Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
danyvany
"Starý mládenec"
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 42
Ve zpovědnici působí od: 11.06.2011 08:30:56
Číslo profilu: 64965
Naposledy se přihlásil: 26.12.2016 19:39:01
Poslední rozhřešení dal: 23.12.2015 13:34:00
Doteď napsal rozhřešení: 322
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 5228
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
18.02.2015 19:40:01
jjjfkf ( ):
A jak se dělá reset,prosím?
09.06.2014 16:10:07
Kinule ( ):
Díky, ten odkaz jsem našla taky, ale neumím moc dobře anglicky, takže asi mám smůlu. A právě v češtině ho nemůžu najít. Ale tak důležité je, že vím aspoň název a třeba někdy někde v té naší mateřštině bude Jinak kdybys mi chtěl ještě něco napsat, můj mail je leticia.j@centrum.cz Docela by mě zajímalo, jak se ti ten film líbí, tak budu ráda, když mi to na ten mail napíšeš. Měj se fajn a díky za spolupráci
08.06.2014 22:16:42
Kinule ( ):
Tak díky tobě už vím název toho filmu. Je to Divoké dítě z roku 2001. Akorát ten film nikde nemůžu najít. Ale třeba ho někde splaším. Hlavně, že už vím, jak se jmenuje. Díky. Viděl jsi ho někdy? Pokud ne a seženeš ho, koukni na něj. Je dobrý.
04.06.2014 00:44:09
Hudební. ( ):
Ten soft jsem vyzkoušel, ale nic. Mimochodem ten odkaz je funkční, mně normálně jede. Každopádně i tak díky.
03.06.2014 20:13:41
danyvany:
Čus.Žádný identifikační software jsem nepoužil,věděl jsem přesně,kde to je-zajímám se o hraní na klávesy.O žádných jiných verzích na tuhle skladbu nevím.
Jinak ten odkaz je nefunkční,špatně jsi ho napsal.Stejně bych ti neporadil,bo to nevím.
Ale pokud máš nějaký smartphone a máš nainstalovaný SHAZAM free,zkus to pustit a přiložit mobil k reproduktoru-možná to pozná.
03.06.2014 05:08:36
Hudební. ( ):
Ahoj, možná měsíc zpátky jsi mi v otázkách poslal odpověď na jednu skladbu, co jsem hledal, přitom ta ukázka byla strašně krátká. Jednalo se o Stereo Love. Ty jsi ji znal nebo jsi použil nějaký identifikační software?

Narazil jsem totiž na další krátkou, která mě zaujala a kterou bych rád identifikoval. Je dokonce z filmu, bohužel jsem ji ale nenašel v soundtracku ani nikde na fórech. Jedná se o http://youtu.be/yCLjXiOx6UI?t=2m30s tak mě napadlo, že bys možná zase věděl?
27.01.2013 14:23:20
IkaSGC:
Vzhledem k tomu že zpověď se už ztrácí v dějínách píši to i sem.

Tak tedy poslední rada.

V PC pro případ více HDD se tyto disky rozdělují na Pány a Otroky (Master, Slave) a to proto že jeden disk musí být vždy hlavní. Berme v potaz že tvoje PC je zastaralejší a tudíž má asi starší sběrnici ATA (novějsí je SATA) a tatko sběrnice používá jako datový kabel k HDD takovou širokou placatou ludru (u SATA je to podstatně menší káblík). Každý tento káblík má věčinou standartně 3 vývody, jeden se připojí do základní desky a další dva konce například do HDD nebo CD/DVD mechanik. Na HDD se posléze pomocí malinkatých svorek zvaných JUMPER nastavuje buďto Slave, Master nebo Cable Select

HDD na kterém nastavíš MASTER se bude chovat jako dominantní tudíž se z něj bude načítat system prioritně
HDD na kterém nastavíš SLAVE se bude chovat jako druhotný.
Cable select se dřív moc nepoužíval u novějších počítačů se používá častěji to znamená že BIOS (neboli číp který je na základní desce a má řízení disků a procesoru nastarosti (vpodstatě podsystém nebo jakoby v mozku podvědomí)) si disk sám rozpozná a zařadí.

Takže ty nastavíš disk na kterém je Win jako Master a druhý disk jako Slave. Oba zapojíš a zapneš PC. Pokud nevzniknou problémy tak by měl BIOS sam rozpoznat disky takže pri zavádění podsystemu by se ti tam měli zobrazit oba dva disky a jejich kapacity.

Pak už je jen otázka jestli se system spustí nebo ne. Je docela pravděpodobné že se nespustí protože na jinčím PC jsou nainstalované jinčí ovladače (např.: ke grafice, zvukovce atd. tzv.:Drivery) které zcela určitě nebudou pasovat na dané PC. Pokud by jsi chtěl tento HDD tam nechat a používat, tak jako tak budeš muset Drivery přeinstalovat. nejlépe však přeinstalovat celý system.

U výkonějších PC při tomto hrozí i poškození HW. Například když bych předělal HDD z mého PC kde je výkonná grafika do nějakého slabého PC tak ony drivery by asi byli i nesprávným fungováním schopny danou slabší grafiku poškodit.

Pokud i tohle nepomůže doporučuji si přečíst nějaké základy Terminologie a fungování PC. Při horších softwarových problémech použít google (90% problémů je už někde vyřešeno) pokud ani to nepomůže tak poslední nadějí (pro sebevyuku) je http://pc.poradna.net/

Avšak na PC poradně lidé nemají moc chuť pomáhat a když se nebaví se sobě rovným tak se věčinou chovají jako oslové takže doporučuji mít pevné nervy.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk