Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
mameluk

Index důvěry:
6

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 22.08.2004 22:58:15
Číslo profilu: 10908
Naposledy se přihlásil: 08.08.2007 22:39:15
Poslední rozhřešení dal: 04.04.2007 07:20:57
Doteď napsal rozhřešení: 29
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 21067
Oblíbené WWW: http://209.51.162.163:8060 (vlozit do Winamp-playlistu, stisknout play)
Vstupní dotazník:   skryj
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Vstupní dotazník:
Kolik je hodin a co zrovna děláš kromě toho, ze vyplňuješ tento dotazník?
2304; sleduju olympiadu, premyslim o koupeli, posloucham http://209.51.162.163:8060
Jaké jméno je uvedeno na Tvém rodném listě?
moooc slavne
Přezdívka(y)?
-
Křestní jména rodičů:
Kolik jsi měl(a) svíček na dortě při svých posledních narozeninách?
asi zadny
Kolikátého ty svíčky obvykle sfoukneš?
Jaké máš domácí zvířata:
pouze nechtena
Barva očí?
hneda
Barva vlasů?
hneda
Piercing, náušnice - kolik a kde?
-
Tetování?
rameno
Jak moc máš rád(a) práci, kterou děláš?
miluju ji
Oblíbená barva:
cerna; zelena
Odkud pocházíš?
planet earth
Kde bydlíš?
plzen
Oblíbené jídlo?
vsechno (z ceho nehodim tyc)
Byl(a)s někdy v Africe?
ne
Been toilet papering?
kdyz je ta moznost
Miloval(a)s někdy někoho k zbláznění?
pripadalo mi to tak
Sprite nebo 7UP?
co je po ruce
Oblíbený film?
amadeus (vse od formana; fight club, joan of arc, platoon, kral ubu, navrat idiota, snezenky a machri, braveheart, jizda, good will hunting, cerni baroni, pelisky, samotari, kopytem sem, kopytem tam, studeny bufet, nas pribeh)
Oblíbená muzika?
hauz denc trenc
Oblíbená kniha?
frederic pohl: svet na konci casu
Oblíbená dovolená?
vsechno (s lidma co sou v klidu)
Oblíbený den v týdnu?
patek
Oblíbené slovo nebo fráze?
a hrome; DRINK & BE REFRESHED
Oblíbená zubní pasta?
vsechno (z ceho neplivu zuby)
Oblíbená restaurace?
remus
Oblíbená květina?
trava
Favourite drink?
pivo; voda s citronem
Jaký sport nejraději sleduješ?
vsechno (sachy, curling, rally)
Oblíbená zmrzlina?
a hrome
Oblíbená filmová nebo pohádková postava?
mozart (amadeus), johanka (joan of arc), viki a radek (snezenky a machri)
Disney nebo Warner Bros?
to asi warner
Oblíbené rychlé občerstvení?
minutky
Kdy jsi byl(a) naposledy v nemocnici?
je to 2 mesice
Jaká je barva koberce u tebe v pokoji?
lino
Byl(a) jsi někdy obviněn z trestného činu?
asi ne
Jaké je Tvé číslo bot?
9 nebo 42 nebo nevim
Jak jsi se dozvěděl o Zpovědnici nebo kdo Ti ji doporučil?
kamos
Ve kterém obchode by sis nechal(a) vyždímat kreditku?
pocitace
Co děláš, když se nudíš?
nudit se snad muze jenom vul
Uveď jméno člověka, o kterém bys mohl(a) říci, ze je kamarád a je od tebe nejdál:
tomas (2 roky sem ho nevidel)
Nejotravnější otázka, na kterou se Tě lidé ptají?
jak bylo ve skole
Vyber otázku a odpověd, která tě nejvíc v poslední době pobavila:
kde mas boty, vole - nevim, ja sem je ztratil
Jak často navštěvuješ Zpovědnici?
Kolik máš důvěrných přátel?
0
Oblíbený TV seriál?
band of brothers & krajni meze!
Poslední člověk, se kterým jsi byl na obědě?
nevim - asi tata
V kolik jsi to dopsal(a)?
2325

Osobní návštěvní kniha
10.08.2007 19:23:45
Delirium Tremens:
ty ses dalsi ovecka do Seznamu nebo jenom plane provokujes?
11.04.2007 10:07:06
arj:
obrázek = školní výjev ze 3. třídy ZŠ očima mého syna.... můžeš zkusit dekodovat.
04.04.2007 20:09:52
maroonka:
já už s tím dotyčným nejsem
aaa pelíšky jo?? co je to tu za máničku? myslíš Gagarinovov bratra? víš?
04.04.2007 10:01:18
Vířivý Adventista:
kykyrýk kokodák!
04.04.2007 08:10:08
Swami Harashimi:
dekuji
01.10.2004 09:23:24
lev:
Dobrej názor, něco na tom bude. Taky se mi libi vic, ty co me nechtej. Jinak peknej obrazek
01.10.2004 08:31:37
cholera:
no, děkuju. vždyť ten tvůj taky není k zahození.
01.10.2004 00:21:18
goralka:
dakujem..mam este jedno....
ale opacne
02.09.2004 22:11:32
ymo:
Hm, ja si treba myslim ze zrovna na ty city je duse, ktera jinak ozivuje mtrvou hmotu masa. Nekdy lidi umrou, aniz by telo bylo tak opotrebeny ze by uz nefungovalo, uz ho nic neozivuje a jen to jen kus hmoty, ktera sama o sobe nijak nefunguje Ale jak rikam, je to vec nazoru a ja nemam potrebu neco nekomu dokazovat. Mej si svuj pohled na vec, tak je to v poradku.
02.09.2004 09:48:08
ymo:
No je to vec nazoru, stejne tak bych mohl rict, ze jsi treba ignorant, ze takove veci popiras a nechces je videt, ale je mi to jedno, kazda ma pravo na svuj pohled na vec. Jinak i zvirata maji svou dusi, samozrejme vyvojove odlisnou (treba mys vs. domaci pes). Neni to jen hmota masa, dokazou chapat, citit radost, smutek, bolest atd. Jinak s tim. Jinak modlit se ty samozrejme nemusis, ale taky se jednou muze stat, ze budes v zivote tak moc na dne, ze to mozna i sam od sebe udelas
25.08.2004 11:15:44
Vířivý Adventista:
i ty kluku mammeluku,
hulíš trávu kukurruku?

heh, to byl jen džouk, inspiroval mě tvůj nick...

Peace
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk