Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Klatovský šukafon

Index důvěry:
15

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 21.12.2015 10:09:07
Číslo profilu: 92190
Naposledy se přihlásil: 04.06.2026 12:25:40
Poslední rozhřešení dal: 03.06.2026 17:25:22
Doteď napsal rozhřešení: 2420
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 36299
Oblíbené WWW: www.cd.cz
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí: Administrátor
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
*****, je 11:55
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
Chrudoš
Přezdívka(y)?
Orchestrion, Hupcuk, Fofrcuk, Splašený kamna, cugála, cukajdó a další; polsky bus szynowy, maďarsky Bzmot
Křestní jména rodičů:
Frenegonda, Rahul
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
vznětové motory nemají svíček
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
Jaké máš domácí zvířata:
kočku a bráchu
Barva očí?
laminátová
Barva vlasů?
růžová
Piercing, náušnice - kolik a kde?
******
Tetování?
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
pracovní smlouvy lze uzavírat až od 18 let, vy chytráci
Oblíbená barva:
#00ccff
Odkud pocházíš?
ze Země
Kde bydlíš?
doma
Oblíbené jídlo?
Bánh mí
Byl(a)s někdy v Africe?
Zakawanga!
Been toilet papering?
Not yet
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
k zbláznění naštěstí ne, ale už jsem měl namále, fakt
Sprite nebo 7UP?
kofola
Oblíbený film?
Back to the future
Oblíbená muzika?
Alvaro Soler
Oblíbená kniha?
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
Oblíbená dovolená?
Oblíbený den v týdnu?
pondělí
Oblíbené slovo nebo fráze?
elektrifikace
Oblíbená zubní pasta?
Oblíbená restaurace?
JLV WRmz
Oblíbená květina?
tráva
Favourite drink?
Jaký sport nejraději sleduješ?
radši nesleduju
Oblíbená zmrzlina?
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
plukovník Ounýl!
Disney nebo Warner Bros?
Oblíbené rychlé občerstvení?
McTrump
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
podívat se za babičkou, podzim 2015
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
nemám koberec
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
Jaké je Tvé číslo bot?
47
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
policie ČR
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
v čistírně
Co děláš, když se nudíš?
*****
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
Asi "NEJOTRAVNĚJŠÍ OTÁZKA, NA KTEROU SE TĚ LIDÉ PTAJÍ?"
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
Učitel: "Kdo se to tam furt otáčí?!" Kdosi:"Země!" Učitel:"Kdo to řekl?!!" Kdosi:"Galileo Galilei."
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Kterou zpovědnici? Já totiž moc zpovědnic neznám a když ano, nejsou zrovna žhavé na návštěvy. Spíše zdejší zpovědníci se rádi schází.
Kolik máš důvěrných přátel?
málo, málo. Už jsou na autogenu ve Třebový.
Oblíbený TV seriál?
Primeval
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
V kolik jsi to dopsal(a)?
12:21

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
28.05.2026 12:26:52
DB52 ( ):
Pořád kejháš.
28.05.2026 12:24:21
GHGM ( ):
Pořád kejháš.
27.05.2026 17:58:16
Nesmír:
Hele, já se do tohohle nebudu zapojovat.
Asi bych reagoval jen, kdyby někdo hodil dynamit mně, nebo možná ani to.
Tyhle zpovědnicové války jdou z velké míry mimo mě, jen mě zaujalo, že najednou dostal tolik dynamitů.

Co vám udělal?
27.05.2026 14:06:28
Koncový styk výhybky:
Nechtěl. Očividně si nás tu lidi pletou, nebo spíš jeden zdejší retard si nás plete. On je jakoby neškodnej ten člověk, ale chudák si myslí, že za jeho nešťastnej život můžu já a protože ty jsi já, tak ty za něj můžeš taky. A když jsem dneska dostal výbušninu a pak ve tvým profilu jsem viděl, že ty taky, řek' 'sem si, že ti zkusím ten index trošku zvednout zpátky – jako odškodnění, tohle původně nebyl tvůj boj...
27.05.2026 13:55:26
nepovinný údaj:
nemáš zač. těch ještě bude
26.05.2026 22:28:27
nepovinný údaj:
Chceš dajnamajt?
26.05.2026 20:35:35
MamoruOshii:
Ps: ale neboj. Ta amygdala jednoho dne doroste. Clovek nemusi byt debil nafurt
26.05.2026 20:31:40
MamoruOshii:
A že jich fakt bylo tvl
https://www.zpovednice.cz/profil.ph p?kdo=44039
Jeden tomu zasvetil i zivot
https://dfens-cz.com/pisbuz/
26.05.2026 20:29:04
MamoruOshii:
Rozhodně za těch dvacet let to zkoušelo už lidí
25.05.2026 17:21:31
Uživatel Windows:
Ahoj, čím jsem si to zasloužila? :D
24.05.2026 22:41:03
MamoruOshii:
A vypadám, že mi to thá žíly?
23.03.2026 12:50:40
kittykisser:
to nevim, kdy bude svatba, ale šukačka bude na podzim a mám se hrozně, protože musím čekat ještě půl roku, ale tak jsem si to vymyslela sama, mohla jsem jet dřív. Ale musim se připravit na takovou velkou věc, to dá rozum. Co u tebe, jak to jde
31.12.2025 18:05:50
kittykisser:
když sjedeš dolu, tak jsem ti psala jako light year iced coffee a clopin trouillefou a možná i něco dál do minulosti, ti řikam, že jsme se o tom bavili tehdy, o tom nádraží. Doufam teda. To bych měla už halucinace v paměti.
18.09.2017 20:09:12
Punková dívka:
Ahoj, přijdeš mi sympatický, nepoznáme se náhodou? :D
22.07.2017 14:37:56
*SMUTNÝ* *CHLAPEC*:
Děkují to potěší
02.05.2017 01:47:30
stu4ard:
Škoda, že nemáš šukafon i na fotce
30.04.2017 20:03:15
IQ 187:
Omlouvám se za špatné vysvětlení, čas mám ale na jiné priority, tato stránka je mrtvý projekt od svého vzniku, hodnotu má zde už jenom jenom doména zpovednice cz, nejlepší by bylo doménu prodat, otázkou je za kolik by byla ke koupi? Já bych za ní nabídl 100 Kč více bych za ní nedal, mám doménu http://gvkb.cz/ a ta je lepší a mnohem hodnotnější!
09.04.2017 22:38:42
Borgetti:
Každej máme nějaké okolí lidí. Já znám hodně lidí co mají fotbal rádi a jsou to dobří lidé. Dva kolegové jsou nesportovci i pasivně a jsou to nerváci je to různé. Jinak já porážky taky nemám rád, nikdo je nemá rád, ale nejde přeci o život.
09.04.2017 17:22:25
Geniální myslitel:
Nic o mě nevíš
26.03.2017 14:41:05
Troll Ejbus:
No vidíš, já tam tu mezeru dělal záměrně a vůbec mě nenapadlo, že už tu někoho z minulosti víceméně kopíruji :D Každopádně díky za uvolnění, aspoň si nás nebudou plést
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk