nojasnekamo:
Zdarec Řáholec!
Nene, na stejnou otázku se mě už ptal někdo po mailu, ale kupodivu to tak nejní. Já si přezdívku vybrala podle momentální nálady, když jsem po necelém roce vlezla (ještě) nezaregistrovaná na ZP, četla tam úchvatnou ''zpověď'', kde se někdo ptal na to, co mají rády 10-ti letý holky, že prej chce psát knížku. Tak jsem si jedovatě pro sebe řekla: ,,No to vížejo, imbecile...'' A protože jsem ten den četla víc takovejch.... no... ''zpovědí''.. tak jsem si zaregistrovala tenhle famózní nick.
A Tebe jsem zaregistrovala přesně v tom období, protože ses vytratil z téhle modrobílé ZOO. A k té zpovědi toho latentního peďáka jsi napsal vtipnej příběh s pěstičkovým smajlíkem (příběh o holce a koni).. Tak jsem se tomu zasmála a přečetla víc věcí od Tebe. A oblíbila si Tvoje rafinovaný poznámky. 
|
Krásanenívšechno:
No mě to nějak nejde vůbec  Chodím už 2 měsíce do bazénu plavat a včera jsem byla u gyndy kde mě vážila a mám furt stejně ...přitom se fakt snažím. Zadýchaná jsem a bolí mě ruce. Já mám zase u přítele opačný problém - moc velký a vůbec s ním už nechci sex, pže mě to bolí a modlím se kdy bude konec.
|
Krásanenívšechno:
 Aha no tak u mě se musíš boužel vyjadřovat přesněji ...mám trošku s tímhle problémy ( podezření na Aspergerův syndrom ). Jinak nevím, co si lidi představují pod pojmem ,,malý penis "  Myslím, že pro každýho jinak ale myslím, že to je stejně jedno. A jak ti to jde s tím hubnutím? Co děláš ?
|
Krásanenívšechno:
Ale malej penis není vidět ...navíc to holky až zas tak neřeší jako chlapy postavu ...však stačí číst zpovědi, kde spousty chlapů nadává na tlusté a někteří i nad 60 kg berou jako tlusté . A každý chlap jde do hubený než do holky s pár kilo navíc. Mě upřímně je malý penis jedno ...pořád lepší než velkej
|
hříšník ze zpovědnic ( ):
Fakt vtipný hmm
|
loupeznik z Raholce:
dal si prihlasku na jinou vejsku a uz tolik nehulil debilku
|
hříšník ze zpovědnic ( ):
Čau, tak jsem byl zase po dlouhý době v tom krámě jak jsem kupoval ty šortky, kupodivu ty stejný šortky ještě měli ve skladu, zkoušel jsem je v o číslo větší velikosti (než jsem koupil předtím) a ty byly zase příšerně široký, normálně padaly úplně dolů. I ten prodavač říkal, že jsou na mně moc široký, že by mi to nějaká švadlena jedině zúžit. Podle mně by to ani pásek neudržel, spadávaly přes boky. Tak bych si moc nepomoh. Co s tím nebo co bys dělal ty? Dík.
|
TVT:
Z odstupem času ti chci říct malé tajemství. roura jsem já
|
hříšník ze zpovědnic ( ):
Čau tak co tvoje předsevzetí?
A ty chodíš naostro jak, nebo kdy?
|
loupeznik z Raholce:
Jo tohle, no mozna na novej rok si to dam jako predsevzteti
|
hříšník ze zpovědnic ( ):
Do tý obřízky
|
loupeznik z Raholce:
Ja nevim do ceho
|
hříšník ze zpovědnic ( ):
Tak co kámo, půjdeš do toho??
|
Secher Nbiw:
Já zatim v pohodě, už 24. den nic nepiju, zato jsem se krapet rozhulil... Ale to tolik nevadí
|
Secher Nbiw:
Tak co, jak válčíš a co ta komunikace? Ještě obě strany vyčkávají nebo došlo k posunu?
|
Olson:
Tak dávám tu slivovici 90% a už jsem odpálil Citadelu nějakým orbitálním úderem nebo co. Karma totálně v háji.
|
Secher Nbiw:
Já se držim. Dneska mi nejel autobus, tak jsem se stavil v baru na sodovku a barman mi omylem automaticky nalil víno a postavil ho přede mě. Vůbec jsem na něj neměl chuť, musel ho nalít zpátky do flašky. Dal jsem si jenom tu sodovku, dvě cigára a jel jsem domů  Akorát tady jsem pak sežral porci kuřete s bramborama, šunku s vejcem a rohlík a pak ještě nějaký ředkvičky a třetinu studentský pečeti, jak nechlastám, tak furt něco žeru... Asi budu muset omezit i to a začít se trochu hýbat, jinak na to převlíkání za ženskou fakt nebudu mít postavu...
|
Secher Nbiw:
Tak už mám za sebou týden, ještě jeden a pak už to bude asi v klidu  Jen furt přemýšlím, jestli zůstat u úplné abstinence nebo jestli si sem tam jedno dvě pivka nebo dvojku bílýho dát... Ještě uvidim, každopádně v tvym věku už jsem chlastal tak dva roky (myšleno jako každej den, předtím jsem pil občas) a už tehdy to asi bylo začínat znát, že to neni OK. Tak si dej bacha a kroť se, neřikám občas nějakej mejdan, to je asi v klidu, ale hlavně nepít víc než 2-4x do týdne...
|
Olson:
Já ojeté kusy neberu...
|
CONVICTION:
Čau, budeš dneska na chatu? Jsem zvědavá na další tvé historky
|