě napadne, kdežto já nikoliv . Chtělo by to, abys konečně udělala taky nějakou pořádnou chybu a moje škodolibost se tak mohla pořádně vyřádit . Není možné, aby člověk v tak dlouhé zprávě neudělal žádnou chybu, tak se předvěď! :D
Podívej, kolik si toho nekonkrétního můžeme napsat a to jsou tu pořád mega mezery , ale to by bylo už na ty 3 hodiny a víc , to by na to asi ani jeden už neměl čas
Ano, ale je toho na tak velkou zprávu poskromnu , ale zdáš se být dosti zajímavá .

Přeeesně! Naše konverzace má neskutečně silné pilíře a to rovnou dva! Jednak stojí na mně/mně (to je ten silný pilíř) a jednak (já si dřív myslel, že se používá "druhak") na slabším pilíři a to, jak oba tušíme je slovo VIDÍM , jako poslední se asi přidal ještě měnší pilíř ze slova NAZÝVAL , takže už 3!

Hmmm, častějí samozřejmě nestíhají obě věci, jak můj mozek, tak moje klávesnice! Takže jsem jen polo-srab Jinak, já jsem mimo, z toho sluníčka mi hrabe, asi mám úžeh

Sakriš, mně to slovo úplně v průběhu zprávy vypadlo, a přitom se k ní váže krásný příběh na neméně delší zprávu... takže . Nééé, dělám si sradnu, to se ti ulevilo, že jo???
Tohle je neskutečná náhoda, protože to slovo jsem si hledal asi tak 100x a vždy pár dní po napsání se mi zase nějak vsugerovalo, že je správně vyjÍmka , to slovo je pro mě absolutně NENAUČITELNÉ . Takže jsem si na to vymyslel úplně geniální pomůcku! Z toho slova jsem si zapamatoval jen to, že ho VŽDY napíši špatně, takže až jsem ho napsal špatně (občaš než jsem ho napsal), tak jsem si vzpomněl, že v něm dělám vždy chybu a správně je to obráceně . Ale tohle slovo je celkově zvláštní, myslím, že jsem někde slyšel nebo četl, že v něm dělají chybu sand úplně všichni prostě , takže nejsem sám! :D

Každopádně naši zprávu VÝJIMEČNĚ končím slovem VÝJIMKA (opravoval jsem to opravdu 2x! :D :D :D)


Ještě pár mezer aby to bylo delší . Tinkie na sebe potřebuje strhnout co nejvíce pozornosti


A malá drobnost ještě: Jak se máš?

*Chyby tam budou, ale to proto, abychom si měli o čem psát, pokud by to snad bylo málo! Od poloviny jsem to nekontroloval
28.07.2018 19:42:15
TinkieWinkie:
Ahoj!

Snad týden nebude pozdě! Přes týden jsem tu byl jen nepřihlášený si občas přečíst a pobavit se nad nějakou zpovědí v práci (samozřejmě tam celou dobu nečtu jen zpovědnici, ale poctivě pracuji! ). Neberu to na lehkou váhu, to se neboj , alespoň (tady si taky nejsem jistý, jestli jsem neměl použít "aspoň") jsem se líp připravil přes týden na odpověd . Kravinou bych to nenazíval! No ten den mi uvízl v paměti nejspíš proto, že jsem si to přečetl a pak jsem že bylo skoro období Vánoc, to si vždy ty dny lépe pamatuji . Přesně tak! No a VIDÍŠ, jak dlouho nám to vydrželo si psát jen o tom? Vím s naprosotu jistotou, že to jde , čím méně je to konkrétní, tím více je to hmmm zajímavější ;). Konkréní věci mě tak moc nebaví jako nekonkrétní . Ale budu rád, když mi něco víc řekneš , na druhou stranu jsem i zvědavý, i když se to spíš snažím potlačovat .

Tak to si vystihla naprosto dokonale! Přesně tohle si na smrtelné posteli budu říkat! Hezky si mně to opravila, všechna čest! Když já občas píší slova hovorově než spisovně (ano, takto to říkám občas při běžné komunikaci :D, ale tam si toho moc lidí nevšimne :D).
No, je to přinejmenším zvláštní , ale já vlastně nevím jestli věřím na osud nebo ne . Ještě jsem se nějak nerozhodl .

Jo tak , no ale hlavně, že už je to za tebou a je to lepší a lepší . Snad to tak bude pokračovat dál! . Určitě jo! Přinejhorším se je dá snad nějak potalčit, i když to asi není žádoucí stav no . Ale to opravdu nevím, sám s tím mám problémy .
Jo, to je fakt, že tam ta otázka mohla před půl rokem chybět, takže něco na způsob - lepší pozdně, než vůbec :D.
Znáš horší? Jaképak, to by mě zajímalo! (teď ale právě nemohu dohledat k čemu to patřilo ). Ano, to jsou naše zprávy, to je přesné! :D

Jo, špatně mě to naučili , to je ono, lépe bych to neřekl! A jsem rád, že to neříkám jako první já . Čárky jsou moje nová achillova pata .

Má umět? No, ale to bys musela poučovat každého a defacto o všem , protože každý něco neumí, co by měl umět . Mě baví opravování, prootže mám rád, když to někoho naštve prostě . To je pocit k nezaplacení, když někoho opravíš a on to obrátí proti tobě . Úplně se v tom vyžívám (snad jsem to použil dobře :D). Hádám, že to je myšleno na věci v češtině , tak si třeba nepamatuji vůbec slovesné třídy (to je hrozný trapas, já vím ).

Tak to je super, že to nezvdáš a budeš pokračovat! To je VIDĚT, že o to máš velký zájem. Budeš studovat stejný obor?
Jo, chtěla ses zeptat o dva odstavce výš a já ti zase odpověděl už v prvním (částečně). Začínáme v tom mít chaos (to by člověk neřekl, kolikrát to vtom/ v tom použije ). Tak na nějaké, kde se studuje pedagogika bych se bez toho asi neobešel no , ale ta by nebyla ani v mém hledáčku . Pracuji , navíc čeština je teď v mé práci až na druhé koleji , tak potřebuji rychle dopilovat angličtinu .
Ano, to každý nedovede si psát nekonkrétně a časem ho začně štvát, že o tom druhém moc nevím . Jenže, občas když je to moc konkrétní, tak to ztratí svoje kouzlo , což ale vůbec nejde v souladu s mojí zvědavostí, že ? Tak to sem tlač! Jsem zvědavý! ;) Pár konkrétních věcí na tak dlouhou zprávu bude fajn

K jakému druhu problému by mělo djít například? :D Zase mě to moc zajímá .

** Chyby budou spíš z nepozornosti, protože občas mi nestihá klávesnice a sem tam mozek
19.07.2018 21:16:28
TinkieWinkie:
Ahoj

Takže máme stejný problém , to je fajn! Pocit trapnosti je ihned rapidně menší! . Zrovna ten den si pamatuji stejně tak barvitě, jako by to bylo včera . Přesně vím, kde jsem byl, co jsem měl na sobě a v kolik hodin jsem si tu zprávu četl ... no a potom začalo menší období temna, to už si tak dobře nepamatuji . No, ale tak to se nedivím, protože my jsme se bavili jen o nekonkrétních věcech a nikdy o ničem konkrétním . Navíc, středobodem našeho psaní je mmě/mě a VIDĚL

Tak to je super! To jsem moc rád . Učitel češtiny ze mě sice nikdy nebude, ale z toho, že jsem tě naučil mně/mě budu asi žít celý život! . Jasně, že to VIDÍM , ty naše slova se úplně skvělě doplňují! . Tak to je super nápad , já moc zpovědí neotvírám, ale zrovna na tvoje mám vždy štěstí

Super, už to v tom VIDÍM (teď se přímo nabízelo je použít hned po sobě! )

Jejda, já si ale umím vybrat den , tak to je mi líto. Jsem rád, že se máš už líp a snad to bude v takovém tempu pokračovat dál! No, to samozřejmě, ale pokud je tvoje nálada jako horská dráha, která se většinou porouchá a zůstane dole nějakou chvíli než zase vyjede nahoru, tak si zvykneš .
Tak to s tím, jak se může měnit odpověď v čase už fascinující opravdu je! Jenže zase, kdybych ti odepsal před půl rokem, tak tam zase ta otázka mohla chybět , určitě bych se ptal na jiné věci. Vlastně, i kdybych na tuto zprávu odepisoval zítra, tak bude taky úplně jiná .
Krásně si to použila v jedné větě!! (škoda, že tu není tleskající smajlík :D). Opět máme stejný problém! Taky rád přifukují zprávy .. i když to není problém, to je spíš přednost!

Hlavní a vedlejší věty jsou to největší zlo! Hned se mi vybaví ty schémata podle kterých jsme měli vytvořit souvětí a hned se moje nálada hrozně rychle zhoršuje . Ty si to tak dobře pamatuješ, jo? Tak tohle je ale úplně jiná liga! To mi nikdy nešlo . Samozřejmě že překlep, já přeci chyby nedělám
, ach bože, už jen těch špatných čárek, co jsem tu náhodně rozházel

Libuješ si v opravování a upozorňování na chyby stejně jako já? Že je to skvělý pocit někoho vyškolit/poučit . Skvěle se takový pocit hodí k mé škodolibosti
Aha, tak to je mi taky líto! Nejspíš to asi je ten důvod, proč ses měla tak špatně, viď? A tak studovat budeš dál?

*tentokrát to po sobě ani neopravím , tak snad se to bude dát přečíst
27.06.2018 22:24:03
TinkieWinkie:
Ahoj ,

Já vím jsem dacan, ale myslel jsem na to! Tohle je přesně ten případ, kdy to odkládám a odkládám (tehdy jsem se neměl tak dobře), až je mi po nějaké době hrozně trapné ti napsat s takovým zpožděním :D, ale mám to celé v paměti jako by to bylo včera! Dokonce si přesně pamatuji ten den, kdy jsi mi napsala!

No ta první věta mě dost těší, ale už si určitě musela změnit názor! Ano, já a moje pauzy :D, ale rád se tu vracím a ještě raději jsem, když na tebe někde narazím ve zpovědi a VIDÍM, jak správně používáš mně/mě :D, pořád to pro mě má ten opojný pocit zadostiučinění (stále v průběhu psaní hledám vhodnější výraz, tohle je takové nehodící se a tvrdé )
Ano, špatné použití mně/mě mě vždy přiláká! :D Takže je to asi dobře, protože si to od té doby používala vždy správně!
Tohle je dost nemístné, ale zase je to skoro půl roku . Hele, ale slibuji, že když mi odepíšeš, že to bude maximálně týden! Hmmm, no nějak tě nalákat musím, protože kdo ví, jestli mi budeš chtít odpovědět, když jsem to takto odkládal , ale rozhodně bych chápal, kdyby ne .
Vypadá to, že já příležitosti využívat neumím , snad se v tom (teď nevím jestli dohromady nebo zvlášť ) zlepším! Těšit by mě mohl fakt, že se máš pořád skvěle, stejně jako před půl rokem, to by bylo fakt dost fajn!
Přeeesně tak! Rád při psaní s tebou používám zrovna to slovo, díky kterému jsme si psali! Nejspíš, abych zdůraznil, že jsem si to vzal k srdci a poučil se! :D
Hmmm, snažíš se najít můj kryptonit? Chybuji samozřejmě v čárkách, čehož si určitě všimneš ;), házím je podle svého špatného cítění , to se nikdy nenaučím! Potom taky v tom/vtom a podobné záležitosti a je to ho mnohem víc! ;).
Nebudeš češtinářka? To je škoda, já bych si to od tebe nechal rád opravit , od tebe si to určitě zapamatuji!
Tak máš se tedy dobře? Baví tě studium na VŠ?
20.09.2017 15:53:27
leafroller:
Rozumím, rodiče by si s ní měli promluvit a vysvětlit jí, že je to čistě jejich spor a jejich vztah a že se kvůli tomu nemusí trápit. Lepší?
31.07.2017 18:25:13
leafroller:
Případ sebevraždy učitele v důsledku šikany od žáků se už stal a ne jeden, ale na to bych se nezaměřoval. A fakt, jestli jsem v autoškole o něco přišel nebo ne a jestli budu v životě lepší řidič než ty nebo ne, se ukáže podle počtu autonehod, které za život oba zažijeme. Jo a jestli mě chceš nazývat špatným člověkem, nemám nic proti, udělal jsem v životě hodně zlých věcí, ale teď jsem dobrý a dokonce konám dobro. Doufám, že ty také, když si troufáš někoho soudit
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk