Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
high on life
The best revenge is to heal - live happily and successfully. (už sem moc nelezu a když už, tak je to šup šup, so excuse my grammar, používám anglický slovosled)
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
5

Má k rozdělení:

4

2

Pohlaví: muž
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 31.03.2024 15:16:34
Číslo profilu: 112274
Naposledy se přihlásil: 24.05.2024 14:09:13
Poslední rozhřešení dal: 23.05.2024 20:54:12
Doteď napsal rozhřešení: 161
Bodování aktivity: 3 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 274
Oblíbené WWW: https://soundcloud.com/yvngxkamara/dr
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
24.05.2024 15:22:47
projekt-MrD:
Loca: proste hleda, pronasleduje, sleduje... ma to v sobe. Mozna je to ten o kterem ti psal Kaiten.
24.05.2024 14:26:26
Loca Loca:
Jak je možné že o mně toho tolik víš, vždyt se vůbec neznáme. Nechtěla jsem to psát z důvodu aby mě někdo přesvědčoval že to tak není. Vím svoje. Ale to je fuk.
Ano, jistě, zažila jsem spoustu hezkého...kdyby ne, už tady nejsem.
Já jsem tady už byla coby moderátorka. Kaiten mi to nabízel, já to přijala. Z důvodu že Zpovědnici a její účel mám ráda a opravdu mi na ní záleží. Není mi ukradená a není mi jedno, jak to tady vypadá. Ale realita je taková, že skrze jednoho velmi blízkého člověka Pajka já nikdy neprojdu. Takže i když kaiten žádal několikrát o moji osobu, nikdy nereagoval. Možná je to tak i dobře. Protože já bych jak se znám zase trávila veškerý čas na Zpovědnici protože by mi to nebylo jedno a už se mi podařilo tu svoji zdejší účast trochu omezit. Zase bych byla závislá..ted už konečně dokážu sem nejít klidně i několik dní.
Pro mě osobně byl úspěch to, že když se to nedávno veřejně řešilo, několik lidí mě podpořilo, napsalo že bych se jim zamlouvala. A to lidi kterých si zde vážím, žádný fejky a trollové. Takže tak..
24.05.2024 12:57:12
jitrnice:
Děkuji Ti za důvěru, ale nechtěla bych dělat administrátorku. Ta funkce bere hodně času a už se na sebe zlobím, že tady poslední dobou trávím hodně času. Už jsem si chtěla smazat profil. Chtěla bych se spíš věnovat reálu, lidem kolem mě, chodit do přírody, než trávit čas na internetu. To by mě v životě nenapadlo, že by to po mně někdo chtěl, abych dělala administrátorku. Mile mě to překvapilo. Také se měj hezky.
24.05.2024 11:21:58
Loca Loca:
Ahoj,
děkuji, že jsi se snažil mi udělat radost, snahu mě podpořit i za milá slova
Ale já jsem svůj život prohrála, víš. Celej...tam je i má odpověd'
(já už jen čekám na konec) Neber to prosím jako nějaké mé stěžování, či potřebu být nějak litovaná, je to jen popsání reality mého celého života a jeho faktu.
Měj se krásně
23.05.2024 22:50:16
high on life:
No vidíš to, tak jsem si kvůli tobě dal takovou práci a našel jsem jeden, a poslal ti ho. Nemáš zač.
23.05.2024 22:43:00
high on life:
projekt-MrD: Jednak ani nevim - bo mě to doposud nezajímalo a až tak moc to tu nežeru jako ty.
23.05.2024 19:13:16
Ježek second edition:
Tady přímo ne, ale umí to doplněk Zpovědničář určený právě pro Chrome.

https://zpovednicar.github.io /
23.05.2024 15:24:55
Ježek second edition:
V pohodě, nic se neděje. Tak třeba někdy. O MrDa mi vůbec nešlo.
23.05.2024 15:06:11
Ježek second edition:
Zdar. Můžu se zeptat co se ti vlastně stalo, že máš ID? Psal jsi sice diagnózu, ale nevím co bylo její příčinou? Jinak mě docela zaujalo, jak jsi tu řešil tu studnu a snad bydlení ve vchodu do nějakého bývalého dolu či co. To mi připadá zajímavé. Jak se k něčemu takovému člověk dostane? Ale nemusíš odpovídat pokud nechceš, jen jsem zvědavý.
22.05.2024 18:42:37
Ncnj:
Díky, tak ať se taky daří.
22.05.2024 13:58:13
Ncnj:
„Mezi lidmi zapadnu a prostě nic nepovídá o tom, že by se mnou mělo něco být."

nevypovídá
22.05.2024 13:56:59
Ncnj:
Tak upřímně nevím, co ti teď odpovědět.

1. Já měl depresi a z toho už fakt dost sešlo, to byl můj hlavní problém. Aspergerův syndrom jsem měl dříve hlavně v dětství, ale dnes se to říct prostě nedá. Ty příznaky nejsou žádné a naopak mám například dobré komunikační schopnosti. Mezi lidmi zapadnu a prostě nic nepovídá o tom, že by se mnou mělo něco být. Jsem prostě úplně normální. To není jen můj pohled, ale prostě tak to vnímají i ostatní a samozřejmě člověk to ví a pozná, že zapadne mezi lidi a všechno je OK.

2. Invalidní důchod byl vždy na 3 roky a nevidím důvod, proč by se mělo něco měnit. Pochybuji, že by mi ho jen tak nechali. Nejspíš přijde do schránky prostě nějaký dopis a pokud nezačnu něco aktivně dělat, tak z toho sejde. Každopádně můžu zajít na sociálku a zjistit si víc. Už jsem tam jednou byl nedávno před pár měsíci, ale kvůli něčemu jinému, na tohle jsem se neptal.

3. Pokud by mi měl zůstat nějak automaticky, tak si ho stejně zruším a budu požadovat o zrušení a aby mi už ty peníze nepřicházely. To proto, že zkrátka vím, že já patřím mezi normální lidi a tohle bylo způsobené tou depresí, jinak bych se do této situace nikdy nedostal. Chci žít normálně a pracovat jako každý, nic jiného neberu vůbec v potaz. Nemít tu depresi už bych takový život 100% žil.
22.05.2024 10:05:51
Ncnj:
Ahoj, už jenom pár měsíců, pak bych musel žádat znova a upřímně je to dost složitý a náročný proces (který člověk dělá nerad a vlastně i ten ID má nerad). Depresi už nemám a nejsem daleko od toho, abych zvládnul pracovat, takže je to jasný. Ale nemůžu říct, že bych byl teď hned připravený. Musím na sobě, jak se říká ještě docela zapracovat. Chápeš určitě.

Měj se.

Takže jako bych ho už pomalu ani neměl.
17.05.2024 10:20:51
Gleit:
Jasně, rozbor je jedna věc, ten vrt by byl spíš potřeba, abys věděl, jak to jde hluboko. V určitém množství jsou dusičnany i v minerálce, ale teď jsem si to vygooglil a prý z toho může být rakovina, takže bych se tomu bez filtru vyhýbal.
Ne, mě jen napadlo, že sousedce třeba pověděl o výsledcích rozboru předchozí majitel tvého pozemku.
To už jsem taky zaznamenal, že údajně má být v budoucnu nouze o vodu, nicm. bez nenadálého masivního znečištění si to nedovedu představit (u nás). Však ta voda má nějaký přirozený cyklus, většina zdrojů snad nejsou fosílie z pravěku.
16.05.2024 22:48:57
Gleit:
Nevím o tom moc. Ze studny se myslím čerpá podzemní voda, ne povrchová. Ale já si to ani neumím pořádně představit, jak žiješ v dole a máš tam někde studnu.

Úplně nerozumím, co ti ta sousedka řekla. Že jsou tam všude dusičnany, nebo jen na tvém pozemku a všichni ostatní ji mají čistou? Každopádně ten půdní profil se liší lokálně a někudy ta "hranice" vést musí, takže té hypotetické situaci, že sousedka má lepší vodu, bych se až tolik nedivil.

Těžko říct, co by ti byl ten technik platný. Podle mě by stejně ten vrt musel provést, aby se vůbec dalo něco zjistit, a to by tě přišlo na hodně. Za komoušů si na tohle zvali psychotroniky, což asi vyjde levněji, ale zas kdo ví, co je v tom za čertovinu.
15.05.2024 18:07:48
Jedet Rojka:
Jo, sem holá hlava
19.04.2024 12:30:50
Teta Dana:
Tak to zkus s Pajkem Držím palce!
Pak dej vědět, jak to dopadlo.
16.04.2024 14:33:48
Adhezeon:
Nebudu
14.04.2024 08:18:25
Teta Dana:
Ještě - myslím, že skvělou adminkou by byla jitrnice.
Ale myslím, že zrovna ta by funkci odmítla.

Ano, poža má určitě zásluhy na ZP, to souhlasím
07.04.2024 20:55:01
Teta Dana:
Ahoj, samozřejmě tvůj příspěvek mažu a chápu. Omlouvám se, že jsem to tam nechala viset tak dlouho, na ZP jsem přitom byla, ale nepřihlásila jsem se, protože mě otravuje - když sem jdu z mobilu - že mě to často hned po nalogování kickne.

S tou chatou jsem to myslím četla - bylo to s tou elektrikou, jak ji zprovoznit?
Já myslela, že to psal Požírač
Nevím proč, nějak mi to k němu sedělo.

Při té příležitosti - Požu za admina ne-e. Byť mám pro něj slabost, tak na tu funkci se nehodí, je to strašnej rapl.
Neuvažoval jsi třeba navrhnout Vílu a Archivářku coby moderátorky?

Benzáče opravdu pomáhají od úzkosti a působí myorelaxačně. Ale jen při příležitostném užití. Bacha na každodenní braní - za každou cenu je třeba se mu vyhnout. Ta závislost se vybuduje snadno a když se pokusíš o vysazení, poznáš středověk.
Naštěstí jsem to nepoznala na vlastní kůži, ale stačily mi zkušenosti lidí z okolí.
Když to shrnu: dobrý sluha, ale zlý pán.
Totéž Z-hypnotika. Ta jsem kdysi brala každý večer po dobu tří týdnů a když jsem přestala, tak jsem prostě dvě noci po sobě vůbec neusnula. Dost mě to šokovalo a už bych to nevzala do huby...
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč