Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.991709, vloženo 21.03.2017 20:20:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechat horečku projít?
Jaký máte názor na to nechat projít horečku nad 39? Když prášky nepomáhají a slyšela jsem, že je to i na jednu starnu správné. Protože horečka nás nutí nedělat žádné aktivity a tělo se může bránit. Co vám pomáhá nejvíce?
 Nemocná Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.03.2017 14:00:26
Krátkodobě je to asi v rámci mezí, kdy tělo bojuje. Pak lépe zalézt do pelechu a spát - pokud to jde. A hodně pít. U sebe vím, že mi hodně pomáhá obyčejný paralen - horečku úplně nesníží, ale tak nějak srazí třeba na 38. Prostě je mi zle, ale ne úplně na umření. Většinou už mám dohad, co mi je, takže jdu pak k doktorovi pro neschopenku a se svým názorem, který mi většinou potvrdí. A podle toho nasadí či nenasadí léky. Antibiotika. Tzn. "jen" viróza, nebo angína, nebo zánět dutin, močových cest, nebo .... neodhadla jsem vlastně akorát jednou zánět plic.

Pokud by šlo o děti - ty běžně v těchhle horečkách hlídám celou noc, ležím u nich, dávám jim pít, konejším je, atd. Stejně nespí - je mi zle, fňukají. Zatím se nestalo, ale kdyby vylezlo nad 40,5, volám houkačku. Jinak jakýkoli stav nad 38 řeším s dětskou doktorkou.

U manžela je to jinak, ten si naopak žádné opečovávání nepřeje (není to klasický muž s rýmičkou), tudíž ho neřeším. Když je mu zle, že ale fakt nemůže, někam si zaleze jak starej pes. Co si pamatuji, tak jednou, když mu bylo ale hodně tak zle, že to bylo na operaci, mne požádal, abych ho odvezla do špitálu.
 Hodislava Žena42 Kategorie
22.03.2017 11:11:22
Pokud se jen neptáš na názor a ty nebo někdo blízký takovou horečku má, tak to vidím na doktora. Případně, pokud se k tomu přidávají nějaké komplikace, volat 155.
A pokud nechceš doktora, tak zavolej nějakému přísežnému šamanovi, ať tě přijde odborně obtancovat.
Smajlík  Yarda1
21.03.2017 23:23:39
Vše je zde jenom iluze i horečka, jde o to nebýt otrokem iluzí.
Smajlík  Tajný agent 007 Muž64 Kategorie
21.03.2017 22:59:35
V podstatě ano, jen hlídat hranici 40 (zábaly atp.).
 stadion Muž37 Kategorie
21.03.2017 20:54:42
Obklady lze využít, ale jen pokud máš fakt přes 38. Dříve bych nedávala. Nemusí to byt jen voda, může to být i látka namočená v mléce (horečka pak na ní udělá docela tvaroh, ale dobře to stahuje horkost). U obkladů ale bacha na to, pokud máš horečku přes 38, ale studený ruce a nohy, tak v žádném případě nadávat obklady. To pak víc uškodí než pomůže. A pokud delší čas horečka neustupuje po lécích, pak fakt doktora. Tělo sice bojuje, ale spíše prohrává.
 GHAC
21.03.2017 20:42:43
Jestli ti nepomáhají ani prášky, tak bych zkusila obklady nebo rovnou doktora.
 modrýkaktus Žena22 Kategorie
21.03.2017 20:25:40
Horečka mezi 38 a 39 by měla stačit. nad 39 mi přijde, že bezúčelně trpím. Jestli prášky ani trochu nepomáhají, je to děsivé a na včasnou konzultaci s doktorem. Jinak se moc toho nedá, ledové obklady nebo při nachlazení česneková mixáž (2-3 stroužky mix s trochou vody, vypít ideálně na ex) a vypotit.
 tekílaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk