No jo, ale v tom případě nemůžeš tvrdit, že toho tušíš dost

Pokud jméno/věk/bydliště/pár detailů o mém vzhledu je podle tebe dost, tak jsi velmi skromná
Máš holt nevychovaného kocoura, určitě ho nechutně rozmazluješ a pak to takhle dopadá

Stříhání záclony bych asi taky moc nezvládl, ale aspoň jsem dobrý na jejich věšení
Pro Vánoce? Jak někdo může zapomenout na Vánoce

Ty mě jen houpeš

Chudáci tvoji bližní, ani žádné vánoční dárky nedostanou.

Ale je to čest, být v tvém mobilu

Jen doufám, že to není nakouslé jablko

Teda ty jsi případ, zapomínání, věčně vybitý mobil. Doufám, že aspoň nezapomínáš krmit kocoura

Máš to vymyšlené perfektně

Sice bloků už mám desítky, ale pokud mi do něj napíšeš věnování, hned to bude vypadat jinak

Jo a ještě mi můžeš věnovat pořádný tlustý černý fix, aby se to lépe zaznamenávalo.