Uživatel Windows:
A co to teda je, když ne fotky v ouškách, jestli se můžu zeptat? :Dd
Intenzivní bylo sedět s kocovinou na oddělení léčících se alkáčů. :Dd Ne pardon, to bylo jen tak na odlehčení situace. :D Bylo to jako zajímavý. Na jednom oddělení jsem se jako docela bála a to si troufám říct, že mě kdejakej ňouma nerozhází, ale pochopila jsem tam proč mi na záchrance před tou praxí radili ať se tam k pacošům neotáčim zády :Ddd Taky bylo zajímavý se podivat na to jak tam vlastně vedou ty terapeuti ty skupiny a jak jako komunikujou s těma pacientama a jak jedoduchý je v tom udělat chybu.
Úplně v pohodě, státnicuješ?
|
Teta Dana:
Máš pravdu, je to fakt pacient
|
Uživatel Windows:
Na to aby ses dostal na jejich úroveň by bylo asi potřeba víc divností než jen požadování fotky v ouškách :Ddd A já stejně žádný nemám :Ddd
Měla no, jenom jeden týden teda, ale bylo to docela zajímavý (ale asi stačilo :ddd). Ale zas aspoň vim, kde skončim až vyhořim a upadnu do depresí. :Dd Pardon, mi nedošlo, že to že to místo znám já neznamená, že to znaj i všichni ostatní :Dddd
Pak chci recenzi! :Ddd A na moji obranu, ta televize byla dost stará, byla to ještě taková ta bedna obrovská :Ddd
|
Uživatel Windows:
Tak, za pětikilo jsem svolná poslat fotku v ouškách, UwU! Nebo jak oni to říkaj :ddd
No jako, i na oddělení A12 v psychiatrické nemocnici Kosmonosy mi některý přišli víc v pohodě než místní výběr z hroznů :D Takže ne, těžký to neni :Ddd
To se musíš podivat!!! Ono je to jako černobílý, ale vždycky to je do nějaký barvy... červená je myslim vztek a tak, ale to si možná radši vygoogli, ono to je pak asi lepší zážitek když víš co co znamená... Já se jako malá vždycky lekla, že se rozbila televize :ddd
PS: mě se ptej, já k tomu přišla jak slepej k houslím :ddd
|
Klatovský šukafon:
Nebuď labuť a vraž Mramorovi taky jeden.
|
Uživatel Windows:
Já myslela, že to jako zvládne i zakódovat… To se omlouvám, ale ten kód se fakt učit nebudu :Dd Ještě bych pak měla touhu nasadit si kočičí ouška, to radši ne :Ddd
:Ddd Takže muj předpoklad, že lidi z Matfyzu jsou trochu divný byl správnej? :Ddd
Tys nikdy neviděl Limonádovýho Joeho? O.o To bys měl napravit :Ddd Já to jako malá milovala (ale vůbec jsem nevěděla o co tam jde teda jo :ddd).
|
Nesmír:
Real El Fůňo ( ):
Pro mě je Praha nejlepší i celosvětově. Líbí se mi jak je multikulturní a rozhodně nemyslím jen Vietnamce nebo Ukrajince, je zde i hodně jiných lidí z různých částí Evropy. Prostě evropské moderní město.
Ale zas někdo jiný to může třeba vidět jinak, říkám jak to mám já.
|
Rozdávej ( ):
Dynamit zlosti můžete zaslat osobě která Vám nějakým způsobem výrazně ublížila nebo si o ni myslíte, že ji nelze věřit. Zasláním dynamitu se sníží index důvěry dané osobě.
|
Uživatel Windows:
Zkoušela jsem se podivat na tu furry stránku a za prvý je to mega divný a za druhý to normální psanej text asi nezakóduje takže nic :Ddd
Tak oni tam v tom AZ kvízu jsou dost chytrý a abys byl takhle chytrej tak tomu asi musíš obětovat trochu normálnosti :Ddd
To byl jako vtípek s tim Grznárem, předpokládám totiž, že IQ máš dost vysoký na to abys věděl, že sypačka neni ta nejlepší cesta :Ddd
Tak jako já si myslim, že bych ještě třeba další dvě pivka v pohodě dala :D Ale pak už by to asi šlo taky z kopečka no :Ddd Ale zase je tu tenhle argument žejo… (https://youtu.be/eBiArrVqS3I)
|
Real El Fůňo ( ):
Praha je nejlepší město k životu "V ČESKU" si zapoměl dopsat.
Zcela nepochybně jsou ve světě lepší města pro život.
|
Nesmír:
Real El Fůňo ( ):
V Praze jsou drahý nájmy, ale jinak je to nejlepší město k životu. Neměnil bych.
A co tě zajímají jak mi dupou králíci? :D Dupou dobře.
|
Real El Fůňo ( ):
V Praze je draze!
A jak dupou králíci?
|
Uživatel Windows:
Nojo, já jako malá koukala s babi na AZ kvíz a všichni z Matfyzu tam byli divný :D A kostíci jakože jsou hodně hubený, no:Dd
:Ddd Takže takovej Filip Grznár, ale míň agresivní (doufám) :Ddd
Noo tak asi málo piva, jinak bys to určitě spočítal :Ddd
Obávám se, že máš o mojí taktice trochu zkreslenou představu, já si dala první pivo po 30 km a druhý pak po dalších 15, takže než jsem stihla dojít ke druhýmu pivu efekt toho prvního byl už dávno ztracen :Ddd Nejsem blázen, abych dala 4 škopky najednou a pak se šla procházet :Ddd To, že tobě a Výhybce očividně chybí ten správnej gen na to neznamená, že chybí všem :Ddd A bohužel, tím, že celej život žiješ v Praze už moc vesničan nejsi, ale nechci ti brát iluze samozřejmě :dddd
Omg! Pošli odkaz, budem si psát ve furry jazyku, bude to šifrovaný :ddd
|
Uživatel Windows:
No jako tebe jsem si představovala jako takovýho normálního týpka, asi trochu šprta a asi trochu namakanýho, vzhledem k tomu co jsi psal, když jsme se bavili o Prčičích :D Ale mtafyzáky si představuju jako takový brejlatý kostíky s mastnejma vlasama, ale to je teda představa dost utažená za vlasy. :DD Ale teda po tvým prohlášení o počítání něčeho co ani nevim co je, když jsi na kalbě se ten obrázek začíná tomu matfyzákovi docela blížit :DD
No tak já bych ten názor na tebe asi taky do teď neměla, kdybys mi sem tenkrát nenapsal :Dd
Tebe možná pivo zpomaluje, ale na nás vesničany pivo funguje obráceně, protože jsem třeba 50 % (jak se tu dělá pevná mezera? :,)) cesty musela na zbytek mojí skupinky čekat, taaakže mně to spíš pomáhalo :D
No tak doufám, že to s tim furríkem jsi zjistil až po tom co tě přestal učit, já bych se mu jinak asi nemohla podívat do očí :Ddd
Ale tak co ty víš, třeba by šli :D
|
Koncový styk výhybky:
Dal jsem tomu skoro čtvrt století a už jsem myslím viděl víc než dost.  To byl určitě někdo z FBMI, nebo nevíme. Já bych spíše zápasil s tím arrayem [], každý to má asi jinak.  Já s žádným matfyzákem asi nikdy nespolupracoval, když nepočítám, že z něj byli někteří vyučující... a trochu se obávám, že bych nerozuměl řeči vašeho kmene. Ale jo, taky jsou mi matfyzáci sympatičtí
|
Peču ráda:
Joo, už jednu online kamarádku mám  :D Časem se chceme sejít, ale ještě uvidíme. Ona je podobně uzavřená jako já totiž. Noo nevím, já myslím spíše lidi celkově na světě, připadá mi někdy, že je daleko více pitomců než hodných lidí…
Jo, jsme spolu šťastni, občas nějaké konflikty proběhnou, ale nic co by se nedalo vyřešit.  To souhlasím, to mají většinou ty hodně extrovertní, oblíbené holky no. Jdou do všeho zprudka a většinou povrchně, tak se pak není ani čemu divit. Psycholog je na mě už asi krátký, mám za sebou i depresivní etapy a etapy sebepoškozování, asi už jsem tam měla dávno jít, ale mám zároveň i obavy ze samotné psychiatrie, někteří ti lékaři jsou prý nepříjemní…
A co ty ? Jsi jináč šťastný v životě ?
|
Koncový styk výhybky:
EDIT EDITU: Nenechala (se slyšet, že by měla něco proti barvě). Mně to tak přišlo, ale jaxem byl upozorněn, nic takovýho neřekla. Mám trochu poškozený mozek, jak jsem intenzivně pracoval na závěrečné práci. To občas vede k vyšinutí z větné vazby. Nebo i jinému vyšinutí.
|
Koncový styk výhybky:
EDIT: Nedaly, blbě jsem si to vyložil.  I tak si ale myslím, že ani barva, ani jiní lidé kromě nás tří se nedostaví.
|
Koncový styk výhybky:
 Bylo to kamarádské pivo, jak mě sama nutí, abych zdůraznil. A stejně už na tom nezáleží – z memoranda uzavřeného s Lovcem v mostě vyplývá, že explicitní požadování hymene je nepřijatelné. Navíc several studies implied that holku, even ojetou, si stejně nezasloužím.
Díky, ale je to jen trocha tréninku, nic víc!
Dáme něco.  UW se ale nechala slyšet, že moc nemusí Barvu. Je otázka, jak to s tou docházkou dopadne, ale to, že se sejdeme jen my tři, je asi nejpravděpodobnější.
A btw, matfyzák?  Já myslel, že 'seš taky z čvutu.
|
Peču ráda:
No prošla jsem si různým ponižováním, hlavně na ZŠ a s rodiči mám vztah taky odjakživa napjatý, protože to jsou toxický lidi. A narazit na fajn člověka mezi všemi těmi pitomci je někdy dost náročná disciplína.
Přítel je jako já, on těch kamarádů vlastně moc nemá, jsme jen spolu a takhle nám to vyhovuje. Je nám spolu nejlíp.  Vlastně nebýt jeho, tak bych se na světě cítila strašně sama. Nikdo na mě nikdy nebyl tak hodnej…
A s těmi kamarády, Joo kvůli mé povaze, jsem extrémně úzkostlivá a prostě mi ty lidi časem přijdou protivný a nebaví mě s nima chodit ven a obdarovávat je atd  Ale to je prostě taky tím, že jak mám ty úzkosti celodenní, tak jsem prostě ze všeho otrávená, tak bych to asi měla řešit s psychiatrem no…
|
|
|