Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Koncový styk výhybky
EVA A VAŠEK JSOU NEJDÁL

Index důvěry:
44

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 25
Ve zpovědnici působí od: 17.11.2025 12:11:34
Číslo profilu: 113112
Naposledy se přihlásil: 12.06.2026 15:51:19
Poslední rozhřešení dal: 12.06.2026 15:22:44
Doteď napsal rozhřešení: 1016
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 8616
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
12.06.2026 15:42:13
Dux Umbrarum:
Kámo, jsi v poho?
Tolik omluv..
12.06.2026 14:49:57
Dux Umbrarum:
Zdravím tě, hrabě Styku,
nejsem, to byla jen mystifikace.
10.06.2026 15:06:43
Real El-Fůňo Off ( ):
Hej! ty panicu pitomý... ukázal sem mají mamce co sem píšeš za pičoviny... hlavně to jak pilotuješ stíhačku svým vocasem, říkala že si definice zoufalce!
06.06.2026 17:57:58
jsembarva:
Haha, Lucka byla jedna z nich
Každopádně respondenty jsem sháněla relativně obtížně, ale zde to moc vypisovat nechci, je to celkem „osobní”, děkuji za pochopení. Neb jednoduché to nebylo, dalo mi to spoustu nadhledu na určité věci a rozhledu do mnoha oblastí…jsem za takovou zkušenost vlastně nesmírně vděčná.

A mimochodem moc gratuluji k hezkému posudku!! Určitě to obhájíš na super výkon. Dopadne to dobře!
05.06.2026 11:09:52
Skunklover:
Já jsem neodešla pryč ze školy, ale přestoupila na gymnázium, kam jsem se prej dostala za podmáznutí nebo co, ať to bylo ale jakkoli, tak jsem okamžitě začala brutálně propadat z matiky a fyziky a protože jsem to tam začala nenávidět, tak i chodit za školu. Takže jsem oficiálně postupovala, ale se čtyřkama a reparátama udělanýma z milosti. Bohužel doma nebyly podmínky na učení nebo řešení mojí budoucnosti, takže mam vzdělání na papíře, ale zároveň ho nemam. Maturita na potřetí se 4kama a za celej život jsem ji nepotřebovala, protože dělam práce pro základku, jelikož neumim fakticky ani základní matematiku.
04.06.2026 07:11:37
Skunklover:
no pecka, tak držim palce s tim titulem. Já si budu dělat zš celou odznova, protože jsem ze zš odešla v pětce a pak to šlo doma totálně do kopru a doteďka mam mezery.
03.06.2026 15:00:22
Dux Umbrarum:
Paráda!

Mám to tam.
Na svou vévodskou čest připíjím tobě na počest.
03.06.2026 02:52:35
Ncnj-Svitavská Ulice:
Sám jsi to u Ferdinanda na profilu uznal, že je to z*rd. Ale ty jsi mu tady dřív hodně podkuřoval.
03.06.2026 02:51:24
Ncnj-Svitavská Ulice:
Jak to teda bylo s tím králem incelů? Potkali jste se vůbec, nebo ne? A dal jsi mu za vyučenou? On je strašný kokot. Nepřeju mu nic dobrého.
02.06.2026 13:29:18
Dux Umbrarum:
Děkuji na stokrát, ctný mládenče!
A jsem z toho jelen.
Včera jsem měl index v mínusu a teď po dynamitu ho mám plusový.
Proto děkuji i za rady, které jsi mi dal.
Kdo by to byl řekl, že držet si skóre v mínusu je tu taková dřina.
30.05.2026 18:19:22
Skunklover:
no jo no, já neměla moc o čem s tebou mluvit. Jsem teď na tom mnohem líp a díky pokladovi zase věřím v Boha a mám naději do budoucna. co ty
30.05.2026 12:39:20
Dux Umbrarum:
Jo, přijde mi cool mít čísla v mínusu.
Když mi pošleš dynamit, uděláš dobrý skutek.
29.05.2026 15:36:01
Dux Umbrarum:
Zdravím slovutný poutníku.
Máš prý dynamity na rozdávání nebo poradíš, kde tento kontraband sehnat.
Jsou mé informace správné?
Toužím mít nižší index..
28.05.2026 18:08:42
Zrzavá Bestie:
Jakože jestli jsem nechala pojít mého chlapa a hovím si ve studené vodě a mám ptsd z lodí?
27.05.2026 14:26:33
Klatovský šukafon:
Tak dík. Ne že by ten index něco skutečného znamenal nebo že by mi na něm dvakrát záleželo.
27.05.2026 13:54:30
Klatovský šukafon:
Nechtěl jsi mi poslat spíš dynamit? Plamínky mi poslední dobou nikdo neposílá. Ale dík.
27.05.2026 10:14:44
nepovinný údaj:
bejbybejbybejby....
26.05.2026 12:02:33
Koho máš:
na mysli?
26.05.2026 11:53:50
Asi málo ( ):
nešetři.
26.05.2026 11:52:40
Koncový styk výhybky:
Používám.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk