Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Hagar Egyptská
Jsem voňavá a hebká!

Index důvěry:
10

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 27
Ve zpovědnici působí od: 24.09.2022 20:26:20
Číslo profilu: 111064
Naposledy se přihlásil: 04.06.2023 19:40:57
Poslední rozhřešení dal: 03.05.2023 09:42:01
Doteď napsal rozhřešení: 245
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 2533
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
04.06.2023 17:06:48
TenMajkl:
Hm, takže dezoláti už jsou i na Zpovědnici?
03.05.2023 14:48:36
apd-nevěřícísatanáš ( ):
Hele, přiznej se, že pod tvým profilem píše na zp už tak dva týdny kamarád-ka.
Anebo naší neskutečně oduševnělé a laskavé he spadlo něco na hlavičku a kompletně se jí změnily osobnost, rétorika i chování. Nejsem čtenář eso časopisů, takže na to nevěřím, pokud do mě žena není bláznivě zamilovaná.

Ps: Ne, že bych si na tu pozitivní změnu stěžoval, klidně může zůstat. Než ji za to za odměnu právem smažou.
03.05.2023 10:44:02
Svitavská ulice off ( ):
Když to je těžké. Je opravdu možné považovat za incela někoho, kdo žádnou ženu nikdy neoslovil a ke komu se ženy vesměs chovají příjemně a usmívají se na něj? Jo, když si třeba vzpomenu, jak sem někdo občas píše, že se na něj všechny ženy dívají jak na nějakou veš, tak to je opravdu naprosto nesrovnatelný...
24.04.2023 22:01:36
Pravdivý muž:
Ahoj Hagar, všiml jsem si, žes mi poslala plamínek důvěry.
I když na tyhle věci moc nejsem, potěšilo mě to a chci se tě zeptat, čím jsem si to zasloužil?
22.04.2023 16:29:11
HvezdyJsouMymOsudem ( ):
apd-něco alias alien aka deadcoll taky známý jako pragmatix, věčný panic, co nenávidí feministky a vymýšlí tu nějaké fejky o tom, jak bičuje hokky, kterè se mu ale vyhýbají obloukem
18.04.2023 22:42:46
ans smrdí ( ):
Hagar už jsi viděla, co o tobě ten buzerant psal na profil tojsemvedela? A to hovado si ještě dovolí ti psát něco o fackách?

14.04.2023 14:37:15
apd-fakta ( ):
Technická ad Hagar a uvádění nesmyslů na míéru faktům a realitě
Háčko je vzhledově (objektivně) naprosto podprůměrná a chováním otřesná low level zakomplexovaná zoufalka. Žádnej normální, natož snad pěknej a úspěšnej chlap by se s tímhle nikdy nezahazoval ani na jednu noc (i proto jí nezbylo, než si hrát na lesbení/bi). A počítám, že žádná trochu použitelná a nezoufalá lesba taky ne.
Ani neřeme ty diagnosy nebo dost očekávatelně chlast/drogy, co tam budou.
Tady v ČR už zjevně skoro nikdo netuší nejen, jak mají vypadat/chovat se normální chlapi, ale i normální ženské.
17.04.2023 21:05:42
apd-pfítelseženou ( ):
Další tvé zamyšlení k ženám taky ok.
Hele, to se tady nově budete s ivčou předhánět, která sem bude místo šovinistů psát pravdu o dnešních bílých ženách, dokud místní feministi a feministky nezařídí u dvou vrchních feministů, aby vás obě smázly?
*
Ale k věci.
Normální chlap fakt ženu za kamarádku nechce, ze mnoha důvodů:
-od kamarádství/přátelství a dobrého popovídání máš samozřejmě kamarády, ne ženské (dnes už je těžké sehnat i toho rozumného chlapa)
-dobré pokecání na jakékoliv téma s ženskou je oxymoron, ženy vždy pouze recitují doslovně režimní propagandu jako papoušci (viz všechny vš feminy na zp)
-přátelství mezi mužem a ženou není možné (ona se chce jen vykecat ze svých neřešitelných problémů, on si chce jen zašukat), snad jen pokud je muž panic, ona je zadaná a oba se odpuzují (ale i pak v krizi přijde nějaké vyhrocení)
-tebou zmíněná potřeba určité relaxační pohody se ženou funguje jen dohromady s fyzičnem, proto si muži pořizují ne kamarádky, ale milenky nebo prověřené tapiny (které po nich dočasně na rozdíl od manželky nic nechtějí a jsou neomezené v posteli)
-tebou zmíněná ženská resp. spíše dívčí/lolitkovská energie je vskutku pozitivní až relaxační/léčivá věc (proto se u indiánských kmenů perfektně vychované lolitky dávaly na noc k nemocným starším výjimečným členům kmene) vs zatímco ženská nedostupná energie je škodící, frustrační (natož lesbická, nedej bože feministická, které jsou ničivé)
Jenže dobré lolitky a náct dívky už tady tak dekádu nemáme. Špatné vzory matek a feministická propaganda ničí české dívky nevratně cca od 7-13 let věku.
-ženy na muže při větší a častější blízkosti přenášejí svoje psycho diagnosy a vnitřní běsy jako psychické viry, takže se po čase i ti muži začnou chovat jako hysterické, labilní, podrážděné ženské viz standardní český dlouhodobě zadaný muž resp. manžel (toto neplatí u vnitřně zdravé a pohodové ženy, ale takové už v ČR vlivem špatné výchovy, feminismu, lgbt, HA, jedovaté kosmetiky nemáme)
--ženskou má mladý chlap na šukání a zkušený chlap na děti/vaření
Jen naprostý idiot nebo panic si s ní jen donekonečna povídá, zatímco ona paralelně šuká s každým, kdo jde okolo (včetně bezdáků, alkoholiků, fetáků a popelářů) a umí ji položit na znak (vrba nikdy nešuká)
--když je muži opravdu špatně a přijde krize, kdy potřebuje pomoct, každá žena je první, kdo zdrhne nebo mu ještě naloží víc a dorazí ho
Zatímco jen skutečný přítel, nebo dobrá (!!!) rodina mu opravdu pomůže.
Současná česká ženská je úplně ten poslední tvor na světě, který by komukoliv pomohl, pokud se nejedná o úplně cizího člověka nebo kočičku. Ženy fungují tak, že čím blíže si je chlap pustí a čím více pro ně udělal, tím hůře se k němu zachovají v krizích. Zvláště se to zhoršuje přímo úměrně s dominancí mužů (čím dominantnější, tím si nemůže dovolit ukázat žádnou slabost ani mít nějaké problémy, žena se okamžitě přepíná do sadistického a zdrhacího modu ).
Ano, existuje část sofistikovaně uknouraných a vychcaných mužů, kteří v ženách vzbuzují určitý typ lítosti a péče. Zpravidla jde paradoxně o slabochy (ale zároven násilníky), ožraly, povaleče anebo naopak o celebrity (klasicky umělci, disidenti). Ta samá žena se o ně pak stará a obětuje, zatímco k dobrým chlapům se chová jako extra sadistická bezcitná svině a kurva.
*
Zkráceně. Mít ženskou za kamarádku může jen debil, panic nebo gay.
Kdokoliv už má s ženskými své zkušeností, tak se těmhle kecům jen směje.
A radši by šel chcípnout pod most, nebo požádal svého největšího mužského nepřítele, než by se spoléhal na českou ženskou.
Dnešní české ženské nezvládnou pro normální chlapy nejen uvařit, ale zařídit ani ty nejjednodušší úkoly typu nákupu dle seznamu, když si zloměj nohu. Cokoliv jim chlapi dají udělat, to schválně udělají tak blbě, aby po nich muž už nikdy nic nechtěl. V zaměstnání pak samozřejmě cizího muže jako "šéfa" poslouchají za pár kaček na slovo a plní i nejnesmyslnější úkoly, aby doma svého chlapa jen sraly a neudělaly pro něj vůbec nic, protože je to strašně uráží a ponižuje.

Nutno dodat, že už tak špatné české ženy se za posledních pár let tak extrémně zhoršily, že s tím už se fakt nedomluví ani Gándhí, Ježíš, Belmondo a Norris.
Osobně jsem definitivně s českými bílými ženami skončil (tak, už jsem si svoje s krásnými a ještě relativně ok slečnami do 2019 odšukal a odpracoval). A mám stále větší obdiv k "obyčejným" neobyčejným cikánkám. Když vidím, jak kolem nich hopsá pět dětí, které v k lidu porodily i opečují, zatímco jejich staří chlastají někde v parku - tak taková žena zasluhuje úctu a vážnost i úspěšných dominantních chlapů resp. právě jich.
Bílé feminisované čubky neporodí ani jedno dítě a když omylem ano, tak neomylně rozbijí rodinu. A pak se 20 let soudí o to, aby se děti nedostali k dobrým otcům.
Kdo už si současné české ženské opakovaně vyzkoušel, radši bere cikánku, asiatku, cizinku nebo prostitutky. A skoro všichni muži, kteří si zažili rozpad rodiny s českou ženou, je čistokrevně nenávidí/nesnáší a mají proč.
A mít ženskou jen za rádoby kamarádku bez toho jediného, co ještě tak trochu nabízí (špatný plytký sex), "povídat si s ní" o jejích bludech a absurdní režimní propagandě vydávané za "její vlastní názory", může jen čistokrevný sadomasochistický subík nebo blázen.
Osobně jsem přesvědčen, že jakmile věda přinese na trh aspon trochu použitelné robotky nebo už jen tu kecací user friendly AI (ideálně ve formě modifikovatelného hologramu), tak bílé femi ženské okamžitě skončí. A žádnej normální chlap se s nima už nikdy nebude ani bavit, natož trávit čas.
Už dneska platí, že si i s hodně blbou AI pokecáš líp než s jakoukoliv současnou ženskou (natož s vš krávama) a ještě se snaží na rozdíl od ní moc nevysírat.
Samozřejmě, normální ženské z řad cikánek, asiatek, muslimek nebudou mít žádný problém min. do doby než si chlapi vymyslí i početí dítěte bez ženských.
Proč se tohle všechno děje, kdo to celé řídí, co je cílem likvidace seznamování i porodnosti bílých lidí + že ženské jsou jen manipulované prázdné nádoby a je to primárně vina mužů/Systému, jak to tu vypadá - už je jiná debata.

Takže asi zhruba proto fakt žádnej normální chlap nebere ženy jako kamarádky, natož jako své přátele. Žena je tady na světě od šukání, rození a péče o děti - což je obrovská zodpovědnost zasluhující úctu a lásku mužů. Jen žena může mužům porodit jejich syny.
Tak to vždycky bylo a tak to taky vždy bude. Jakmile to tak ale není (a žena nedává děti, péči, vaření ani oddanost), postrádá nesmyslná existence takových parodií na ženy pro společnost a pro muže jakýkoliv smysl + takové bezcenné feminy si úctu, péči, lásku a věrnost mužů nezaslouží.

Ps: V jakém oddíle přesně ukradli své zatím skvělé mimozemské ženy pánové Langmajer, AB Bartoš a podobní týpci, fakt vůbec netuším.
Ale to jen naplnuje principy popsané výše + osobně se domnívám, že to musí být židovky, kde to u některých možná ještě trochu funguje postaru (v dobrém i zlém, dokud nás stát nerozdělí). Dobrou českou bílou ženu pod 40 jsem tu neviděl v oběhu už 5-10 let. A těch pár 35+, co za něco stojí, mají samozřejmě min. 3 děti, hodně dobře zajištěného (!) manžela a nejsou online v žumpě cz netu.
A jako obvykle pro vyváženost. Většina českých socialistických žen byla skvělá, mám k nim obrovskou úctu a neřekl bych o nich křivého slova. Ostatně, na zpovědnici stále ještě jednu takovou dámu máme, jako relikt dávno skončených zlatých časů.
15.04.2023 18:47:35
apd-Bůh ( ):
stalker-ka: Oslovení Bože, postačí.
15.04.2023 16:01:28
Bože ( ):
Aliene, běž si fantazírovat jinam o svém "úspěšném dom chlapství" a naší Hagarku nech na pokoji!
15.04.2023 13:42:13
apd-souhlas ( ):
Hele, ten tvůj nový článek je dobrý - i jako u žen celý život úspěšný dom chlap to podepisuju. Nic nového, ohle už popsal kdekdo dávno před tebou. S panici a incely to už nemá společného nic, jde o všeobecný stav bílých žen (i většiny mužů).
Akorát je ted na zp moda, aby to psaly ty, co se označují za -lesby- a skrz lesbení logicky docházejí ke stejnému znechucení, nasraní, frustraci z cz žen, jako každý normální nedegenerovaný chlap.
Ona doba, kdy na ženy nadávali jen low level muži, je totiž dávno pryč.
Serou už úplně všechny. Jen na cz webech se ve všem překrucuje realita a všude nějací placení boti/chovanci léčeben píšou opak, než co žijeme venku v realitě.
Dnes už to s nimi balí i ti alfa samci (pěkní, schopní, charismatičtí a zajištění 30+ dom chlapi). Reálně už jsou v ČR mezi bílými ženami pod 40 jen samé militantní feministky, kurvy a lesby. Poslední rok se to zas akcelerovalo úplně jinam, že i mě jako znalce žen to překvapilo, jak se stav žen extrémně z měsíce na měsíc zhoršuje (s tím už se fakt nedá ani bavit, jen to každému zkazí den a s pacientem v blázinci se domluvíš spíš).

Takže ty máš jako -lesba- aspon nějaký výběr.
Já od konce posledního vztahu odmítám tak sto slečen do roka. Ne, proto, že jsem vybíravý a náročný, ale protože mi prostě nemají krom špatného šukání co nabídnout. A na to je životní čas úspěšného chlapa moc vzácný - jen na to si můžu prostě občas pořídit luxusní escort kurvu a nemusím pak řešit všechny sračky spojené s dnešní ženou, že.
Poslední dobou už to začínám poprvé vidět jako mnozí pragmatičtější kolegové - najít si prověřenou vzhledově luxusní tapinu a ženské dál neřešit. Anebo jít do asiatky, cikánky či si přivézt ženskou ze zemí, kde jsou ještě ženy v pořádku.
A fakt lituju dnešní slušné mladé kluky, co za odporný feministický bordel plný porouchaných feministek a kurev jim tady naše generace rozhádaných idiotů předává. Dost už se obávám, že tohle časem vyřeší rychle a stručně muslimové, co se nezakecají jako degenerovaní bílí muži. Pokud si tady včas muži neudělají pořádek, je to do 30 let naprosto neodvratné.

Ps: Potíž je, že v části textu píšeš i sama o sobě, hagar. Ale protože nemáš sebereflexi, nedochází ti to. Navíc i ty svým chováním online ty ženské kazíš (jak k nim, tak k dom clapům, co je právě dřív nějak srovnávali do latě).
Mně se třeba fakt vůbec jako ženská vzhledově nelíbíš + chování máš naprosto otřesné. A každá moje bejvalka byla vzhledově úplně jinej level (proti nim tak 2/10, abych sem zapadl do nové mody). Kdybych už si musel něco na pustém ostrově vybrat z dnešní hrozné zp a nebyl tam pes, velbloud, pistole s kulkou, rum ani kokosovník, tak radši anče/tojsemče.
Ono by to bylo fuk, kdybys byla fajn milá holka, leč nejsi. A na kecy "chovám se online jako šílená píča, ale naživo/k tomu pravému jsem moc fajn slečna" - fakt zkušení chlapi nevěří.
A na dominy nebo lesby taky +- nevěřím. 99% jsou zlatokopky nebo by byly v normální společnosti mámy od rodin. Ty nebo ivča jste asi tak lesby, ja ko j á submisivní homo feminista. Spíš jste neštastné holky, které hledají seberealizaci a štěstí někde, kde to nikdy nenajdou (ivča každopádně, ta je jasná subka pro dom chlapa - ty jsi horší případ, ty už tomu lesbení i věříš).
Mimochodem, pokud si myslíš, že je ženská pipina něco úžasného, taky se pleteš - zlatej fotbal, prdel, kozy a pivo (a to jsem abstinent).

Pps: Svého obvyklého okouzlujícího chování mě ušetři. Venku bys za něj dostala poprvé v životě pořádných pár facek, které od chlapa za takové chování potřebuješ a byl by klid.
13.04.2023 11:59:38
IvanaIvanova:
Teba by som si dala, celú vylízala, ako misku od cesta na koláč .
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč