Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
loupeznik z Raholce

Index důvěry:
35

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 21
Ve zpovědnici působí od: 04.10.2013 19:44:46
Číslo profilu: 80391
Naposledy se přihlásil: 01.05.2019 00:06:57
Poslední rozhřešení dal: 21.10.2016 03:00:37
Doteď napsal rozhřešení: 964
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 30672
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
08.09.2015 23:49:12
nojasnekamo:
Zdarec Řáholec!

Nene, na stejnou otázku se mě už ptal někdo po mailu, ale kupodivu to tak nejní. Já si přezdívku vybrala podle momentální nálady, když jsem po necelém roce vlezla (ještě) nezaregistrovaná na ZP, četla tam úchvatnou ''zpověď'', kde se někdo ptal na to, co mají rády 10-ti letý holky, že prej chce psát knížku. Tak jsem si jedovatě pro sebe řekla: ,,No to vížejo, imbecile...'' A protože jsem ten den četla víc takovejch.... no... ''zpovědí''.. tak jsem si zaregistrovala tenhle famózní nick.

A Tebe jsem zaregistrovala přesně v tom období, protože ses vytratil z téhle modrobílé ZOO. A k té zpovědi toho latentního peďáka jsi napsal vtipnej příběh s pěstičkovým smajlíkem (příběh o holce a koni).. Tak jsem se tomu zasmála a přečetla víc věcí od Tebe. A oblíbila si Tvoje rafinovaný poznámky.
02.09.2015 12:30:00
Krásanenívšechno:
No mě to nějak nejde vůbec Chodím už 2 měsíce do bazénu plavat a včera jsem byla u gyndy kde mě vážila a mám furt stejně ...přitom se fakt snažím. Zadýchaná jsem a bolí mě ruce. Já mám zase u přítele opačný problém - moc velký a vůbec s ním už nechci sex, pže mě to bolí a modlím se kdy bude konec.
02.09.2015 11:35:22
Krásanenívšechno:
Aha no tak u mě se musíš boužel vyjadřovat přesněji ...mám trošku s tímhle problémy ( podezření na Aspergerův syndrom ). Jinak nevím, co si lidi představují pod pojmem ,,malý penis " Myslím, že pro každýho jinak ale myslím, že to je stejně jedno. A jak ti to jde s tím hubnutím? Co děláš ?
02.09.2015 11:10:35
Krásanenívšechno:
Ale malej penis není vidět ...navíc to holky až zas tak neřeší jako chlapy postavu ...však stačí číst zpovědi, kde spousty chlapů nadává na tlusté a někteří i nad 60 kg berou jako tlusté . A každý chlap jde do hubený než do holky s pár kilo navíc. Mě upřímně je malý penis jedno ...pořád lepší než velkej
31.03.2015 22:50:06
hříšník ze zpovědnic ( ):
Fakt vtipný hmm
24.03.2015 22:42:43
loupeznik z Raholce:
dal si prihlasku na jinou vejsku a uz tolik nehulil debilku
03.03.2015 22:03:24
hříšník ze zpovědnic ( ):
Čau, tak jsem byl zase po dlouhý době v tom krámě jak jsem kupoval ty šortky, kupodivu ty stejný šortky ještě měli ve skladu, zkoušel jsem je v o číslo větší velikosti (než jsem koupil předtím) a ty byly zase příšerně široký, normálně padaly úplně dolů. I ten prodavač říkal, že jsou na mně moc široký, že by mi to nějaká švadlena jedině zúžit. Podle mně by to ani pásek neudržel, spadávaly přes boky. Tak bych si moc nepomoh. Co s tím nebo co bys dělal ty? Dík.
02.01.2015 23:33:50
TVT:
Z odstupem času ti chci říct malé tajemství. roura jsem já
31.12.2014 19:46:24
hříšník ze zpovědnic ( ):
Čau tak co tvoje předsevzetí?
A ty chodíš naostro jak, nebo kdy?
31.10.2014 18:24:32
loupeznik z Raholce:
Jo tohle, no mozna na novej rok si to dam jako predsevzteti
21.10.2014 23:41:17
hříšník ze zpovědnic ( ):
Do tý obřízky
21.10.2014 15:08:02
loupeznik z Raholce:
Ja nevim do ceho
02.10.2014 20:55:19
hříšník ze zpovědnic ( ):
Tak co kámo, půjdeš do toho??
30.09.2014 21:51:39
Secher Nbiw:
Já zatim v pohodě, už 24. den nic nepiju, zato jsem se krapet rozhulil... Ale to tolik nevadí
30.09.2014 02:32:19
Secher Nbiw:
Tak co, jak válčíš a co ta komunikace? Ještě obě strany vyčkávají nebo došlo k posunu?
16.09.2014 02:00:50
Olson:
Tak dávám tu slivovici 90% a už jsem odpálil Citadelu nějakým orbitálním úderem nebo co. Karma totálně v háji.
15.09.2014 22:49:21
Secher Nbiw:
Já se držim. Dneska mi nejel autobus, tak jsem se stavil v baru na sodovku a barman mi omylem automaticky nalil víno a postavil ho přede mě. Vůbec jsem na něj neměl chuť, musel ho nalít zpátky do flašky. Dal jsem si jenom tu sodovku, dvě cigára a jel jsem domů Akorát tady jsem pak sežral porci kuřete s bramborama, šunku s vejcem a rohlík a pak ještě nějaký ředkvičky a třetinu studentský pečeti, jak nechlastám, tak furt něco žeru... Asi budu muset omezit i to a začít se trochu hýbat, jinak na to převlíkání za ženskou fakt nebudu mít postavu...
14.09.2014 17:34:47
Secher Nbiw:
Tak už mám za sebou týden, ještě jeden a pak už to bude asi v klidu Jen furt přemýšlím, jestli zůstat u úplné abstinence nebo jestli si sem tam jedno dvě pivka nebo dvojku bílýho dát... Ještě uvidim, každopádně v tvym věku už jsem chlastal tak dva roky (myšleno jako každej den, předtím jsem pil občas) a už tehdy to asi bylo začínat znát, že to neni OK. Tak si dej bacha a kroť se, neřikám občas nějakej mejdan, to je asi v klidu, ale hlavně nepít víc než 2-4x do týdne...
12.09.2014 04:10:53
Olson:
Já ojeté kusy neberu...
10.09.2014 19:13:39
CONVICTION:
Čau, budeš dneska na chatu? Jsem zvědavá na další tvé historky
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk