Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
MS-fanousek
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
185

Má k rozdělení:

21

10Pohlaví: muž
Věk: 38
Ve zpovědnici působí od: 12.02.2006 15:23:16
Číslo profilu: 24048
Naposledy se přihlásil: 26.02.2021 15:57:31
Poslední rozhřešení dal: 25.02.2021 20:45:57
Doteď napsal rozhřešení: 24206
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 33275
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Hodislava
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
26.02.2021 08:18:30
Michal-222:
V čem vlastně podnikáš?
26.02.2021 02:09:26
Czechimbabwe ( ):
Zpověď č. 1160263
25.02.2021 15:09:39
Czechimbamwe ( ):
Nový Zéland nedoporučuji, tam vládne levicová magorka, která zakázala zbraně, legalizovala eutanazii a potraty až do okamžiku narození, zavedla green deal. Teď tam sice covid moc není (jako u nás v létě), takže tam není koronafašismus, ale až se rozjede další vlna, tak tam bude dělat stejné šílenosti jako dělá Babiš zde. Tam také není moc budoucnost.

V Západní Austrálii dokonce zavedli povinné očkování něčím, co není vyzkoušené. Za mě jediná země svobody je starý dobrý americká středozápad. Ale celkem dobrá země je i Kostarika, tam ty evropské levicové trendy nedosáhnou. Omezení tam jsou od léta jen mírná (třeba zavíračka hospod ve 20:00), ale žádné likvidační zákazy tam neplatí. A je to bezpečná země s lepší průměrnou délkou života než v Česku.
24.02.2021 16:07:44
MS-fanousek:
Kam se odstěhovat nevím. Je to dost komplikované s ohledem na rodinua školou povinnou dceru. Kdyby šlo jen o mne, tak sednu na letadlo směr Novej Zéland.

Na tvou otázku nejde jednoduše odpovědět. Bitcoin směňuješ za EURa nebo USD. Takže k proměnlivé hodnotě bitcoinu ti ještě naskakuje kurz. A pokud by u nás byla hyper inflace, tak ti poletí i kurz vůči zahraničním měnám.

23.02.2021 23:29:13
Czechimbabwe ( ):
A jak to funguje u bitcoinu? Když bude Bitcoin dále vzkvétat, ale ve zdravotnickém protektorátu bude hyperinflace. Dejme tomu, že dnes stojí chléb 20 Kč, za tři roky bude stát 1 000 Kč. Jestli to dobře chápu (v teoretickém případě české hyperinflace, ale zachování naprosto stejné hodnoty Bitcoinu), tak dnes koupím Bitcoin za 20 Kč a když za tři roky za Bitcoin koupím koruny, tak to bude 1 000 Kč (cena chleba při inflaci)? Je to tak?

A když Bitcoin bude dále růst, tak takto získám více než tisíc inflačních Kč?

23.02.2021 20:31:29
Czechimbamwe ( ):
A kam se uvažuješ odstěhovat? Pokud by to šlo, tak doporučuji Jižní Dakotu. Ta je silně svobodná, možná nejsvobodnější na světě. Tam není jediné opatření, ekonesmysly tam také nejsou, zbraně jsou svobodné, lidé jsou konzervativní. Nezaměstnanost tam je extrémně nízká, kriminalita také.
23.02.2021 18:26:40
MS-fanousek:
Vůbec nevím. Jsem z téhle situace zoufalej. A mnohem pravděpodobnější je, že opustím ČR než že půjdu volit
22.02.2021 23:49:02
Czechimbabwe ( ):
Jakou stranu chceš volit? Podle mě nejvíc proti zlu bojuje Trikolora. SPD taky, ale v dnešním rozhovoru nezmínili otevření hospod. Trikolora mi v tom přijde důvěryhodnější. A ze strany demobloku je to jen šaškárna, podepsali se za nelidský „pandemický" zákon, který zavádí vražedné pokuty pro hospody, obchody a kadeřnictví několik milionů.
21.02.2021 02:15:06
Czechimbabwe ( ):
MS-fanousek: Ahoj, díky moc za rady. Co se týče důchodů, skoro určitě budou extrémně nízké. Už od března krachují továrny a to jsou pořád kompenzace. S koncem kompenzací nastane apokalypsa, nebude z čeho brát. Důchody budou, ale tak malé, že důchodci budou umírat na přeplněných ubytovnách. Energetika a internet se pravděpodobně nerozpadne, přístup k internetu má dle statistik většina obyvatel mnohých afrických zemí. Problém bude v inflaci, že chleba bude drahý a i pracující lidi většinu výdělků utratí za chleba. Právě bych byl rád, kdyby to bylo možné obejít přes nějakou jinou měnu.Co se týče politiků, jediná záchrana je SPD či Trikolora. Bohužel celý demoblok je jen na oko proti opatřením, ve skutečnosti hlasoval pro "pandemický" zákon, který umožňuje vládě trvale zavřít obchody, hotely, hospody... Kalousek nadával na epidemiologa Jiřího Berana, psal něco jako: "to se mu to říká snadno, když nebude mít odpovědnost za mrtvé". Pekarová tvrdí, že počet mrtvých je vizitka Babiše. Takže TOP09 je jednoznačně pro opatření, má komunistické myšlení, že za mrtvé na covid je někdo zodpovědný tím, že nezačal vraždit servírky v září, ale až v říjnu. Zdechovský z KDU už v září volal po zavření všeho. Tady je hlasování o krutém "pandemickém" zákonu, který je ještě horší než nouzový stav: https://1url.cz/0zAco

bohužel "přetížené" nemocnice budou pořád. Stačí na JIP dát skoro všechny. Stačí mít lehké problémy s dýcháním a člověk je na JIP jen kvůli pozorávání. Většina lidí je na JIP jen na pozorování, přitom by je šlo dát na normální lůžka, která ale zabírají lidé, kterým není nic, kteří nejsou ani na pozorování, jen nechtějí nikoho nakazit. Prostě by se měli umístit do nějakých center a nahnat tam policii a armádu. I to pozorování těch se středním průběhem by zvládla policie a armáda.Bohužel většina lidí to asi podporuje, lidi jsou zmanipulované ovce a věří v to, že v případě otevření zkolabuje zdravotní systém, což je evidentní nesmysl, když máme 75% ventilátorů volných, víc toho vysvětluji v těch článcích. Přitom lidem nedochází, že zákonitě prudce klesne kvalita zdravotního systému a to zabije mnohem víc lidí než covid. Je mi z toho zle. Jsem mladý gymnazista a vidím to všude kolem sebe. Až budou u moci tihle lidi, co chodí do mojí třídy, je to konec Evropy. Mezi mladými jsou skoro všichni kovidisti, naopak mezi důchodci a chronicky nemocmými znám 4 lidi a nikdo z nich není pro opatření.Lidi z nás dělají vrahy, ale oni jsou ve skutečnosti vrazi, zákonitě prudce narosto úmrtnost na všechny nemoci, jelikož je naprosto jasné, že se zhorší zdravotnictví.Co se týče afrických měn (státy jako Ghana, Tanzanie), tak zatímco Evropa je v ekonomickém úpadku (hlavně covid, ale také islám a eko), tak zejména středozápadní Afrika ekonomicky roste, protože tam nejsou zákazy.

články (některé moje, některé od někoho jiného): https://1url.cz/VzAvP
https://1url.cz/F zAhU
https://1url.cz/fzAhp
https://1ur l.cz/hzA9D
20.02.2021 21:42:35
MS-fanousek:
Ahoj, na tohle se velmi těžko odpovídá.

Nejdřív je potřeba si říct na co se chystáš. Očekáváš, že nebudou důchody, padne sociální systém a nebude možné si koupit chleba?

V takové situaci by se zhroutil stát a rozhodně se nedá počítat s tím, že bys použil bitcoin na nákup chleba. Asi by se zhroutila energetika, internet a použití bitcoinu by bylo problematické. Na takovou situaci je lepší mít pole, zvířata, domluvené sousedy a hodně střeliva.

Pokud by situace zůstala podobná té dnešní a vše by na oko fungovalo.

Co se týká bitcoinu, tak nejsme schopni odhadovat jeho chování v klidných dobách a vůbec netušíme, jak se bude chovat v dobách neklidných. Rozhodně bych se na něj nedíval, jako na investici. Je to spíš gamble.

O pohybech Afrických měn vůbec nic nevím. Nákup té měny by ti asi nějaká směnárna zajistila, ale nenakoupíš za ni a ani ji běžně nesměníš.

Budoucnost vidím dost černě. Pod vládou Babiše jsme tuhle zemi nechali těžce poškodit. A i když Babiš odejde, tak ti co ho volili budou, svou volbou, škodit dál.

Já doufám, že ekonomika nějak pojede, takže rozkládám své finance mezi půjčky, akcie, crypto a firmu. A ve sklepě mám zásobu brambor, jablek, rýže, těstovin a mrazáky plné masa. A doufám, že naše civilizace si s tím nějak poradí.


20.02.2021 20:03:06
Czechimbabwe ( ):
Ahoj, zeptám se tě taky, když se tu řeší inflace.

Vzhledem k tomu, že diktatura psychopatů pravděpodobně nikdy neskončí, jelikož nemocnice budou uměle přetížené navždy (34% hospitalizovaných má velmi lehký průběh, nevyžaduje lékařskou péči, mohou být v nějakých centrech mimo nemocnice. Lidi se středním průběhem jsou na Jipkách, ač je nutné jen pozorování, tak by mohli být na normálním lůžku a pozorovat by je mohla policie), přední lékaři (Beran, Pirk) se schodují, že je nesmysl omezovat většinu, kterou covid neohrožuje, ale umožnit takové podmínky, aby se menšina mohla účinně chránit.

Je jasné, že úžasné pokrokové výdobytky, jako důchody a zdravotnictví pro všechny již brzy skončí. Stát se tomu pokusí zabránit tiskem peněz, který však způsobí inflaci, tudíž Česká koruna nemá budoucnost. Statisíce rodin bude žít pod mostem.

Ptám se tedy, jak ochránit našetřené peníze, abych si mohl kupovat chleba. Jak?

1. Je možné, převést peníze do Bitcoinu, a pak si za Bitcoin kupovat jídlo?

2. Dejme tomu, že dnes stojí chleba 20 KČ nebo 10 Bitcoinů. Dejme tomu, že si teď za 20 Kč nakoupím 10 Bitcoinů. Za dva roky bude stát chleba 400 KČ nebo 10 Bitcoinů. Bude pak možné si za těch 10 Bitcoinů (které vznikly převodem z 20 KČ před inflací), koupit 400 Kč v době inf.ace, abych si za 400 KČ mohl koupit chleba?

3. Je možné to samé udělat místo převodu Koruny na Bitcoin převodem koruny na nějakou africkou měnu, jelikož v Africe je zdravý rozum a nejsou tam lockdowny (zejména v Tanzanii, Češi, kteří tam jeli, byli udivení, jaktože nejsou přetížené nemocnice)? Je možné si za České koruny koupit Tanzanský šilink? A pak si v Česku kupovat jídlo za Tanzanský šilink?

4. Je možné si teď převézt Koruny České na Tanzanský šilink a při inflaci si po malých částkách převést šilink na korunu, díky čemuž bych obešel inflaci jako s Bitcoinem, jak jsem popisoval v bodě 2?

5. Jak si jde nakoupit zásoby trvanlivého jídla a vody na pět let? Co tak dlouho vydrží a kam to dát?
20.02.2021 19:17:49
Iceman1988:
No a teď nemůžu???
20.02.2021 18:52:49
Michal223 ( ):
Posielam poďakovanie za podnet na možnosti socializácie!
20.02.2021 18:40:04
Iceman1988:
Co je to bitcoin? I já tak můžu získat 800 000 Kč? To by mi hodně pomohlo.
20.02.2021 18:07:57
Stop koronafašismu ( ):
Ahoj, tady máš odkazy na články pro argumentaci proti koronafašistům.

https://1url.cz/VzAvP
https://1url.cz/FzAhU
https://1url.cz /fzAhp
https://1url.cz/hzA9D
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk