Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Profil návštěvníka
Míša*
Všecko móžeš ztratit, ale humor si uchovaj. :o)

Index důvěry:
28

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 40
Ve zpovědnici působí od: 04.10.2004 14:40:17
Číslo profilu: 11855
Naposledy se přihlásil: 10.03.2010 09:37:12
Poslední rozhřešení dal: 03.03.2009 14:55:05
Doteď napsal rozhřešení: 1065
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 26785
E-mail:
ICQ: 333097884
Oblíbené WWW: sallyporadi.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
03.08.2006 14:20:22
Amarus:
Hele, jen mě tak napadlo - máš něco v plánu tento víkend? Zatím mi čtyři lidé přislíbili účast na Slunečné (okres CL), nechceš rozšířit naše řady?
27.07.2006 11:05:19
Amarus:
Cibulkovy seznamy jsou úplně k ničemu, protože kdo je Cibulka? Prakticky amatér a nedá si vysvětlit, že tam mohl být zanesen kdekdo, kdo kdy sáhl u StB na dveře, včetně uklízečky. Ale archivy vojenské kontrarozvědky mají opravdu úplně jinou váhu. Mimo jiné si všimni, jaký počet lidí figuruje v nich a jaký počet v Cibulkových seznamech. Ten nepoměr je do očí bijící.
Jinak zajímat se o takové osoby, jen když je to někdo opravdu blízký - to je alibistické zavírání očí. Kdyby takoví byli všichni, byl by to ráj pro takovéhle Glogovské, Lorence a spol... (A on koneckonců je...) Takovéhle opatrnické zavírání očí nad skutečnostmi a jejich bagatelizování - to nesmí prostě být běžným!
A jak jsem řekl: člověk, který léta píše zbabělé a podlé anonymy a když se to na něj provalí, hledá vinu u jiných místo u sebe, je k poblití a k politování. Tím spíše, že mě osobně nařkl z téhož - č.95697.
Mimochodem není Ti taky divné, že se nikdy k tomuhle nechce nijak vyjádřit a hraje úlohu mrtvého brouka?
Klimatizaci v lékárně nemáme. Bohužel... Jedeš na sever? To jako na sever Čech, nebo na sever Evropy?
26.07.2006 12:58:25
Amarus:
Nejsi si jistá, zda do toho chceš vidět. Chápu - ale je to vše jen kvůli tomu, že zkrátka Hardina znáš jako příjemného společníka ze srazů. Poněkud krátkozraké. Pod líbivou slupkou se skrývá odporné, záludné jádro. Jinak psaní anonymů odsuzuju vždy - pokud nějakým způsobem napadá druhého i pokud se dotyčný "jen" stydí za svůj názor. Beru je jen tehdy, když tu někdo řeší nějaký svůj intimní problém a nechce, aby o něm ostatní věděli. A Hardin tu anonymně napadal i své známé. Tehdy jsem viděl dost jeho textů, u kterých mi to bylo potvrzeno, že je psal on. Přestal s tím až tehdy, když mu současný admin pohrozil, že už mu to trpět nebude. A ještě to vydával za svoji zásluhu, za svoje vlastní prozření... A to je k poblití.
A to, jak nařkl mě a ani se neráčil omluvit - to mu nezapomenu taky, tenhle vroubek.
Vědomě a z podstaty zlý není opravdu nikdo - nebyl to ani Hitler, ani Stalin, ani Pich-Tůma, ani Ludvík Černý, ani Viktor Kalivoda, ani Zarkáví. A je to důvod omlouvat tyto lidi, o jejichž činech toho tolik víme? To není žádný argument.
Mimochodem uvědomuješ si, že kdyby to vše, co sem ten chlap kdy napsal anonymně, napsal pod svojí vlastní přezdívkou a identitou, byl by tu ještě větším psancem než já?
Jinak ven mě nikdo nedostane - v tom vedru je to o zdraví, stačí mi jen ta cesta z lékárny domů. (Jsem na praxi, tudíž nesedím doma, ale v lékárně. A když není zrovna co na práci, jsem tady.)
25.07.2006 17:11:06
Amarus:
Zdravím, s tou vojenskou kontrarozvědkou se fatálně, fatálně pleteš. Přečti si o ní něco. A ten člověk měl, mimochodem, důstojnickou hodnost. Vojenská kontrarozvědka - to nejsou Cibulkovy seznamy, na nich opravdu je uveden každý, kdo kdy vzal na StB za kliku, ať už dobrovolně či ne, ať jednou či vícekrát. Agenti vojenské kontrarozvědky byli prověření, organizovaní a za svoji "práci" placeni. Takže Tvůj argument naprosto nemůže obstát. I kdyby nakrásně nikomu tito lidé neublížili, tedy nikomu konkrétnímu a přímo, je jejich činnost stejně amorální, jako byla činnost gestapa a sicherheitsdienstu za války. (Včetně jejich agentů.)
Mimochodem logovského jméno v Cibulkových seznamech není. Je tu podezřelá shoda s velkými estébáckými rybami, kteří v nich taky nefigurují.
Kdo ještě další psal tady na Zpovědnici anonymy a nebyl za to nikterak vytrestán? Jmenuj, když píšeš, že nebyl sám.
Já trvám na tom, že tenhle člověk patří mezi ty, kteří by se uplatnili za každého režimu. Každé své trošku kontroverznější názory tu psal anonymně. Je to někdo, kdo bude poklonkovat kdekomu - za války se takoví stávali bezectnými udavači gestapa a za tuto činnost ale po válce byli taky obvykle potrestáni.
30.05.2006 22:05:39
M***:
121994/
19.04.2006 13:15:50
Amarus:
No - Tobě jsem ublížil i dle svého názoru, resp. ukřivdil. Proto se Ti omlouvám. Ti ostatní si omluvu nezaslouží - viz Midi a spol. - těmi hluboce pohrdám.
Jinak ve svých rozhřešeních jsem si - i na základě Tvého mailu - začal dávat trochu pozor na jazyk, resp. prsty...
A na atmosféře na Zpovědnici máme podíl VŠICHNI, co sem chodíme. A skoro se mi zdá, že má Alien pravdu - srazy znamenají konec této myšlenky...
13.04.2006 22:23:37
Amarus:
Ahoj, za ten svůj poslední příspěvek u Tebe v profilu se omlouvám - něco takového si, nyní s chladnou hlavou, opravdu nemyslím... Takže je-li to možné, prosím o prominutí...
31.03.2006 15:58:36
Amarus:
Jo a nenapsala jsi mi, kterým lidem, kteří se mně snažili "pomoci", jsem ublížil. Ty dvě to rozhodně nebyly.
31.03.2006 15:58:02
Amarus:
No, soudím, že se už více neozveš, tak ještě maličkost. Já stejně upřímně pochybuju o tom, že ta Tvoje nabídka byla míněná doopravdy... Každopádně jsem přesvědčen o tom, že cesta, kterou jsem se vydal, je jediná slučitelná se životem.
24.03.2006 13:19:48
pilná matka:
108 341 - rekace přesně takové, jako jsem čekala... jednak mimo čtenářskou gramotnost a nulovou empatii - chceme práva bez povinností... možná by bylo na místě říci - děkujme za své děti
15.03.2006 14:02:19
Šedá lvice:
Vše dobré...
15.03.2006 13:45:28
Šedá lvice:
106316: Ahoj holka, uznávám tvojí poznámku. Něco jsem k tomu napsala, snad jsem věci uvedla na pravou míru. hodně štěstí, Iveta Myslím, že to bylo od tebe. Pokud jsem se sekla tak se nezlob.
07.03.2006 12:29:34
Ňáátko:
Jsme v pořádku. Díky za optání

18.02.2006 14:58:25
Daniela:
Jedna spirocheta nic neudela. Dve take ne, ale kdyz to pausalisuji, moc spirochet je opravdu "nezdrave".
Co se tyka zelenych a jinych blbounu - kdekoli ve svete, tak vez; to jsou lide, kteri to v zivote nemohou nikam dotahnout. Coz podvedome tusi - a vrhaji se na problemy, kterym vubec nerozumi. Za potlesku jeste hloupejsich.

Tolik k Temelinu, cim jinym nesmyslum.

Ja bych si nechala vyzdimat kreditku radeji v onom knihkupectvi na rohu one ulice ktera je blizko namesti. Neco jako kavarna - ale kavu jsem tam nevidela
17.02.2006 13:08:29
Amarus:
Nu dobrá, povedu to v patrnosti, dík za info Kuželky a kola - to by bylo pro mne jak dělané... Tedy máš-li na mysli jízdu na kole a ne coca-colu, i když ani ta není špatná
17.02.2006 11:18:07
Amarus:
Zdravím... Vzpomněl jsem si, co jsi mi navrhovala loni před prázdninami... Vzít mne do nějaké jiné společnosti, či něco takového... Platí to ještě pořád...?
16.02.2006 17:14:07
Daniela-Hildegard:
Milá Míšo,
píšeme zde o dvou rozdílných postojích. Člověk přišlý z třetího světa se obvykle (když není Arab) nedříve orientuje a pak se snaží opakování viděného dohnat mezery ve svých vědomostech. Což se mu většinou zdaří - často překonává svého mistra. Čech ale, dík tomu, že mu bylo po desítky let vtloukáno do hlavy, že jeho vlast je ta nejlepší, že nikde na světě neumějí vyrábět tak vynikající vozembouchy jako v Čechách se chová jinak. ON je přece ten který učí ty ostatní, vždyť už Karel IV. založil universitu...
V tom spočívá ta tragedie.
Jednak, Karel byl prvý dle českého čítání a ne čtvrtý dle německého počtu. Když se Karel považuje za českeho panovníka. Za druhé, on založil školu, ale universitou se toto učení stalo teprve v XIX. století. (To jen na okraj...).
Arogantněji než Češi vystupují ve zbytku Evropy jen Balkánci. Ti také vše vynalezli, všude byli a lidská civilisace má kolebku právě u nich.
Zamýšlela jsem se dnes nad rozhovorem s Jiřím Grůšou, ten také považuje Prahu za matku měst - a zapomíná, že to byli právě Češi, kteří přinesli začátek záhuby do minulého století. Naivní obyvatelé této kotliny skočili na vějičky několika podvodníků, dopadlo to tak, jak to dopadnout muselo.
Co mne u Čechů nejvíce zaráží je nedostatek smyslu pro zodpovědnost, zodpovědnosti pro nastávající generace. A to nemám na mysli nějaké potrhlé ekology chránící pár žab, kterých je u sousedniho rybnika víc než mohou tamní čápi sežrat.
Rozebírat to zde nebudu. Ale je to k pláči.
Při tom nejde o léta padesátá - ale o pár roků před sametem.

16.02.2006 13:24:00
Daniela-Hildegard:
Milá Míšo!
Je težké vyvracet někomu jisté omyly. Neučiním tak ani já.
Nepokládám jiným do úst výroky, které nevyslovili + y. Jen si všímám, což je asi dáno tím, že české texty musím číst pozorněji. Jako příklad "pars pro toto" uvádím vtipné Ňáátko. V jejích textech se to hemží slovy, které obecně platné slovníky prostě přechazejí. Netvrdím tím, že neexistují, ale vtipnost textu nezvyšují.
Taktéž nenapadám jíné, pokud píší v rámci platných norem slušného chování. Co se týká me alergie na chybějící hygienu... Stačí vejít na ženské záchody třeba u četných českých hradů a zámků. Lejnem pomazané stěny mne už neudivují, neco podobného jsem zažila v bývalých sovětských republikách. Jenže tenhle divný zvyk zanechávat stopy po svém pobytu došlo /dle mínění jiných tam bylo vždy/ -což nemohu posoudit - po prvé jsem byla v Tvé zemi teprve před dvěma lety.
Bývalý režim způsobil víc zla, než si soudný člověk dovede představit, ta naprosá ignorance vůči hodnotám vytvořeným v průběhu věků, to se nevidi ani v Asii.
Možná že jsou mé formulace někdy neštastné, ale určitě ne zlé. Nezávidím obyvatelům Tvé země, že nemají možnost dlouhodobě utvářet své sny a tužby. Což někdy vede ke zcestným myšlenkám - formulovaných ve zpovědích.
Čti příště mé poznámky trochu pozorněji.
16.02.2006 11:47:58
Amarus:
To byla parodie na 100554.
10.01.2006 10:47:01
Ongoer:
ahoj, ále to víš, dovolenou jsem měl, rodině se věnoval, děti vychovával a přebaloval, se psy trojčil na tom bílém studeném... ale už toho bylo moc a byl nejvyšší čas jít si trošku oddechnout do práce
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk