Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Ncnj-Svitavská Ulice
Disciplína, to je život můj ;-)

Index důvěry:
5

Má k rozdělení:

4

2

Pohlaví: muž
Věk: 40
Ve zpovědnici působí od: 14.05.2026 17:47:42
Číslo profilu: 113404
Naposledy se přihlásil: 06.06.2026 02:33:50
Poslední rozhřešení dal: 06.06.2026 02:45:38
Doteď napsal rozhřešení: 894
Bodování aktivity: 3 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1492
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Administrátor
Nenávidí: Jedna frajerka
Obdivuje: Administrátor
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
05.06.2026 22:39:11
Ncnj-Svitavská Ulice:
**El Fůňo Kazmír**

El Fůňo Kazmír kráčí v dál,
myslí si, že ovládá sál.
Rozhazuje řeči sem a tam,
a pak se diví, že zůstal sám.

Na hlavě korunu z papíru má,
o vlastní slávě si básně skládá.
Když přijde chvíle ukázat čin,
najednou hledá nejbližší stín.

Vypráví historky od rána do noci,
jak prý má talent a zvláštní moci.
Jenže když pravda zaklepe na vrátka,
ukáže se, že je to jen pohádka krátká.

A tak se nese krajem zvěst,
že není žádný rytíř z cest.
Spíš komik, co hraje velkou hru,
a často skončí v malém průšvihu.

Proto si lidé šeptají v zákulisí:
„Tenhle člověk moc parády nenadělá si.“
Ať se nezlobí, ať nevolá poplachák —
**El Fůňo Kazmír je prostě trapák.**
05.06.2026 19:46:49
Márty Lokátor ( ):
MrDa alias odpočinka.
05.06.2026 17:03:02
Ncnj-Svitavská Ulice:
Márty Lokátor: Král incelů? To je strašný kokot. Ale ten tady má účet. Nebo kterého jiného bonzáka myslíš?
05.06.2026 15:25:37
Márty Lokátor ( ):
Vždyť mu tam nemůže psát ten místní bonzák. Jirka se prý jmenuje.
05.06.2026 03:00:10
Márty Lokátor ( ):
Mně jde ale o to, aby měl vzkaz na profilu. A bylo mu jasné, že mu už opravdu nenapíšu.

Podle některých komentářů si dává do pupupu řádné množství chlastu, řekl bych.

Dál není o čem, heh, jak by napsal alien.

P. S. Jirko, nečum furt, už ses s tím trapnej.
05.06.2026 01:34:52
Ncnj-Svitavská Ulice:
On si to ten rošťák stejně čte, co si lidi píšou na profilech, takže neboj, on to vidí
05.06.2026 01:33:26
Ncnj-Svitavská Ulice:
Márty Lokátor: Já si myslím, že on po večerech papá jahodové pupupu
04.06.2026 23:55:10
Márty Lokátor ( ):
Opravdu bych ocenil, kdybys kajťovi napsal, že mu už psát nebudu. Že si může otevřít profil. Dík.

P. S. Kajťa možná rád po večerech přichlastává, že?
04.06.2026 18:06:24
Marty Lokátor ( ):
Ten Phoenix A je ten psychopat odpočinek? Jak se o něm píše v soukromé skupině a jsou to příběhy fakt k popukání.
04.06.2026 18:05:13
Marty Lokátor ( ):
Tak jde o to, aby si ten můj vzkaz přečetl. kaiten si omylem zavřel profil, místo aby mi odpověděl. Tak aby věděl, že mi má odpovědět. Dík. (Ty jsi taky kaiten?)
04.06.2026 17:52:55
Ncnj-Svitavská Ulice:
Marty Lokátor: to nemá význam. Ten chlapec na mě věčně taky nereaguje.
04.06.2026 17:51:57
Marty Lokátor ( ):
Můžeš prostím vzkázat Putinovi, teda kaitenovi, do profilu, že mu Marty Lokátor vzkazuje, že už mu nikdy nenapíše? Ať mě nepřemlouvá, že to nemá cenu, mé rozhodnutí je konečné a nezměním ho.

Děkuji.
04.06.2026 03:45:58
Ncnj-Svitavská Ulice:
Real El Fůňo kráčí městem,
tváří se jak král nad světem.
V kapse drobný, řeči zlatý,
slibů má víc než celé státy.

Říká: „Dneska dobyju svět!“
Pak zaspí budík o pět let.
Chce být legenda internetu,
zatím je králem svého gauče v létu.

Na fotkách póza, výraz drsňák,
ve skutečnosti hledá ponožku už pátej pátek.
Když vypráví svoje plány smělé,
i kalendář si řekne: „To je moc, příteli.“

Real El Fůňo, borec známý,
co staví vzdušné mrakodrámy.
A když je někdy z nejhůř venku,
prohraje bitvu s vlastní tkaničkou na tenisku.

Přesto ho lidi rádi mají,
když svoje fóry rozdávají.
Protože bez něj, ruku na srdce,
by byla nuda v celé ulici i hospodce.
03.06.2026 21:33:10
Real El Fůňo ( ):
Táhni z moji zpovědi ty pošaný magore!
03.06.2026 18:48:18
Ncnj-Svitavská Ulice:
Kaitene, neotravuj
03.06.2026 18:37:29
kaiten-tanečník ( ):
Panic/Incel kazmír
27.05.2026 23:38:18
Uživatel Windows:
Máte to nějaké rozbité pane ten odkaz mi nefunguje
27.05.2026 22:02:55
Uživatel Windows:
https://www.youtube.com/watch?v=up83ooJl KNk&t=10s
27.05.2026 17:08:55
Uživatel Windows:
No tak to já netušim :d Ale ty bys měl tušit co je Ncnj, když to máš ve jméně ne?
26.05.2026 21:53:38
Přidání nového zápis ( ):
Ano. Lze tak přegenerovat vlastní text s vlastní myšlenkou.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk