Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Opcom
Nejsem kokot, abych předstíral něco, co nejsem, a styděl se za to, co jsem.

Index důvěry:
83

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: muž
Věk: 41
Ve zpovědnici působí od: 21.07.2004 16:06:16
Číslo profilu: 10322
Naposledy se přihlásil: 21.07.2024 02:57:58
Poslední rozhřešení dal: 21.07.2024 03:28:59
Doteď napsal rozhřešení: 6886
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 332830
E-mail:
Oblíbené WWW: www.svobodni.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí: Opcom*wz*cz
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
18.07.2024 01:14:01
Opcom:
Ahoj, společná odpověď v 1237603
09.07.2024 15:38:03
apd-otázka ( ):
Stručně, dvě otázky k zamyšlení:
O co ti přesně na dnešní zpovědnici s tvými aktivitami vlastně jde?
A pokud to víš, má to smysl?

Ps: Sám u sebe na ně pro férovost odpovědi mám.
A) Nepůsobím tady, jen párkrát za rok glosuju do některých profilů. Pokud možno, radši ani to ne. Obecně se snažím pobyt na cz netu omezit co nejblíže k nule (naopak zahraniční část netu navštěvuji a využívám pravidelně).
B) Ne, nemá to už hodně dlouho žádný smysl a naprosto cokoliv je smysluplnější aktivita. Je to tady totální primitivní hejt hnus s toxickými magory, moderovaný ještě většími magory, ve vlastnictví člověka, který na to úplně kašle a jiné to už nebude.
Můj postoj může změnit jen nové, dobře vedené místo s dobrými lidmi.

Hezký den
04.07.2024 12:59:23
Mr D ( ):
Vydas to knizne?
03.07.2024 23:38:48
Opcom:
Aliene. Popravdě, nebudu to teď ani celé číst. Nechápu, jak rychle musíš psát na klávesnici.

Slíbil jsem, že Vám všem časem odpovím. To platí, ale nevím kdy.

V zásadě se mi do toho ani nechce, vnímám sepsání odpovědí jako trn v patě. Ohledně svobody slovy, a ohledně Ještěrky, jsem tu sdělil vše, co jsem mohl.

Stále platí to, co jsem napsal, je to neměnné - Ještěrku vnímám jako člověka, který se snaží diskutovat. A ostatní reagují ani ne tak na to, co napsala, ale na to, že to napsala Ještěrka. To kritizuji.

A stále vnímám dvojí metr, který mi vadí, a který jsem kritizoval - slušně vedené reakce od Ještěrky jsou mazány, zatímco osobní útoky na Ještěrku jsou z pohledu moderátorů v pořádku.

Sere mě to a možná toto proberu s jedním z moderátorů v pátek osobně. A možná budou jiná témata, uvidíme.

Každopádně, prosil jsem Tě o stručnost. A Ty na moji prosbu zvysoka sereš. Uvědom si ale, že mi tím jenom komplikuješ sepsání reakce. Nepotřebuji stručné, obrázkové leporelo, ale ani nepotřebuji román v rozsahu Františka Ladislava Věka.
03.07.2024 05:06:06
apd-glosátor ( ):
Technická 1: Ad lži a desinformace na téma Researcher vs fakta
Stručně - šlo o to odstavit R a upevnit pozici K, nic víc a nic méně. Jedno velké předpřipravené svinstvo v rámci spolupráce několika klasických firem (těch samých, co kdysi stejně zákeřně odstavili vjoo).
A samozřejmě, R byl oproti K a J zlatý člověk i admin + udělal na rozdíl od nich pro zpovědnici i lidi na ní spoustu dobrého. Těch pár malých chyb či sporných rozhodnutí, na které si v rámci jejich koordinované akce jednorázově naběhl, tady dělají K s J mnohokrát denně ve velkém. To se VŮBEC nedá srovnávat, to by tihle museli končit odvoláním stokrát denně. Zpětně vzato bych navíc jeho tehdejší rozhodnutí vůči daným velmi, velmi rizikovým a problematickým uživatelům vnímal většinově jako správná tak jako tak + v kontextu toho, co tu denně už skoro deset let předvádějí ostatní admini s bezdůvodným mazáním příspěvků, banováním, mazáním profilů, je naprosto absurdní to vůbec řešit. I pokud bychom uznali těch jeho cca 5 sporných situací za chyby, tak K s J mají takových a řádově horších prokazatelně min. tisíce.
Faktem také je, že R odešel v podstatě ze své vůle z pozice admina i uživatele.
Ne nějakým transparentním odvoláním pajkem za pochybení, jak tady jako skoro vždy o všem místní desinformátor msf lže. Kdyby R neodešel znechuceně sám, byl dodnes adminem (pajk za historii zp reálně odvolal jediného admina resp. adminku a to na tlak většiny uživatelů, protože to opravdu nezvládala čistě funkčně).
R měl totiž určitou hrdost, čest a zásady, takže v rámci své sebereflexe i znechucení zp poměry skončil a odešel. Vnímám to z pohledu zpovědnice i adminování jako velkou ztrátu, z pohledu R jako správné a včasné rozhodnutí.
Káčko odsud budou muset vynést, ten jen tak sám neodejde nikdy, ani když smaže posledního zbývajícího živého uživatele, i snaživou AI.
*
Technická 2: Ad msf nesmyslné blábolení na téma práv majitelů čehokoliv
Majitelé veřejných vs soukromých prostorů jsou z právního i morálního pohledu dva ÚPLNĚ jiné subjekty.
Pokud někdo provozuje veřejně (!) přístupný prostor (ne soukromý klub), pojí se s tím nejen práva, ale také zákonem dané povinnosti. Jednou z nich je např. zpřístupnění veřejného prostoru všem občanům ČR a absence nějaké jejich diskriminace nebo poškozování jejich práv v rozporu se zákony ČR, normami EU nebo vlastními Pravidly (tedy všechno to, co admini zp porušují denně).
Ale hlavně, ani jeden z těchto subjektů nestojí mimo zákonný a justiční rámec ani omylem - právě naopak a právě dnes v totalitním kapitalismu resp. neomarxismu.
Takže NE, majitel webu si na něm skutečně NEMŮŽE dělat, co chce. At už se nám to líbí nebo ne. To může tvrdit jen zcela nesvéprávná a právem i webovou a podnikatelskou praxí nedotčená osoba (kterou rádoby podnikatel msf zjevně je). Jednoduše proto, že mu to platné zákony ČR ani normy EU nedovolují. Platí totiž přesný opak. Těch povinností, které je třeba splnit, věcí, které se musí vynutit a práv, které je nutné zachovat, je dnes už tolik, že je velmi složité až skoro nemožné bez porušení nějaké právní normy provozovat normální webovou platformu.
A msf je nejen fanatický zastánce dnešního režimu i EU, ale také ten první, který bude tuto fakticky platnou tezi hájit, když se mu to zrovna hodí. Aby jindy zase hájil fakticky neplatnou tezi, že si majitel může na svém webu dělat, co chce. Čistě podle toho, koho zrovna potřebuje jeho klika umlčet nebo naopak protekčně protěžovat. Holt, voliče ods a fanatické rádoby kapitalisty jiným kouskům nenaučíš.
Já jsem rozhodně všemi deseti pro, aby si majitelé mohli na svých webech dělat, co uznají za vhodné bez zásahů státu (nadnárodní a monopolní platformy jsou ale z více důvodů logicky téma na jinou složitější diskusi, a určitou formu regulace právě pro zachování svobody slova všech uživatelů potřebují).
Ale právě msf nebo K s J podporovaný současný cz i eu režim si myslí a také velmi tvrdě vynucuje přesný opak.

Nicméně, podle msfandy si on sám může dát na svůj web dětské porno, warez, proruskou propagandu, schvalování terorismu na západní cíle, urážky barevných osob a jeho milovaný kapitalisticko-neomarxistický stát s tím bude naprosto ok - tak to nepochybně. Také může na veřejně přístupném webu začít mazat a banovat všechny konzervativně smýšlející (nebo bílé) lidi jako to dělají K s J - dokud se někdo z nich nezačne efektivně bránit.
Chápu, že v opačném gardu a u režimních kádrů to trestané (zatím) nebylo, tak se mu to jako (zatím) protekčnímu kádru trochu plete. Nicméně, jakmile to na straně poškozených vezme do ruky někdo tvrdší a důsledný, nebo se změní vláda na konzervativní, potrestané to bude (i kdyby "jen" nákladným vleklým soudním řízením, které web a majitele zničí).
Já nejsem příznivcem tohoto řešení, ale na druhou stranu nelze ustupovat fašistické protistraně donekonečna. Bude potřeba používat min. stejné prostředky obrany jako používají oni k útoku. Oni udávají a trestně stíhají za názory každého, kdo slušně vyjádří jiný názor v rozporu s vládní linií. Je na místě použít v rámci obrany shodné prostředky na pološílené extrémisty v jejich řadách.

A tak je to s kádry typu msf vždycky, argumentace ad absurdum. Proto jeho i další podobné censored v diskusích zásadně přeskakuju jako spam (kdybych chtěl náhodou vědět, co si myslí, přečtu si seznam.cz, mladou frontu, blesk a pustím zprávy na čt a nova tv).
Ale tohle bys musel psát dokola všude, kde tihle mentálním záchodem naklonovaní týpci píšou cokoliv na téma vlastnictví čehokoliv (klasicky podobné absurdní "argumenty" a tendenční praktiky používají na téma copyrightu, cen i dostupnosti bydlení, mezd, měny, inflace, imigrace, feminismu atd).
Vzhledem k tomu, že tyhle typy nalezou až po zadní část lebky do prdele každého režimu, je to vcelku fuk. Včera stejně fanaticky hájili komunistická a sovětská dogmata, dnes západní, kapitalistická a neomarxistická, zítra zas ty digitálně fašistická, ruská a čínská atd. Aneb, chameleon prezident Pavel jejich vzor.
Tuhle kádrovou flexibilitu holt konzervativní lidé nemají a ani mít nechtějí (asi by byla dobrá diskuse, jestli je to síla nebo slabost - nejspíš podle počtu kádrů a délky klacku).

Ps: Ale fakt nemám čas ani náladu glosovat ty neskutečné nesmysly a věčné lži několika místních šílenců typu msf, mrda, míši, soraye, K s J apod. Nejsem za to na rozdíl od nich placen a muselo by se to s jejich kadencí dělat nonstop.
Ale kdykoliv od nich něco zahlédnu, je to fakt perla na rudomodrou nástěnku.
Doufám, že je časem nahradí AI a bude klid. Nj, nebude. Ale příspěvky má už současná AI určitě lepší, je slušná a pokecáš s ní taky líp.
02.07.2024 23:13:17
Opcom:
Ahoj, myslím na odpovědi pro Vás, ale jste ve frontě. Buď nestíhám, nebo nemám náladu psát na ZP.

Odpovědi ale pošlu, jen to bude trvat.
04.06.2024 17:42:57
Ježek second edition:
>Opcom

Pardon, že se vám tady do toho s MSF montuju, ale:

Když jsem byl běžný uživatel, tak jsem se obvykle snažil psát slušně. čas od času se stalo ale něco, co mě vytočilo na tolik, že když řeknu, že jsem se dopustil velmi nesalonních výrazů, tak to bude jen velmi slabá ozvěna toho, co jsem napsal. A víš co? Nikdy mi to nikdo nesmazal. Schválně jestli tě napadne proč? A ne, žádná protekce ani nevšímavost to nebyla.

Stejně to dělám i já teď. Když prostě někdo ujede a když už to dojde tak daleko, že to smažu, tak si kolikrát dám tu práci, že to dohledám a ten ban zruším. To znamená, že problematický příspěvek je smazaný, ale nikdo za to není potrestaný. Velmi dobře ale funguje kumulativní efekt. Když někdo vysíráb často a navíc zcela úmyslně, tak se začne velice rychle blížit aplikaci skutečných pravidel.

Klidně můžeš namítat, že to je nespravedlivé, nesystematické a co já vím co ještě a možná máš pravdu, ale víš co? Já se za to nestydím. Dělám to tak, jak si myslím, že je to správné. Klidně to však můžeš reklamovat.
02.06.2024 09:55:31
MS-fanousek:
Nemyslím si, že se Bozi vykašlali na svůj svět. Když se z řetězu utrhnul Researcher, tak byl velmi rychle odadminován.

Nemyslím si, že existuje vůbec nějaké právo psát na soukromé fórum a že to jakkoli souvisí se svobodou projevu.

Účelem tohoto fóra není dávat prostor lidem, kteří tady stále dokola zakládají diskuse na stejné téma, které se pravidelně zvrhávají v Mordor. A pro administrátory je kontraproduktivní tu mít takové uživatele.02.06.2024 00:49:48
Opcom:
MS-fanousek: Oceňuji Tvojí servilitu.

Ale já si to nemyslím.

Pokud se "bozi" vyserou na svět, který stvořili, dávají tím najevo, že jsou vlastně alibisté - na jednu stranu určí pravidla, a na druhou stranu nijak nekontrolují, jak si je jejich zástupci vykládají.

Nicméně, Boha jsem zatím nepoznal. Poznal jsem jenom lidi.

A lidé potřebují zpětnou vazbu. Bez zpětné vazby začnou dělat chyby. Všichni je děláme.
Ty se mi snažíš dát zpětnou vazbu v tom, že se zastávám principu svobody slova. Uvědom si, že to zdaleka není o Ještěrce. Je to o principu.

Ano, i když se vzdáme svobody slova, zůstaneme stále lidmi. Ale jen ve formě otroků. A tím být nechci.
Pochop historickou souvislost. Lidé se vždycky vzdávali svých svobod postupně, formou "ukrajování salámu", nebo "pomalu se vařící želvy".
Zdaleka nejde jen o jedno diskusní fórum.

Jde o to, že pokud připustíme omezování svobody slova nějakými "zástupci Bohů", vracíme se zpět do minulosti, vůči které se snažíme vymezit.

Jak jsem psal v některé ze svých diskusí / vzkazů, pokud mi majitel nějakého podniku řekne, ať jdu pryč, budu to respektovat.

Jiná věc je, když mi to (nebo komukoliv, například Ještěrce) řekne zástupce, a já budu vědět, že to majitele dávno nezajímá.

Neměli bychom se vzdávat možnosti kritizovat.
01.06.2024 21:08:43
MS-fanousek:
Opcom: Já si myslím, že vlastníci dali poměrně jasně najevo, že administrátoři jsou zástupci Boha na zemi a vše co činí dobře činí.

Abych byl úplně přesný "Slovo administrátorů je konečné. Jakákoliv polemika v příspěvcích vkládaných na hlavní stránku nebo v rozhřešeních o jejich rozhodnutí bude potrestána vyloučením ze stránek www.zpovednice.cz (formou smazání příspěvků, blokace IP, smazání profilu) bez posouzení oprávněnosti Vašeho obvinění."

A co jsem tak pochytil, tak diskutovaný BAN dala Dalia. Nikdy jsem nezachytil, že by zrovna ona byla nějaká nespravedlivá nebo zbytečně přísná. Neumím si představit, ajk muís někdo vysírat, aby mu zrovna ona dala BAN.
30.05.2024 23:03:24
Opcom:
řešení existuje: ČTV je, pravda, historicky masírkou všech režimů / vlád, které se kdy uchytily u moci.
Šel bych na to ale jiným způsobem. Převedl bych ji na komerční televizi.
ČTV má za úkol poskytovat nestranné zpravodajství, za což ji platíme formou koncesionářských poplatků.

Tuto roli ale ze své podstaty, která spočívá v úzkém propojení jejích finančních zdrojů se státem, nikdy nemůže plnit.

Jde o naprosto zbytečnou instituci. Pokud má nadále existovat, proč ne. Ale ať tak existuje bez napojení na stát. Ať existuje v konkurenci ostatních televizních stanic. Ať s konkurencí bojuje prostřednictvím kvality obsahu, za který bude zaplacena například formou reklamy - pak se teprve zjistí, zda má smysl, aby ČTV vůbec existovala.
30.05.2024 09:03:30
řešení existuje ( ):
@apd-ahoj


Z velké míry s tebou souhlas. Tebou popsaná situace se ovšem nezmění, pokud se nezmění média. Ti, co nejvíce rozdělují společnost, nejvíce poštvávají a vytvářejí fanatismus, jsou tzv. novináři a moderátoři. Tam je zakopaný pes. Mainstream média jako Česká televize, seznam, novinky, idnes, bakala press, centrum, aktualne atd. Většina lidí nechodí na alternativu a nemá na to ani zvídavost ani IQ. Prostě jako ovce konzumují mainstream. A s tím se nedá nic dělat. Ti lidi nikdy nebudou mít čas ani ochotu sledovat jakoukoli alternativu. A proto jediným způsobem je dostat se do mainstreamu. Všichni lidi, co chtějí svobodu, by se měli sdružit a zafinancovat celoplošné politické médium s dopadem jako má Česká televize. Nebo Českou televizi obsadit. Tzn. fyzicky obsadit, blokovat, udělat tam převrat a nedovolit vysílat, dokud ta televize nezajistí pluralitní, diverzitní vysílání. Což má ze zákona dělat. ostatně platíme si ji všichni i my, proti kterým ona mnoho let vysílá. Vysílá proti nám a my si ji musíme přestat platit. Já trvám na tom, že toto je žába na prameni. Ty hlavní proudy, kterými směřuje masáž obyvatelstva, se musí změnit. A já nevolám po opačné totalitě, tzn. obsadit je a vysílat jen můj názor. Volám po tom, aby se to vrátilo, jak to bylo v 90. letech, kdy byla svoboda a pluralita. A každá svoboda začíná svobodnými informačními zdroji. Současná média se chovají jako média sloužící totalitní moci nebo tu totalitní moc přímo vytvářejí. Současní novináři jsou političtí aktivisti nebo skrytí politici. No a to se musí změnit. Stačí, když se toto změní a všechno další se změní systémem efektu domina.
29.05.2024 23:59:43
Opcom:
Aliene, zkusím Ti STRUČNĚ (Tvá představa o stručnosti je v přímém rozporu se zmíněným pojmem - a to se sám považuji za grafomana...) odpovědět mailem. Až se celým textem proberu a až budu mít více času, než v posledních dnech.

Chci Tě ale poprosit - zkus mi odpovídat trošku stručněji. Ty se vždycky rozepíšeš do takových rozměrů, že mě to pak ani nebaví číst. Není to nic proti Tobě - jen zkus brát ohledy na čtenáře Tvých zpráv.
24.05.2024 15:08:38
apd-ahoj ( ):
Pps: A mně neodpovídej, máme oba svých starostí dost. Já už to tu neřeším.
Sem tam se jen k něčemu vyjádřím nebo oglosuju do profilu, nic víc.
Abychom tyhle věci probrali a něčeho se dobrali, to je na živou diskusi do očí.
Tam jsem přesvědčen, že se na většině základních věcí shodneme nebo min. nalezneme oboustranně přijatelné řešení. Anebo si aspon nerozbijeme huby.
Postačí, když se nad tím zamyslíš a možná trochu pozorněji nahlédneš dění dnešní zpovědnice. Na to netřeba tu být denně, je to vidět hned. K s J se ničím netají a dělají si, co chtějí, když už bez zpětné kontroly můžou. A to ještě vůbec nevidíš to "stínové" mazání a banování příspěvků, vzkazů v profilech, profilů, nicků a mizení lidí. To, co řešíš, je už jen vrcholek letitého ledovce zpovědnicového Titaniku.
I proto to už nemíním a nebudu řešit. Jen mi nedalo nepozdravit starého kolegu a nedat mu zpětnou vazbu a úhly pohledu k tématu, nic víc.
*
To, co se děje lokálně, je jen důsledek toho, co se děje na systémové úrovni a v celé společnosti. Všichni tihle kaitenové, ježkové a na ně nabalená 10% menšina fašisujících konformistů si dovolují stále více jednoduše proto, co si dovolili Babiš, Hamáček, Prymula, Fiala, Rakušan, ty šílené homobaby kolem nich, soudy, úřady a ČR nadřízená EU. A co jim většina lidí a občanských lídrů dovolila.
V současném cz a eu fašismu žádné demokratické principy a svobodu nevyřešíš.
Tak jako v rámci femikapitalismu nelze smysluplně vyřešit otázky bydlení, mezd, zadlužení, měny, soběstačnosti, soudů, úřadů, stavu žen, úplné rodiny atd.
Aby to šlo, musí se od základu změnit ne vláda, ale celý režim resp. Ústava a společenský Systém na demokratický, svobodný a prosperující. Je to tedy Systémová věc a vyžaduje změnu Systému, od kterého se už vše jen odvíjí.
A samozřejmě také odchod z naší zemi vládnoucí EU, protože bez toho tu nelze dobře vládnout.
Režim postavený na parlamentním stranickém systému, kapitalismu, feminismu a fašismu opravdu demokratický a svobodný nikdy nebyl, není a ani být nemůže.
Bude jen doplněn o další zničující ideologie typu lgbt, multikulti, green deal a imigranty.

Proti tomu odpornému fašismu a kapitalistickému otrokářskému feudalismu, co tu máme dnes, byl osmdesátkový cs socialismus -ráj na zemi-, i se všemi svými nedostatky a chybami. Proti dnešku si lidi žili ekonomicky jako prasata a svoboda byla také méně omezena. A to říkám jako někdejší velký antikomunista a dnešní zastánce přímé demokracie založené na vlastenectví, soběstačnosti, Tradičních hodnotách a rozumné sociální politice.
Až 30 let života v kapitalismu mě naučilo respektovat to dobré na cs socialismu - primárně dostupné a levné bydlení, levné energie a potraviny, soběstačnost státu, bezpečné hranice i ulice, nezadluženost, absenci lichvy a exekuční mafie, dobré ženské, rozumnou porodnost atd. A to, co bylo nepochybně špatné, tu máme v dnešním režimu v horším (primárně svoboda, občanská práva, stíhání za názory/padesátá léta neřešme, to byl extrém přechodu režimů, vyřizování účtů určitých entit ve straně a jiná otázka).
Ono totiž tohle vůbec nebylo a není jen o nějakém socialismu nebo komunismu, ale o vlastenecké, pronárodní, prorodinné politice a tu minulý režim prostě měl. Zatímco tento vlastizrádný a protičeský nemá. Což je problém, protože to první se dá nějak přežít, zatímco to druhé přímo ohrožuje existenci našeho národa.
Je děs, kolik lidí hlásících se k vlastenectví si není schopno/ochotno přiznat tyhle jasná fakta pod tíhou antikomunistického nebo antiruského fanatismu a hájí absurdní, prokazatelně v praxi nefunkční kapitalistické principy. Proto já se už nemám problém bavit pragmaticky a hledat styčné cíle i s nacionalisty a komunisty, ale nevidím žádný smysl bavit se s radikálními kapitalisty a feministkami, protože to můžu jít rovnou na pokec do blázince nebo do nějaké sekty. A pro pád současného zrůdného režimu už jsem ochoten se spojit nebo podpořit prakticky kohokoliv, pokud to splní cíl. Horší už je jen válka nebo hladomor - a k tomu bych se nerad dopracoval, což je s vládami ods, pirátů a spol. klidně možné.
Věc je jasná. Nevracet se ani zpět ani nepokračovat v současné hrůze, ale nastolit normální režim výhodný pro české lidi. Česká vláda má hájit české zájmy, ne cizí ani zákulisní. Řešit by se měl ne pád nějaké loutkové vlády, ale co bude za Systém po současném režimu, skončit musí tak jako tak.
*
Co se týče tématu tvé diskuse, tak mé základní postoje v základních otázkách se s lety nemění. Samozřejmě máš v principu pravdu a hájíš správnou věc. Také jsem se tu tisíckrát někoho zastával + hájil principy elementární svobody a férového metru. Jenže už to tady nejde a je to ztráta času. Menší zlo už je nechat takové weby padnout, když už jen škodí a ubližují.
A velkou chybou je už vůbec přistupovat na debatu s fašisty, co se bude/nebude mazat podle názorového nebo ideového rámce.
Já sám jsem se s lety v určité rozumné regulaci vyhranil primárně ohledně osobních urážek a hejtů, které nemají v slušně vedené diskusi co dělat. To ale ani tam neznamená, že je potřeba používat primitivní mazání a banování ala zp - systémových a technických řešení problému je víc. Mazání nebo zamezení přístupu je v mé filosofii na místě jen u těchto výjimek - spam, napadání technického chodu webu a stalkeři.
Nutno dodat, že už jsem webový prostor taky vedl i moderoval, tak to celé znám i z druhé strany mince.
*
Takže, mými glosami se netrap.
Navíc ani nestíháš odpovídat místním fašos dezolátům chránícím demokracii fašistickými praktikami proti nám standard dezolátům, ač bychom ji urychleně měli začít chránit my proti jim fašos dezolátům. O něco dál už to začíná být kapánek nepřehledné.


Jdu pryč. Baby plno, práce hodně, tohle řešit je nesmysl a času i energie málo
24.05.2024 14:16:20
apd-Opcomovi007 ( ):
Ps: Šlo by to shrnout velmi stručně, jak také umím.
Ser na to a věnuj se rodině a svým koníčkům/projektům.
24.05.2024 14:12:28
apd-Opcomovi007 ( ):
Chlape, víš, že tě mám rád a z nostalgie starých časů si tě vážím jako chlapa, člověka, i uživatele.
Ale tu bitvu i válku o zpovědnici jsme tady dávno prohráli v letech 2006-07.
Pajk ten web exekutivně předal naší opozici a tím je to dodnes dané. Tyto typy extrémně censored osob už si ji s krátkými pauzami předávají mezi sebou dodnes (pauzy od extrémního svinstva: xzdenish, vjoo a asi i svým specifickým způsobem suvorov).
A protože ji těmto typům osob opravdu předal defacto a řeší jen finance/nejhorší technické výpadky, tak s tím nenaděláš vůbec nic.
Fakt, že tihle zmrdi nikdy zpovědnici nevytvořili, nezaplatili, nerozjeli na vrchol, nevlastní a pouze ji poslali na dno kvalitou i trafficem, tady kupodivu uniká kdekomu. Podobně jako to, že řešit stav prodejny s hlídačem u vchodu nebo s prodavačkou, místo s majitelem nebo aspon manažerem, je taky místní diagnosa.

Bez ohledu na to, jak problematická komunikace s pajkem je.
Kdyby se chtělo, tak ta možnost tady více způsoby je. Já, kdybych chtěl, tak K a J zařídím odvolání z funkcí do týdne až měsíce. Dávají tolik munice na odstřel každý den po dobu více let, že je to hračka.
Ale to prostě nemá smysl, protože místo nich v daném nastavení správy webu přijdou stejní nebo dokonce horší kokoti. Tak jako přišli po těch před nimi. Nadřízená autorita nad nimi není a zpětná vazba taky žádná. Pravidla žádná neplatí psaná ani nepsaná. Uživatelská základna je už malá, slabá, rozhádaná, zbabělá a většinově tvořená zmrdy, které si tady daní admini během let vyselektovali.
Až na naprosté výjimky byli všichni dobří lidé odejiti nebo znechuceně odešli.
Vytvořená klubová skupinka adminů/moderátorů a jejich kamarádů je pevná, fanatická a spolupracující. V tom se od nich můžeme rozhodně učit (podobně jako se bílí můžou učit v plození dětí od cikánů a arabů, a bílé ženské ve zvládání péče o děti).

Bojuješ tu předem prohranou bitvu v dávno prohrané válce, kolego.
Na cizím hřišti podle cizích pravidel, kde protistraně je dovoleno vše a tobě nic.
A jsi na to sám a zůstaneš sám. Nikdo tě tu reálně nepodpoří, žádní Alienové už tady nejsou. Nakonec se proti tobě postaví i ti, za které bojuješ, jak už se tu stalo pravidlem. Lidi tě dnes podpoří, jen když budeš ty Šéf nebo silnější nebo početnější. Jinak ti akorát vrazí za čestnost kudlu do zad jako na základce.

To ti říkám proto, že mrháš drahocenným životním časem na věci, které nemůžeš nijak změnit. A na místa a lidi, kteří si to už nezaslouží.
Věnuj se ženě a dětem, své práci a koníčkům. Když zbyde čas, snaž se nasměrovat k lepšímu lidi a místa, které můžeš reálně ovlivnit. Řeš věci podstatné a neřeš nepodstatné. Dnešní zpovědnice už je věc nepodstatná a její stav už nelze změnit.
Řešením toho, co neovlivníš, ztrácíš čas, sílu a energii řešit to, co ovlivnit můžeš.

To si říkám delší čas už i já, když mám tendenci zase tady zkoušet z nostalgie někomu pomoct, poradit nebo něco měnit k lepšímu:
NENÍ TO TVŮJ WEB A UŽ TO NEJSOU TVOJI LIDI. SER NA TO.
A pokud máš snad málo práce a moc času a energie, makej na nedodělaných projektech nebo se věnuj nejbližším.

Smysl to rozhodně mělo kdysi, když se tady dalo pomáhat a byla tu kupa dobrých mužů i žen - pomáhat nebo rozjíždět zdarma cizí projekt se vyplatilo. A nakonec i majitel a správci webu naslouchali připomínkám hlavních osobností.
Staré časy zp s většinově slušnými, rozumnými, zásadovými uživateli a s rozumnými správci, se už nikdy nevrátí. A není to kvůli nástupu socsítí. Není to pohříchu ani jen kvůli špatným adminům, hejtrům, stalkerům, fašistům, blbcům nebo feministkám.
Je to HLAVNĚ kvůli panu majiteli. Ten určuje Systém webu a dosazuje jeho správu.
Aby se na zpovědnici mohlo cokoliv změnit k lepšímu (nebo ještě k horšímu), musel by ji převzít jiný majitel.
Zajímavé na tom stavu je už asi jen to, že pajk zp a extrémně špatné adminy neřeší, i když mu traffic a tím i zisky oproti našemu vrcholu zlaté éry spadly na desetinu.

Každopádně, jeden z otců zakladatelů Alonemike se od zp distancoval cca rok od mého odchodu v 2008. Dost dobře tak jako já pochopil, kam pajkovo předání exekutivy zp daným lidem i určité změny v chodu webu povedou. A že se s tím už nic nedá dělat, jen se od toho distancovat a neztrácet čas a energii.
My všichni, co jsme zp pomáhali úspěšně rozet na vrchol první a vlastně poslední skutečné sociální sítě, ji máme rádi, štve nás její stav a z nostalgie tu občas hledáme něco, co už tady dávno není a už nikdy nebude. Nebo někoho.
To je ale nesmysl a zbytečně pak třeba nevěnujeme čas tomu a těm, co tady jsou a mají nás rádi. Nebo jiným projektům, co můžou dobře fungovat.
Pokud už si chce někdo zlatou éru zp nostalgicky připomenout, může si prolistovat Alienův profil do roku 2007-04.

Pokud jsme s tím něco chtěli dělat, měli jsme tehdy lépe sehrát tu klíčovou hru s majitelem a stát se adminy a moderátory my nebo naši lidi. Já osobně jsem se z toho VELMI poučil a od té doby mám skoro všude s majiteli a adminy vysoce nadstandardní vztahy.
A už pokud možno neřeším cizí projekty místo svých.
Ale šlo to tehdy natož dnes s pajkem, pokud jsi vrhal moc velký stín, nebo nebyl prolhaný, vlezdoprdelní hajzlík ze srazů? Já myslím, že ne. Zpětně si ale myslím, že to šlo s Alonemikem.

Otcové zakladatelé mají můj VELKÝ respekt za vytvoření nadčasového díla.
A obrovské opovržení a odsouzení za to, co s ním po roce 2006 udělali.
Jeho rozjetí na vrchol hypu už ale byla NAŠE práce (ok, možná hlavně moje, heh).
I proto nás štve, že nám byl -náš- web ukraden a ještě idioty a hajzly, kteří ho zničili a poslali ke dnu kvalitou i návštěvností. A nikdy na něm nic dobrého pro lidi ani pro ten web neudělali. Zatímco my ano a že to byla často dřina.
Ale je to, jak to je, Opcome. Ser na to, není to tvůj ani můj web a už nikdy nebude.
Musíme si vážit té cti, že jsme měli možnost zlatou éru zpovědnice i všechny ty úžasné lidi zažít.

Je to jejich web a jejich soukromý klub. Pajk jim ho dal, je třeba to respektovat a jít pryč. A věnovat se tomu, co má smysl. Nebo vytvořit jinde něco jiného, co bude mít vše dobré ze staré zpovědnice i z nových webových možností.
Může tě to srát, můžeš na to nadávat, můžeš vzpomínat na staré časy, můžeš si tu s totálně nekompetentními, prolhanými a tendenčními adminy hrát na spravedlnost v žumpě plné sraček a prázdných keců. Můžeš i zkoušet zachranovat narušené holky a kluky, kteří tě za to pošlou do prdele, ani nepoděkují a přidají se k nepříteli. Ale to je tak všechno, co s tím naděláš.
*
Když řekneš "Ježka i Kaitena mám rád. Myslím si, že se snaží být dobrými moderátory", je jako říct: "Miluju řezníka a myslím si, že se vždy snažil být opravdu skvělý a nestranný moderátor."
Obávám se, že takhle to vidí každý, kdo zp sleduje jak s určitým nestranným odstupem, tak má dostatečné informace o jejím denním i dlouhodobém provozu.
Dokonale to shrnul v tvé diskusi nick Cindy the dog (předpokládám, že je to další z dlouhé řady zabanovaných a vyštvaných skvělých uživatelů Sen3eca, podobně jako zmizel např. Rádce do duše a mnozí další fajn lidi).
Ještěrka není žádná výjimka, ale dlouholeté PRAVIDLO. Jen je víc aktuálně vidět, protože se na to nevykašlala, jako to udělá většina normálních chlapů, a hádá se tu velmi slušně, trpělivě a nepochopitelně s šílenými fašisty, blázny a hejtry. Proč nejde na daná témata radši normálně diskutovat s normálními lidmi na alternativní weby, kdoví. Na webu, který už je svou správou a zaměřením určen výhradně fašistům, hejtrům, feministkám, se snahou o slušnou diskusi, natož o hledání nějaké pravdy a spravedlnosti, ani jeden nepochodíte.
*
Říkáš bolševikům, aby nebyli bolševici, fašistům, aby nebyli fašisté a hejtrům, aby nebyli hejtři. A ještě v jejich soukromém klubu.
To prostě nebude fungovat. Ze zmrda neuděláš fajn kluka a z kurvy hodnou holku.
A z minového pole pod hledáčkem psychopatických odstřelovačů nebude naše stará zpovědnice.
Já tohle taky párkrát zkoušel, fakt to nefunguje. Dokud někdo nevytvoří a nerozjede kvalitní český komunikační web, jiné to nebude.

Že je na vratech toho klubu od majitele LŽIVĚ, AMORÁLNĚ A PROTIPRÁVNĚ napsáno, že je veřejný a pro všechny, platí tam nějaká teoretická pravidla, má se tam pomáhat a ne ubližovat, na to tady od 2007 sere pes. Ale udělat tohle pajk v us, tak s ním adminy poškození uživatelé vysoudí miliardu a dnes už na to pamatuje i webová EU legislativa (neříkám, jestli je to dobře nebo špatně, nebo že s tím souhlasím, jen konstatuju fakta).

Na cizím hřišti můžeš zkoušet hrát fér hru a řešit její pravidla, jen když budeš silnější, nebo mít za sebou víc lidí z řad fandů i adminů než protistrana, nebo ho komplet převezmeš.
Ty první dva body a částečně třetí platily za mé éry. Proto jsem si mohl ohledně dění zp dovolovat, co jsem si dovoloval a něco snad měnit k lepšímu, korigovat nepravosti, nebo někomu s něčím pomoct. Kdybych neměl v zádech velký fanklub a kamaráda rozumného admina, skončil jsem tu do 24 hodin i tenkrát.

Aby to fungovalo, musel by to být náš web, Opcome. A i pak by to nešlo jinak, než aby dostali přes držku a byla omezena jejich práva škodit a ubližovat o něco méně, než oni omezují ta naše se svobodně vyjadřovat, prezentovat, radit a pomáhat.
*
Jo, taky jsem býval absolutní demokrat a ty to víš. Ale právě tihle zmrdi mě naučili, že mám bejt sice laskavej, férovej, zásadovej, ale zase ne blbej. Takovej můžeš být jen na slušné a rozumné lidi, ne na zmrdy a kurvy. Když necháš zmrdy a kurvy jet podle stejných pravidel jako normální lidi, dopadne to všude jako na zpovědnici nebo v diskusním foru dfense, nebo v ČR. Na zmrdy a kurvy platí jen biče s ocelovými hroty, jinak zničí všechno a znechutí všechny, vždy a všude. A pokud mě o tom něco jako kovaného a dříve mírně naivního demokrata dokonale přesvědčilo, tak posledních 20 let vývoje české společnosti i českého internetu.
Slušné lidi musíš Systémově před zmrdy a kurvami chránit, oni sami to prostě nezvládnou. To se nijak nevylučuje se zachováním demokracie, svobody slova a -nebýt jako oni-. Ale s fašismem, neomarxismem nebo islámem jednoduše čistě demokratickými prostředky nemůžeš vyhrát. V tom jsou dnešní čeští rozhádaní a kapitalisticky asociálně ladění pseudovlastenci neskutečně naivní a hloupí. A proto nemají šanci na víc než pár procent, dokud nepřijde někdo ostřejší, kdo se s tím nebude vůbec srát. A také spojí vlastenectví se sociální politikou a rozkročí se napříč 90% mainstreamu voličů, místo aby řešil rozhádané kokoty na krajích spektra.
I když je fakt, že vymyslet webový nebo ústavní Systém, který tohle vše dokáže skloubit do jednoho demokratického prostoru, je opravdu velké a náročné umění s tím, jak se dnešní lidi chovají (já novou Ústavu, i komplexní webový systém navrhl, tak o tom něco vím).
Dokud se lidi chovali a mysleli cca normálně, nebyl problém tohle řešit a defacto jsi nemusel ani mazat/banovat resp. řešit regulaci hejtu, stalku, feminismu apod.
To už dneska nejde, protože ti placení i neplacení profesionální aktivisti a na ně nabalení snaživí běžní magoři do tří dnů zničí web. A do roka zem, ženské a děti. Pak už to není ochrana demokratických principů a svobody, ale debilita, slabost a absence ochrany rodiny, vlasti a národa.
*
Proč jsem to s tebou dál přestal řešit tady i na mailu, je rovina, kterou by bylo dobré, abys také pochopil. Těmto typům našich nenávistných, bezcharakterních -nepřátel- jde o to, aby se normální lidé mezi sebou rozhádali. Zatímco oni ve svinstvech dokonale spolupracují.
A já si nepřeju, abychom se my dva snad o čemkoliv hádali nebo řešili méně podstatné věci. Máme řešit zásadní věci a spolupracovat ve prospěch našich dětí i českého národa.
Místo, abys vedl rozumnou debatu s těmi, kteří ti pozorně naslouchají, respektují tě a jsou ochotni se nad tvými postoji zamyslet, tak se o to snažíš s totálními zmrdy a kurvami, kteří prostě nikdy jiní nebudou (sebereflexně se tohle sám stále lépe učím dodržovat). A ještě do určité míry nevidět až omlouvat jejich zjevná svinstva.
A s tím nejen mě sereš. Protože jsi čestnej a rozumnej chlap, takže jsou na tebe trochu jiná měřítka než na zmrdy, blbce a ženy.

Samozřejmě a já to vím velmi dobře, je hrozně důležité tuhle pragmatickou debatu napříč názorovým i politickým spektrem vést se všemi, se kterými to jde.
Jinak to vždy skončí bídou, válkou, krvavou revolucí, genocidou. A v případě zp zničením kdysi skvělého webu.
A je to jedna z věcí, kterou tvrdě vytýkám lídrům tzv. pronárodních a vlasteneckých stran. Jsem už zastáncem filosofie, že dokud se slušní vlastenecky ladění demokraté, nacionalisté a komunisté (ano, komunisté) shodných Tradičních hodnot pragmaticky nespojí do jednoho hnutí v zájmu národa proti společnému vnitřnímu i vnějšímu nepříteli, bude naše země i Evropa zničena.

Jenže, Opcome, s těmito osobami tuto debatu vést nelze. Nejde o názory.
Mají opačné hodnoty než my a tím je to dané. Zpravidla nenávidí naši zem, náš národ, sami sebe, svobodu, slušné lidi. A nemají žádné rodiny, jen kupu diagnos, komplexů a nenávisti.
Tuto debatu můžeš vést s těmi, kteří mají +- shodné či obdobné životní hodnoty, i když třeba různé mnohé názory. A ideálně už mají děti, takže myslí na ně a jejich budoucnost, ne jen sami na sebe.
Proto si bez problémů popovídám a na lecčems se shodnu s vlastenecky laděnými demokraty, nacionalisty i komunisty Tradičních hodnot. Protože nemám problém pragmaticky cokoliv probrat s nikým, kdo chápe, že vlastní národ a rodina jsou na prvním místě. A na všem ostatním už se dá nějak rozumně dohodnout, když je dobrá vůle a snaha. A tak by se také měli chovat i skuteční političtí lídři.

Tady na zpovědnici i v českém veřejném prostoru máš co do činění s kovanými zmrdy, fašisty a bolševiky, kteří mají plnou hubu ochrany demokracie, ale chovají se ještě hůř než někdejší nejhorší komunisti a nacisti.
Jenže oni spolupracují, my ne.
Platí to na lokální i státní úrovni. Vidíš to na menší úrovni typu zpovědnice a dalších cz webů, tak jako na státní politické úrovni. Naše hodnotově souznící strana se nedokáže shodnout a pragmaticky spolupracovat vůbec na ničem. Zatímco jejich strana dokonale spolupracuje, i když se jinak nemusí shodnout na ničem. Dokud platí tento výchozí stav, logicky drtivě vyhrávají na celé čáře.
Jakmile se změní a slušní lidé pod vedením charismatického lídra s jasnou vizí začnou spolupracovat, drtivě a rychle prohrají a my vyhrajeme. Pokud ne, převezmou to tady muslimové, jako zpovědnici nebo dfense převzali zmrdi.
*
No a taky si fakt vážím svého času a energie. Nebudu jimi mrhat někde, kde mi to nepatří, nemám tam loajální fanklub ani přátele, nebo nemůžu dění zásadně ovlivnit k lepšímu. Když už budu něco řešit, tak budování prosperity pro své nejbližší + v rámci projektů pro fanoušky a přátele.
Řešit blázny, hejtry a fašisty typu těch, co ovládli české weby a český veřejný prostor, má smysl jedině úplně jinými metodami než snahou o diskusi. Rozumějí jen tvrdé síle, všechno ostatní je pro ně slabost a okamžitě akorát přidají.
Samozřejmě, kdo chce diskutovat někde v tmavém parku v ghettu s cikány, Araby, skíny, zp adminy a odskou o povaze slušného chování, nelze mu v tom bránit, máme přece údajně tu demokracii a svobodu. (omlouvám se tímto některým cikánům, Arabům a skínům, se kterými se na rozdíl od zp adminů, ods a jejích kulek občas normálně bavit dá)
*
Ještěrka/methylka je TISÍCÁ v řadě smazaných, vyštvaných, šikanovaných ok lidí ze zpovědnice.
Proč asi to tady má tak malý traffic. Když vyštveš všechny zajímavé lidi, tak na ně přestanou lidi chodit, jak prosté. Pokud navíc ještě budeš všechny denně buzerovat a ještě bez transparentních nebo aspon nepsaných pravidel, vykašle se na to i zbytek. A na zmrdy, kurvy, feministky, nudné zoufalce a absurdní buzeraci ti fakt davy lidí chodit nebudou. Lidi chtějí zábavu, pohodu, kvalitu i bizár, rozumné i šílené charismatické osobnosti a jasná pravidla hry. Proto stará zpovědnice tak jela.
Takže ti pak s pajkovým nastavením zůstane web pro adminy a jejich kamarády, což se na zp stalo. A kdyby tu nebyly povoleny neregistrované příspěvky, tak už to skončilo.

Kdo chce nebo je schopen to vidět, vidí to už dvě dekády, Opcome.
Akorát trojka K, J, EH a spol. to dovedli do absolutního dna. Proti kterému i ten kristusek, shodan a řezník zpětně působí jako takoví vlastně celkem veselí umírnění chlapíci, kteří se jen snažili dělat svou moderátorskou práci, i když špatně a tendenčně. Také se o nich nedalo nutně říct, že o adminování/moderování vědomě nelžou, jen když mlčí, jako o té současné skvadře.
A jistě dobře chápeš, že když tohle řeknu právě já, tak to už musí být s moderováním zp od 2015 opravdu extrém ad absurdum.
*
Závěrem.
Za každý takový vzkaz do profilu, nebo jakýkoliv totálně slušný příspěvek na téma Tradičních hodnot, mám automaticky delší ban + tady o mně K s J i jejich kamarádi hejtři dvě dekády šíří jen lži a špínu. Tak mě s tímhle odhadem těchto hovad a neviděním jejich denních svinstev pořád neser, chlape. Nebo to ten růžový králíček fakt odnese místo Kennyho.
A pokud už něco fakt nemám rád a možná tě to překvapí, tak delší psaní. Zvláště kdekoliv na hejterizovaném, fašisovaném českém internetu (když napíšeš kolem deseti knih poté, co jsi odpovídal desetitisícům úžasných fanoušků, dá se to myslím pochopit).
Jsi chytrej a zkušenej chlap. Velmi jednoduše rozeznatelné fašisující dění na zpovědnici a dané low level demagogické manipulátory by sis přece měl dost přesně přebrat do těch 24 hodin několika krátkými pohledy. Za naší éry jsi to dokázal a i proto jsem si tě vážil.
Pokud ti snad vadil EH, tak K s J jsou ještě MNOHEM horší, protože on aspon měřil všem stejným metrem, jakkoliv nesmyslným.

Ty už si to nějak přebereš. A já mám zákaz ještě něco takového psát, mám svých starostí s partnerkou i projekty dost.
Kurva chlape, tohle jsi přece kdysi psal ty mně o mnohem menších zmrdech, než jsou tihle kádři. Až zas uslyším jako od mnohých předtím na téma K s J -měl jsi pravdu-, nejspíš dostaneš od své staré rovnou pár facek.

Bože, bože, to je zas dlouhý jako orgasmy mé čubky, ach jo.

Měj se hezky a věnuj se smysluplnějším činnostem než spravování windows 13 běžících na dosu a zachranování sebedestruktivních lumíků skákajících radostně do propasti s duhovými kolíky v prdelích a špinavým hadrem na hubě
24.05.2024 00:32:10
Opcom:
Aliene, díky (přestaňme si hrát na neznámé kolegy).

Neboj, vážím si svého času, a ZP je v zásadě jenom koníček, který mě čas od času odreaguje. Mám hrozně moc jiné práce - jak v oblasti zajištění rodiny po finanční stránce, tak i v oblasti zajištění její budoucnosti (tj. práce po práci).

Přes dva měsíce jsem nespal doma, místo toho pendluji s prací po běžné práci mezi chatou a druhou lokalitou. V baráku, na který platím hypo, jsem nejen že nespal dva měsíce, ale ani tam neposekal dvorek - nebyl čas. Musím si někdy udělat volný den jen pro sebe.

Píšu Ti to jenom proto, abys věděl, že je pro mě ZP okrajová záležitost (co se týká aktivity - co se týká emocí, tak s ní mám samozřejmě spojenou velkou část svého života, a je svým způsobem mojí kronikou, jak už jsem někde psal).

ZP je už jenom koníčkem mezi dlouhými seznamy úkolů, které potřebuji vyřešit.

To ale neznamená, že mě nenasere, když při své občasné návštěvě vidím vykrmené a správci hýčkané krysy.
24.05.2024 00:15:48
Opcom:
apd-glosátor ( ): Nebo k(K)rysaře.

Nebo se tím krysařem stanu (stal jsem se) sám. V mém domě žádné krysy nejsou.

Ale ZP není můj dům. Pouze se snažím přimět správce cizího domu, ve kterém jsem občasným hostem, aby krysy přestali živit a uvědomili si, že krysy akorát vyžerou obilí, které majitel domu pracně nastřádal.
24.05.2024 00:11:02
apd-glosátor ( ):
Pps: Řešit s podjatým soudcem natož s katem oprávněnost popravy, je také poněkud marné počínání. Taktéž (ne)oprávněný odstřel cvičených opiček i necvičených lvů s tygry zdivočelými klauny, bude lepší řešit s majitelem cirkusu, ne s klauny. Protože on nese zodpovědnost za chod cirkusu, ne klauni ani opičky a šelmy.

V neposlední řadě, bývaly časy a místa, kde by už samotná diskuse a myšlenka "byla smazána diskuse/reakce oprávněně" byla právem považována všemi normálními lidmi za velmi nemravnou a nevhodnou.
Proto ji osobně už ze zásady nevedu. Zvláště pak ne s klauny a opičkami.
Normální je totiž nemazat a nebanovat. Navíc je to velmi neefektivní a hloupé řešení regulace -nevhodných- příspěvků. Ke všemu je tím či oním důvodem neoprávněné mazání/banování krajně v nesouladu s novou webovou EU legislativou, kterou místní klauni tak milují.

Uznávám, že v rámci současného všeobecného neomarxistického a femikapitalistického fašismu, může být flame s méně inteligenčně dostatečnými lumíky a podprůměrně dostatečnými, všeho schopnými hajzlíky podnětnější, než domácí péče. Přesto bych každou takovou vteřinu radši věnoval ženě a dětem.
Dokud je člověk doma má. Jeden totiž nikdy neví, co bude zítra a je dobré si tohoto privilegia vážit (není to totiž ve femifašismu žádné mužské a otcovské právo).
Přínosnější a zábavnější než pobyt na dnešním českém hejt and fašos internetu ostatně může být i kopání do zdi.

Každopádně Vám, kolego, přeji příjemné hledání neexistující kapky slušnosti, charakteru, demokracie, spravedlnosti a svobody v kupě sraček.
Já už takové nemístné ambice dávno nemám. Vážím si svého času a energie.
A pokud už bych to měl znovu dělat, tak jen na svém hřišti a podle férových pravidel, ne na cizím hřišti bez pravidel.
Vám závěrem také doporučuji si moudře vážit svého času a energie.
24.05.2024 00:08:09
Opcom:
projekt-MrD: Proč bych to dělal? Je rozdíl mezi zlostí a pohrdáním..
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč