Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Carpe Jugulum
When u dance with the devil... nah.. just go for his throat.

Index důvěry:
25

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 40
Ve zpovědnici působí od: 09.01.2009 14:26:47
Číslo profilu: 50683
Naposledy se přihlásil: 29.04.2023 10:55:58
Poslední rozhřešení dal: 29.04.2023 12:32:56
Doteď napsal rozhřešení: 591
Bodování aktivity: 6 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 4647
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
06.05.2023 21:06:07
Teta Dana:
Není zač
Jsi mi celkově svým vyjadřováním sympatický, líbí se mi, že v rozhřešeních neodsuzuješ, nenadáváš, ale snažíš se konstruktivně poradit.

Jsi tu registrovaný už delší dobu, ale poprvé jsem tě zaznamenala u zpovědi nějaké holky, co se v zahraničí cítila nešťastná. Když jsem četla o tvé zkušenosti ze Švýcarska, tak mi bylo jasné, že víš o čem mluvíš
Tudíž jsem tě trochu začala sledovat a i číst o tvé vztahové anabázi.
Nikdy jsem ti k tvým zpovědím nepřispěla jen z toho důvodu, že já jsem fakt ta poslední, která by mohla radit ve vztahových věcech.

A tvůj příspěvek u mého posledního vzkazu byl moc milý. Dík!
To vyšetření dopadlo dobře. Prý: výborná léčebná odpověď. Jsem v kompletní remisi.

(Nedodala jsem zatím to hodnocení uživatelů z jiných důvodů. Nemám na to aktuálně náladu ani energii.)
03.04.2023 04:15:12
Šukar čhave:
Dnes doháním nějaké pracovní věci, musí to být hotové do svítání. Jinak bych dávno spala.
22.03.2023 08:48:43
Šukar čhave:
Ahoj, díky za optání. U mě je všechno v pohodě. Akorát jsem měla teď tolik aktivit, že jsem sem vůbec nestíhala psát a ani se mi nějak nechtělo. Moc starostí na moji hlavu. Vždy usnu úplně mrtvá.
17.03.2023 00:27:35
Wolf Lupin:
Čau. No, počkáme, co napíše sama teta Dana. Já musim jít spát, ráno vstávam v šest, zase jem hovado a ponocuju
10.03.2023 05:51:58
Šukar čhave:
Ahoj, máš pravdu. A jsem ráda, že od tebe to můžu brát jako že to myslíš v dobrém a nejsou v tom žádné osobní zájmy, nebo jak by se to řeklo. No ten můj idol je takovej zvláštní. Někdy dělá naschvály, trošku jsem přišla na to, jak nad některými věcmi uvažuje, někdy podle toho předvídám jeho chování a často úspěšně. Ale bohužel ne vždy. Myslím, že nemá za cíl mi jen tak ublížit, ale spíš ubližuje tím, že chce vše jen pro sebe a pak ho nezajímá, komu tím co způsobí. Třeba jak teď, prostě si usmyslel dítě, i když jsem se s ním minule o tom bavila, a přišel za mnou tak, že to měl doslova naplánované. Což jsem třeba nečekala, když minule jsem mu řekla i důvody, proč to není dobrý nápad. No a tak to s ním je. Dávám pozor, ale nejde to tak úplně. Pro mě je jediné vysvobození jeho nezájem. I když mi pak moc chybí. Ale zrovna to nevypadá, že by zájem neměl... Mně chybí pořád, tak pro mě je těžké to utnout. To by do toho asi musel přijít jiný chlap. Jako do mojeho srdce. A to je taky těžké.
08.03.2023 13:11:39
Funnyeyes:
No a vyjasnili jste si to nastavení předtím, než jste dítě měli? Protože takhle popsané mi to připadá, že oba jste měli nějaká očekávání a moc jste o nich nemluvili, takže jakmile přišel střet s realitou, najednou se stalo tohle.
Taky mám pracovní dobu všelijakou, když jsem byla ještě s pětkou doma, po večerech jsem se brodila dokumentací nebo psala testy. Meetingy s dětmi doma přes den fakt nejdou, potvrzuji. Maximálně na náslech a stejně si to pak nahrané musím pustit znovu

Začínala jsem jako QA, ale víš jak je to s touto pozicí v českých firmách, plus ještě jako žena, takže jsem dělala v podstatě všecko- od testingu přes L1 support po školení koncových uživatelů.
V další firmě jsem nejprve vedla QA oddělení a pak jsem postoupila k projektovému managementu, kde jsem dodnes, akorát v jiné firmě.
Dělám PM na interním IT, což je pro mne super- komunikuji se všemi a zároveň nemusím až tak řešit přímo zákazníky. Zase ale řeším třeba výběrka na dodavatele řešení, které si nemůžeme nebo nechceme dělat sami. Je to super práce, občas sice hodně vzdálená od technologické stránky věci, ale mí kluci jsou boží v tom, že mi vždycky nějaký "drobek" nechají
07.03.2023 23:38:18
Funnyeyes:
Hele já tomu rozumím, sice jsem při rodičáku nikdy vlastně úplně pracovat nepřestala, ale taky se mi nechtělo najednou jít do práce každý den a mít plnou zodpovědnost. Ano, jako žena v domácnosti bych si to asi taky neužila, protože by to byl časem stereotyp, ale ještě tak rok nebo dva doma bych si dovedla představit. M8m ale tedy štěstí v tom, že mám práci fakt dobrou a jsem ve svém oboru dobrá, to si pak člověk může vymýšlet.
Ono se Ti to může zdát banální, ale rodičovství s ženou orpavdu hrozně moc zamává a všechny její původní hodnoty psotaví úplně na hlavu.
Protože když se budeme bavit reálně, chlap vždycky může zvendout kotvy a odejít, ale žena už prostě s dítětem bude, vždycky a vždycky na ně musí brát ohled- od bydlení přes práci po volný čas.
07.03.2023 09:30:46
Funnyeyes:
Tak on je důvod, proč hledáš jinde, za mne je nevěra vždycky katalyzátor vyhnilých problémů. Nikde to není na 100% růžové, ale hrozně záleží na tom, jak se k tomu ti dva postaví.
Dítě vás stejně neudrží u sebe dlouho a objektivně je i pro ně lepší, když bude mít dva spokojené rodiče, nežli rodinu za každou cenu a zpruzeného otce i matku.

Mně se daří tak nějak konstantně dobře, ale taky to byl proces, co si budem povídat Dětí máme sice hodně, ale ony rostou a ty starší už jsou v podstatě samostatné jednotky, do kterých akorát investujeme čas a peníze
Já mám výbornou práci, volná pracovní doba, homeoffice jak potřebuji, dobrá firma, skvělý tým a skvělý šéf. No a samozřejmě fungující muž, střídáme se při nemocech doma, vyzvedávání a zavádění do školky a školy, nějak prostě fungovat musíme.
Mé defaultně líné já trpí a těší se na důchod
05.03.2023 17:31:34
Funnyeyes:
Dobry den přeji
Tak jak válčíš?
26.02.2023 03:25:22
Šukar čhave:
Na něm to právě ani tak nepoznám. Chová se většinou i s tím jak střízlivý. Tehdy fakt něco měl a já to nepoznala. Včera jsem to poznala, protože už jsem měla více informací a hlavně včera ty projevy šly vidět. Navíc to tak i sedělo. Odešel ode mě, šel spát a ráno si něco dal a šel tak ven.

To sice nevím, jestli si to sám uvědomil, ale když to chtěl bez ochrany, hned jsem mu řekla, že nechci, protože zrovna mám dny, kdy to hrozí vic, a že raději když tak jindy. A on mě schválně začal zkoušet, že co, a ještě se u toho usmíval. A pak to řekl přímo, že by se mnou chtěl dítě a jestli já ne. No kdyby ho nechtěl a jen mě zkoušel, tak by nedělal potom ty naschvály, při kterých k tomu opravdu mohlo dojít. Jinak mě ale taky napadlo, že mohl brát dítě jako pojistku. Romové to tak bohužel hodně dělají. Aby ta žena tím byla už jako jejich a nemohla třeba chodit za někým jiným.
26.02.2023 01:36:34
Šukar čhave:
Asi jo. Chtělo by to u mě pevnější vůli i v tomto.
14.02.2023 00:10:07
Šukar čhave:
Jako já nevím, jestli si málo věřím. Obecně beru lidi celkem jako sobě rovné, takže třeba nějakému generálnímu řediteli bych se mohla líbit a nějakému bezdomovci ne a jinému bezdomovci ano a jinému generálnímu řediteli zase ne. Ale spíš např. ve společnosti je hodně lidí, kteří mají pořád potřebu si na něco hrát a třeba si řeknou, že když je moje minulost nějakým takovým způsobem spojená s Romy, tak že budu divná... Já teda vím, že nejsem problémový člověk do vztahu. Takže já si o sobě nic takového nemyslím, že bych nemohla mít vztah s někým, kdo nemá tolik záporů. Ale spíš si jako myslím, že je hodně takových těch odsuzujících lidí, a že člověk s podobným smýšlením jako já by se v takové společnosti hledal těžko. U těch "obyčejnějších" lidí je nějaká větší šance, že jim budu vyhovovat a nebudou mít třeba pocit, že se za mě musí stydět.
04.02.2023 23:53:42
kaiten:
Ani nemusíš... neřekl bych, že tato znalost by mohla vést k něčemu špatnému
04.02.2023 23:41:26
kaiten:
Spe je "účet" hosta na online Zpovednici. Jak tam někdo vstoupí jako host, vytvoří se tenhle účet.

A teď přemýšlím, jestli neptozrazuji něco interního snad ne
04.02.2023 23:25:02
Carpe Jugulum:
Carpe Diet: nech mne hádat… Disclosure od Michaela Crichtona? Nebyla to špatná knížka. Film se moc nepovedl.
Ale vážně, fakt neumíš lépe navazovat konverzaci?
04.02.2023 19:26:29
Šukar čhave:
Jo, to máš pravdu, já si toho jsem vědomá. Když už riskuju částečně s jednou věcí, snažím se neriskovat v ničem jiném. Tam, kde můžu, jsem už hodně obezřetná. Člověk může přijít o všechno. Ale nehodlám kvůli tomu žít ve strachu, víš jak. Dlouhodobý stres způsobuje rakovinu a pak člověk přijde o všechno i tak.vše i tak. Neohrožuju záměrně ostatní a byla bych ráda, kdyby ani ostatní neohrožovali mě.
04.02.2023 18:26:23
Carpe Diet ( ):
Skandální odhalení!
04.02.2023 08:09:49
Carpe Jugulum:
Carpe Diet: podle informací na různých na zdravý zaměřených webech je lněný olej zdrojem omega 3 mastných kyselin a lignany. Toto ovšem není moje parketa, tak ti moc toho nepovím.

To vždy začínáš koncerzací takovýmto způsobem?
03.02.2023 19:48:54
Carpe Diet ( ):
Co je tak úžasného na tom lněném oleji?
03.02.2023 13:13:12
Šukar čhave:
Tak já tu férovost brala spíš v tom nebýt nevěrný. Coz už se ale stalo. Takže z mé strany spíš takové filozofování, co by, kdyby. Chápu, že s dítětem je to složitější, od někoho jen tak odcházet. Jenže ty tvrdíš, že ji máš rád a že s ní být chceš. Proto se celkem divím, že ses pustil do "řešení" nevěrou. Nesoudím. I když ve svém vztahu bych to taky nesnesla a flirt mi teda taky vadí. Pokud teda to vypadá jako nějaké nabalování. Ale měla jsem chorobně žárlivého romského partnera a ten mě tak bezdůvodně dusil, že mě tím pak už sám vháněl do náruče kohokoliv jiného. I když já mu nikdy nevěrná nebyla, to měl spíš on takové sklony, i když si myslím, že mi taky nevěrný nebyl, jelikož v sexu nám to dost klapalo. Ale na 100 % to samozřejmě taky vědět nemůžu. No zakončil to tím, že se ze žárlivosti rozhodl nám udělat dítě. Tady to byl pro mě definitivní konec. Jako u tebe teď nemá cenu něco prozrazovat přítelkyni. Ale spíš asi se zamyslet, jak v tom vztahu vlastně pokračovat dál a jak to vlastně máš s tím citem k ní, no.

No, tak to nemám kolem sebe ani teď, lidi, kteří by mj pomáhali z bryndy, protože ani nemají jak pomoct. Jedině odborníci. Moje rodina se ke mně nikdy neobrátila zády. Za coz jsem jí vděčná. Od ostatních moc pomoc nečekám. Ale není ani v čem. Kdyby se něco stalo, vím, že by to byla moje vina. Ale doufám i tak, že se nic nestane. Bojím se hlavně těch nemocí. Otěhotnění s mým idolem se nějak nebojím, v tom se snažím chránit. A spíš se bojím, aby mě s nimi nezavlekli do nějakého trestného činu. Já sice nic vědomě takhle nedělám, ale znám je a znám jejich risky. Stačí, že kvůli nim dělám dopravní přestupky. To člověka zmatou hned... A když pro mého idola mám slabost, tak samozřejmě na něj jen tak nežaluju. Ale taky ho v ničem nekalém nepodporuju.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk