Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Žeštěňátko
Haf!
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
7

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 25
Ve zpovědnici působí od: 27.02.2013 20:44:47
Číslo profilu: 76976
Naposledy se přihlásil: 10.08.2014 18:44:14
Poslední rozhřešení dal: 21.05.2014 22:56:40
Doteď napsal rozhřešení: 220
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 7382
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
10.02.2014 13:15:34
Taťkův vejmrdek:
Haf!
24.01.2014 14:46:44
alienuvkokot:
Ahoj!
Kokot si všiml zanechaných stop od správného chlapa 40+, dominanta v tomto profilu. Určitě brzy zmíní antiblogísek, antiweb, rejdiště zločinu a špatných živlů. Jedná se o alienova kokota http://alienuvkokot.wordpress.com
Jsi vítán ty i správní chlapi 40+
21.01.2014 14:30:46
Reinhard Znuděnej ( ):
Ostatně, je to můj profilový prostor, a nějakej alien tu nemá konec konců co pohledávat Raus!
21.01.2014 12:58:55
Žeštěňátko:
Aliene, troluj si na jiném profilu. Chodím sem už 10 let pod různými nicky a tvé názory už mě ani nepřekvapí, ani nenaštvou, ani nepobaví, takže škoda tvého času. Veškeré další tvé příspěvky na můj profil mažu. Měj se!
21.01.2014 12:49:46
Lovec alienů ( ):
Aliene, vyjádři se k tomuto prosím: "Snažíš se tu vypadat jako drsňák, ale žiješ na Andělu v bytě s maminkou v pokojíčku a nic neděláš (což racionalizuješ tím, že odmítáš systém, ale jsi jen líný a neschopný a nic neumíš, jen plkat na netu sračky, to samé s ženami, nadáváš, protože ty nejlepší na tebe serou), vzpamatuj se člověče, bude ti čtyřicet a jsi furt zastydlej lůzr ! "
21.01.2014 12:34:36
ans ( ):
Abych nezapomněl.

*Kdo koho loví, je vždy otázka. Naivní iluze obětí, že jsou lovci, je pro predátora vždy úsměvná a vítaná.*

Poslední, co uslyšíš, bude Tssss - bude to rychlé a bolestné, slibuju.
Otázka je jen, kdo z vás pěti bude první na řadě a největší idiot bez pudu sebezáchovy, co si stoupne první do fronty, vyhraje.

(upozornění pro pomalu chápající: nevychovaná slečno, nepleťte se mezi muže, když se baví řečí, kterou vás ve škole neučili, v situaci, kdy zde zoufalé oběti sloužíte pouze jako bezcenný hadr na marné prosby o pozornost lovce)
--
Znůďo, žít celý život jen pro řešení aliena, má smysl u jediného tvora ve vesmíru a já ani ty to nejsme.

Vás pět psychopatů je nemoc a já od vás český internet vyléčím, slibuju.

A tyto dvacítky mi za pár let budou zobat z ruky a chovat se, jak chci, bez ohledu na nějakou srandovní zpovědnici. Já totiž můžu, cokoliv chci a mí nepřátelé s tím mohou pouze..vlastně ani to.

Mám ženy rád, skvělá část lidstva.
Hříšné nádoby, které víc než kdy jindy potřebují porozumění, pohlazení, cukr a hodně velký bič.
Přijde doba, kdy zase alien jako kdysi ovládne svým charismatem, laskavým pohlazením a bičem více než půlku ženského národa, tentokrát bez ohledu na věk žen.
Učím se čím dál více umění chápat i nejhorší z dnešních žen jako oběti skutečných viníků, špatné části mužů a jejich zvráceného režimu ničícího v ženách vše krásné, co v nich od přírody je.
A je jen otázka času, než se tak naučím chápat i ty dvacítky, protože viníky od jejich obětí jsem oddělil dávno.

Bděte kkti, vy už u toho nebudete, o to se osobně postarám (ano, to je hrozba).
Jste jen směšné nepodstatné smetí u nohou těch, co zpovzdálí sledujou mé kroky chráněné prozřetelností.
Hrajeme si na honěnou a vy jste myšky běhající v .

---
Závěrem - nepřesvědčila jsi mě, že bys odsud kdy odešla kvůli alienovi, protože takové jako ty sem i jinam kvůli němu chodí a když alien odejde, odchází chvíli po něm, aby se objevily ihned, jak se vrátí.
Pokud ti alien neprojevil svou laskavou přízeň, hledej chybu u sebe a ve svém špatném chování, protože statisícům jiných žen ji rád projevil a projeví.
Hledat laciné pohlazení u ubožáka, který se jen plazí za mými stopami a sbírá drobky odpadlé od mého stolu, tě jistě není hodno a máš na víc - nebo ne?
To je tvá volba, kterou bohužel dnes můžeš svobodně učinit a zničit život sobě i svým dětem.
Méně přemýšlej a více naslouchej srdcem - přemýšlení je doménou mužů, cit a srdce žen.
Třeba pak rozeznáš slušné chlapy od sviní a nevybereš si špatně otce svých dětí.

Sbohem (pěkný nick, škoda jeho obsahu)
21.01.2014 12:33:39
Lovec alienů ( ):
Snažíš se tu vypadat jako drsňák, ale žiješ na Andělu v bytě s maminkou v pokojíčku a nic neděláš (což racionalizuješ tím, že odmítáš systém, ale jsi jen líný a neschopný a nic neumíš, jen plkat na netu sračky, to samé s ženami, nadáváš, protože ty nejlepší na tebe serou), vzpamatuj se člověče, bude ti čtyřicet a jsi furt zastydlej lůzr !
21.01.2014 12:11:35
ans ( ):
Mám vám zhasnout?

---
Chudák znuděný neumí sbalit ženskou ani pod svým nickem, bez jediné pomoci nasrat se u nevychovaných dvacítek do aliena - jsem dobrodinec národa deseticentimetrových vteřinových paniců.
Teda to je nově vyvinutá rychlost, do několika vteřin je tenhle pošahaný magor kdekoliv na netu, kde něco napíšu - a jen naprostá magorka to může ocenit a mít takového ubožáka za pejska ochranáře před zlým vlkem. Ovšem pochybuju, že při této intenzitě nonstop stalkingu aliena půjde o nadprůměrně vyvinutého samce s nadprůměrnými finančními zisky a výkony v posteli. :,
Ale musím znuděného zklamat, tyhle kravičky chtějí ve skutečnosti někoho, jako je alien a protože nemají nárok, reagují takto afektovaně - ještě se v historii pudu maninčiných ochranářských mazánků nestal jediný případ, kdy by takový bezkoulý idiot zasunul.

Ps: Ach, konečně jsem po sto letech narazil na prvního skutečného uživatele, kterého odsud vyštval alien. Děkuji, má mise marného hledání skončila.
Jeden vyštvaný vůl nebo kráva na tisíc přivedených, to ujde.
Tvůj starý nick jistě neprozradíš, protože na takovou censored si tady nepamatuju...zpětně vzato tady byly tehdy proti dnešku samé fajn holky a i ty tehdy nejhorší byly lepší než ty dnes "nejlepší" (to je děs).
Domácí úkol - na devět žen z deseti hodný, na jednu zlý, kde se stala chyba?
Teď mě omluvte, musím jít napsat něco pěkného nějaké fajn ženské, která narozdíl od babochlapa z tohoto profilu ženu připomíná.

A abych byl konečně fakt zlý a potěšili ji, jak to má nejvíc ráda, tak hafušky haf, zlatíčko, nachystej mi květináčka, večer jsem doma.

(nesorry, tvou reakci jsem nečetl, znám ji předem z cosmopolitanu a veřejného wc )
20.01.2014 22:33:12
Lovec alienů ( ):
Kdybys chtěla, zde najdeš více, je to parodie na jeho dřívější blog a píše se zde velmi kriticky :

http://alienuvkokot.wordpress.com/2 011/11/19/o-kokotovi/20.01.2014 22:14:26
Žeštěňátko:
Lovec alienů: To se mi ulevilo, ten byl na mě kdysi tak hnusej, že mě odtud vyštval Ale dneska už jsem velká a nic si z něj nic nedělám.
20.01.2014 21:17:11
Lovec alienů ( ):
Toto je holčičko totiž slavný a nikdy nehynoucí Alien - nepřítel státu, kdysi slavný obyvatel této zpovědnice a později "majitel" svého blogu, který již neexistuje... Opustil hrdě tuto zpovědnici, ale stále se vrací... Jeho názory na ženy všichni známe, nic si z něj nedělej, je tak leda k smíchuhttp://www.zpovednice.cz/detail. php?statusik=43165
18.01.2014 18:33:00
Žeštěňátko:
neznámý známý: Nejsi zlý, jsi jen upřímný a snažíš se mi tím ublížit/naštvat mě, protože ti nejsem sympatická-to je úplně v pořádku. Bohužel jsi mě nenaštval-na to jsi pro mě příliš cizí a upřímný. Ublížit mi může jen lež od blízkého člověka.

Kdyby měli všichni stejný názor a byli si sympatičtí, byla by na světě nuda.
18.01.2014 00:16:11
neznámý známý ( ):
"Je super, že se ještě najdou chlapi, kterým vadí to vymaštěné kdákání plné pusinek a smajlíků a dokážou u holky ocenit inteligenci (místo toho, aby jim vymetený mozek připadal sexy)."

Já jako extrémně chytrý a zkušený muž obdivuji extrémně primitivní instinktivní samice, kterým je nějaká ženská inteligence úplně u prdele a nejdůležitější je pro ně dělat dobře svému chlapovi v posteli i v životě.
Vykouřit dobře péro a upéct dobrou buchtu je pro ně důležitější než vystudovat vysokou školu nebo nakupovat hadry.
Obávám se, že inteligenci na ženách obdivují jen ti muži, kteří jim lžou, aby je dostali do postele a opustili.
A ještě více se obávám, že ženy zakládající si na své inteligenci, jsou ty nejblbější ze všech a pletou si s ní vystudování srandovní školy.

Víš, kdy mají všichni muži ženu nejraději?
Několik vteřin po jejím nebo svém orgasmu, když mají oba vymetené mozky.

Jsem zlý?

Tak dobře, nick je pěkný, slečna za ním inteligenčně méně.
Mám radši moudré skutečné Ženy místo rádoby inteligentních vysokoškolaček, se kterými se díky jejich hlouposti a vygumovanosti, vzhledem ke své vysoké inteligenci tak nudím, že je to s rizikem spáchání sebevraždy opitým rohlíkem.
Takže radši samičku, co si zakládá na úplně jiných věcech než něco, co žádná žena muži nemůže dát ani to od ní žádný muž nechce, protože od vzdělaných smysluplných diskusí má své kamarády a ne svou ženu, kterou má kvůli sexu, jídlu, pohlazení a sdílení toho, co s kamarády sdílet nelze nebo nechce.

Já vím, jsem zlý a protože vás to neučí na nejvyšších školách, tak je to nesmysl.
Ach, mám rád chytré a moudré ženy, které radši drží v ruce pořádného ptáka místo dementní feministické knihy a udělají pořádnou buchtu místo dokazování své inteligence hádkou o blbostech.


Pokud budeš hledat muže, který ocení tvou inteligenci, s neomylnou jistotou si pořídíš dítě s tím největším idiotem, lhářem a pózérem široko daleko.
Ale dnešním vysokoškolsky se vzdělávajícím ženám není rady ani pomoci.
Já jen tak ze sportu a protože jsem zlý šovinistický hajzl.
09.01.2014 22:28:52
Tekel Ufarsin:
Chmm A jestli pak víš proč se lidi uchylují k drogám ? Jináč...závislost je otázkou mysli. Vím to, protože jsem byl 8 let závislej na antidepresivech, bylo to horší než být závislej na pervitinu. Absťáky byly příšerné. Vždy jsou příšerné, pokud člověk věří, že svou drogu potřebuje. Jednou jsem si řekl, že mé tělo je silné natolik, že žádnou drogu nepotřebuje a uála, závislost byla pryč
28.07.2013 11:07:04
blbámatka:
Automatická převodovka je úžasný vynález: D-dopředu debile,P- parkuj pitomče. Taky ji mám, ale mám výhodu, tvrdím, že kvůli nepohyblivému pravému loktu to jinak nejde.
19.07.2013 11:26:40
OvesnéVločky:
Abych ji mohl zadarmo šukat,proč asi.
14.04.2013 13:57:17
HorkýPes:
Huf?... Haf Haf! Ňaf!
14.04.2013 13:55:21
HorkýPes:
Ten nick sis vymyslela podle mé přezdívky?
14.04.2013 13:46:06
HorkýPes:
Vrrrr... Vrááú... Haf! Haf! Ňaf! Chramst!!!
14.04.2013 13:37:37
HorkýPes:
Vrrrr... Haf!


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk