Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
CptnA
Myxak777@seznam.cz
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
2

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 18
Ve zpovědnici působí od: 12.02.2020 20:13:15
Číslo profilu: 107460
Naposledy se přihlásil: 03.01.2021 16:12:41
Poslední rozhřešení dal: 03.01.2021 00:06:03
Doteď napsal rozhřešení: 22
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1984
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
24.08.2020 19:27:10
Konzervativec123:
Tak pokud si s ní chceš za ruku jít do parku, do zoo či si zahrát na schovku a na rozloučení jí políbit na tvář, tak v tom nevidím žádný problém. Naopak je dobré, když je starší člověk pro mladšího dobrým příkladem a tím, že se jí věnuje, sníží riziko, že se jí bude „věnovat" nějaký promiskuitní blb.

Ale pokud s ní chceš mít sex a bereš jí jako uspokojení, tak v tom vidím velký problém. Dnes upadají mravy, lidé jsou promiskuitní, nefungují rodiny a rozpadají se, matky zabíjí svoje nenarozené děti, z peněz daňových poplatníků se financují průvody homosexuálů místo pomoci matkám s dětmi. Lidé nemají žádné hodnoty a život počatého děťátka pro ně nic neznamená. Přitom již v šestém týdnu cítí dítě bolest a v devátém si líže prsty.

V žádném případě s ní neměj sex, je to nezodpovědné. A ani „nechat si vyhonit" není rozumné, zkazí to její mravy a bude z ní promiskuitní ženy bez úcty k čemukoliv.
26.03.2020 20:04:49
libik:
Z knih čtu akorát beletrii, jestli myslíš takový ty motivační knihy, tak ty jsem v životě v ruce neměl (ale pokud by tě zajímala i normální literatura, tak ti rád něco doporučím)

U mě to bylo celkem přímočarý, od cca deseti let jsem programoval, šlo mi to a bavilo mě to, takže jsem šel normálně na ČVUT, dostudoval a pak celkem rychle přešel z řadovýho programátora na pozici teamlead programátora a zanedlouho na architekta. Pomohlo mi v tom vědomí, že od začátku jsem to chtěl dotáhnout dál a snažil se najít k tomu cestu - začal jsem třeba chodit na konference o technologiích co mě zajímali, četl si články, zkoušel nový věci i v práci a dal jasně najevo, že mám zájem o víc zodpovědnosti a snažil se navrhovat co a jak by šlo zlepšit.
V IT je obecně hodně peněz a nemáš se tam špatně ani jako project manager (PM) nebo business analyst (BA), pokud se chceš soustředit spíš na soft skills a např. programování a podobný technický věci tě moc nezajímají. Podobně jsou na tom i grafici a UX experti, pokud se chceš soustředit na to. Není někdy špatný začít u nějaký IT firmy jako QA (quality assurance = testeři) třeba na částečný úvazek při škole, dostaneš se poměrně blízko k technologiím, budeš rozumět základním konceptům a jak co funguje a pak když se budeš profilovat jako PM nebo BA, tak budeš mít obrovskou výhodu před ostatníma.
Mimo IT oblast nemám moc přehled, takže tam ti s kariérou nepomůžu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk