Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.908375, vloženo 23.11.2015 02:09:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nařízení z EU
Dneska netypicky :).

Nadávání na nařízení z EU už je klasika.

Takže nyní naopak povězte, co byste naopak uvítali, kdyby z EU přišlo. Vítané jsou i příspěvky s trochou nadsázky a bez "sebezamyšlení", tj. to, co by reálně mohlo dané nařízení způsobit za problémy nebo jestli je vůbec realizovatelné.

Tak abych to načal :

-Všechny programy musí mít stejné klávesové zkratky!
-Internet je všude dostupný a zdarma. Problémy s internetem se trestají smrtí zodpovědné osoby.
-Aspoň 3/4 lidí musí mít vyšší plat než je medián
 libik E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.11.2015 17:12:43
Nejlepší by bylo kdyby se celá EU zahrabala do hrobu. Ono by stačilo i kdyby ČR vystoupila a pak by mi to bylo jedno, ale takhle si přeju aby se EU rozpadla.
 MD33
23.11.2015 12:59:26
V poslední době se mi nelíbí, že nám tu vzniká trošku takový socialismus na evropské úrovni, respektive pozoruji tendence, které k němu směřují, takže bych uvítal, kdyby se EU vrátila zpět k prostému ekonomickému společenství pro efektivnější obchod, práci atp.
 learning to fly Muž25 Kategorie
23.11.2015 11:37:52
"třeba pro formát kódu nenajdeš ani dva se stejnou zkratkou. " - Říkal sem "naschvál." Že se OO Writer a VI ovládaj jinak vyplývá z ogiky věci a smyslu těch programů.
Ve vimu je v příkazovym režimu :syn on.

Ježek second edition: Řádek versus odeslání v IM.
jo, programy, který používám, to buď maj jak chci, nebo se to dá přehodit v nastavení.

3dddd: "ze nikdo nema potrebu zregulovat u tramvaji vepredu" - ale jo, jsou pravidla, žádný ostrý hrany,... dneska by se takovej typ neschválil. Jenom počkat, než dojezděj ty se starou homologací. Drážní vozidla maj holt daleko delší životnost, než silniční.
Mimochodem v případě, že tramvaj chcípne, musí být možnost, jak ji dostat do depa. Nový tramvaje si maj vozit spřáhlo schovaný a řidič ho může vydělat.
 Trol
23.11.2015 11:04:21
me teda zarazi, ze nikdo nema potrebu zregulovat u tramvaji vepredu tu "prorazeci tyc". pohybuje se to mestem mezi lidma a autama, vazi to desitky tun, nebrzdi to poradne a vepredu to ma beranidlo.

pekne direktivne by to melo mit deformacni zonu na ochranu chodcu a aut.

novy tramvaje uz maji aspon plechovej naraznik, ale vetsina jich jezdi stejne s beranidlem.
 3dddd Muž40 Kategorie
23.11.2015 11:01:41
Bude zavedeno trestní řízení proti všem, kdo podporují nerespektování platných dohod a smluv nelegální činnost, včetně migrace nelegálních imigrantů a to bez ohledu na to, jestli je to obyčejný člověk nebo prezident, či kancléřka

Jo, tomu bych nadšeně tleskal.
 Jdujenkolem
23.11.2015 10:31:45
Můžeš říct, který programy maj naschvál něco jinýho?
-------------
Eclipse, Netbeans, Visual Studio, Webstorm - třeba pro formát kódu nenajdeš ani dva se stejnou zkratkou.

A ano, je pár zkratek, které se unifikovali a je to taky perfektní (kromě toho co jsi zmínil třeba ještě CTRL+F nebo ALT+ENTER)

A to by fungovalo jak, když matematicky to může mít maximálně 50%. :D
Trol
-----------
Nefungovalo, viz téma diskuze : "bez "sebezamyšlení", tj. to, co by reálně mohlo dané nařízení způsobit za problémy nebo jestli je vůbec realizovatelné."
 libik Muž32 Kategorie
23.11.2015 10:19:25
Zrušit všechna nařízení a rozpad.

>Trol
Budeš se divit, ale spousta programů má klávesové zkratky úplně debilně a obráceně. Například různé CAD systémy (asi nemá smysl rozepisovat podrobně) a nebo třeba i obyčejné Skype a ICQ, které mají prohozené klávesové zkratky pro odřádkování a odeslání.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.11.2015 10:18:27
Uvítal bych:
- jednotnou definici slova Internet(která by zahrnovala síťovou neutralitu,...). Kde nedostanu veřejnou IP(v6) a možnst dělat cokoli, to se musí nabízet pod jiným názvem.

- Důsledné vymáhání již existujících pravidel. (Dublin III => plaváčky poslat zpátky do Řecka/Maďarska,.. kudy přišli do Schengenu. Že s tím Orbán nesouhlasí je jeho probém, D3 byl odhlasován madarským parlamentem. )

- Aby čeští politici nedělali nesmysly s výmluvou na EU. Řidičák + profesák - pravidla přísnější než v Německu. Rekonstrukce železniční trati u Uval - protože nové koleje jsou daleko tišší, musí se tam nově dát hluková stěna, kterou místní nechce.
 Trol
23.11.2015 10:03:27
-Všechny programy musí mít stejné klávesové zkratky! - hlavně vim a word. :D Můžeš říct, který programy maj naschvál něco jinýho? ctrl+s(ave), ctrl+x/c/v (extra moje, cizí, vlastní), tab(hodit focus na další tlačítko/prvek/... v řadě),...
- "Internet" je dneska podmínka ve státních knihovnách. Tady by se mělo tlačit na síťovou neutralitu, v knihovně dělat na netu cokoli. (dovedu si představit placenou kabinku s počítačem, kdyby si tam někdo chodil pouštět porno).
- A to by fungovalo jak, když matematicky to může mít maximálně 50%. :D
 Trol
23.11.2015 02:32:25
Nápodobně. Jediné, co od EU přivítám, je rozpad.
 Sta67 Muž28 Kategorie
23.11.2015 02:18:45
Ještě jsi zapomněl na možnost rozdávat hodinky s vodotryskem v sociálně odloučených lokalitách. To chybí.

Teď vážně: Jediné, co bych uvítal, je rozpad EU.
 vocasoidPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk