Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Wolf Lupin
Jsem chlap z wolframovejch desek, žádný slabý plechy!

Index důvěry:
4

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: muž
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 06.02.2023 20:50:49
Číslo profilu: 111408
Naposledy se přihlásil: 19.05.2023 21:24:59
Poslední rozhřešení dal: 19.05.2023 21:28:56
Doteď napsal rozhřešení: 506
Bodování aktivity: 6 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 3304
E-mail:
Oblíbené WWW: r/NewIran
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Pajk
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
29.05.2023 10:58:45
Teta Dana:
Ahoj, "hroch Lupin" - to je boží
Rozumím ti. Jinak já jsem už ztloustla 12 kilo! Jak jsem mrňavá, tak to je na mně strašně vidět

Teď jsem se rozhodla, že musím něco shodit - nebo aspoň už nepřibrat - hrozně se bojím, že se mi po těle udělají strie, jak se kůže napíná a vlivem kortikoidů je křehčí.
Tvl, já jsem si teď vyhledávala "kortikoidní habitus" - a to nechceš! Už nějaký drobný známky mám, nejvíc jsem přibrala v xichtě a na břiše. Mám hnusnou pleť, vždycky jsem ji měla problematickou a teď jsem se osypala na bradě.
Já mám fakt ránu!
Známá, kterou jsem rok neviděla, tak když mě potkala, zaskočeně se ptala, jestli jsem to fakt já, že by mě nepoznala.
To potěší

Budeš to moct vysadit úplně? Pomohlo ti to?
Teď to asi bude znít necitlivě a blbě, ale RS je prý nemoc na celý život, jak dlouho má člověk po kúře kortikoidů klid, než se ty příznaky objeví znova?

Jinak já nevím, proč mi ty kortikoidy cpou v takových dávkách. Mimo to beru cyklosporin a něco s dlouhatánským názvem, co mi dávají v infuzích a oba tyto léky už jsou silná imunosupresiva. Chtějí mě oddělat?
Na začátku léčby se jim to málem povedlo, imunitu mi to srazilo skoro na nulu, musela jsem být ve špitále v tzv. izolačním pokoji, abych nechytla nějakou infekci.
Samozřejmě jsem tam byla sama. Od tý doby chápu, proč většině vězňů na samotce začne hrabat
Měj se fajn
17.05.2023 08:12:27
Wolf the fisherman ( ):
Na školní chemii mě toho zas tolik nebaví, spíš chci pochopit, jak funguje mozková chemie. Takže mám problém v tom, že si spíš čtu takové ty věci populárně naučné, než že bych doma počítal hmotnostní zlomek.
16.05.2023 15:22:16
edenka ( ):
Určitě to zkus.
Co Tě baví na chemii?

Chápu s tím soustředěním.
16.05.2023 13:40:23
Lupin ciráty ( ):
To byl citát, co se mi líbil na Městu Mrtvých.
16.05.2023 12:26:21
Lupin stoik ( ):
Cokoli říkáš, buď stručný, ať může chápavá mysl rychle vnímat tvá slova a věrně je uchová pro vždy. (Horatius)
16.05.2023 10:53:06
Wolfo ( ):
VŠ Chemii. Bohužel se teď nedokážu soustředit na učení, ale snad se to upraví s tím, jak dobírám léky.
Titanic jsem viděl jako malej, moc romantický na mě
15.05.2023 19:57:49
edenka ( ):
Wolfe,

jakou školu? Kde?

Chápu, lásky někdy dávají pořádně zabrat.

Nechtěla bych být na potápějící se lodi.
Titanic jsi viděl?
14.05.2023 22:08:38
Wolf the fisherman ( ):
Čau Edenko,

s ereskou bych si fakt trollit nedovolil, i když jsem taková všelijaká povaha. Hlas je to fakt můj reálný
K moři se chystám až se mi udělá trochu líp. Teď mě čeká škola, práce. Pak se necham nalodit na nějakej tanker a odpluju někam do prdele. Je mi jedno kam a je mi i jedno, jestli se ta blbá loď se mnou potopí. Potřebuju vypadnout.
Odešel jsem kdysi z domova, protože jsem musel přijít na jiný myšlenky, to bylo ještě kvůli lásce. Tehdy jsem měl fakt hnusnou depresi z toho a chudák Šachovej mi cpal EisKaffe abych vůbec něco jedl, protože jsem tehdy ležel celý dny jak mrtvola. Teď už to jsou snad dva roky a stejně mě to dál rozežírá zevnitř i když si neustále sugeruju, že ne. Teď jak mám rozházený nálady tím lékem, tak se mi to samo nějak připomnělo a docela hodně rozbolelo, tak to dneska povídám Šachovýmu a z jeho reakce mi celkem rychle došlo, že jsem pěkná sračka. Kdo se dneska trápí kvůli lásce? Jenom totální kretén a děcko. Já mam reálný starosti a problémy a na tohle nemam čas. Beztak jsem jen teď zblbej z těch léků, až to přestanu brát, tak zas nahodim wolframový desky.
Doufam, že ty se máš líp.
14.05.2023 21:39:21
edenka ( ):
Čau Wolfe,

děkuji, je to od tebe moc milé.

Taky se často cítím slabá jak mucha.
Taky bych potřebovala nějakou vzpruhu, něco co by na každý den dodalo celému tělu sílu, energii, radosti, chutě.

Nevím, nemohu vědět, jestli tu trollíš anebo máš vážně RS a píšeš vše po pravdě.?

Máš tu spoustu něco jako scifi záležitostí.
Vybavil se mi u toho terminátor, to s tím okem, akorát, že on měl vše z kovu.
I ten tvůj hlas v těch audio zprávách je takový záhadný, jak z nějakého filmu.
To je fakticky tvůj reálný hlas?

Teď jsi za rybáře.
K moři nepojedeš?
Jezdí aj vlaky.
14.05.2023 20:49:22
Wolfovo fav songy ( ):
https://youtu.be/X-9Q9rDyzwk
14.05.2023 11:56:19
Wolf the fisherman ( ):
Čau Edenko,

rád tě vidím. Doufám, že se máš dobře. Už nevim, jakou teorii, ale jsem rád, že ses ukázala.
Já teď dobírám léky a je to opruz. Dal jsem slovo Wolfa Lupina, že nenapíšu další zpověď, dokud nebudu z tohohle venku a tak píšu sem do profilu; zjistil jsem ale, že to je lepší. Nespamuju a můžu si sem pravidelně zaznamenávat nálady.
I když teď je to dost jednotvárný. Pořád bych spal a jsem jaksi mimo, v takovým mozkovým meziprostoru, kde je hrozně bordelu. Takovej ten prostor, kde se pohybuješ, když se zasníš nebo si něco představuješ. Mně tam občas něco vyskakuje samo. Lidi, co jsou dávno mrtví nebo je nemůžu najít. Nebo příšery jak z creepypasty. Taky se mi občas vrací jeden sen, co se mi zdál, když jsem byl malej - uklízel jsem nějakou starou zaprášenou skříň a v ní byla nějaká plíseň a spóry z hub. Taky jsem tam našel moje tělo bez hlavy v plavkách asi čtyřletý nebo šestiletý nebo tak nějak, no psycho. Ale nebylo rozložený ani nijak nechutný, jen prostě odložený dětský tělo bez hlavy jak někde u vraha doma, tak povidam co to má sakra znamenat? To je moje! A někdo mi řek, že to je moje tělo ještě kdysi před operací, že jsem měl jako malej transplantaci těla. Mně to nepřišlo nijak divný, tak jsem se víc neptal. Pak když jsem se večer koupal, tak mě začalo bolet oko a oslepl jsem na něj. Tak jsem odrhnul závěs sprchy a podíval se do zrcadla a bylo celý zhnisaný a pak mi vypadlo, no humus. A hned na něj to druhý a pak jsem umřel. Dostala se do mě totiž nějak ta plíseň z té skříně a vyžrala mě zevnitř. Byl to fakt hrozně realistickej sen, i s tim omdlením a jak je ti postupně jedno všechno (že teče voda, že jseš nahej) a pak snad několik minut tma. Když jsem se probudil, tak jsem si ještě myslel, že jsem fakt jako šestiletej měl transplantaci celýho těla a až pak mně došlo, že nemam žádnou jizvu na krku a že to byl jen sen.

Tahle vzpomínka se mi vrací hrozně často. Ona bolest v tom snu byla stejná jako jsem teď měl z roztroušenky. To oko, se kterým jsem musel poprvé do nemocnice je to, co mi v tom snu vypadlo první. A celkově mi to všechno s tou nemocí evokuje hnis. Asi si ten sen budu muset nechat nějak vyložit.

Dneska jsem měl sen naštěstí celkem normální, cestoval jsem do Ruska k moři a pak do Afriky (a chtěl opravit na zp tu otázku "Byli jste někdy v Africe?" na "už ano"). Nakonec jsem zakotvil v Pretorii. Tam bych se fakt moc rád podíval.

Teď jsem se staršíma Lupánama a je mi ouzko z toho, jak je mám rád. Já jim kolikrát v nějakých mých nepřátelských bludech vyčítám, že mě nemajou rádi, že chcou jen řídit člověka a že jejich láska je podmínečná... A pak to ventiluju i ven a barvím je před ostatníma jak nějaký dementy. Ale pak vidim, že se snažijou se mnou vyjít. Když přijdu na návštěvu, dostanu dárečky a pohoštění a všechno tu mam tak, jako bych nikdy neodešel. Koukám na ty věci, co tu po mě zbyly ještě z dob, kdy jsem se sbalil a vypadl před pár lety a povidam, proč to nevyhodíte? A oni to tam prostě nechajou, protože je to to, co jim po mně zbylo.
Hodně mě to bolí uvnitř.
13.05.2023 21:34:13
edenka ( ):
Ahoj Wolfe,

promiň, nevšimla jsem si, že píšeš.
Jaká moje teorie?


Jak se máme?
To sem psát nebudu.
13.05.2023 16:53:02
Wolfovo sen ( ):
Splnil se mi sen. Vypadám jako můj hrdina Urameshi
https://youtube.com/shorts/vnLCurV6u2A ?feature=share
13.05.2023 10:17:39
Teta Dana off ( ):
Ahoj, dík za optání. Jsem v kompletní remisi, ale dvakrát ještě budu muset do nemocnice na infuze. Pak se to musí postupně vysazovat, ale to už budu moct brát v tabletkách doma a docházet jen na kontroly.

Očistec - to mi povídej! Jsem furt unavená, ale kvůli kortikoidům se nevyspím. Vypadám jak strašidlo, přibrala jsem 10 kilo, do ničeho se nevejdou.
Antibiotika mi sice dělají zle od žaludku, ale stejně to přebije ta kortikoidová žravka - nacpu se a pak mi je dvojnásob blbě

Tak je super, že ti to končí - doufám, že to pomohlo!
Držím palce
13.05.2023 09:43:23
Wolf Lupin:
Tak jsem to zjistil, tu duhu dělají polarizovaná skla.

https://www.fuselenses.com/blog s/news/why-do-you-see-rainbows-in-polari zed-lenses
13.05.2023 09:29:32
Každejs se o něm zdá ( ):
Dneska se mi zdálo zas několik snů. Byl jsem v nemocnici a asi jsem z tama nějak utek, ale nevim. Ty první sny mám jako chuchel. Někdy se ve snu objevuju na místech, kde jsem už jindy ve snu byl. Takže chaos.
Ale ten poslední dnes, ten byl jako realita. Jel jsem vlakem (s přestupováním asi třema) do nějakýho města hned za hranicema v Polsku. V tom snu se mi jméno toho města zkomolilo na Jeseter. Fakt jsem se tam těšil, protože jsem nikdy nebyl za hranicema a chtěl jsem se tam vyfotit v obchodě s těma cizojazyčnýma etiketama Šachovýmu. Jenže jsem nějak nestíhal, a v Krkonoších zjistil, že mi nenavazuje spoj. Podle tý nádražní tabule vůbec nic nejelo. Bavil jsem se s nějakou ženskou, co tam taky čekala, že potřebuju do Polska do lékárny a ona mi ujela s její kamarádkou autem a ještě se mi smály. Bál jsem se, že budu muset jet zase zpátky, navíc se stmívalo a já si ještě potřeboval vyměnit koruny za zlotý. Zeptal jsem se pokladní, jestli fakt nic nejede a ona se mě zeptala, jestli tam jedu na nějakou metalovou zábavu
Nakonec jsem nastoupil do nějakýho vlaku, že pojedu domů, ale zjistil jsem, že jsem ve špatným, usnul jsem (ve snu podivná věc, ale bylo to asi jako čistě NREM spánek (?), takovej ten jak usnete a hned se probudíte) a najednou čumím, že je ráno a že jsem v Brně. Měl jsem z toho úplnou euforii, v Brně jsem totiž nikdy nebyl, navíc se mi podařilo vysoukat z vlaku bez toho, aby mě zjebal průvodčí.
Viděl jsem tam ten jejich kostel či co to je a spoustu dalších budov, všechno zalité sluncem v takovém tom letním ranním oparu... Působilo to jako nějaké staré město ještě z dob Egypta nebo Říma. Nějakej chlap po mně chtěl, abych ho vyfotil a pak jsem se probudil.
Ve snu vždycky vidím, jak je obloha nahoře na klenbě ztmavlá, jak tam prokukuje vesmír. To normálně v realitě neregistruju, ale jde to docela dobře vidět s UV brejlema (asi UVA?)
Když už jsem u UV brejlí, tak ty, co ted mám, mi dost pomáhajou, když je mi smutno. Poslední rok občas nesnesu světlo a tak musím mít černý brýle třeba celej den. Tyhle jsem měl nedávno v autobuse a asi lomem světla, nebo nevím, jsem přes okno busu viděl oblohu celou duhovou. Jako jsou některý kartičky vyrobený s tím iridescentním potahem, tak tak vypadalo nebe - měňavý, modroduhový. Jako bejt na jiný planetě.
Řek jsem si, kolik ještě věcí kolem mě je, ale já je nevidím.

Hledal jsem si Brno na youtube a našlo mi to tenhle hit.
https://youtu.be/Ual2Mtp46mM
11.05.2023 19:43:14
Lupin to nechce brát ( ):
V LISA the Painful se lidi kvůli nějaký droze stanou mutantama se zdeformovanýma tělama. Já si teď taky tak přijdu.
Včera se mnou byla na kafi kamarádka z nemocnice. Povidam, že si někdy bez prdele hledám možnosti eutanázie v Kanadě nebo Belgii/Švýcarsku. Řekla, že to chápe, že to taky tak někdy má.
https://youtu.be/v4xyxOHkhxY
Bodejť by ne, já ani nemůžu dojít nakoupit bez toho, abych vytřel čtvery veřejný hajzly jak nejzasranější fetka
https://youtu.be/w1imXKaIouw

Tol ik mi pomáhá se vyléčit z toho mozkohnisu, ale přitom likviduje tělo všude jinde.

Můj anděl Medrol mě zradil. Wolf Lupin žije v pekle. Ale jsem zvyklej.
Proti těm jedům, co jsem dobrovolně žral od té, co jsem myslel, že mě má ráda, je nějakej medrol a jeho nežádoucí účinky totální hovno.
"Tohle ti pomůže," řekla mi tehdy.
https://youtu.be/E78tnlljyxA
&q uot;Matka je v očích dítěte Bůh". řekla ta pani v Silent Hillu.
"Poslušné děti vždycky chtějí udělat rodičům radost.." řekla doktorka, když držela mojí zprávu. Propouštěcí zprávu sebevraha.

Wolf to má všechno v piči. Aspoň, že už mi snižujou dávku tohohle shitu. Ještě furt žiju.
Haha mami, nepovedlo se.
https://youtu.be/9D13GXQ6keg
04.05.2023 18:46:00
Wolf Lupin:
Tak co Edenko, jaká byla ta tvoje teorie? A jak se máme
03.05.2023 10:14:53
Lupánovo songlist ( ):
https://youtu.be/FXQm3YAlB4s
03.05.2023 09:37:33
kaiten:
Ď.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk