Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Kodama
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
1

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 18
Ve zpovědnici působí od: 21.11.2017 21:09:50
Číslo profilu: 102032
Naposledy se přihlásil: 13.10.2018 08:11:56
Poslední rozhřešení dal: 13.10.2018 08:32:26
Doteď napsal rozhřešení: 10
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 8242
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha
02.02.2018 17:55:37
Ravenor:
Hele já na to vyloženě žádný fetiš ani nemám :D ale tak jako taková sranda, povyražení, prečo nie...
02.02.2018 17:52:59
Ravenor:
I když by nebylo marný, zkusit i nějaký jiný styl nebo bych nechal tebe svázat mě :D I když na to by asi chtělo něco jiného, jelikož tamten co jsem se učil je spíše dělaný pro děvčata :D Určitě bysme našli nějaké návody nebo i třeba nějaký jiný kurz :D
02.02.2018 17:49:36
Ravenor:
No my jsme byli na jednej akci a tam byl jakýsi 18+ program, nějaké přednášky, soutěž a právě kurz svazování (popravdě jsme se naučili jen jediný způsob toho svázání) a mně to hrozně trvalo, fakt lamička :'( A tak jsem kamarádce slíbil, že potrénuji a příště už to bude lepší :D Ono to nebylo až takové erotišé no, byla normálně oblečená, já jen, kdybys bydlela poblíž, že by ti to třebanevadilo, kdybych si to na tobě zkusil :D
31.01.2018 18:05:29
Kodama:
Rád svažuješ kamarádky pro zábavu?
29.01.2018 20:02:28
Ravenor:
Vyjádřil jsem se zle, já jsem z východních čech a ne Moravy totiž :D
29.01.2018 20:00:39
Ravenor:
Východ je asi až Morava, že? :D Kdybys byla poblíž, rád bych tě svázal :D Ne, že bych to nějak taky moc uměl, ale slíbil jsem to kamarádce, že se to naučím lépe, jelikož mi to moc nešlo :D
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk