Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Odkazy
Víš také o nějakém odkazu na stránky, které obsahově souvisí s posláním Zpovědnice, a o kterých by měli ostatní vědět? Pošli nám ho, my ho posoudíme a případně zařadíme.
 
Odborná pomoc
Stránky: www.linkabezpeci.cz
E-mail: lb@linkabezpeci.cz
Telefon: 800 1 55555
Linka bezpečí
Linka bezpečí je bezplatná telefonická linka určená pro děti a dospívající, kteří si nevědí rady se svými problémy. Je v provozu 24 hodin denně a je dostupná z celé České republiky zdarma na telefonním čísle 800 1 55555. Linka bezpečí ctí zásadu anonymity klienta.
Stránky: www.rosa-os.cz
E-mail: rosa@telecom.cz
Telefon: 602 246 102
ROSA
Občanské sdružení ROSA poskytuje bezplatnou komplexní pomoc ženám-obětem domácího násilí. Ženám nabízíme psychosociální poradenství, odborné právní či psychiatrické konzultace a podporu v jejich těžké situaci. V případě potřeby svým klientkám a jejich dětem zajistíme na dobu 3 - 6 měsíců ubytování v azylových pokojích s utajenou adresou. Není-li ubytování v těchto pokojích možné, snažíme se našim klientkám pomoci s vyhledáním jiného azylového ubytování. Vedle přímé pomoci ženám v Informačním a poradenském centru pro ženy-oběti domácího násilí se ROSA zaměřuje i na prevenci domácího násilí.
Stránky: www.TiskovyExpress.cz
E-mail: tigris@tigris.cz
Telefon: +420 730 893 122
Tiskový Express.cz
Nakladatelství Vašich knih. Expresní a kvalitní produkce knih již od 10 ks nákladu. Nezáleží na tématu, záleží na Vašem obsahu! Když chcete vydat vlastní knihu, my pomáháme Vašim knihám na svět. Přidejte se k našim autorům.

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč