Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Jak to funguje
Výběr oblasti otázek a odpovědí
REGISTRACE UŽIVATELE
SEZNAM ZPOVĚDÍ
ZPOVĚDI A ROZHŘEŠENÍ
UŽIVATELSKÝ PROFIL
STÁLÍ UŽIVATELÉ
SPRÁVCI SERVERU
PRAVIDLA ZPOVĚDNICE
PŘIPOMÍNKY A NÁMĚTY
OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zpovědi a rozhřešení
Co znamená číslo napravo od přezdívky návštěvníka pod zpovědí nebo rozhřešením?
Toto číslo udává věk.
Co znamenají symboly uvedené za věkem návštěvníka?
Symbol znázorňuje kategorii uživatele na zpovědnici:

 ... registrovaný uživatel,
 ... stálý uživatel,
 ... člen klubu Zpovědnice,
 ... moderátor,
 ... význačný člen klubu a administrator,
 ... významný člen klubu a hlavní administrátor.

Více o kategoriích najdeš v sekci Stálí uživatelé.
Chtěl(a) bych konkrétnímu uživateli poděkovat za jeho rozhřešení, ale nevím jak na něj získat kontakt.
E-mailovou adresu, ICQ a další údaje lze najít v profilu uživatele (samozřejmě jen za podmínky, že se jedná o uživatele registrovaného a že tyto údaje ve svém nastavení vyplnil). K otevření příslušného profilu stačí kliknout na podpis uživatele pod rozhřešením.
Jak smažu svoji zpověď?
Pokud jsi zpověď napsal(a) jako registrovaný uživatel, stačí se přihlásit, otevřít si detail zpovědi a kliknout na odkaz VYMAŽ vpravo dole pod textem zpovědi. Pro zpovědi napsané neregistrovaným uživatelem platí podobný postup, ale bez přihlášení. Pro smazání je pak nutné ještě zadat kontrolní kód získaný při vkládání zpovědi.
Lze někde najít smazanou zpověď?
Na Zpovědnici ne, zpověď je po vymazání ihned odstraněna z úvodní stránky i všech typů vyhledávání. Ale její text se po zadání rozesílá všem registrovaným uživatelům, kteří mají tuto funkci zapnutou. Rovněž tak některé vyhledávací servery mohou uchovávat kopie stránek, které přes ně byly nalezeny.
Co mám udělat, když už nechci, aby byla zpověď na vašich stránkách zveřejněna a ztratil(a) jsem kód pro smazání?
Je to jednoduché - stačí když zašleš na adresu info@zpovednice.cz zprávu s textem, že chceš smazat svou zpověď. E-mail musí obsahovat název zpovědi a musí být odeslán z adresy, která byla uvedena při vkládání zpovědi nebo registraci.
Moje zpověď zmizela z hlavní stránky, jak je to možné?
Možností je několik. Možná jsi zpověď zařadil(a) do nesprávné kategorie a správce ji přesunul. Zkontroluj si vlevo na úvodní stránce, jestli máš zapnuté zobrazení všech kategorií. Nebo text zpovědi porušoval pravidla zpovědnice a správce stránek ji smazal. Nebo ji ostatní stálí návštěvníci zpovědnici považovali za tolik nevěrohodnou či nepatřičnou, že odhlasovali její vyřazení z výchozího seznamu. V tomto případě však zpověď nebyla vymazaná a lze ji vyhledat přes pořadové číslo. Nebo je možné zapnout zobrazení vyřazených zpovědí, při kterém se výsledky hlasování neberou v potaz. (to je ten formulář nalevo od seznamu zpovědí na úvodní stránce). Do vyřazených zpovědí je samozřejmě možné i dál zapisovat rozhřešení.
Jak přidám ke zpovědi své rozhřešení?
Vyplníš text rozhřešení do formuláře na konci stránky a stiskneš tlačítko Odeslat rozhřešení. Odeslané rozhřešení ti ještě bude ve výsledné podobě nabídnuto ke kontrole a teprve po odsouhlasení uloženo do databáze. Pokud při kontrole najdeš chybu nebo si něco rozmyslíš, máš ještě možnost se vrátit zpět a provést potřebné změny. Pokud rozhřešení nezadáváš jako přihlášený registrovaný uživatel, musíš ještě vyplnit svou přezdívku (platí pro ní podobná pravidla jako při registraci).
Pod formulářem na odeslání zpovědi je ještě políčko 'Tuto zpověď považuji za nezajímavou ...'. K čemu slouží?
Zatržením tohoto políčka můžeš říct, že tě zpověď nezajímá a že ji už nechceš zobrazovat v hlavním seznamu. Tento tvůj názor ovlivní jen tvoje zobrazení (samozřejmě až po přihlášení) a nikdo se ho nedozví. Stav označení je možné pomocí tohoto formuláře kdykoliv měnit, příp. si navolit zobrazení i takto označených zpovědí ve filtru na úvodní stránce.
Výše zmíněné políčko nevidím. Proč?
Tato funkce je dostupná až po přihlášení (tedy pouze registrovaným uživatelům).

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč