Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.988753, vloženo 01.03.2017 08:36:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč lidi pořád tak zlehčují MARIHUANU?!
Zdravím!
Na chvíli se tu NASE*U nad tím, jak jsou naprosto všude včetně nějakých pochybných věděckých studiích nějakým způsobem zlehčuje MARIHUANA.
Já sám jsem člověk co začal s trávou rekreačně už někdy od začátku druhého stupně na zš. od té doby sem občas hulil trávu. Někdy třeba skoro každej den po dobu tak 2 týdnů a pak zas spíše jen občas ale často byli i pauzy trvající půl roku třeba.
Někdy od 18 let sem do asi 20 let nehulil vůbec nic, pak zase spíše občas ale trochu častěji ale taky zase s pauzama v řádu i měsíců. Později sem od svých 21 let a pár měsíců začal hulit skoro pořád. Nejdřív skoro každej týden, pak to bylo skoro každej den a poslední rok vyloženě každej den i noc skoro teda. Byli tam i pauzy trvající týden ale jednoduše řečeno, jestliže má rok 365,4dní nebo jak to je... tak sem poslední rok hulil cca tak 330dní a rok před tím tak možná něco kolem 200 dní v roce ale možná míň ale je to fakt jen odhad.
Momentálně nehulim nic ani nijak jinak do těla nevpravuji thc 9tý den.
Dopracoval sem to tak daleko, že já vlastně od 17 let nehulim ale inhaluju, to znamená, že květy maximálně zhnědnou teplem a aktivní látky se odpaří. Je to mnohem lepší ale musí se to umět a to se člověk nenaučí sám jen tak. Je to sice v základě úplně jednoduché a jen musí člověk něco vědět o fyzikálních a chemických zákonech a něco z botaniky atd. a nesmí být člověk blbej, aby věděl co reálně dělá za proces, protože většinou to člověk buď zahřeje málo nebo hodně a obojí je špatně ale nebudu nikomu nic vysvětlovat, protože o co mi jde je to jak to všichni všude zlehčují a ještě si namlouvaj, že jim to přece žádný problém nedělá.
Ano, stal sem se profesionálním huličem, nebo spíš uživatelem skrze inhalaci bylin apod. a můžu říct, že problémů je celá řada co tráva způsobuje a řekl bych že je jedno jestli si dá člověk občas nebo hulí hodně. ony ty následky jsou skoro stejné jenom z toho dlouhodobějšího hlediska to začne být horší ale to až za hodně dlouho a možná proto to těm idiotum co furt někde píší nějaký sračky nedochází.
Ano, umim si sice reálně představit, že člověk s trávou může klidně i řídit a většina lidí by asi nikdy ani nezavinili nehodu, kdyby nebyli vyloženě nějak šíleně zhulení, protože pod vlivem trávy si člověk dává bacha mnohem víc. schopnosti jsou sice reálně omezeny ale opatrnost je asi větší jak za střízliva. Alkohol je třeba s řízením neslučitelný podle mého názoru už když sem byl malý. Trávu za olant bych ale ani tak neschvaloval určitě, protože by to lidi stejně nepochopili jak se maj chovat...
Přemýšlím že bych založil i nějaké hnutí, co by se zabejvalo dezinformací o marihuaně. Ano jsou tu i dezinformace opačného charakteru ale to nezpůsobuje snad problém tolik. Někdy fakt i přemýšlím o objíždění třeba základních škol apod ale stejně si z toho lidi nic nevezmou, zvláště tak mladí a jediný co se dá dělat je něco dostat lidem do podvědomí ale jak, když i kdejaká věděcká studie říká něco v tom smyslu, že je tráva vpohodě? Já přišel skoro o všechno a kdybych se sám nezpamatoval a neřek si že je čas se na to vysrat, tak bych třeba zkončil jako jeden člověk kterého znám od dětství. ten sice bral i drogy jiné už na zš a je o pár let starší ale celý jeho život je o hovně, nemá řidičák, žil u mámy nikdy nepracoval, pak byl bezdomovec, teď je v aziláku a furt hulí trávu když může a prostě jakoby nemá nic ani co se týče nějakých duchovních hodnot. Mě je brzo 23 let a kvůli trávě už druhým rokem nemám řidičák, protože mě tráva posilovala moje už tak velké obavy ze všeho, protože mám aspergerův syndrom a poruchu pozornosti s hyperaktivitou.
Já sám sem byl vždycky jeden z mála, kdo trávu nezhlehčoval už v začátcích ale taky sem to moc neřešil ale nikdy sem to nezlehčoval jak kdejaká dnešní studie.
Nejsem sice rozhodnutý přestat úplně ale stejně až budu mít řidičák, nebudu mít na to ani čas, takže budu hulit možná jen párkrát do roka nebo skoro vůbec až možná vůbec, protože ani nevim za kolik hodin nebo dní člověk může jít řídit a já si neumim představit, že si zahulim a budu moct se projet až za 3 dny, abych neriskoval pokutu a řidičák. Zbohem idioti, co to zlehčujete. Přišel sem kvůli trávě i o přítelkyni skoro kterou mám 2 roky a i ji z topho teď budu muset trochu tahat, aby to omezila ještě o něco víc.
Sory že nepíšu co to všechno způsobuje ale uvědomte si, že JE to problém.

Ještě bych doplnil, že nejsem problémama s trávou teď nějak zaskočenej, já vím proč sem tak jednal ty roky, vím co sem v tom topil atak. Ale prostě si myslím že lidí jako já, co jsou schopní s trávou experimentovat a opakovaně užívat a abstinovat aniž by je to dostalo úplně je asi ¨málo a i mě to v posledním roce už prakticky dostalo.
Občas si dát sice možná nevadí ale tvrdit to nehodlám, protože stejně to k něčemu vede a není to tedy pravda.
 654564564 Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 22:24:23
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
01.03.2017 23:58:08
tricet3: skoro nebo málem přišel o holku sem psal ale už z toho nemůžu tady zas :D
 654564564
01.03.2017 23:28:14
RYBY SOU ZLO: přesně tak, ryby jsou fakt zlo, zlatá tráva :-)

jinak chlapče, to je smutný, že jsi přišel o holku... ale za to nemůže tráva, za to můžeš ty, protože jsi dělal něco špatně...

tráva je dobrý lék, ale špatný pán
Smajlík  tricet3
01.03.2017 23:25:12
René: ne looser ale aspergerův syndrom a další a nemakačenko? já? lol
 654564564
01.03.2017 20:19:26
Kdyby marihuanu... ale proč lidi tak pořád tak zlehčujou ryby? Tůdle mi v krku zaskočila rybí kost a málem jsem zdechnul. No to ne, ale prostě bylo to docela nepříjemný. Kolikrát přemýšlím, že začnu objíždět školy a varovat před dezinformacema, že ryby sou v pohodě...
Smajlík  RYBY SOU ZLO
01.03.2017 18:45:10
Další nemakačenko a looser co za svými selhánímy vidí něco jiného než sám sebe. Sebelitost zabalená nenápadně do velkého množství textu. Za mě 1/10.
 René
01.03.2017 17:38:44
Nevím, jak ostatní, ale já ji nezlehčuji. Zvlášť, pokud se jedná o pravidelný a častý užívání, samozřejmě, je to droga jako každá jiná a dokáže nadělat řádnou paseku, když na to přijde. Názor ale nikomu neberu, takže pokud má někdo opačnej, jeho věc. :)
 Slečna ze záhrobí Žena26 Kategorie
01.03.2017 15:48:58
0007: to není hulenim, já sem jen zvláštní svou vrozenou neurologickou poruchou :D a když to tak čtu? To asi nečteš, protože já psal, že 9tý den nehulim, takže se nauč číct, nebo já už fakt nevim co na to říct.
 654564564
01.03.2017 15:34:46
Když to tak čtu - už to nehul :D
 0007
01.03.2017 14:32:48
Wholala: sory jako ale co si napsal je taky sračka. Pardon ale s tím základem plně souhlasím, že se ten alkohol toleruje, vyzdvihuje... Já bych řekl propaguje jako něco ok odjakživa vpohodě věc.
Jinak i tráva může být v určitém smyslu stimulant a to konkrétně odrůdy silnějších sativ, respektive odrůdy s převažujícím genotypem sativa. Následná únava je na místě jak u sativy, tak u indiky, protože je to prostě pro tělo zátěž a s tim blitim a sezenim na místě 2 hodiny, to má člověk, když si dá moc, stejně jako u alkoholu, nicméně ani neznám osobně nikoho, kdo by blil z trávy ale myslím že je to způsobený pálením trávy. když inhaluji a přeženu to s průběhem teploty, že si to spálím do černa, taky mě je blbě od žaludku a mám z toho někdy i průjem. taky když se tráva pálí, tak je z toho hlavně ta únava a lidi tomu říkají výkyd po tom účinku ale myslím že je to právě tím pálením, ono je fakt zbytečný cokoliv pálit, když jde člověku o ty aktivní látky ale každýho věc, dezorientace. Únava je i tak ale určitě v enormě menší míře.
 654564564
01.03.2017 14:23:17
Tráva a Alkohol jsou útlumové drogy - problém je, že negativní účinky přicházejí pomalu a nepozorovaně. Nejhorší na tihle drogách je, že je společnost toleruje ba dokonce z nich dělá běžnou součást života, která do společnosti patří.

Když vidím opilého člověka v těžkém útlumu - motá se, drmolí, je agresivní, zvrací, omdlévá... tak vůbec nechápu, jak může společnosti tohle tolerovat a vyzdvihovat...

To samé s trávou. Kamarád si u mě na bytě dal jedno brko a hned šel zvracet. Nesedlo mu. Pak seděl jak lečo dvě hodiny v zápeku a po tom všem šel spát, protože mu hučelo v hlavě... Nechápu, co je na tom léčivého, zázračného, nebo tolerovatelného...

No a porovnání se stimulantama? Káva, metamfetaminy, MDMA?

Člověk si dá kávu, cítí tlukot srdce, nabuzenost, zvýšení krevního tlaku chuť něco dělat.

Když si dáš MDMA, přestaneš cítit únavu a tělesný potřeby - hlad, žízeň.

Cítíš se fajn. Nikdo na tobě nepozná, že sis dal před pěti minutama kafe v kavárně a nebo půl koule v klubu.

Pravda, nežeru koule jak lentilky, ale nevim, proč bych si nemohl dát rekreačně jednou za pár měsíců...

A když už si to dám, tak mě společnost odsoudí jak největší fetku... a největší vtip je v tom, že ty nejvíc vožralý a zhulený odsuzujou stimulanty nejvíc...

Asi další souboj
Apple x Samsung x Microsoft
Levicová x Pravicová politika
Útlumové drogy x Stimulanty
Smajlík  Wholala Muž29 Kategorie
01.03.2017 14:07:23
Sta67: stal sem se huličem jako každej jinej, jenom sem byl vždycky ten člověk, co na to sice tak nějak s*al ale problematiku si uvědomoval. Potom jsou lidi, co neustále budou tvrdit, že je tráva úplně vpohodě a tam sem já nepatřil nikdy i když sem to přeháněl. Takhle sem to myslel.
Na tabák sem se dal a sem strašně šťastnej, že sem zvládnul přestat, protože je to pro mě pořád trochu neuvěřitelný, že sem to zvládnul. Kouřil sem víc než krabičku deně.
 654564564
01.03.2017 13:45:08
Jo, takže jsi trávu nezlehčoval, a stal ses huličem? Dobrá schýza!

Jinak buď rád, že ses dal na marihuanu, a ne na alkohol nebo tabák. Protože bys na tom byl stokrát hůř.

Svatý kazateli, zakazovat si můžeš v sektě svých stoupenců. Nikdo jiný totiž tvých zákazů dbát nebude.
 Sta67 Muž27 Kategorie
01.03.2017 13:28:51
už to nehul tvl: takže podle tebe jsou lidi co hulej úplně stejní mentálně jako lidi co nehulej jo? Vždyť si i protiřečíš a ne není to o tom, že kdo se mnou nesouhlasí, tak je idiot. Jen mi přišlo idiotské napsat něco v tom smyslu, že já hulim 5 špeků deně a sem vpohodě. Jasně to je určitě úplně vpohodě :D
Ale ono celkově nedává smysl ten tvůj přízpěvek ale to by viděl fakt i ten idiot. Tím ale teď neříkám, že si idiot ale že si se nad tématem ani nezamyslel a reaguješ... Nebo si možná taky vyhulenej, že se za to tak pereš.
 654564564
01.03.2017 13:06:25
Blá blá blá, kdo se mnou nesouhlasí je idiot!!!Blá blá blá jsem odborník na alkohol, protože můj táta byl v léčebně, blá blá blá...
Smajlík  už to nehul tvl
01.03.2017 11:57:00
Fritzland: já vím že když si člověk dá, tak může přijít na něco dobrého, myslím jako uvědomit si třeba nějakou věc kterou delší dobu řeší nebo tak podobně, mě takhle tráva pomohla asi hodněkrát ale spíš bych řek, že když to tak má kde kdo, jestli to není spíš tím, že zhulenýmu člověku připadá nějaká složitější myšlenka jako něco 100x složitějšího :D Takže jsou všichni vyhulenci ale dobrý...
Dám si ale až za měsíc a několik dní, sice nevím jestli si dám přesně v nějaký den ale momentálně sem si naplánoval pauzu na měsíc a pak nehodlám začít znova ale jenom to vyzkoušet, co se stane, jak to budu zvládat zase potom. Sice se nestane asi nic, až na to, že budu zhulenej jak pes ale to je jedno :D
Jinak já už nehulim špeky od 17 a půl let asi i kdyžn sem teda v posledním roce měl i ten špek asi 3x nebo 4 x ale je to fakt k hovnu, ničí to plíce, bolej z toho plíce, když sem si dal špeka, tak sem pak před spaním cejtil výraznou potřebu rychleji dýchat atd. Inhalace je lepší i na účinek ale musí se to fakt umět. Jde toho dosáhnout nejrůznějšími způsoby ale podstatná je prostě fyzika a chemie, vědomosti. Řadu měsíců sem si i myslel, že ta inhalace nenavozuje tak dobrý účinek jako normální vykouření ale je to fakt jak říkám, musí se to umět. Dám klidně vědět pak teda :D
Jinak kdyby někomu tráva způsobovala nějaký fyzický problém, tak by asi stálo za to zkusit do těla dostat více cbd a cbd není ani nelegální ale účinky cbd nejsou tak dobré když jsou získané z konopí neobsahující thc, na to jsou taky studie ale stačí i 1-5% thc k poměru na cbd............
Stejně bych se ale přikláýněl k tomu, že je to problém.
 654564564
01.03.2017 11:37:48
Podle mě by sis měl dát špeka a pak se nad tím znova zamyslet, myslím, že svůj názor přehodnotíš.
Smajlík  Fritzland Muž41 Kategorie
01.03.2017 11:03:58
Medvěd009: taky si problematiku nepobral... Já neřeším závislost a probloematiku závislosti. Já sám sem asi od 14 kouřil cigarety a byl sem silný kuřák do 17 let a přestával sem asi 5x než to opravdu vyšlo a bylo to příšerně těžký. Hlavně první 2 týdny a pak první 3 měsíce asi. myslím že víc než týden mě z toho bolela v kuse hlava a měl sem měsíce příšerný úzkosti každý den. 3x sem to myslel asi úplně vážně. jednou sem nekouřil asi přez měsíc až naposled se mě to povedlo a už sem nikdy nezačal a bude to 6 let nebo jak dlouho. s trávou sem si mohl dát kdykoliv pauzu a neviděl sem v tom nijak ětší problém, u trávy je jen takové bažení po droze ale já se nesoustředil ve zpovědi na tuto problematiku.
 654564564
01.03.2017 10:56:49
No kdo jede denně, tak už to závislák jen si to nechce přiznat :) Ale kdo nechce tak na tom závislost mít nebude, ale to je jako se vším - alkohol, cigára, jídlo atd.
Když se to nepřehání - jakožto uživatel párkrát tu a tam za léto proč ne, nevidím v tom nic hrozného.
Znám daleko víc lidí kteří mají závislost na cigárech a chlastu a ničí se daleko víc než zhulencí.
 Medvěd009
01.03.2017 10:48:54
koukám že tu sou taky samí idioti.
Já také hulil a dělal všechno a jakoby mě to nezpůsobovalo žádný problémy, nezkončil sem vyloženě kvůli nějakým následkům ale protože nejsem dement. Taky sem hulil několikrát deně a dělal nejrůznější aktivity. to že ste problematiku nepochopili je právě ten problém. Ostatně u každé závislosti si člověk tu svou závislost neuvědomuje.
Sory jako ale když někdo hulí každej den 5 špeků deně, tak už je to dávno o tom, že mu tráva ten život ovládá ale lidi jsou prostě hloupí a nedochází jim že je to problém i když problém nevidí, protože není vidět třeba.
zasmál bych se vám ale jsem uvědomělí, tak se nesměju.
Jinak ano, alkohol je hodně špatnej i kdybych ho neporovnával s trávou ale zas v malé míře nemusí být úplně na škodu ale to mluvím o takové míře, kdy se člověk jen naladí. Právě u alkoholu je dezinformace největší a já o alkoholu vím asi nejvíc, protože můj táta byl tak silnej alkoholik, že byl v léčebně o měsíc dýl než všichni ostatní, takže ano, myslím si že o tom vím víc, než někdo kdo si myslí, že zná někoho v rodině, kdo s tím má velký problém, protože můj táta s tím měl problém nejspíše ještě větší.
Smajlík  654564564
01.03.2017 10:42:19
I zdravotní dopad to má - rakovina hrtanu :/

To že člověk hloupne, postupně, ničí to mozkové buňky. Ztrácí se paměť. Pár přátel to samo o sobě tvrdí... I tak teda nepřestali, kromě jednoho
 npp
01.03.2017 10:39:28
To je jako být alkoholik a nadávat na to, že je alkohol legální :)
Znám hafo lidí co si dají příležitostně párkrát do roka, je to jen o síle vůle - můžeš se užrat i čokoládou...
 Medvěd009
01.03.2017 10:30:39
No a kdyby to nebylo zlehčovaný tak nehulíš ?
Pro mě je stejně tráva lehčí než cigára - tam je daleko víc závislosti a škodlivosti.. Tady když nechceš tak si závislost neudržíš. V pubertě jsem tu a tam víkendově hulil, pak jsem si dal třeba až po roce, teď nedávno asi po pěti, ale že bych bez toho nemohl být to ne.
Když vidím huliče cigár jak s tím bojují a pořád se snaží přestat a nemůžou :) Dokonce mám na trávu lepší názor než na alkohol
 tráva
01.03.2017 10:03:27
Ono je tohle tezky posuzovat. Na kazdeho to funguje jinak. Nejsem odbornik pres drogy a tak tunebudu placat neco, o cem vim prd. Znam spousty lidi, co si daji speka. Vetsina z nich jsou takovy ti svatecny.
Nekolik jich je uz v oblasti zavislosti,i kdyz tvrdi, ze ne. Jelikoz mnohe z nich nevidim kazdy den, zato vidim, jak jim to vymyla mozek. Ale taky znam jednoho, co manu huli, jako cigara a uz to s nim nic nedala.
 Mich4ld Muž27 Kategorie
01.03.2017 09:52:38
Blá blá blá...Moje osobní zkušenost neodpovídá vědeckým studiím > ZASRANÉ VĚDECKÉ SDTUDIE!!!!!!!!!
Smajlík  už to nehul tvl
01.03.2017 08:58:04
Všechno je to natolik individuální, že nejde zobecňovat, někdo hulí rok a je z toho totálně mimo, někdo hulí 15 let a je v pohodě. Já sama hulím (většinou) tak 5-8 jointů denně, vymaštěná z toho nejsem, mám skvělou práci a do toho ještě další projekty a tráva mi prostě problémy nedělá. Ale neříkám, že to tak můžou mít všichni, pokud se někdo zhulí, padne na něj lenost a jenom se válí, tak to dobré nebude. Ale pokud to má někdo jako já, že se zhulí a jde něco kutit, tak směle do toho :)

Jinak drogy bych povolila úplně všechny, ať si každý fetuje, co chce, válka proti drogám nikomu a ničemu nepomůže a i dneska se dá legálně "ufetovat" alkoholem.
 Secher Nbiw Žena30 Kategorie
01.03.2017 08:42:27
Já bych konzumaci všech drog globálně zakázal, zdraví lidí je na prvním místě.
Smajlík  Svatý kazatel Muž65 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk