Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Jak to funguje
Vážený návštěvníku,

vítej na serveru Zpovědnice. V této části bys měl nalézt odpovědi na všechny otázky týkající se provozu, ovládání nebo pravidel. Zpovědnice je diskusní server určený pro:
-ty, kteří mají nějaký problém, starost nebo jen bolístku týkající se vztahů se sebou samým, svými příbuznými, přáteli, láskami nebo lidmi obecně a z jakéhokoliv důvodu o ní chtějí diskutovat s neznámými lidmi. Tím důvodem může být anonymita nebo snaha zjistit nezaujatý názor. Pro některé návštěvníky může být internet i nejsnazší cesta, protože si prostě nemají s kým promluvit.
-ty, kteří berou tento server jako prostředek smysluplné pomoci ostatním. Na rozdíl od jiných forem pomoci je Zpovědnice přístupná všem bez rozdílu věku, finančních, fyzických nebo časových možností. I když samozřejmě (bohužel) jen v rámci 'internetové' populace.
-ty, kteří buď hledají příběhy, které se podobají těm jejich, nebo ještě ve větší míře berou uveřejňované problémy a reakce jako zdroj podnětů k zamýšlení.
Cílem stránek není nahrazovat odbornou pomoc, ale umožnit laickou diskuzi nad běžnými i neobvyklými problémy mezilidských vztahů, se kterými potýkají návštěvníci nejširšího věkového rozpětí.

Tvá Zpovědnice
 
Výběr oblasti otázek a odpovědí
REGISTRACE UŽIVATELE
SEZNAM ZPOVĚDÍ
ZPOVĚDI A ROZHŘEŠENÍ
UŽIVATELSKÝ PROFIL
STÁLÍ UŽIVATELÉ
SPRÁVCI SERVERU
PRAVIDLA ZPOVĚDNICE
PŘIPOMÍNKY A NÁMĚTY
OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč