Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Jackie Stewart
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
26

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 14.07.2020 10:01:41
Číslo profilu: 108077
Naposledy se přihlásil: 26.01.2022 07:54:02
Poslední rozhřešení dal: 25.01.2022 14:03:11
Doteď napsal rozhřešení: 557
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1955
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
25.01.2022 14:49:57
Katedra psychologie:
Jasně, děláme to automaticky nevědomě. Pokud to začneme dělat vědomě, můžeme to zefektivnit. Každý žije částečně ve svém světě. Ale mezilidská interakce, vztahy a další důležité věci se odehrávají tady v tom společném světě, proto je dobré v něm být co nejvíce přítomen. Toho, že je každý ve svém světě můžeš využít, pokus se poznat vnitřní svět toho druhého, protože on tě do něj nemůže vzít. Dám analogii

Skutečný svět je jako sídliště, kde se mohou setkávat všichni, kdo zde bydlí. Ale musí vylézt ze svého domu (vnitřního světa, který na tom sídlišti stojí. Nemůžeš nikoho pozvat k sobě domů, ale můžeš svůj dům zevnitř popsat někomu, koho potkáš na sídlišti. Vyplývá z toho, že pokud se budeš zajímat o dům (svět) druhého, budeš se automaticky nacházet venku, nikoliv v sebe v domě. Takže vyraž ven.
25.01.2022 13:23:21
Katedra psychologie:
Píšeš, že když se nemusíš zeptat holky, neuděláš to, což je dle mého chyba, protože tím nezískáš ten realistický pohled na ně a budeš je pořád vnímat jako ty bezchybné andílky nebo jak to vyjádřit. Co se týče mluvení, rada zní jasně, buď víc "co na srdci, to na jazyku" Základ je být v kontaktu se sebou tzn. vědět, jak se cítíš a co ty pocity vyvolalo, pak ty pocity sdílet a pak můžeš přemýšlet, jaké pocity v druhých vyvolá, když něco řekneš, zkusíš to a uvidíš, co to udělá a pak už to budeš umět odhadovat a budeš umět říkat ty správné věci a vyhnut se nesprávným. Věřím, že už jen ten progress by tě bavil. Jen začít, to je nejtěžší. Proto ti do toho korku přeji mnoho sil a odvahy!
25.01.2022 11:24:06
Katedra psychologie:
Nemluvím vyloženě o nějakých nevýhodách. Naopak, já si s nimi rozumím i víc resp. vždy jsem měl spíš kamarádky. Možná teoretická šance nalézt slečnu je v mém kolektivu vyšší. Prakticky je to jedno. Protože záleží především na tom, kdo jsi. Pak můžeš obstát (nebo naopak neobstát) v jakékoli konkurenci. Vzhledem k tomu, že je beru jako lidi, nic víc, nic méně, nejsem v kontaktu s nimi nejistý. Protože tu nejistotu (dle mé teorie) tvoří mentální konstrukt, který si o nich vytvoříme na základě vzhledu (je vzhledově dokonalá, je určitě i osobnostně dokonalá -> je to autorita a při jednání s autoritu jsme nervózní). Mozek má tendenci si doplnit to, co neví na základě toho, co ví (krásné slečně pravděpodobně přisoudíš lepší charakterové vlastnosti než bezdomovci, i když neznáš ani jednoho). Protože lidi v mužském nevidí ženy tak často, dotváří si tu představu a vzniká ten efekt autority viz výše.
25.01.2022 09:52:47
Katedra psychologie:
Ahoj, psal jsi, že mi závidíš, že jsem především v ženském kolektivu. Já si myslím, že není úplně co závidět. Záleží, jak to myslíš. Jestli chceš mít hodně kamarádek, ideální stav, pokud pro nalezení slečny na vztah, moc by sis nepomohl, většina někoho má. Ty, které ne, tak jsou obvykle buď po rozchodu - nikoho nehledají, nebo jsou náročné, že je to stejně bez šance. Ale já si nestěžuji.
20.01.2022 10:22:55
Katedra psychologie:
Ahoj, „No, já upřímně doufám, že už jsme se dostali do doby, kdy si lidé váží svého života natolik, že nehodlají zemřít kvůli vidině peněz." Eticko filosofická otázka. Vyplatí se žít na hranici existenčního minima nebo nežít vůbec je lepší?
30.12.2021 17:43:38
Diamond vampire:
Hmm, tak nic extra pro mě...
Ale netlač tak na rande, nejdřív ji pořádně poznej přes psaní. Psaním poznáš líp duši, na rande fyzicky...
30.12.2021 16:56:22
Diamond vampire:
Jak chceš dělat tu kampaň? Poraď mi...
22.11.2021 20:37:28
Krásanenívšechno:
Tak v reálu je to něco jiného než na netu... prostě působím divně a mám kvůli tomu velké problémy odmalička
22.11.2021 17:20:39
Krásanenívšechno:
U mě mají lidi problém s mých chováním, takže i když jsem (prý) hezká, tak mi to nijak nepomůže - jsem autistka.
21.11.2021 21:41:50
Alessandra111:
Tak jasně, že tě ovlivňuje dětství. Rodina, škola, kamarádi.... Tu holku ze základky nějak chápu, on každý z nás vyčnívá a má určité "vady", kterých si lidi všímají. Většinou si toho všimnou právě takový lidi, kteří si nevěří a potřebují si něco dokazovat. Neříkej, že na tebe na základce nikdo nezkoušel šikanu anebo jak jinak to nazvat. Zažila jsem to taky, ale dokázala jsem se tomu postavit hned na začátku. Takže mně nikdo nikdy skutečně nešikanoval, protože jsem se uměla správně bránit. A rozhodně bych o sobě netvrdila, že jsem dokonalá anebo dokonce krásná, i když mi už pár lidí řeklo, že krásná jsem. Podle mne právě tyto lidi mně skutečně vidí takovou jaká jsem. Prostě vidí tu vnitřní krása. Ono je to podle mne v tom, že pokud sám sobě věříš a máš se rád, tak tě tak vidí i ostatní.
20.11.2021 17:50:49
Katedra psychologie:
Ahoj, rád Tě tady čtu. Pamatuji si na tvou první zpověď, když jsi ještě nebyl registrovaný. Působíš jako fajn, inteligentní člověk. Proto máš mou podporu. Kdybys chtěl pokecat, rozebrat nějakou situaci, klidně napiš na mail


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk