Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Zrzavá Bestie

Index důvěry:
57

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: žena
Věk: 69
Ve zpovědnici působí od: 02.06.2018 16:40:31
Číslo profilu: 103857
Naposledy se přihlásil: 17.08.2022 12:28:36
Poslední rozhřešení dal: 17.08.2022 11:32:45
Doteď napsal rozhřešení: 3095
Bodování aktivity: 3 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 29782
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
13.08.2022 22:01:13
Xdela (xdela@neznam.cz):
Nemáš velkou prdel, spíš hnusný gatě
13.08.2022 15:01:40
Ten jelito ( ):
Odvážný znalec: Kdo dřív přijde, ten dřív mele... pantem.
13.08.2022 13:57:29
Zrzavá Bestie:
Znalec: oh, děkuji. V tomto znalectví s tebou mohu jen souhlasit.
13.08.2022 12:01:48
Odvážný znalec ( ):
Chtěl jsem to napsat, už dřív, ale ten jelito mě předběhlo.
Tohle je prostě boží zadek a poznal bych to i v pytli od brambor.
Dobře, že jseš si toho vědoma.

Když si představím tanga bikini....
Opatruj ho. božským zadkům zdar!
12.08.2022 21:26:01
Iceman1988:
Ahoj, chtěl bych se ti omluvit, ty nemáš velký zadek, ta fotka to možná trochu zkresluje.
12.08.2022 13:25:39
Parkaboy plus:
Já se naučil dělat si z toho legraci, takže když něco nepochopím, vykoupu se v tom pořádně, sám se u toho často pobavím. Ale jinak asi jo, důležitější je si věc pamatovat než prostě jen hýřit pozitivní energií. Takže i negativní zážitek se počítá.

Já osobně se snažím o zlatou střední cestu.
Na jednu stranu nechci ohrozit sebe ani rodinu, a tak se snažím vždycky mít pevnou půdu pod nohama, ale čistě praktický život podle mě nemá cenu žít, nestojí za žití, takže si připravuju půdu pro to, abych si vůbec mohl dovolit se trochu vznést, jestli to dává trochu smysl.
Každopádně svůj k svému, že jo

Aspoň, že tak, kuřáci fuj. Nechápu, kde se vzalo, že holka s cigárem je sexy. Asi se někdo zbláznil.
12.08.2022 03:04:57
Hodnotící přezdívka ( ):
No dobrej zaďár
12.08.2022 01:13:00
Parkaboy plus:
Spíš to bude něco jako telenovela "ze života". :D

Jo, se mnou bys to měla těžké. Nejsem vyloženě hloupej, ale ne vždy všechno pochopím správně, zejména ironii. Na druhou stranu, vzniká tím kolem mě dost vtipných situací, rodina si mě mile dobírá a já to nějak beru, prostě jsem svůj. Svým způsobem jsem nezapomenutelný, i když často spíš v tom horším smyslu, ale nenaděláš nic. :D

To děvče bylo atleticky nadáno, tuším, že dokonce vyhrála mistrovství ČR juniorů, fakt frajerka.

K té výšce, asi mi je to fuk. Ale spíš stejně vysoká nebo vyšší, kdyby byla moc nízká, což při mých 178 centimetrech je už dost málo, možná by mi připadala trochu nedospělá.
Ale to je prkotina, když ji miluješ, není co řešit, ne?

Hele, to máš těžký. Co mě velmi přitahuje, to je takový druh entusiasmu, líbí se mi umělkyně, vědkyně, intelektuálky, takový ten typ, co hoří nadšením pro nějakou věc, pro nějaké poslání.
Lidi, kteří nežijí jen pro zabíjení času, nepočítají "zážitky", ale myslí na nějaké dílo, co po sobě zanechají.
Přirozenou součástí toho je inteligence, ale ne taková ta hrubá, mentorská, kde je cílem někoho přečůrat, překonat nebo přechytračit, ale spíš schopnost jít do hloubky něčeho.
Samozřejmě musí mít dobré srdce, kdo by chtěl zlou mrchu, že jo, to možná funguje jako sexuální fantazie, ale vyloženě zamilovaností k takové ženě prýštit nejde, ale kdo ví, Iceman by to asi viděl jinak. :D
O tom, že by měla působit žensky, netřeba moc diskutovat, kdo má rád obhroublé a sprosté holky, co se pořád s někým perou? Na to mám kolegy, abych s nimi nikdy nechodil na pivo, že jo. :D
Ale jinak nevím, provokativnost mi přijde laciná, přílišná cudnost zase působí falešně.
Měla by být romantička, žít nejen pro "toho pravého", ale mít romantické ideály a ctnosti a žít pro to, že po sobě chce něco zanechat. A měli bychom ten cíl mít stejný, protože cukrování a sex se omrzí a nepřežijou 40 let, zatímco společná vize, společné poslání ano.

Možná jsem ti úplně neodpověděl. Víš, já sám mám pocit, že když chci, dokážu cítit přitažlivost skoro ke každé ženě – pokud si vyberu, že to chci. Hezkých holek je dost, a některé fakt moc, ale ani jedno není důvod pro to, abych po ní sáhl. Stejně se mi omrzí a stejně budou jiné, hezké a neokoukané, tak proč mrhat časem na něco takhle pomíjivého? Beztak to pohnutí není ani tak silné.
Ale přesto existují věci, které mě uchvátí, a kdybych zjistil, že jsme s ženou na stejné vlně, třeba bych si ani nevšiml, že s ní najednou trávím dost času a něčemu se věnujeme, kompletně pohlcení danou věcí.

Např. před rokem jsem skrze společný zájem poznal dívku, na první pohled byla tak trochu divná. Netypická tvář, bujné kudrnaté vlasy, prostě zvláštní, ne ošklivá, ale ani hezká.
Jenže jsme se seznámili. A najednou jsme spolu trávili dost času. A zjistil jsem, že je šíleně moc hezká, jsem si jistý, že za to může právě to, co o ní vím, to, jak moc ji teď znám.
Naštěstí je zadaná a má děti, takže není co řešit, ale je to zvláštní fenomén, jak mi najednou přijde přitažlivá. Vlastně představuje to, co se mi na ženě opravdu hodně líbí.

Rozepsal jsem se dost? :D

Jo a jsem nekuřák, kuřákům se vyhýbám, pokud je to jen trochu možné.
12.08.2022 00:36:36
Parkaboy plus:
Jenže v tomhle případě nebude Dustin Hoffman hledat opičku, ale nějakou prašivou krysu nebo netopýra z Číny, ale film by z toho pořád mohl bejt pěknej, něco jako "Rudá epidemie" :D

Tak tohle se zase nikdy nestalo mně. :D nepamatuju si, že by mě nějaká okouzlila na první dobrou a pak promluvila "hrozně" :D zatím si to vždycky všechno sedlo tak nějak dokonale.
Ale to se taky stane jednou za uherák, takže...
Vlastně ne, měl jsem spolužačku, moc toho v hlavě neměla, naštěstí úměrně tomu mluvila, takže z ní nikdy nic hrozného nevypadlo. Její úsměv byl odzbrojující, to je fakt, ale byla tichá a silně uzavřená a hodně tvrdě orientovaná na svůj sport, ve kterém excelovala. Jinak jsem se ji vždycky pokoušel rozmluvit, žel marně, a nevím, jestli jsem to dělal špatně nebo jestli na to prostě neměl nikdo, jestli chápeš. V životě jsme neslyšeli, že by měla kluka nebo tak něco, nebo že by se o ně kdy zajímala.
Ale jinak zatím na mě vždycky žena udělala dojem hlavně vystupováním. Nakonec ten vzhled se dost přeceňuje, každá holka je svým způsobem hezká, a když ji mám rád, samosebou mě přitahuje.
11.08.2022 18:27:33
Parkaboy plus:
Snad už se to nikdy nevrátí.
I když... v Číně zase objevili nějakej sajrajt z krys, takže covid 2.0, 2022 Holiday Update?

Mně se teda zatím nedaří potkat takovou holku, abych z ní vyloženě slintal :D asi nejsem dolňák nebo já nevím :D
Ale kdo ví, kdybych potkal jednu z těch vyvolenejch krátkokrásek, asi bych čuměl s otevřenou pusou. :D jak největší dement.
"Co na mě tak civíš, úchyle?"
"Uctivá poklona, madam, ale rozum právě prožil dvojité zatmění slunce."
11.08.2022 16:17:17
Parkaboy plus:
To je mi dost povědomé, takhle nějak to popisovala. Navíc kolikrát i hádali, koho tu prej zejtra už neuvidí. Ne že by se vyloženě bavili, spíš jako kdyby jim trocha cynismu pomáhala to ustát, prej padali jako hrušky, jeden za druhým.
A pak poslouchat, že je to chřipečka a že je covid vymyšlenej a že v nemocnici ty pacienty dusí polštářem, aby měli oběti covidu. Fakt vymletý mozky.

Tak dobrá, vzdávám se. Ale mít hezkej zadek není nic špatnýho :D a ne každej chlap, co se podívá, hned slintá nebo svlíká očima :D
Ale je fakt, že my chlapi asi moc nevíme, jaký to je, když na tebe někdo čumí a slintá tak, že je ti to vyloženě nepříjemný. To bude asi tím, že ženský tohle obyčejně nedělají, když dívat, tak nenápadně.
11.08.2022 11:25:04
Parkaboy plus:
Takže jsem se nespletl, je to nemocniční úbor! :D
Ségra dělala na covidáriu během studia na sestřičku, docela maso, co teda povídala. Taky to tam bylo drsný?

Že se někdo ptal na vlasy, mě nepřekvapuje. :D
Taková hustá hříva, že by ti jeden mohl závidět. Navíc s ofinou... :D
Nevím, jestli ti to polichotí nebo tě to urazí, každopádně jsi jedna z mála, který lidi budou koukat spíš na vlasy než na zadek.
11.08.2022 10:59:48
Parkaboy plus:
Mimochodem, ty jsi sestřička?
Ten úbor na fotce tak trochu vypadá jako sestřičkovský, jen nějaká tmavá edice. Asi se jim v továrně rozbil dávkovač barviva.
07.08.2022 22:29:32
arachnofobka:
Nemáš velkej zadek.

Pa
<3
07.08.2022 19:02:39
Parkaboy plus:
Sakra, většina holek, co má něco s fantastikou, čte hlavně fantasy a YA, méně často horory a nejméně sci-fi, tím spíše ne hard sf :D
Ale bohužel.
Jinak na fantastiku mě taky docela užije, celkem mě baví new weird, ale nemám moc načteno, Tolkien je klasika a Zeměplocha a Amber jsou fakt skvělé série.
Jinak ale o fantasy vím kulový.

Metal mám rád pořád, resp. z dospívání jsem si odnesl pár kapel, které jsou skvělé, ale jinak si vybírám od blues přes rock a folk po pop a elektroniku, prakticky se moc neomezuju, buď líbí nebo nelíbí, žánry už moc neřeším.
Ale je fakt, že metal je tam nejzastoupenější, snad že je to nejbohatší žánr vůbec a dá se tam najít fakt hodně zajímavého? Kdo ví.

Jinak já osobně vzhled fakt moc neřeším, něco sice hezké je, ale ta, kterou miluješ, je stejně ta nejlepší v každém ohledu, i kdyby se ti předtím nelíbila, už jen proto, že je to ona.
Osobně jsem pozoroval, že vnímání téhož vzhledu se u mě hodně měnilo, jak jsem člověka poznával. Když jsem ho začal mít rád, rysy, které jsou spojené s ním, mi najednou přišly hezké, ale i u jiných lidí, jako kdyby se vytvořila asociace mezi tímhle rysem vzhledovým a povahovým.

Jinak samozřejmě když holka není aspoň 8,5/10, takže je pod mou úroveň, ani sci-fi jí nepomůže, že jo :D
I když, kdo ví, jak to ti lidi hodnotí, kdyby se mě někdo zeptal, jak koho hodnotím, jak bych to měl jako spočítat? Připadá mi, že lidi, co tohle dokážou, jsou ti samí, co ti řeknou, že "jsem si jistej tak na 86 procent", ale pak už ti nepoví, jak přišli na to, že 86 a ne 87 :D
07.08.2022 17:57:50
Parkaboy plus:
V poho, navíc ne každé holce to sluší. Naprosto bez výjimky se mi takhle krátký účes líbil na sporých postavách, žádná prsa, žádné boky, nic, vyloženě chlapecké dívky.
A málokterá to umí nosit tak, aby nevypadala jako kluk nebo jako lesba.

Ofina naopak sedí spíš ženským tvarům, a tím myslím aspoň náznak boků a prsa aspoň jedničky, nemyslím přesýpací hodiny nebo korpulentní dámy, jestli se chápeme. Ty podle fotky jsi spíš holka než kluk, takže ta volba je jasná :D

Jen dodám, že má bývalá neměla ani jeden z těchto účesů, navíc byla blond a měla trochu až moc velká prsa, i tak byla nejhezčí na celém světě, ono moc nezáleží na tom, co máš, když to dohromady funguje. A když mám člověka fakt rád. Celý ten můj "typ" je o tom, co mi přijde hezké esteticky, ale moc to nevypovídá o tom, kdo mě přitahuje a kdo ne.

A jestli máš ráda sci-fi, tak stále můžeš být number one :D

Jinak já schovávám celkem krátké vlasy, čas od času jdu na ježka, než to doroste, pak to udržuju tak na třech centimetrech délky, než to zase sjedu dolů.
V pubertě jsem měl vlasy po lopatky, koženou bundu a trička s Iron Maiden a Metallikou :D vypadal jsem jako malej elf. :D
Jenže to jsem byl hodně hubenej, dneska už by mi to neslušelo.
07.08.2022 17:38:16
Parkaboy plus:
Ježka ne, ale ani to, cos poslala, spíš tohle:
https://1url.cz/yrNYl
https://1 url.cz/srNYR
https://1url.cz/MrNY3
htt ps://1url.cz/ArNYk

OK, tohle je taky taková moje "svatá čtveřice" nejhezčích holek, co kdy žily na téhle planetě. :D
Tohle je naprostý ideál, ofina je hned za tím.
07.08.2022 13:13:30
Parkaboy plus:
Neviděl! Ale poznat to jde, nebo spíš dohadovat se, že je to pravděpodobné, podle střihu a hustoty těch vlasů.
Ofiny jsou parádní, po krátkých "chlapeckých" vlasech asi nejvíc sexy účes na ženě.
07.08.2022 13:06:15
Parkaboy plus:
Tohle fakt velký zadek není, proboha :D postava tak akorát.
Mimochodem, ty máš ofinu? :D
07.08.2022 00:35:18
NegativeElectron:
Nemáš velký zadek, máš ho velikostně normální jako dospělá ženská a je moc hezký. Taky mi nepřijdeš jako baculka. Prostě máš boky dospělý ženy.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk