Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Evicka1809

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 0
Ve zpovědnici působí od: 09.03.2006 13:42:07
Číslo profilu: 24915
Naposledy se přihlásil: 27.08.2011 12:21:25
Poslední rozhřešení dal: 26.08.2011 23:17:14
Doteď napsal rozhřešení: 1358
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 22404
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
27.08.2011 14:28:21
Hej ty kundo ( ):
Fascinuje mě, jak tě tady uklidňujou všelijaký lesby. Jenže na názoru nějaké kundy vůbec nezáleží, protože o tom rozhodujeme my chlapi. A my bychom se nikdy nezahazovali s takovou nezodpovědnou děvkou, která nedokázala svému dítěti zařídit ani tak základní věc, jako je úplná rodina.
27.08.2011 14:26:58
Hele ty kundo ( ):
Fascinuje mě, jak tě tady uklidňujou všelijaký lesby. Jenže na názoru nějaké kundy vůbec nezáleží, protože o tom rozhodujeme my chlapi. A my bychom se nikdy nezahazovali s takovou nezodpovědnou děvkou, která nedokázala svému dítěti zařídit ani tak základní věc, jako je úplná rodina.
27.08.2011 12:28:57
Spocená čpagetka:
Teda, já nevycházím z údivu, kolik hovad je tu mezi námi!!! Já Ti přeji jen to dobré! Jsi pěkná sympatická slečna a máš můj obdiv. Taky s přítelem plánujeme mimčo (svatbu až později,nepřipadá nám to zrovna aktuální), už máme jeden nezdařený pokus za sebou a nevzdáváme to! je velmi těžké v dnešní době otěhotnět a donosit zdravé miminko, věř tomu, že jsi na tom lépe, než řada žen, které si v 35 letech po 20ti letém braní antiko uvědomí, že chtějí najednou rychle rychle díte a cože??? ono to nejde hned první měsíc??? a nebo prostě stejně nenajdou takového, se kterým by stálo za to žít a narychlo si to s někým "udělají". pak jsou sami a o 10 let starší než Ty.. Takže hlavu vzhůru kočko, je mi totiž narozdíl od většiny naprosto jasné, že sis Váš vztah představovala trochu jinak, navíc mé kamarádce se stalo, že ji manžel opustil po 10 letech, protože je najednou "moc nudná mamina". Dítě chtěli přitom oba. A Ty jsi mladá, máš život před sebou, máš už jednoho skvělého miláčka doma a věř tomu, že k němu časem přibude další (nebo princezna ), který bude s mužem, který za to stojí. Jsi krásná, vypadáš mladě (a taky jsi) a to ostatní přijde samo ve chvíli, kdy by Tě třeba ani nenapadlo! Přeji hodně sil.
Neprovdaná, která chce dítě
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč