Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Jak to funguje
Výběr oblasti otázek a odpovědí
REGISTRACE UŽIVATELE
SEZNAM ZPOVĚDÍ
ZPOVĚDI A ROZHŘEŠENÍ
UŽIVATELSKÝ PROFIL
STÁLÍ UŽIVATELÉ
SPRÁVCI SERVERU
PRAVIDLA ZPOVĚDNICE
PŘIPOMÍNKY A NÁMĚTY
OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Uživatelský profil
Jak si zobrazím profil jiného uživatele?
Profil jiného uživatele lze nejsnáze otevřít kliknutím na jeho podpis pod zpovědí nebo rozhřešením, příp. u příspěvku v knize návštěv nebo ve statistikách. Druhou možností je vyplnění přezdívky do vyhledávacího formuláře na úvodní stránce a stisk tlačítka Najdi. Pokud bude ve zpovědnici registrováno více uživatelů, jejichž přezdívka bude obsahovat zadaný text, zobrazí se nejprve seznam všech těchto přezdívek a profil teprve po kliknutí na některou z nich.
Jak si otevřu svůj profil?
Pokud jsi přihlášený, stačí kliknout na odkaz TVŮJ PROFIL vlevo nahoře na úvodní stránce (ve formuláři Přihlášení). Pokud přihlášený nejsi, můžeš použít kterýkoliv ze způsobů uvedených v předchozí odpovědi.
Co znamená údaj označený jako Bodování aktivity?
Počet bodů pohybující se v rozmezí 0 až 10 udává tvou průběžnou aktivitu na Zpovědnici a odvíjí se od množství a pravidelnosti zadávání rozhřešení ke zpovědím. Hodnocení se provádí vždy za určité časové období a počet bodů pak buď zůstává nezměněný nebo se jeden přičte nebo jeden odečte.
Proč ve svém profilu (nebo profilu někoho jiného) nevidím návštěvní knihu?
Každý registrovaný uživatel (i ty) si může ve svém nastavení zvolit, zda chce mít zapnuté komunikační centrum (o nastavování se píše dále).
V mé návštěvní knize se objevil příspěvek, který tam nechci mít. Můžu ho nějak smazat?
Ano, stačí kliknout na odkaz VYMAZAT přímo pod příspěvkem. Toto lze samozřejmě provést jen po předchozím přihlášení.
Mohu změnit údaje ve svém profilu?
Ano, ale nejprve je nutné se přihlásit. Pak stačí kliknout na odkaz TVÉ NASTAVENÍ vlevo nahoře na úvodní stránce (ve formuláři Přihlášení). Po změně údajů je nutné stisknout tlačítko ULOŽIT ÚDAJE.
Mohu změnit také své heslo?
Ano, stejným způsobem, jako při změně jiných údajů v tvém profilu. Musíš vyplnit současné heslo, 2x heslo nové a vše potvrdit tlačítkem Změnit heslo. Heslo není možné zadat prázdné.
Jak nahraju do svého profilu fotografii?
Fotografii musíš mít připravenou na lokálním disku počítače (nebo na disketě). Obrázek musí být ve formátu JPG a nesmí být větší než 500KB. Pak stačí v nastavení profilu vyplnit do políčka 'Soubor s fotografií' cestu včetně názvu souboru (např. A:\FOTO.JPG, pokud takovýto zápis neovládáš, můžeš použít i malé tlačítko napravo od políčka k vyhledání) a stisknout tlačítko Odeslat fotografii.
Fotografii už v profilu mít nechci, můžu ji nějak smazat?
Ano, prostě v nastavení profilu stiskni tlačítko [Odeslat fotografii] aniž bys vyplnil(a) pole s názvem souboru.
Chtěl(a) bych mít ve svém profilu vyplněný dotazník, ale nemůžu ho najít.
Formulář se zobrazí až po stisku tlačítka [Zobrazit dotazník].
Jaký význam mají další políčka v nastavení mého profilu?
Volba 'Zasílat nové zpovědi...' zapíná zasílání textů všech nově zadávaných zpovědí na e-mailovou adresu, uvedenou v tvém základním nastavení. Přes volbu 'Zapnout komunikační centrum...' zpřístupníš ostatním návštěvníkům tvou osobní návštěvní knihu a formulář pro zasílání e-mailů. Funkce 'Předvyplňovat přezdívku...' už byla zmíněná u přihlašování. Je přes ní možné zapnout předvyplňování tvé přezdívky v přihlašovacím formuláři.
Co to je index důvěry?
Index důvěry je číslo, které vyjadřuje jak je možné dané osobě věřit. Čím je číslo větší, tím by měla být důvěra větší. Jedná se jen o orientační údaj a nelze mu bezmezně věřit! Výpočet indexu důvěry je prováděn automaticky poměrně složitým mechanismem, který by bylo komplikované popsat a ani k tomu není důvod. Přepočítává se průběžně. Vaše důvěra může tedy kolísat a může nabývat i záporných hodnot. Index důvěry se zobrazuje v profilech.
Co to je plamínek důvěry?
Plamínek důvěry můžete zaslat osobě která Vám výrazně pomohla nebo si o ni myslíte, že ji lze hodně věřit. Zasláním plamínku se zvedne index důvěry dané osobě. Plamínek dané osobě můžete vzít i zpět, ale až po uplynutí patnácti dnů od odeslání.
Co to je dynamit zlosti?
Dynamit zlosti můžete zaslat osobě která Vám nějakým způsobem výrazně ublížila nebo si o ni myslíte, že ji nelze věřit. Zasláním dynamitu se sníží index důvěry dané osobě. Dynamit dané osobě můžete vzít i zpět, ale až po uplynutí patnácti dnů od odeslání.
Jaké je přidělování plamínků důvěry? Proč nemohu nikomu žádný zaslat?
První plamínek důvěry získáte až po získání alespoň jednoho bodu za aktivitu a musíte mít alespon index důvěry na hodnotě 3. Následně se vám budou plamínky přidělovat automaticky na základě Vaší důvěry. V současné době lze získat až 15 plamínků. Plamínky důvěry už nikdy neztratíte - ikdyž Vám důvěra klesne, plamínky Vám zůstanou k rozdělení. Naprosto stejný princip je u dynamitů zlosti.
Proc se mi po přihlášení zobrazuje srdicko s ruzickou?
Srdicko s ruzickou se zobrazuje, kdyz Vam nekdo zaslal plaminek duvery. Nebo Vas nekdo oznacil jako osobu kterou miluje nebo obdivuje. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku Vztahy na Zpovědnici ve svém profilu.
Proc se mi po přihlášení zobrazuje lebka?
Lebka se zobrazuje, kdyz Vam nekdo zaslal dynamit zlosti. Nebo Vas nekdo oznacil jako osobu kterou nenávidí. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku Vztahy na Zpovědnici ve svém profilu.
Proc se mi po přihlášení zobrazuje čtyřlístek?
Čtyřlístek se zobrazuje, kdyz Vas nekdo oznacil jako osobu kterou obdivuje. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku Vztahy na Zpovědnici ve svém profilu.
Kolik osob mohu označit jako že je miluji, obdivuji nebo nenávidím?
Je možné označit vždy jen jednu osobu. Svoje rozhodnutí můžete změnit po dvaceti dnech od označení. Odoznačení se provádí v profilu osoby označené osoby (tedy stejně jako se provádí označení).
Proč nemohu označit nikoho jako že ho miluji nebo nenávidím nebo obdivuji?
Musíte mít alespoň jeden bod za aktivitu. Členům Klubu Zpovědnice tato možnost zůstáva ikdyž jim klesnou body za aktivitu na nulu.
Jak se přidělují body za aktivitu?
Body za aktivitu se přidělují automaticky na základě složitého algoritmu který sleduje vaše aktivity na Zpovědnici. Přepočítává se zhruba jednou týdně.

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč