Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Já Celda
Celda ví

Index důvěry:
-3

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 99
Ve zpovědnici působí od: 14.03.2023 20:31:29
Číslo profilu: 111517
Naposledy se přihlásil: 31.05.2023 21:29:54
Poslední rozhřešení dal: 31.05.2023 21:33:30
Doteď napsal rozhřešení: 659
Bodování aktivity: 9 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1455
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
28.05.2023 21:59:56
Svitavská ulice off ( ):
Opravdu jsi dospěl k názoru, že je lepší se bavit s manipulátorským fejkařem, kterej hraje roli vymaštěnýho idiota, než s nikým?
Myslím si, že máš na víc.
25.05.2023 17:45:05
Gleit:
Fakt? Mně kláda právě přišel přece jen trochu inteligentnější, protože měl občas nějakou myšlenku. Dáda většinou jen provolával absurdní hesla, až to působilo spíš jako satira, aspoň co si tak vzpomínám. Možná si je už pletu. XD
24.05.2023 21:56:45
Gleit:
Jak poznáš Dádu od klády?
24.05.2023 11:11:15
dekonstrukce ( ):
Běž se léčit něčím jiným než Zpovědnicí. Tohle tě neuzdraví, naopak.
06.05.2023 17:39:58
IviIvaIvanaIvanova:
Som späť. Vďaka, že si za mňa bojoval .
03.05.2023 14:00:11
Ing Cestovatel:
Ahoj Celdo,
chci se rozloučit.
To že zase smázli Ivanu, je už poslední kapka. Já prostě nemám rád, když se někde neměří stejným metrem ;)
Ať se ti alespoň nějak daří.
Jsi fajn chlap
01.05.2023 12:07:34
apd-stručnývěcný ( ):
Ještě bych rád dodal důležitou věc, kterou si málokdo uvědomuje.
Jedna z mých naprosto úžasných vlastností je, že jsem především, hlavně a nezpochybnitelně výjimečně věcný a stručný.
Tak na to fakt nezapomínat!

Ps: Pro zajímavost. Ona je to v praxi často pravda.
Zásadně rozlišuji, kde/komu napíšu komplexně něco delšího a kde stručně nebo nic. Stejně tak články mám jak dlouhé a vícevrstevné, tak krátké a stručné.
Zcela jinak přistupuji k povídací nebo k pracovní komunikaci atd.
Taktéž úplně jinak mluvím s lidmi a ženami, které respektuji, oproti těm, kteří si svým chováním a kvalitami můj respekt nezaslouží.
Někteří lidé a ženy jsou pak kdoví proč v šoku, když jsem vůči nim extrémně stručný nebo už nikdy neřeknu nic.
Dá se říct, že jsem tedy na míru účelu hodně upovídaný nebo naopak hodně stručný/věcný, nic mezi. Aneb, muž typu 1/0, Ano/Ne (to nemá nic společného s IT).
29.04.2023 08:32:27
Jackie Stewart:
Pokud to bude fiasko, tak nejspíš ano.
28.04.2023 22:54:44
Ing Cestovatel:
Díky ti za dlouhé, vyčerpávající odpovědi. Muselo to zabrat několik minut a toho si vážím. Vážím si času každého člověka ;)
A zároveň se omlouvám Celdovi, že mu takto zaděláváme profil.
Měl bych ještě určitě pár dalších poznámek nebo otázek, ale jak říkám, nechci tady Celdovi dělat Saigon ;) I když věřím, že samotného Celdu to zajímá :D

Jenom chci říct k těm panicům. Souhlasím s tím prvním odstavcem, kde opravdu empaticky a rozumě k tomu přistupuješ. Skoro nevídaná věc, zde na ZP. Ono se hned pozná, když má někdo něco málo v hlavě.
Mám naprosto stejný přístup. Prostě v klidu a napohodu někomu poradit, než hned nadávat...

Za mě to je takto: Dnešní panic je někdo, kdo má na dnešní dobu nevyhovující sadu vlastností a další povahové rysy (a tím nemyslím špatné). Před 30 lety, by všichni ZP panicové, byli prostě na roztrhání, za tím si stojím. Vím, co mi vyprávěli třeba můj fotřík nebo strejda. To, co se dělo na zábavách 30 let zpátky, to jsem nechápal... Péčko je oproti tomu nic.
Třeba já jsem ISFJ osobnost a přijde mi, že toto už ženy nevyhledávají. Že mě oznančí za moc uťáplého, nudného joudu.
Třeba takový Celda, kdyby dostal jednou v životě možnost mít ženskou, tak věřím že bude aspirovat na muže/manžela roku, protože to je prostě hodnej, fajn chlap a pro tu svojí by se rozkrájel, aby to byla sakra nejšťastnější ženská na světě. Tomu věřím. A takto to bude mít většina celibátníků. Opravdu naprosté minimum budou nějací magoři....

O vzhledu to podle mě, zase až tolik není, i když je velkou výhodou. Přeci jen ještě jsem neviděl hezkého chlapa, aby se kolem něj nemotaly ženy. Na střední, vejšce, všude. Sice to je kolikrát dement, ale ty ženy a zkušenosti prostě má. Takže jo, vzhled je výhodu...
Charisma taky beru jako plus. Ale já ho třeba prostě nemám a to jsem na sobě zamakal fakt dost. Rozhodně nejsem žádná fňukna... Ale větší charizma jsem prostě v průběhu let nezaznamenal... Ženy se ke mě chovají tak nějak stejně jako ve 20, kdy jsem byl úplná nula, tak i teď, kdy už se za nulu fakt nepovažuju.
Cestuju, sportuju, posiluju víc jak 8 let, studoval jsem v zahraničí, mám zajímavé koníčky. Mám nějaký životní příběh a mám o čem vyprávět... Určitě je kam se posouvat, to rozhodně, ale jak říkám, charisma mi to prostě nepřineslo...

Jinak já jsem chlap, co se na vztahy a ženy obecně už před nekolika lety vykašlal. Přislo mi to prostě, že nemám žádnou šanci... Je to sice poraženecké, ale bylo to dobré rozhodnutí, protože jsem přestal být frustrát a konečně se mi začalo v životě dařit...

Kdyby si chtěl ještě reagovat, opravdu můžeš v mém profilu, ať tady Celdovi nebouchne hlava :D
Jo a sorry za překlepy, já mám jěkakou tu dysgrafii a nevidím to tak dobře...
28.04.2023 21:08:46
apd-odapropanice ( ):
Ještě k tomu dotazu, jak beru panice resp. incely příp. i jejich ženské verze.
Jako normální lidi se svými klady a zápory, nic víc a nic méně.
Jako lidi, jejichž osobnostních, profesních a finančních kvalit drtivá většina současných, absurdně pokřiveným vztahově-sexuálním trhem, nadhodnocených low level slečen zdaleka nedosahuje.
Panicem byl každý, do pětadvaceti až třicítky to nelze v dnešní době vnímat jako výrazný problém. Ale jako prostor na sobě osobnostně, profesně, fyzicky, duševně a finančně pracovat. Po třicítce už to problémem být začíná a stává se to chronické. Problémem ale pak nebývá samotné nepříliš podstatné a snadno odstranitelné panictví. Ale psychické problémy a dopady v životech dotyčných s neúspěchem u žen spojené.
Panny ani incelky dnes nemusíme řešit, to je oxymoron nebo dobrovolný výběr. Dodáme, že zatímco panenství je u ženy vždy hodnotné (ale do dvaceti by měla být každá panna pod čepcem a rodit) - tak zahořklý špatný přístup k mužům, vztahům, plodnosti nebo sexualitě, už logicky ne.
Pojem incel beru asi něco jako pojem hyperaktivita a kupa dalších next gen fiktivních diagnos. Tedy neexistující nesmysl, aby vznikla nějaká škatulka s cílem dotyčné nějak vhodně finančně podojit nebo dehonestovat + v jejich stavu místo účinné pomoci a změny udržet a utvrdit. Zapadá to samozřejmě už do dříve zmíněného procesu evropské depopulace.

Obecně mám pro začínající a mladé kluky VELKÉ pochopení, mají to dnes s ženami těžké a lepší to v dohledné době nebude. Komu lze poradit a má otevřenou mysl a snahu své problémy i nedostatky řešit, vždy rád poradím. Takoví kluci si i rychle po najetí na správný přístup a základní chlapské principy následně poradí už i sami.

Nicméně, tu část, které se dostalo dobrých rad zkušenějších a u žen úspěšných chlapů, které nenásledují a dále radši řeší začarované kruhy a místo mužských činů se utápí v sebemučednictví a řečnění - v této rovině nelze vnímat pozitivně (ač samozřejmě většinou mají své jiné kvality).
Tyhle bych občas po třetím marném sraní se s dobrou radou poslal urychleně na cvičák, v zimě na týden na ulici, na dětskou onkologii, nebo do První linie.
Aby rychle pochopili, že nemají vlastně vůbec žádné problémy. A ty, které mají, jim pomůže vyřešit jen pomocník na konci vlastní paže a druhý na vlastním krku.
Obecně začínám být na mučedníky i mučednice (to ještě víc) poněkud alergický. Zpravidla jde o lidi, kteří dostali od genetiky, rodiny nebo od společnosti dobré startovní podmínky a své problémy si vytváří opravdu jen sami.
Také mívají oproti svým kvalitám na protějšky nároky a podmínky neslučitelné s realitou svých možností + žijí v sebeiluzích nebo v nesmyslných složitých teoriích svých jednoduše zdůvodnitelných a řešitelných neúspěchů + často řeší jen sexuální nebo naopak jen platonickou stránku vztahu, opět místo vnímání reality.
Společný znak ale bývá neochota na sobě makat, okecávaná tisícem absurdních výmluv a důvodů. A na to je jednoduše alergický každý chlap, který se poctivě vydřel na high level z ničeho nebo z mínusu.
Říkávám s mírnou nadsázkou, že chlap který neudělá ani 30 kliků, tak by ho v prvním vztahu každá ženská do měsíce psychicky i fyzicky zabila (jistě, ti už úspěšní, stojící na svých pilířích, to klidně umět nemusejí).
Tohle je čistě otázka špatného přístupu, pěstování sebelítosti nebo lenosti.
Což prostě nelze akceptovat tváří v tvář lidským či dokonce dětským pohnutým osudům těch, kteří dostali ve zmíněných parametrech nulové či mínusové vstupní hodnoty. A přesto statečně vzdorují, dřou a bojují, at už s šancí na zlepšení nebo bez reálné naděje...
Tak ano, tohle mě už znechucuje a sere. I proto, že jsem se dříve za roky i těmto případům lidí hodně snažil poctivě pomoct. Dokud mi nedošlo, že to prostě nejde. Protože tak jako každý závislý člověk (zde na sebemučednictví) nejdříve musejí udělat vnitřní rozhodnutí, že se chtějí skutečně vyléčit, až pak jim jde pomoct.
Takhle fakt ne, slečny a kluci. Chybí vám poctivá fyzická práce, zažití skutečné bídy či utrpení a pochopení životních priorit.

Tu druhou část kluků, kteří na sobě poctivě makají, tak lze respektovat.
Oni si poradí, ač mají často horší vstupní podmínky než první skupina.
A je jen otázkou času, než slavně ochutnají hořkoslanou rozkoš, i radosti s ní spojené. Načež tak jako my ostatní poznají, oč nepřicházeli.

V neposlední řadě je tu také ta praxí života osvícená část u žen méně či více úspěšných mužů, kteří prozřeli a na dnešní ženy už prostě méně či více serou.
Těm budiž přáno nebeského klidu a pohodového života.

V každém případě, nemít babu nebo nešukat, není žádný důvod k jakémukoliv negativnímu chování nebo nálepkám vůči takovým mužům.
Spousta 30+ high level chlapů dnes nemá ženu zcela cíleně, protože se to už nevyplatí, natož po rozpadu rodiny.
Problém není nemít babu a sex, ale nemít vlastní děti a nestvořit žádné dílo.

Tohle celé je krom jiného zas feministická propaganda jako např. s mamánky. Většina mladých holek žije pomalu do třicítky s rodiči, kteří je živí, nebo si hrají na "osamostatnění" s dalšími tragédy po pěti v podnájmu.
Nebo tisíc let dochovávají své příbuzné. A za partnery si vybírají často naprosté tragédy. Takže budeme se jim smát a vymyslíme pro ně nějakou nálepku?
Proč by muži nemohli taktéž poctivě, morálně dochovávat své příbuzné, nebo měli kvůli nějaké emancipované dočasné krávě přicházet o dědictví pro své děti? Nenapadá mě jediný důvod. Jedině snad debilita.
Není vůbec žádný rozumný důvod, aby se zvláště v dnešní době kapitalismu a při hrozném stavu českých žen nechovali muži vysoce pragmaticky. A ekonomicky ve prospěch rodiny, už kvůli budoucnosti svých potomků. Vsadit dnes striktně na ženu je ekonomická a často i zdravotní sebevražda. Kdo je svéprávný, má vždy jako pilíř svou původní rodinu (pokud je dobrá, jinak ne), stálé kamarády a hlídá si hodně pozorně vlastní bydlení a finance. Protože dnešní ženské jsou jako tramvaje - přijíždějí a odjíždějí, ale málokterá zůstane dlouho stát v jedné stanici.
A nejčastěji urychleně odjedou na jinou zastávku svého nonstop mhd gangbangu, když je muži nejhůř.
Ale nejsme idioti, takže jim zbytečně nové nálepky dávat k už existujícím nebudeme, jsme totiž na jedné české lodi. Protože o to určitým kruhům jde, abychom se my muži a ženy rozhádávali a nesnášeli. A tím se pak nerodily naše české děti a rozbíjely rodiny. Naopak se potřebujeme zase naučit normálně seznamovat, komunikovat, mít rádi a mít spolu tři a více dětí jako barevní, jinak zanikneme.

Takže, incelství natož panictví není žádná diagnosa. Ale u dlouhodobějších případů v podstatě vlastní výběr a vnitřní rozhodnutí s tím nic nedělat. Stejně, jako když se alkoholik rozhodne se uchlastat resp. dál pít.
Diagnosa je zde vždy sebemučednictví, lenost, zvyk na sračky a začarovaný kruh.
U sexuální abstinence na rozdíl od drogových závislostí nic, co nejde hned zítra začít úspěšně změnou přístupu vcelku snadno řešit, když se opravdu chce.
Ženská kunda, sex a vztah už časem přijde dohromady s tím, jak na sobě chlap maká. A zcela se mu pak změní nejen fyzický vzhled, ale především vnitřní i vnější energie. A tím i jeho vnímání ženami bez ohledu na neměnné vzhledové znaky.
Říká se tomu charisma. A chlapi, kteří na sobě museli tvrdě makat, ho mají vždy řádově větší než ti, kteří dostali od přírody nebo od rodičů vše zadara.
Cibuloidní mnohovrstevní lvi, tygři, vlci, gorily ošlehaní životem, jsou pro ženy vždy fatální rozdíl, oproti uvnitř i navenek hladkým dortoidním zajíčkům a srnečkům.
A proto se na sobě makat na rozdíl od přehnaného řešení bab nebo nekonečných keců o ničem co - no vyplatí.

Ps: Já už si můžu dovolit dlouze kecat i mlčet, má pověst pracuje sama za mě a navíc už mám odmakáno.
27.04.2023 23:32:00
apd-dovětek ( ):
Ing Cestovatel: Já bych to nechal v tomto putovním profilu.
V podstatě ani nemám k tématu co dodat. Nejspíš i proto, že jsem o tom veřejně napsal víc než dost + krom jiného i knihu (ženy, muži, vztahy a vše kolem toho).
Asi takhle, nejen na zp jsem myslím odvedl ohledně odborné pomoci/rad mužům s ženami dost poctivé práce. Řekněme, že jsem pomohl tyto problémy vyřešit klukům v řádu tisíců případů.
Kluky s těmito problémy dělím v principu na dvě kategorie:
-mají snahu a poslouchají = dá se úspěšně pomoct/poradit = zpravidla do roka mají ženskou (a s tím zase jiné problémy, na což se je předem taky snažím připravit)
-nemají snahu a neposlouchají, jsou zacyklení ve svých začarovaných kruzích = nedá se pomoct = staří panicové
--ano, část z nich jsou slušní kluci, kteří mají vlastní bydlení, stálý příjem, nechlastají = za normální společnosti by byli normálními ženami rychle rozebraní bez ohledu na svůj vzhled/sex schopnosti (ale my už tu v dopadu feminismu žádné normální ženy defacto nemáme)

S tímto dodám, že pokud to bylo poslední dekádu s cz ženami už tak hodně špatné a těžké, tak posledních pár let natož poslední rok nastal tak extrémní negativní boost jejich osobností, hodnot a chování, že to už standardními postupy vyřešit nepůjde.
Hlavní příčiny jsou feminismus/emancipace, digitalizace, socsítě + můžeme jen spekulovat, co do žen přineslo to, čím se tu nedávno napíchalo 70% populace a většina z nich, ale nic dobrého to nebylo viz níže.
Aktuálně už vůbec poprvé začínají mít s ženami potíže i high level muži, takže pro low level muže to bude tím horší... Přesněji, určitě není problém sehnat ženské na nezávazné šukání (když máš kvality a umíš to s nimi). Ale jakmile budou chtít muži partnerku pro život a mámu pro děti a rodinu, tak je to aktuálně v praxi s českými bílými mladými ženami skoro neřešitelná věc. České mladé ženy už totiž v drtivé většině případů vůbec nechtějí vztah, lásku, děti a rodinu + dlouhodobě si neváží slušných chlapů (nechlastá/nefetuje, vydělává, nemlátí ji) resp. už je ani nedokáží rozlišit od ožralů, násilníků, povalečů a gayů (zde je velká příčina dopad digitalizace a socsítí, ve kterých už next gen generace slečen vyrůstá od dětství, čímž vznikla nová mnou definovaná diagnosa - femisociopatie).
Škaredé i starší ženy už zase mají zpravidla kupu neřešitelných závazků a k tomu místo střídmosti naopak požadavky úplně mimo realitu své nabídky, kvalit a stavu.
Funkční seznamovací interakce mezi muži a ženami byla reálně naprosto zničena - naživo už dávno a nově i online.
Společně s militantním feminismem jako ženskou svatou vírou a s totální metrosexuální degenerací většiny cz mužů bude už tak mizivá porodnost českých žen drtivě klesat a rozpadat se drtivá většina rodin.
Očekávám v dopadu dalšího zhoršení českých žen obrovskou migraci českých mužů k barevným ženám a cizinkám + k next gen alternativám žen. Protože vůbec poprvé v historii nejsou české bílé ženy masově plošně způsobilé k jakékoliv formě vztahu a rodiny. Online poslední 3 roky nevidím ani jedinou normální ženu - naživo je to otázka, jaké % se online interakcí ještě úplně neúčastní, jakou má infikaci feminismem a zůstává ještě relativně normální.
Dodám vsuvku, že pokud i původně normální žena vstoupí na jakoukoliv seznamku, český web nebo na nadnárodní socsítě, tak je tím prostředím do měsíce hodnotově a osobnostně nevratně zničená (protože ji tam drtivě ovlivní femi/lgbt propaganda, hejterství, nevhodní muži a absurdní nepoměr nabídky/poptávky mezi muži a ženami).
Odolat dnešnímu brutálnímu tlaku femifašistické a digitální společnosti na ženy může teoreticky jen rodiči hodně dobře vychovaná dívka z úplné rodiny, se skvělým vzorem matky i otce + s dominantním 30+ mužem od svých nácti, který ji do rozumné míry od špatných vlivů společnosti dokáže odizolovat. Nakolik je to ale v ČR a s bílou ženou ještě dnes reálný a proveditelný scénář, je velká otázka (možná někde na farmě a bez připojení k internetu, když jí zvládne rychle udělat aspon tři děti/anebo v rámci 24/7 ds vztahu).

V dlouhodobém měřítku, pokud se to včas společně s režimem a společenskými hodnotami radikálně nezmění, je neodvratná islamizace celé Evropy i ČR. Muslimské ženy nás jednoduše přerodí. A Islám bude mnohým připadat už ne jako největší hrozba (kterou reálně je), ale jako poslední zoufalé východisko, aby konečně měli normální ženu a děti. Islám totiž nabízí všechno to, co západní civilizace mužům sebrala a vůbec nedává - normální ženy, mužská-otcovská práva a kupu vlastních dětí. A většině žen zase nabízí zajištěný život v domácnosti pro muže a děti, místo otročení za pár korun na nájem (což je zvláště pro submisivní ženy brutální týrání, ze kterého se každá v naší společnosti do 25 let věku zblázní, zasebevraždí nebo uchlastá).
Samozřejmě, nad tím vším visí meč toho, že na oplátku Islám zlikviduje danou kulturu, národ a genetiku (proto to není a nemůže být alternativa pro žádného rozumného českého bílého chlapa).
Bohužel, tahle celá věc je společně s dalšími prostředky účel určený nejmenovanými skupinami osob k depopulaci/genocidě bílých lidí a národů, která se efektivně daří - ale to už zde rozebírat nechci.

Jak by jistě měli páni panicové pochopit, nějaká absence šukání je proti tomuhle celkem prkotina. Problém totiž pro chlapa není nemít sex nebo ženskou, ale nemít děti ani nic nevytvořit.

Ps: Jak řekla kdysi jedna moje fanynka/hejterka (to už se dnes občas hůře rozlišuje) - Alien je jediný člověk na světě, který píše místo komentářů články.
27.04.2023 21:46:55
Jackie Stewart:
Nebuď zvědavej
27.04.2023 21:42:18
apd-dovětek ( ):
Ad "Prodavačky jsou jedním z pilířů Celdova erotického života"
U mužů (low i high level), kteří se neprosíravě přestěhovali z velkoměsta na maloměsto, nemají tam rodinu, nikoho tam neznají, žijí v bytě bez elektřiny a je zrovna zimní období - to cca první rok naprosto chápu.
Jinak fakt ne.

Pokud jakýkoliv muž investuje svůj čas a snahu k ženám kamkoliv jinam naživo i online než k prodavačkám, bude mít na 100% větší šanci a lepší výsledky.
Investovat svůj čas a snahu k nedostižným objektům naivních iluzí jest dávno popsáno v některých románech. Dopadá to samozřejmě štastně.
Zkusil bych například třeba ten o větrných mlýnech nebo o Cyranovi (v případě složitosti s větší délkou a hloubkou (ženy mlčet) lze doporučit i některé kvalitní filmové adaptace.
Normální chlap prostě ošuká mlynářku nebo její dceru či děvečku a je to.
*
Docela lze doporučit studium jedné místní prodavačky, jejíž nick začíná myslím na I a má ráda cizí nohy.
Zvláště bych pak doporučil její vyznání na téma, jak si dělá ze zákazníků prdel a hraje s nimi veselé sociální hry (nevím, jestli už to není smazané).
A to je ještě zrovna holka, co se jako údajně paniců/incelů zastává.
No, ta další rádoby zp celebritozní bulka na A taky údajně celé roky hledá slušného, bílého, dominantního gentlemana pro založení rodiny, pročež šuká v parcích se sub cikánama.
Když budeme laskaví, tak vlastně ta asi nejvíce šílená T z místní nesvaté trojky, má aspon dítě, umí to s chlapama, snaží se udržet vztah a je můj archetyp.
Tyto 3 slečny myslím osobnostně a chováním naprosto dokonale pokrývají 99% současné české ženské populace. To povinné 1% tam nechávám jen proto, abych slušným a naivním klukům nekazil iluze a nebral naději. Když pomineme fakt, že ty dobré mámy od rodin se třemi dětmi jsou vdané a zadané - a když už něco (bohužel) hledají, tak občasný dom bdsm oddych od svého sub zajištěného manžela.

Jinak si osobně myslím, že kombinace frustrace z nedostupných prodavaček dohromady s rukou a péčkem vs ignorace prodavaček, cvičení, vydělávání a pohoda, dohromady s rukou, fantazií a péčkem, vyznívá spíše ve prospěch druhé varianty.
Také proto, že čím více ženy ignorujete, tím více to zkoušejí (pokud máte zjevné mužské kvality, jinak ne). A čím více se o ně úporně snažíte, tím hůře se k vám chovají.

*
Proto je jediné řešení panictví/neúspěšnosti u žen vždy jen a pouze v práci na svém vzhledu (cvičení/sport/oblečení/image), zajištění (bydlení/peníze/projekty) a dobré sebeprezentaci těchto kvalit.
Pro zájem žen v praxi bohatě postačí mít už i jen jednu jedinou z výše zmíněných kvalit, pokud ji umíte odprezentovat na správném místě ve správný čas.
Kdo má těchto kvalit víc, jde na dračku (opět ale pouze, pokud ví, kde a jak se dnešním ženám prezentovat).
Nutno dodat, že jakmile na sobě začnete poctivě makat a tyto kvality rozvíjet, váš pohled na život, na sebe a především právě na ženy se NAPROSTO BRUTÁLNĚ změní. Pochopíte, že žena/sex není pro pořádného chlapa smysl ani účel, ale pouze prostředek (k potomkům) či bonus (když zrovna není co dělat).
Smysl a účel muže na světě a v životě je - stvořit hodnotné dílo a splodit syna (to platí už miliony let). Všechno ostatní je proti tomu naprosto nepodstatné mrhání životním časem.
Kdo k tomuto dospění z kluka v chlapa, k poznání, zmoudření a pochopení životních priorit, účelu a smyslu nedojde do třicítky nejpozději do čtyřicítky, tomu už není rady ani pomoci.
No a muži, kteří ženy dlouhodobě nemají, si logicky vůbec neuvědomují, že ziskem ženy jim problémy vůbec nekončí, ale úplně nové a větší problémy začínají.
Obecně také platí, že když ženu/sex nemáš, šukal bys skoro pořád a když je mít můžeš kdykoliv, je sex moc práce a ženská otravná (natož když je zrovna Playoff).

*

A radši nebudeme řešit ten obrovský rozdíl v (neskutečně otravném, trapném, rizikovém) zájmu žen, když je chlap zadaný s pěknou samicí vs když ten samý muž zadaný není.
23.04.2023 13:06:20
Já Celda:
Prodavačky jsou jedním z pilířů Celdova erotického života
22.04.2023 23:46:37
Ing Cestovatel:
Ty kráso, ten alien je stejně blázen (v dobrym).

Taková esej o prodavačkách, to se fakt nevidí! Ani by mě to nikdy nenapadlo, takhle o tom přemýšlet :D

Docela by mě zajímal jeho názor na nás klasický "nedobrovolný celibátníky"
Prostě, jak je možný, že o takový fajn chlapi, jako já, celda nebo dotnet, nezavadí ženská ani okem (to myslím doslova), klidně i desítky let.

Klidně mi piš do profilu... Narozdíl, od ostatních zpovědnicových magorů, si rád přečtu konstruktivní kritiku, od někohom evidentně zkušeného....
22.04.2023 19:02:22
apd-šéfsupermarketu ( ):
Ad tvá seriálová story

Až ti bude 90, budeš sousedovým dětem vyprávět - děti, představte si, jednou na mě koukala krásná prodavačka, když mi bylo 40!

Ps: Vstávat a cvičit. A pak skolit nějakou, co si nechce jen donekonečna psát s vrbou, ale chce radši brzo šukat s bukem, dubem, nebo snad i se smrkem.
*
A slečny prodavačky? Ony tam jen prodávají, zákazníci je nezajímají. Jsou to pro ně jen debilové, kterými si krátí idiotskou směnu, než jdou domů šukat s tím svým kreténem, co za ně platí nájem, když si hrají na osamostatnění za pokladnou, místo aby doma uvařily, rodily a uklidily.
Navíc na rozdíl od servírek nemají od těch debilů tuzéra, který si samy neukradnou (a nedej bože je na to upozornit, to si pak užiješ).

Mě už za život balilo tak tisíc prodavaček, z nichž asi tak sto se mnou nechutně flirtovalo víc než bejvalky v období zamilovanosti nebo kurvy v Perlovce.
Zhruba deset z nich na mě dokonce zůstalo civět s rozšířenými zorničkami a nebyly cca deset vteřin schopny pohybu, než jsem je vyzval, aby začaly markovat a mrkat.
Jestli si dobře pamatuju, tak když zrovna nebylo do čeho píchnout, tak jsem to během dvou dekád asi na tři zkusil (netuším, proč tuhle mnou zakázanou blbost dělám vždycky jednou za 5 let v zimě a ne v létě, kdy vypadám nejlíp a všechny mě chtějí).
S kolika z nich myslíš, že z toho něco bylo?
A to jsem charismatickej, pěknej/svalnatej, vtipnej, zkušenej, rétoricky zdatnej a ty holky mě zjevně chtěly, když z jiných situacích mi ty samé padají k nohám.
Základní problém situace pokladní-zákazník totiž je, že je pro jakékoliv sbalení kohokoliv kýmkoliv prakticky neřešitelná. Když pomineme fakt, že těch debilů, se kterými flirtuje úplně stejně jako s tebou, jí tam za den projde stovky až tisíce.
A je celkem neodvratné, že někteří z nich budou hezčí, vyšší, bohatší, vtipnější a zkušenější než my všichni dohromady. No dobře, než já Mistr I. asi ne, ale než většina kluků ano.
Takže ta situace je úplně stejná jako na jakékoliv české seznamce. Stát frontu s další kupou debilů před (pod)průměrnou magorkou, která hraje vyšinuté sociální hry a ještě se snad muset o něco snažit, je zcela nedůstojné. A tak jako na české seznamce, tak ani na pokladně žádná normální ženská nebude, jen poruchy.
Dobrá baba je doma u dětí nebo někde šuká s pěkným chlapem, aby je měla.
Proto mám na tohle už roky tvrdou zásadu. Je úplně jedno, jak moc ta kráva flirtuje nebo se snaží dotýkat nebo jestli se ti líbí - SER NA TO! Nakup, pozdrav, rozluč se, nebav se s ní a jdi pryč! Jdeš tam kurva jen nakupovat!!!
Ta samá, co v této situaci jen zamachruje (na každého), ti pak z internetu nebo ze hřiště či z klubu, příp. z práce/školy přijde s prosíkem domů s mašličkou po čtyřech dělat psa.
A když už, pokud něco fakt chce, nikdo jí nebrání místo naprosto nepoužitelných flirtů a náznaků pro každého, udělat něco jako za dřívějších časů, co bude stát za pozornost - tedy skutečně chlapa oslovit s nabídkou setkání, sexu nebo mu dát svůj kontakt. Na to jsou ale dnešní svlečny moc velké srabačky a v rámci emanchcipace za ně má zase všechno udělat chlap.

Takže, pokladní v obchodě je jen iluze asi jako ženská na seznamce nebo v televizi.
Tím, jak je to nablízko, tak to vytváří optický klam blízkosti a snazší možnosti se seznámit - ale nic nemůže být vzdálenější realitě.
Chytrej manažer obchodu (pracovně pan pennys) si za pokladny za účelem zvýšení prodeje (a nadrženosti i frustrace) okoulených zákazníků dává pěkné mladé slečny.
Idiot-ka vedoucí obchod (pracovně pan-í tescunda) si tam dává chlapy, sloní dinosaury a nepříjemné šeredy.
Takže, kdo chce očumovat kurvičky, chodí do prvního případu, kdo si chce rychle nakoupit bez fronty, tak do druhého. Já jsem ten fajnšmekr, takže zvládnu pro pracovně-studijní účely obejít oba dva.
Vitrína s nakrucujícíma se kurvičkama na muže vždy zafunguje. Potíž supermarketů/fastfoodů oproti bordelům a strip klubům je, že si nemůžeš za příplatek objednat striptíz natož sex, ale akorát při jakékoliv nevhodné snaze o interakci zažiješ úžasný životní zážitek jiného druhu. Ano, high level muži si tam můžou hezky s kurvičkama oboustranně příjemně zaflirtovat, ale to je taky asi tak všechno zpravidla i pro ně. Každá z nich je zadaná + na směně v práci + na veřejnosti před kupou nepříjemných lidí + nejspíš to mají i pod sankcemi zakázané v pracovní smlouvě + jsi ten den tisící otravnej chlap v řadě, který jí říká skoro ty samé věci a zkouší skoro ty samé postupy = podobně jako na seznamkách to není ideální kombinace na lov. A to říkám jako chlap, ke kterému se i v těchto situacích ve většině případů ženy chovají opravdu příjemně a s úsměvem (jednoduše jen proto, že vypadám dobře, trousím těm nejsnaživějším holčinám vtipné originální hlášky i laskavé lichotky a nic na ně nezkouším - což je pro ně oproti kupě debilů přede mnou fajn změna).

Osobně odhaduji počet úspěšných interakcí pokladní-zákazník v rámci celé ČR na jednotky ročně (ani já jsem o něčem takovém nikdy neslyšel a že už jsem slyšel všechno). To už spíš vyhraješ ve sportce nebo si radši kup bitcoin.
Paradoxně, mnohem lepší je za pokladnou chlap nebo škaredá ženská = všichni máte jasno, že nic nebude a v klidu proběhne obchodní transakce.
Flirt svlečny jsou vždycky jen průser pro všechny. Pokud flirtuje s tebou, flirtuje i s dalšími. A jestli něco zkusíš, tak si na tobě jen zkusí zvýšit ego a uboze zamachruje. Kdyby tě fakt ženská chtěla, tak nebude trapně flirtovat jako kráva ani dávat nepoužitelné náznaky, ale udělá něco, co někam hned povede (i ty stydlivé, natož ostatní). Nejsou to žádné princezny, ale děvky a predátorky, takže pokud chlapa opravdu chtějí, dokážou jednat velice tvrdě a rychle (to samé platí i pro internetové/mailové interakce). A jestli ne, tak největší blbost, co může chlap udělat, je na takové něco v takto nevýhodných venkovních lose-lose situacích zkoušet. Ale jasně, na zpovědnici, na yt a v kupě kurzů dojičů lumíků se dokola radí - zkoušej to na každou, která ji má a dýchá, ideálně venku před lidmi na ulici.
Tak, komu nevadí být pravidelně nakopán mezi nohy, urážen na cti nebo dostávat přes hubu, tak ok.
Rozumnej chlap si naopak bude vybírat win-win situace a do nich ženy svého archetypu, co na něj nejvíc berou. Win-win situace ale rozhodně není ta, kde máš cca 1-3 sekundy na to, abys předvedl nejlepší výkon života v soutěži s dalšími sty až tisíci zoufalci/top samci a ani to na 99.999% nebude stačit na dobrý výsledek.
Win-win situace je, když máš dostatek času, abys v klidu ukázal, co v tobě je a nebyla to interakce jen přes vzhled a první dojem (ve které skorují jen prototypoví gigolové a i ti dnes mají úspěšnost na ulici max. 1%).
A dal také slečně možnost ukázat, jak je neskutečně úžasně blbá a fantasticky nudná, ale aspon je třeba pěkná, nekonfliktní a snaživá.
Balit ženské za pokladnami je prostě něco na způsob třívteřinového konkursu na Jacka v Pirátech z Karibiku 6. Jednoduše nemůžeš vyhrát a ještě tě budou všichni nenávidět.
*
Já radím každému klukovi to, co funguje v každé době. Makej místo řešení těchle sraček a ženských radši pořádně na sobě, aby to zkoušely ony na tebe (a to tak, aby to k něčemu bylo). Až budeš bohatej a namáklej týpek, ony už přijdou samy - dobře jako opičky chápou, kde jsou nejlepší banány.
Ano, v dnešní pohnuté době je samozřejmě velice dobré jim to skvělé zboží někde ukázat a dobře marketingově odprezentovat, kde se jich pohybují kvokající houfy - dnes už se ani to dobré zboží totiž dávno neprodává úplně samo.
No, anebo hoši můžete dokola kecat na mailu s psacími nepannami a očumovat se s prodavačkami, dokud vám nebude těch 90. My ostatní chudáci pak holt budeme muset vzít ty šukací směny i alimenty za vás.

Končím, jdu si nakoupit. A chran vás já, jestli tam dovolím s čubkami nějaké nadstandardní interakce.
22.04.2023 16:29:24
Já Celda:
Oslíku trpaslíku, ty žádnou nikdy ani nepolíbíš, marně se snažíš
22.04.2023 16:26:13
HvezdyJsouMymOsudem ( ):
Už jsi někdy holku aspoň políbil? A nechala se?
21.04.2023 19:57:05
Já Celda:
To by si Celda ještě mohl hvízdat
21.04.2023 19:48:37
apd-kpš ( ):
Jen jestli není celý celda matrix jedna velká kunda mezi nohama škaredé, tlusté, zlé feministky.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk